Visszajelzés Kerek, mint egy medve - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Hát....! Én lábujjhegyen sem. Fekve, talán. Felröpik jönnek, bedobálom. Azokból lesz energiaital, meg FA. Slussz.
     
    osztrak12, furmint111, incimami és 11 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Tartok tőle, hogy én itt most lebeszéltem másokat is az eventezésről, pedig messze nem ez volt a szándékom.
    Viszont a játék számtalan lehetőséget kínál jelenleg amit teljesíthetünk a céljainknak megfelelően, ha kitűztünk magunk elé bármilyen célt az eventezésen kívül is. Félre ne értsed van akinek az eventekkel együtt teljes a játéka és ettől érzi jól magát, mert ő így szeret játszani.
    Nekem más a célom ami most úgy érzem, hogy fontossági sorrendben előbbre van és a céljaim közül kettő karnyújtásnyira van attól, hogy azt mondhassam tettem egy nagyobbacska lépést előre.
    Annak aki amúgy is eventezik Toma talált egy nagyon jó "kecske és káposzta esete" útvonalat érdemes megszívlelni. A fogaskerekes eventem készen van. Ültetni pedig még 60000 csicseriborsót szeretnék a gkörbe :D :D Nem kevés, de megoldható, közben szintet is szeretnék lépni. Tartalékolom az erőforrásaimat és az időmet erre a kettőre és nagyon várom a dominó eventet ami biztos élvezetes lesz (eddig az volt)
    Ettől még biztos sokan állnak neki ennek is, mert kihívás a két eventet összehangolva megcsinálni :D
    Sok sikert hozzá mindenkinek aki csinálja.
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Engem biztos nem beszéltél le .:inlove:
    De meglátva a nyereményt , a mostani dekor válogató muksóhoz képest , neki jobb ajánlatai voltak , pedig az se volt piskóta . :D
     
    osztrak12, furmint111, imi010 és 5 más kedveli ezt.
  4. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Kár, hogy Rackót kitúrták a szép ligetes helyéről és bedugták egy toronyház sokadik emeletére, egy csíkos falú szobába, ahol az ablakból semmi zöldet nem látni, és alig várja, hogy valaki rányissa az ajtót, a helyére meg építőanyagokat halmoztak fel, de ha már így alakult, biztos jobban örülne Rackó, ha a helye jól hasznosulna és játszanának ott a gazdák, például ezt az eventet, ami ha ott lenne, akkor szinte biztosan nekikezdenék, így meg szinte biztosan nem.:music:
     
  5. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    Hát a raktáramat nem szeretném további dekorációkkal tömni, bár ott bőven elfértek volna.
    A paszulyt annál inkább! Örültem volna egy újabb felhősornak...
    Így nem is kell gondolkodnom a dolgon.:)
    Régen még belefértek az ilyen eventek, most már nem, számomra biztosan nem!:)
    Aki belevág annak sok sikert kívánok!
     
    Utoljára szerkesztett: 12.3.20
    osztrak12, furmint111, Domos52 és 20 más kedveli ezt.
  6. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Úgy látszik ez egy ilyen hét most. De mit is mondhatnék erre a gazdakörös eventre? Leginkább semmit, mert jó páran megtették már előttem, amit "megkövetelt" ez az event...
    Még meglátom, hogy holnaptól az ólak hogy adják a felröpit a tenyésztőshöz, és azok alapján eldöntöm, hogy ezt csináljam e, vagy sem. Nem túl izgalmas a nyeremények listája, bár sokat sem kér érte, de éppen erősen útban van ez most a tenyésztősnek..
    Aki tutira bele fog kezdeni, és megcsinálja, annak sok sikert!
     
    osztrak12, furmint111, imi010 és 2 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Igen. Délután 5 körül érek haza, reggel 7- re megyek dolgozni. Közben van az alvás időm is.
    Nem is írok egyenlőre többet. ;)
     
    osztrak12, Lilth89, furmint111 és 12 más kedveli ezt.
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Toma. Úgy döntöttem megcsinálom a terved szerint , jól alakulnak az időszakos röpik( pink narancs tyúk is ad fogaskereket):)
    Az a kérdésem hogy írod hogy a második napot leadod.o_OAz első rész arany gyémánt feladatába be kell adni 6 energia italt, de csak 3-at ad vissza.Az a kérdés hogy te hogy kalkulálsz ez belefér a 3 nap kihagyásával?( nem célom a dekor fejlesztés,csak a party,kupon Fa és a titokólak.:)
    Illetve ha leadom akkor a 3 nap is kell ültetni ha jól számolok.:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 13.3.20
    osztrak12, marcsi152, furmint111 és 3 más kedveli ezt.
  9. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Ezt az eventet sajna nem tudom csinálni:( Itt-ott majd belekapok,de ennyi! Holnap reggel tudok szaporítani,de a 2000+ növény nem fér bele! Aki csinálja,annak sok sikert;)
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Azt írtam, hogy az 1. szint ezüstjét és a teljes 2. szintet csinálom meg. Vagyis itt nem adok be energiaitalt. Számomra az utolsó 3 nap jutalmai érnek valamit, a party pörgetés, a kuponok és a FA.
     
    osztrak12, marcsi152, Gio és 9 más kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hú nem olvastam elég figyelmesen.:wuerg:csak annyi maradt meg hogy második nap úgyis jönnek a röpik , de látom már hogy első rész ezüst.o_O Jó akkor ennél maradok mert a 3 nap nem megérős nekem sem.:)Mármint ha azzal együtt ha a 2 arany gyémántot leadnám.:music:
     
  12. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Szerintem mindegyikhez külön-külön az adott napon.Nem hiszem,hogy tévednék,annyira nem jók hozzánk,meg egyébként sem sok kell belőle,a növényekből sem.

