Visszajelzés Karneválkirálynő - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 10.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Igazán kedves vagy, de nem sértődtem meg, magamra sem vettem, csupán csak nem tetszik a kifejezés. :):):)A másik két farmomon már elég régóta játszom, nem újdonság a megszólítás.
     
    Kuzdern, soresne, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  2. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Szerintem ne add fel én nem tudom milyen gépen játszom mert nem értek hozzá, de nem a legújabb az biztos. Mégis rendben működik a belépéssel nincs gondom csak néha forog a napraforgó de hamar betölt. A kliens nekem nem jött be, de lehet másnak az a megoldás. Szerintem ha türelmesebb vagy menni fog. További jó játékot kívánok.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.2.21
    erzsike511, ildiko44, Gio és 3 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    65 játékon vagyok túl. ez annak is köszönhető, hogy az elmúlt három napban, mindig pörgettem 1, azaz napi 1 db 100 % term. bónuszt. Mindig akkor sikerült, amikor az előző napi majdnem lejárt. 0:15 s- ra állítottam a végig haladási idejét a hajónak. :D Ez nekem tökéletes. ;)
    Elég jól elkapkodtam mindent, de legalább is próbálkoztam. Pannit és FA fát egyet sem tudtam a kosárba irányítani, de ezért most nem voltam mérges magamra. :D
    A lényeg, hogy a lehetőségeimhez képest elég ügyes voltam. 8)
     
  4. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórum ismerője

    Sziasztok!

    71 virágos kosaram van, még egy játékot se indítottam. Gondoltam előbb benézek ide a fórumra, milyenek a tapasztalatok.
    Veszek egy jó nagy levegőt, és mindent bele :D.
     
  5. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! 71 játékot indítottam eddig. Egy kicsit döcögősen indult, de aztán a királynő és én is belejöttem. Nem is fagyott le sokszor és azok az alkalmak is a nyeremény megtekintésekor történtek. Jó sok nyereményt szedtem össze, inkább a ládákat és FP-ket választottam. Igazából a kis probléma, h a kosárkák nem nagyon akarnak jönni. Van még néhány keverésre való növényem, talán sikerül még valamennyi. De felhőcském berendezve, ami eztán jön, az már mindenből égből jött ajándék lesz.
    Mindenkinek jó játékot!
     
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    51 játék legyűrve. Még lesz 6. Akadozott időnként. Ennyi volt benne az összes izgalom. És ... 48 órával a vége előtt abba is hagyom. Remélem a központ nem veszi zokon, hogy ennyire túlértékeltem munkájukat.
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Gond nélkül játszottam és élveztem a játékot, talán ez a szám elmondja, hogy mennyire: [​IMG] Amennyire féltem tőle Máriusz jóslata alapján annyira gördülékenyen ment minden a minijátékban :D Teljesen hibamentesen tudtam végigvinni az eventet. Még komfortban érik az eventnövény tehát folytatom a játékot :)
    Mindenkinek sok sikert kívánok aki még eventezik :)
     
  8. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!
    Gond nélkül játszottam, Nagyon nagyon simán ment minden,A mini játékot is örömmel fejeztem be, Mindig ilyen jó legyen mint ez, Kívánok mindenkinek jó játékot,
     
  9. zsilinszkiorsi

    zsilinszkiorsi Aktív író

    Sziasztok!
    Befejeztem a gazdakörit és az eventet is. Külön örültem az arany banánoknak és a farmpengőknek, jó kis gyűjtögetés volt számomra:inlove:
    Hibamentes volt nálam, nem akadozott. Az elején még nem igazán tudtam felvenni a tempót, mivel arra számítottam hogy lassabban hajigál a királynőxD Kupán is dobott egypárszor:p
     
  10. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Sajnos a pörgetésekből nem sikerült bónuszt szerezni :(
    Hétvégén meglett a felhő. Jelenleg van még 38 kosaram. :inlove:

    Azért az bosszantott mikor gyomlálni kellett, mert a vetőgép az eventnövény helyett mást vetett :sleepy: A kosarazás aránylag jól működik. 2-3 alkalommal akadt el játék közben. Olyankor szomorúan láttam hogy a sok jó ajándék megy a levesbe.:eek:
     
    Utoljára szerkesztett: 15.2.21
  11. mija

    mija Járnitanuló

    Sziasztok , 40 kosarazáson vagyok túl ,még 10 kell és megvan a felhő .Gazdaköribe még 1 megcsinálok és meglesz maradék kosaram . Nálam a játék rendesen működik semmi gond nincsen.Igaz először el sem akartam kezdeni , de most már tetszik .
     
