Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Hehe, találtam magamnak újabb célt.
    Ne tessék kinevetni! xD Na jó, egy picit lehet. 8)

    Ki tart velem?

    Nekiállok és az elejétől végig fogom olvasni az összes gazdakör meséjét.
    mamarygen kolléganőm egyik kedves elfoglaltsága ez. Követem jó példáját.
    Kezdem most a mesterségekkel. Az sem kevés így első nekifutásra. Hozok egy kávét hozzá.

    upload_2019-2-27_15-2-5.png

    Azt hiszem, eltart egy darabig mire a végére érek ennek a sok-sok mesének. :p
     
  2. Bolgár80

    Bolgár80 Fórum ismerője

    Köszönjük szépen a frissítést, mindjárt nézem is őket. :) Hmm..nagyon szépek a grafikák! Tetszenek. :) Én először megpróbálom kimondani, micsoda név.. :D
     
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Imi!
    Ezt feldolgoztam, köszönöm.
    Még a ládaválogatás hátra van.
     
  4. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Tegnap rájöttem, hogy ebbe a hsz-be rosszul számoltam, így pontosítanék :)
    Event kezdés előtti napon (mikor az ismertető megjelenik) reggel 6-kor mennek ki a 20 órás fák. Tölgyes rúna miatt 18 órára megy le az érésidejük. Másnap 14 óra körül, mikor elindul az event le lehet aratni az első kört automatával (!!! mint kiderült másképp nem jó). A második kör 18 órára érik be. De ha nem akarunk a szaporítással várni, és egy területet beáldozunk rá, szerintem az is belefér :)
    18 óra után két kör sztrágyás egaz szaporítás pedig max 20-21 óra között végez.
    Szerintem ez így jobban hangzik, mint hogy éjjel 2-3 óra között felkelni kitenni a fákat. :)

    kovacsniki84 videójából kiderül, hogy a fákat automatával kell aratni, hogy folyamatosan menjen az érésidő:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/ki-is-az-a-csocsoovb.7672/page-4#post-971319
     
    Utoljára szerkesztett: 27.2.19
    genka53, alex0824, Rékuci1111 és 4 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Zsu :)
    Nem tudom ezt láttad-e, szombat délután utólag tettem oda a hozzászólásomba a többi ládát adó dekor linkje mellé :)
    Havermackó
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Mérete: 2x2
    Tapasztalatpont: 9000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint 1 db Tökfilkó állatos láda

    Learatható: 15-ször
    Havermackó

    Az anyagot átnéztem minden pontosan a helyén van benne :)
    ****
    Had mondjam el az én unaloműzőmet is: málnát nemesítek, szinte soha sem ültettem, de még nincs meg, így nekiálltam ennek is :)
     
    alex0824, Fatther, Rozi472 és 2 más kedveli ezt.
  6. Bolgár80

    Bolgár80 Fórum ismerője

    Utoljára szerkesztett: 28.2.19
    genka53, alex0824, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Imi!
    Elvileg készen vagyok. Rá tudnál nézni, hogy minden a helyén van-e?
    Köszi szépen!
     
    genka53, alex0824, Imi* és még 1 ember kedveli ezt.
  8. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    Csak egy kis érdekesség.
    Amennyiben nem maradhat Zsu kérlek töröld.

    Panaszkönyv
     
    alex0824 és Fatther kedveli ezt.
  9. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 28.2.19
    genka53, alex0824, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :) Szép napot mindenkinek:)
    Segítséget, tanácsot szeretnék kérni tőletek, talán itt elfér és miután láttam, hogy lelkes ládabontogatások és szakértők járnak erre, talán tudtok nekem tanácsot adni.
    Elhanyagoltam a ládák nyitását: ezt adják a dekorok is, nyeremény is volt és két válogatáson kaptam "őket", de nem merem nyitni, mert félek, hogy ilyen mennyiség nyitása esetén esetleg összeomlik a rendszer és nem látom, hogy mit kaptam a ládákból. Szerintetek mi az a mennyiségű láda amit biztonsággal ki tudok nyitni egyszerre ebből a mennyiségből? Ha tudtok nekem tanácsot adni, kérlek tegyétek meg köszönöm előre is :)
    [​IMG]
     
    alex0824, Fatther és HéricsBáró kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Én egyszerre nyitottam ki 20.000 db ládát , és simán láttam mi van benne az aktuális szövegben , és még görgetni is tudtam oldalra .
    Azt nem tudom , nálad műxik e , de nálam nem volt problematika .
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Na akkor most bújok el szégyeneben:oops::music:, hogy én ezt soknak gondoltam :)xD:cry:xD és kinyitom én is egyszerre az egészet, remélem nem lesz gondom vele. Köszönöm a válaszodat és a statisztikát is.. nem ígérem, hogy hozok ilyent hozzá, mert futóban vagyok, de megírom, hogy sikerült-e nálam is az akció :D
    PS: Kishitű voltam, tökéletesen működött és láttam amit kaptam.. köszi még egyre a biztatást :) :inlove:
     
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Imi!
    Köszönöm a segítséget.
    A Tél dereka felhősor már benne van a ládás anyagban, hiszen az nem új felhő.
    A Tavaszillatú felhősor VI. számú ládát ad, nem IV. számút.
    Tudom, hogy ezt csak azért írtad így, hogy kipróbáld, odafigyelek-e arra, amit írsz. Ugye? :D8):music:

    Az aktualizálást megcsináltam. ;)
     
    Fatther, jófarmerlány, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    A békatápot és a hiúz táp malom képét javítottam/pótoltam.
    Köszönöm a jelzést!
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.19
    jófarmerlány, genka53, Bolgár80 és 4 más kedveli ezt.
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ismerek olyan játékost, aki sok tízezer ilyen ládát bontott egyszerre. Nem hogy ő nem látta mit kapott, de még mi sem tudtuk megnézni az ellenőrző panelen. Az egyik fejlesztőtől kértünk segítséget. :music:
    Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem volt alaptalan a félelmed, semmi szükséged sincs arra, hogy "elbujdokolj". :)
    Nekem is összegyűlt ebből egy 5 számjegyű mennyiség, de 2-3ezresével fogom majd kibontogatni.
     
