Visszajelzés Kerek, mint egy medve - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    2275-942=1333
    1333/3=444.3333333
    40 darab magot nem tudok elültetni, tehát kompenzálni kell KK-val, ami 40 db.
    Itt volt hibás a számolásom, amit menten korrigálok is.
    Tehát 140 KK-t kell felhasználnom.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.3.20
    szellorozsa, incimami és DevilMókus kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Egyébként valóban jobb :music:ha használod a széleket is kijön hogy nem kell kk.
    Öreg törvény hogy bónusz alatt éri meg a komfort, vagy ha a 2 db 5 % felhő is rendelkezésre áll az sokat gyorsíthat.o_O
    A második kör komfortot elhagyom mindenesetre,:music: azt hiszem akkor spórolok.;):)
     
    szellorozsa, incimami és MózesBotond kedveli ezt.
  3. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Valaki azt írta,hogy nem kap érte szezonpontot . Valaki írja már meg ,hogy mit ér az a szezonpont ? Mert én ugy tapasztaltam,hogy beváltják csengőpengőre. Akkor minek ez a szezonpont ?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Túl vagyok a feladaton.Holnap még hamarab készen lesz, csak 160 felröpi kell.Hosszú érésű növényt ütetek és 2-3 nullpercezés.el is lesz felejtve.
     
    -W-595-, maszilva, marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
  5. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    A szezon is egy event, ami közel 1 hónapig tart. Ebbe az eventbe szezonpontokért kapunk különböző jutalmakat.
    De a Kerek, mint egy medve event nem ad szezonpontot.

    A szezonról az alábbi linkre kattintva olvashatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/velencei-szezon.19187/
     
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    A fejlesztők is tudják, hogy aki egész nap nincs mit csináljon, az bármennyiért hajlandó kapálni.
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én vasárnap hétfő kedd 0-24 ráérek , de ezért az eventért egy kapanyomot nem teszek . :D
     
  8. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!!!:inlove:
    Az első gk teljesítve :music:, nem sajnáltam a segéd anyagokat felhasználni, mert azért gyűjtögetem, hogy hasznosítsam;)
    Most visszaterelem az állatokat és reggel nemesített krókusszal várom a röpis napot!!!:D
    Jó játékot mindenkinek!!!:inlove::D
     
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Az első feladatrész készen, gyékénnyel várom a röpiket holnap...remélem 1 aratásból meglesz...:)
     
    -W-595-, magdi06, marcsi152 és 3 más kedveli ezt.
  10. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Kész lettem.
     
  11. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...én meg most kezdtem:)..remélem holnap 2-ig elérek azért valamit....tetszenek a kitevők csak azért csinálom:)
     
    Kukackukac, Leho69, marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
  12. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Jó reggelt mindenkinek és szép napot! :)
    Nem lehetett volna a felröpissel kezdeni?
    Ha ma is mennék dolgozni észre sem vettem volna hogy elkezdődött az event .
    Most kivágtam 10 ólat hogy növényt ültessek. >:(
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  13. Ivlisz

    Ivlisz Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Csokoládérózsa kosárral kapcsolatban érdeklődöm, hogyan használható??
    Vásároltam kosarat, mert az áll a leírásban, hogy " mindent tartalmaz, ami a Kerek, mint a medve 1 feladat teljesítéséhez szükséges "
    A kosárban 200 rózsa érkezett, ami messze nem minden, amivel nem teljesíthető a feladat.
     
  14. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    A kosár kínálatában csak az induláshoz szükséges mennyiség található.
    Természetesen csak könnyítés, mivel 200+10/15 növénnyel könnyebb elkezdeni a játékot, mint 10/15 növénnyel.
    Aki meg akarja spórolni a felszaporítást, annak érdemes venni.
    Figyelmedbe ajánlom az események csevegőjének első – moderátor által írt – bejegyzésében található linkeket, melyek tanácsokat tartalmaznak a játékkal kapcsolatosan.
    Segítségként idemásolom őket.

    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet

    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Nulla percezés
    Páncél Panni

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.
    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok
     
    inanna11, -ágianyu33-, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  15. Ivlisz

    Ivlisz Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a választ, bár én továbbra is átverve érzem magam:
    [​IMG]
    "Fogd ezt a kosarat, amely mindent tartalmaz,..."

    Szó nincs kezdő mennyiségről...
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Amit képet hoztál , oda világosan oda van írva : Amely mindent tartalmaz , ami a Kerek mint egy medve 1 feladat teljesítéséhez kell
    Az eventismertetőben napokban , részletesen le van írva , hogy Kerek mint egy medve 1 , Kerek mint egy medve 2 stb
    Az első feladatba , csak Csokoládérózsa kell . Megvetted és azt is kaptad .
     
    furmint111 kedveli ezt.
  17. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Az első gazdaköris kész :inlove: ma korán reggel pörgettem párat és sikerült egy 100% majd egy 200 % termény bónusz :inlove:.
    Ilyen mázlim régen volt .
     
    DevilMókus, marcsi152, csopke1 és 3 más kedveli ezt.
  18. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Nálam olyan hogy termésbónusz nem létezik,de megint nagyot bakiztam!!!Beraktam komforba ezeket a rózsákat, megszórva minden jóval és nem érik be időbe!!xDItt be is fejeztem!!xD
     
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) ha ezt az egyszerű eventet (ami minimális nyereményeket rejt) vásárlással szeretnéd megoldani, mert nem tudsz vagy akarsz ültetni növényt, akkor a gazdaköri feladatnál farmaranyért cserébe azonnal tudod teljesíteni a beadásokat, és így az eventet is.
    Amennyiben farmozni is szeretnél, akkor javaslom ne a kosarak vásárlásával kezd a játékot, vagy ha már vásárolsz, akkor legalább nézd meg, hogy mit tartalmaz az adott kosár...
     
  20. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Eventezők!
    Kedves Játékosok!

    A "Kerek, mint egy medve" 24 órás gazdakörös event 2. napi feladategyüttese élő, online.


    Most felröppenők gyűjtése a feladat!

    Fontos a kilépés, majd visszatérés a felületre, aztán az eventóra és gazdaköri feladat ellenőrzése a felröpivadászatot megelőzően.

    Sikeres megoldást kívánunk
    a Farmerama csapata
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.