  12. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    130 kosaram jött össze eddig, egybe játszottam le minden fennakadás nélkül, talán kétszer gondolkodott el a játék, hogy mit is gyűjtögettem össze futás közben...nos, felírtam mindenből az induló készletet, hogy lássam mit is kapok, íme az eredmény:

    190 szupertáp, 420 szupertrágya, 224 KK szupertrágya, 236 KK turbótrágya, 116 luxus bájital, 44 arany banán, 228 farmpengő, 40 millió Tp, 50 millió BTp, 13 millió csp, 33 felszerelés láda VI, 17 tökfilkó állatos láda, 18 kerekkerék III láda...a cukorkák 6000 és 8000 körül vannak, pedig azokért nem kapkodtam annyira....egyenlőre még visszaültettem a rózsát, ami összejön holnapig azt még lejátszom.
    A legtöbb szupertáp, amit egy kosárban el tudtam kapni az 6 db volt...már majdnem örültem is a jó termésnek, de utána pár körön keresztül nem láttam egy darabot sem...

    Felhőt beüzemeltem, aki még játszik annak sok szerencsét kívánok.
     
  13. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Na, ez is megvan, 70 kosarat játszottam el, elég volt, köszönöm. Örülök, hogy vége. Azt csak ()-ben jegyzem meg, hogy azt a szegény királynőnek címezett majomformát megtaníthatnák már, hogy nem hívjon szárazföldi patkánynak.
     
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Az én eventem itt ért véget...74 lejátszott játék jött ki az időmből;)viszlát királynő jövőre:D
     
  15. anyucigazda

    anyucigazda Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!79.-et játszottam volna az imént,de lefagyott és frissítés után nem kaptam vissza a le nem játszott játékomat.
    anyucigazda id:56260801
     
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, ezt én is felvetettem tavaly is. A patkány témát... De azok maradtunk, s kész.
    Nagyon nem hoz engem se lázba ez a királynő már. Van 42 kosaram, s még lesz is, de eljátszani semmi kedvem. Pedig el kellene..
    Már nem olyan ez az event sem. Régen annyira vártuk, de most szegényes a felhozatal....
     
    CoraQueen kedveli ezt.
  17. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    95 jatekot jatszottam le, meg megy az eventnoveny, talan meg 2 jatek meg lesz es utana befejeztem, jo kis jatek volt, jovore veled ugyan itt :)
    Sok sikert mindenkinek !
     
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia anyucigazda!
    Az arra jogosult kollégám ellenőrizte, és megállapította, hogy hiba történt, ezért kérlek mielőbb írj a supportra.
    Ezt így teheted meg:
    [​IMG] A lenyíló ablakban válaszd az Általános kérdések sort.
    Részletesen írd meg miről van szó, minimum 140 karakterben.
    Azt az e-mail címet add meg, amin olvasni tudod a support válaszát. Ők pontosan leírják a teendőket.
    A supportról itt tudsz bővebben olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/
    A vonatkozó Adatvédelmi előírások értelmében, a levéltitok megsértésének elkerülésére, kérlek ezt követően ne írj erről a fórumon.
    Türelmedet kérjük, a supporton dolgozó kollégák segítenek.
    Azt javaslom, hogy ezt a bejelentést a support felé sürgősen tedd meg, mert ma 22 órakor zárul az event.

    A későbbiekre nézve egy jó tanács: ha bármi ilyen, vagy ehhez hasonló problémád van, akkor valamelyik segítségkérő topikban írd azt meg, ugyanis ott szinte állandó a moderátori jelenlét, így a segítség is hamarabb érkezhet.
     
    jófarmerlány és Kuzdern kedveli ezt.
  19. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    S
    Szia! Ha feljebb olvasol egy pár hozzászólással, én is írtam a megszólítással kapcsolatban. Kaptam rá választ is , és én itt be is fejeztem a nem tetszésemet.
     
    CoraQueen kedveli ezt.
  20. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok.
    Jó pár év kihagyás után kezdtem el újra játszani.Sok meglepi ért,de volt ami nem ért meglepetésként.A nulláról indultam pont két event kezdése előtt.Tetszetős mindkettő és újdonság számomra.Mondjuk a karneválosnál a felröpi mennyiség emlékeztetett a régi időre.Alig jött,de azért nagy nehezen behúztam 39 kosarat a mini játékhoz.Gratulálok mindenkinek aki már befejezte.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.