    Fatther, mebajah, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  16. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia Zsu.
    Most mondjam, hogy kicsit meg akartalak tréfálni?:p
    Nem így történt, pusztán a véletlenek műve! Bocsi...:oops:
    A római számokat kicsit át kell néznem úgy érzem.:cry:
    De örülök neki, hogy résen vagy!;):inlove::D (Közben ellenőriztem és javítottam :p)
     
    Fatther, genka53 és alex0824 kedveli ezt.
  17. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Jöttem egy kicsit kiengedni a gőzt :sleepy:
    Szeretem, ha sok a tennivaló, és zajlanak körülöttem az események. Nekem azzal sincs problémám, hogy a farmon is egyre több az esemény, és el kell időnként engednem dolgokat, mert minden nem fér bele. A mai hírözön azonban egy kicsit durva :wuerg:
    Amikor elértem a 200-as szintet, akkor elengedtem a TP "kergetést" és az új rendszernek köszönhetően egyáltalán nem érdekel. Behozták viszont a napi ajándékba küldhető Forró Életelixír dekort, ami szép lassan elkezdett gyűlni, mert másra nincs igazán szükségem.
    Most itt tartok:
    [​IMG]

    Úgy terveztem, hogy a játék kedvéért, egy kicsit majd megint TP-zek, és ha lesz valamikor szintlépő akció, akkor veszek egy csomagot, és megszórom a farmot és esetleg a bahát elixírekkel egy hétig, és csak napi 1x aratok dekorokat :D
    Viszont itt van most egy királynős event, amit annak ellenére szeretek, hogy már többször eltemettük, mert ahonnan indult, csak bukni lehetett, most viszont mintha jönne kifelé a gödörből... 1 nap szünettel pedig kezdődik a darts, amit szintén szerettem (a minijátékot és az eventet is), és egy kicsit nehezen engednék el, de lehet, hogy megtenném, ha nem lenne a királynő is (aminek azért találóbb a majom elnevezés).
    Annak ellenére, hogy nem érdekel a TP, mint egyfajta játékelem, megnéztem volna, hogy mit lehet kihozni egy felturbózott Elixíres csapattal 1 hét alatt. Most már látom, hogy maximum a nyári szabi idejére fognak kikerülni, ha egyáltalán kiteszem őket valamikor...
    Nekem ez a ma akció olyan, mintha kényszerítettek volna valakit a központban, hogy márpedig ilyen szintélős csomagot be kell dobni, de ő azon mesterkedett, hogy lehet ezt úgy megoldani, hogy senkit ne érdekeljen, és lehetőleg ne költsön rá senki egy fillért se o_O
    Vagy már sikerült egy pár gazdát leválasztani a játékról, és ők már csak a TP-vel foglalkoznak, és csak nekik dobták ezt be? :music:
    Én ezt most nagyon nem értem, főleg úgy, hogy ma annyi minden érkezett, hogy már egy kicsit káoszba ment át. Lehet, hogy nekem volt egy kicsit problémás napom, de egy kicsit besokalltam. Nem szeretnék senkit magammal rántani, bocsi a panaszkodásért, de nekem is lehetnek ilyen pillanataim :)
    Na, jó éjszakát mindenkinek, és egy szebb holnapot! :)
     
    Fatther, rozo52, jófarmerlány és 12 más kedveli ezt.
  18. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia Réka.
    Minden egyes pontoddal egyet tudok érteni.:)
    Szép elixír gyűjteményed van.;)
    Remélem ha ezt meghallgatod kicsit jobb lesz a kedved!;)
     
    Fatther, rozo52, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  19. Bolgár80

    Bolgár80 Fórum ismerője

    Üdvözletem újra! :)

    Már régen jeleztem, úgy döntöttem úrja megteszem miért is ne. :D

    Az alábbi linken, ha jól keresgéltem, néztem teljesen hiányzik a Csikóhal:

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/

    Vagy más néven van? Emlékszem voltak ott gondok a nevével. :)

    Kicsit én is beleszólok, ha lehet. Ha jól értettem az írásod az a gond, hogy nagyon sok minden van egyszerre és azt se tudod merre kapkodd a fejed? :) Illetve átláthatatlan?

    Ha erről van szó őszinte leszek én örülök neki. Én ezeket lehetőségként nézem, sokan vagyunk sokféleképpen játszunk, de így mindenki megtalálja magának a legjobbat. Ha egyszerre több dolog is érdekel akkor priorizálj..ha kell kihagysz egy eventet, kidobálod az életelixíreket, TP-re mész rá stb. Szerintem ez a legjobb a játékban, hogy én dönthetek a sok közül mit akarok, úgy formálom a farmomat, ahogy nekem jó és semmire se vagyok rákényszerítve. :)
     
    Fatther, rozo52, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  20. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Norbi !

    Tengeri póni néven van a játékban.
     
    Fatther, rozo52, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.