Visszajelzés Kedves óltörténetek - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 1.12.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jobbágy1

    jobbágy1 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a választ.
     
    Éva0315 és Nagyii58 kedveli ezt.
  2. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!

    Ma befejeztem az eventet :) Nekem tetszett.Jó volt és összehangolt volt a növények érési ideje és a felröpik is szépen jöttek.Elolvastam a kiszámolt lehetőségeket és saját tervem alapján haladtam.Most jöhet a pajtatöltögetés.
    Jó játékot mindenkinek!
     
    Éva0315, Hahacska, ildiko44 és 6 más kedveli ezt.
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Szép Vasárnapot mindenkinek:)
    Meg is feledkeztem írni...a felhő megvan, és már látom az event végét;)
    De a Mikulás még nem járt nálunk, pedig nagyon várom...vajon hol járhat:music:
     
  4. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Biztos rossz voltál és virgácsot nem akart vinnixDxDxD
     
    szellorozsa, Éva0315, Hahacska és 6 más kedveli ezt.
  5. Székelykópé

    Székelykópé Junior szaki

    Sziasztok:)
    Event kész-mind az 5 családi birtokon-kivételesen(sajna)mostanság többet tudtam kaszálni a birtokon,állatkák a maxon örömködnek(12).Legaláb itt maszk nélkül lehettem,jah!és nem a valódi kinti kertben kellett kaszálnom:)
    Viszont voltam Mikulás-a Gyerekeim nagy örömére:)
    (hála ezt nem olvassák,nem tudják hogy Apa volt:)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.12.20
  6. tess6308

    tess6308 Haladó

    Event kész ! Jöhet a termelés a pajta pótlására ! Kítartást a még dolgozóknak !
     
    szellorozsa, Éva0315, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  7. Tomipapa.1

    Tomipapa.1 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nem tudjátok hogy a felhősorra miért csak a magas TP-t adó (2000 fölötti TP) dekorokat engedi kihelyezni?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  8. Székelykópé

    Székelykópé Junior szaki

    Szia!
    Nekünk-családi birtok-értsd 5 farm-engedte a kisebbeket is kirakni!
    pl,szülinapos nyuszi...Hkööhö,ki sem tennénk ilyeneket a felhőre!
     
    Utoljára szerkesztett: 6.12.20
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Mert csak ilyenek vannak a pajtádban. Vannak dekorok, amik nem tehetők felhőre, pl. ha összeépítettek.
    Törölj ki valahonnan felhőre tehető gyenge dekorokat, és tedd ki helyettük az erősebbeket. A gazdaboltban is vehetsz 1x2-es dekort (Golfpálya 500 000 CSP); illetve hosszú távra érdemes Múmiamedve kitehetőket gyártani a teliholdas kert nyitva tartásának idején.
    1x1-es és 2x2-es dekorok olcsón vehetők a gazdaboltban, ez nem gond.
     
    Paya76, maszilva, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.
  10. Székelykópé

    Székelykópé Junior szaki

    Jah,tényleg
     
    szellorozsa, Éva0315, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  11. Tomipapa.1

    Tomipapa.1 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a segítséget de roskadásig a pajta pl.A kincs kisértete 1100Tp, Békatempó 950 Tp Csapolás 900 Tp stb, stb.
     
    szellorozsa és Éva0315 kedveli ezt.
  12. Niki-Lak

    Niki-Lak Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nagyon jó kis event volt, tegnap este végeztem vele :) Csak a felszaporításhoz használtam egy kis szupertrágyát és kacsa katát. Csak a farmon akartam ültetni az eventnövényt, aztán úgy döntöttem, hogy a gyorsabb haladás érdekében a bahán és a zuhatagon is ültetek. Igyekeztem a pajtakézsletet felhasználni, de ahol nagyon sok állatot kért ott inkább a kekszeket gyártottam. Felröppenő is jött rendesen, így számomra tényleg nagyon nyugis event volt. Most, hogy kész az event még hagyom a földeket kicsit kint, és töltögetem a pajtát növényekkel. :D
    Aki még nem végzett a feladattal, sok sikert, aki már végzett vele, jó pihenést kívánok!
     
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezek felhőre tehetők, nálam is ott vannak.
    Megszerezted a felhőt? Biztosan jó felhőre akarsz pakolni? Ha igen, egy segítségkérő topikban jelezd a problémát farmnévvel és ID-számmal.
     
    Éva0315, Nagyii58, ildiko44 és 3 más kedveli ezt.
  14. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok! Tegnap végig takarItottam az ólakat:Djöhet a pajta töltögetés;)
    szép napot mindenkinek:inlove:
     
    szellorozsa, Éva0315, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  15. Tomipapa.1

    Tomipapa.1 Utánpótlás-írogató

    Köszi azt hiszem marad a segítségkérés. A felhő megvan be is üzemeltem és amikor ki akartam tenni rá a 2X1-es dekorokat csak a nagyobb értékűek szerepeltek a kínálatban.
     
    szellorozsa, Nagyii58 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  16. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Ez érdekes!
    Nálam 3 golfpálya és 1 békés izlandi vulkán megoldotta a problémát! ;)
    De persze felkínált a rendszer más csetreszeket is, csakhogy én ezeket a nem tematikus felhők miatt tartom, ha épp nincs Múmiamedve raktáron...
    Az ilyen problémát viszont mindenképp jelezd az arra megfelelő topikban, ahogy azt Toma is ajánlotta! :)
     
    szellorozsa, Éva0315, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  17. narancs69

    narancs69 Junior szaki

    Köszönöm szépen a segítséget,de van csatnim és használom is, szupertrágyát is elhasználtam 300 -at kb. ennyire futja és nem is szeretnék többet,már nemsokára meg lesz a felhő, nem parázok :) 210-es szinten vagyok.
     
  18. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Köszönöm a jó ötleteket.
    Nagy gondban vagyok a 2x2-es és 1x2-es dekorokkal. 1x1-est vettem szép számmal, de a nagyobbakhoz egészen mostanáig nem tudtam hogyan juthatnék hozzá.
    Már vettem is néhány Békés izlandi vulkánt. Az Eventnaptár szerint lesz egy szép hosszú teliholdas időszak. Ez alatt megpróbálok pár Múmiamedvét venni a Jack boltjában.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.12.20
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Bízzunk benne, hogy még nem alusszák a téli álmukat. ;)
     
    szekulagábor és szellorozsa kedveli ezt.
  20. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Majd egy kis mézzel előcsalogatom, de csak borult időben, nehogy megijedjen az árnyékától.
    Vagy ha nem elég hatásos, akkor 200 koponyafával, 200 sírkővel és 200 kísértettel megijesztem.:D:D:D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.