Visszajelzés Karneválkirálynő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 15.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Felhőcském berendezve, de várakozó állásponton van, majd holnap reggel aktíválom!
    Gratula a készeknek, kitartás a küzdőknek, még sok idő van hátra. Amúgy meg mindenkinek sikereket.
    Ja és maradt egy csomó röpim, ami hihetetlen, mivel nekem a bahán alig-alig szokott meglenni:)
     
  2. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Szerintem ne add fel, sok idő van még! Mégiscsk jó az a felhő!
     
    milanzs kedveli ezt.
  3. Szaby200342

    Szaby200342 Junior szaki

    Helló!

    A Bahán csak a 300-as szinten vagyok, így nekem speciale nagyon jól jön ez az event! Elég sok BTP-t lehet belőle kiszedni, így az én részemről elfogadható. A felhő is hasznos, főleg így, hogy 200%-os!

    Nem tudom megyek-e a Piccolóig, de a mai nap folyamán a felhő meglesz!

    Mindenki Sok Sikert és jó játékot! :)
     
    DevilMókus, nolina1965, Enike** és 11 más kedveli ezt.
  4. tuxumuxi

    tuxumuxi Junior szaki

    12 órás, reggelig arathatod még most is :)
     
  5. WCinas

    WCinas Járnitanuló

    Nagyon jó az event, de hogy 5FA-al szúrják ki a szemünket a gazdaköriben kritikán aluli.... Inkább semmit adtak volna, mint a "kutyacsontot".
     
  6. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Eltelt 24 óra bejegyzés nélkül. A BP helyében engem érdekelne, hogy mi lehet ennek az oka...
     
  7. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Bár a végéig tologatom a kosárkát,de nagyon nem hatottak meg a mennyiségek bármi is jött8)
    a felhő beüzemelve, piccolót majd később:p
    aki kész annak gratula,aki még taszigálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
  8. Teringettét

    Teringettét Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Még nincs 1 hónapos a farm, bele sem kezdtem volna az eventbe, ha február 16-án nem jelenik meg az ajánlat - 1 hetes munkások - 179.-Ft.
    Megvettem. Akkor már 160. szinten voltam a Bahamán - a szigeten 2 területen tudtam ültetni - most 194. szinten áll a kijelző.
    A feladatsorba termeltem, holnap délelőtt az utolsó 2 feladat is készen lesz, 37 kosár hiányzik.
    Szomszédaim nem küldtek semmit - 2 kivétellel, akiktől csatnit kaptam - így kiokoskodtam, hogy a rengeteg arany banánnal kiváltok hosszú érésű ültetni valót. Nálam ez a ginzeng volt. Azt ültettem éjszakára, nappal pedig a rózsát.
     
    Othep, edina242, nolina1965 és 9 más kedveli ezt.
  9. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Gratulálok! Úgy gondolom, jól taktikázol, akár első farmod, akár többedik.
    Ha lesz egy üres helyed, írj, csinálok neked szomszédhelyet. Igaz, mostanság nem vagyok a legjobb ajiküldő időhiány miatt, de ha kell, akkor majd jobban figyelek. Az is igaz, a legtöbb szomszim 200 fölötti "öreg" játékos, gondolom, ahogy nekem nem, nekik sem jelent sokat a küldött felröpi. De egy ifjúnak igen, még emléxem :)
     
    Othep, SnéDóri, kutyaszálló és 3 más kedveli ezt.
  10. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Karneválkirálynő event véget ért, a csevegő is bezárta kapuit.

    Reméljük mindenki sikeresen begyüjtötte Fridától az ajándékokat.

    Találkozunk a következő event csevegőjében!

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és .dina1. kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.