    Kösz Imi.Én belevágok!Nem egy nagy feladat ez.Mindig félünk tőle,de megoldjuk.Kitehető nekem sem hiányzik, de elfér a pajtában.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.3.20
    osztrak12, marcsi152, Ribiszke és 4 más kedveli ezt.
  13. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Ne rijjá mán..:D jó az ad sok csillagot.,.:)
     
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Így van. De a partypörihez még kellene legalább egy kerék is. Azt meg nem látok.
     
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!
    Kedves Eventezők!

    A "kerek, mint egy medve" 24 órás gazdaköri eventsorozat első napi feladata élő, online!

    Figyelmesen alakítsátok ki, szabadítsátok fel az ültetendő területeket a főfarmon, szédült szántón.
    A csokoládé rózsa eventnövény ezen a két területen szaporítható!

    1. napi követelmények


    Sikeres feladatteljesítést, jó munkát kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    osztrak12, tewo, bugavalika40 és 8 más kedveli ezt.
  16. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Az egyhetes, egymásra épülő esemény jobban fekszik, mint az egy hónapig elhúzódó.
    A két kitehetőnél, mint végső cél, kitalálhattak volna egy ütősebb dolgot is.
    Mondjuk egy felhőt, ami ad valami érdemlegeset. Itt mindenki döntésére bízom, mit szeretne.
    Én viszont egy olyan kitehetőt szeretnék, ami a 24-48-72 stb (közös nevező 24) idejű felhők érésidejét csökkentené 5-10 százalékkal.
    Gondolom, ezzel nem vagyok egyedül.
    Rugalmasabbá válna így a játék.
    Tudom, hogy ez az ötletelős topikba tartozik.
     
    osztrak12, marcsi152, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok ! Aki csinálja 1 ötleto_OÉn az első 2 körös felszaporítás után két komfort ültetéssel hozom le a növényt(A legkevesebb helyet foglalja és alapanyag kímélő;)) illetve a szélekre ültettek 1/1 területre 2* 28 db fér el.A széleket is gyorsítom mert így lesz meg ,de ezt nem feltétlen kell.
    A komforton bónusz nélkül a hozam raccsal és kk- val 23 db-3 azaz 20.o_O
    2*44 fér el.88*20=1760 db
    A többi az 56 kis kockán jön le .:) 56*3= 168 hozammal lehet számolni/aratás
    Lényegében 176 szuper-trágyába és kk- ba kerül .
     
    Utoljára szerkesztett: 13.3.20
    osztrak12, marcsi152, Goran és 3 más kedveli ezt.
  18. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Én felszaporítom a 15 magot, kapok 150 újabb magot.
    Ebből 88 db megy 2*2-be, a többi (62 db) pihen, a széleken valami, esetemben kukorica.
    Kapok 880 új magot, plusz 62, így van 942 magom.
    404 darabot elültetek és 14-re teszek Kacsa Katát is.
    A végeredmény 2276 és csak 103 szupertápot, valamint 117 KK-t fogyasztottam.
    Valamivel takarékosabb és gyorsabb.
     
    vihence, osztrak12 és DevilMókus kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia.

    Prémium példával indultál az természetesen takarékosabb.:p
    Egyébként jó csak ha a második kört nem gyorsítod kb ugyanannyiban van időbe.:music:
    A vissza ültetéssel is számolsz?:eek:942-404 =498
    404*4 (1616)+498=2114 +14*3=42 összesen 2156 mag lesz szerintem.:music:
    Kicsit több kk kell.o_O

    Nálam nincs idő piheni,de persze lehet így is.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.3.20
    osztrak12 kedveli ezt.
  20. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia,

    Velemenyem szerint egy ilyen 24 oras mizeriaba SOHA nem fognak bele tenni igazan utos dolgot. Egy kis hasznos dolog itt, egy kis hasznos amott, meg a vegen kapunk valamit, csak hogy aki vegig viszi meglegyen az "emlek" hogy ezt is megcsinaltam.

    De mivel itt tenyleg folyamatosan csinalni kell naponta, ez nagyon gephez kotott, muszaj minden nap csinalni, nincs lehetoseg varialni, nincs rugalmassag, aki nem tud naponta jonni, 3-4x aratni, felropit gyujteni, stb., annak nincs lehetoseg mondjuk hetvegen bepotolni. Egy 6 napos eventben mindig van valamennyi rugalmassag, tervezesi lehetoseg, itt nincs. Ezert en ugy gondolom, hogy nem erdemes semmi erdemleges jutalmat varni az ilyen tipusu eventekben, plane mikor osszeengedik egy masik eventtel.

    Aki akar, es tud, vegyen ki ezt-azt, mint Toma, a kiteheto senkinek nem fog hianyozni.
     
    spagetti24, maszilva, vihence és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.