Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Olvastam Máriusznál, hogy hamarosan szerszámokra lesz szükségünk8)

    Nyitogattam először barkácscuccokat:

    [​IMG]

    Nem sikerült mindet kinyitnom, mert csak 100 db-ot enged egyszerre :wuerg: ez mire jó? :music: azoknál a ládáknál megérteném, ahol normál pörgetést vagy trágyát lehet bontani (na persze ott nincs ilyen korlát), de a szerszámoknál mi értelme van? :oops:

    Folytattam a nyitogatást szerszámos ládákkal :D

    370 db Szerszámosláda:

    [​IMG]

    111 db Szeszámosláda II:

    [​IMG]

    Na ez végre egy jó kis láda :D Lehet újra barkácsokat bontogatnom xD de ebből legalább lesz valami :)

    és végül 578 db Szerszámosláda III:

    [​IMG]
     
  2. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Szia!

    Az állat mennyiségen növelnék kb. 800 db alap, 200 db 1 szintű, 100 db 2 szintű, 50 db 3 szintű persze nem kéne mindet eltenyészteni mindenki úgy tenyészt ahogy szeretne így ebbe bele fér 2 kör alap is. A bronz, ezüst, arany állatot számítanám be de még az 5. szintűt is belevehetjük. A szuper tápot is hagynám korlátlannak mindenki annyit használ amennyit szeretne. A luxussal egyetértek akinek van és akarja használhatja nem kötelező, de nincs tiltó listán sem.
    Piacról nem lehetne vásárolni. Előtte és utána egy kép.
    Részemről ennyi lenne, de tetszik a te verziód is. :)
     
    genka53, Kuzdern, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az alapmennyiség elég sok, én az 500-at sem tudtam 0-ra vinni, de próbáljuk meg. A színesek induló száma szerintem rendben van, legyen az általad javasolt mennyiség. Az 5. szintűt esetleg a holtverseny miatt lehetne beleszámolni, ha már nincs meg 4 db belőle, amennyit egy normál tenyésztésnél el lehetett volna használni.

    Nekem a luxussal a legnagyobb gondom az, hogy nem akkor használhatom amikor szükségem van rá, hanem ha a játékmester úgy dönt, hogy használhatom :oops:

    Szombaton 10 órakor kezdődik a boom. A 3. szintűeket valószínűleg be kell állítanom és át kéne néznem a többit is, de próbáljuk ki :)
    Részemről csinálhatjuk :D:D:D
     
    Kuzdern, HéricsBáró, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  4. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    1. 528 alap, 1 kör normál tenyésztés.(4 azonos) + az első 3 szint 150,75,35
    2. Ezután aki használni szeretne még alapot lehet de nem kötelező.(tölteléknek xD)
    3. a, Görgetés engedélyezve egy feltétellel, 3 azonos + 1 más állat.(5 szintig)
    3. b, 5. szintig csak keverés utána , szabad foglalkozás
     
    genka53, Kuzdern, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A görgetés szót nem egyforma értelemeben használjuk.. nálam a 4 azonos szintű felvitelét jelenti tenyésztési sorrendben.
    Ettől kezdve a 3. a, b pontod egy keverési kényszer és azt hiszem pont ezt próbáljuk most elkerülni.. Vagy tévedek és más irányba mentem el?
    Kíváncsi vagyok steve véleményére ebben .
     
    Kuzdern, HéricsBáró, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  6. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Másképpen látjuk ez nem baj, de ha csak szimplán görgetjük akkor semmi értelme
    mármint akkor mi értelme lesz a "keverési versenynek"8)
    Felviszem alapról 5 szintig ha gondolom 0 rizikófaktorral.xD
     
    genka53, Kuzdern, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
  7. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Azért vittem fel a számokat, mert nem kellene az állatokat 0-ra levinni mindenki akkor áll le amikor akar a végeredmény a lényeg úgyis. Én nagyrészt alapokkal keverek és nekem a múltkor nagyon gyorsan elfogyott.


    Szia!

    Keverni kellene így is szóval a keverés kötelező lenne igaz nem minden tenyésztésre ezt kicsit lazábbra vennék így mindenki annyit kever amennyit szeretne. Valószínű aki ebben részt vesz nagy részt keverni fog annyi hogy a magasabb szintűeket már nem fogja mindenki tovább vinni mivel 5. szinttől felfele beleszámít. Először ki kell próbálni így mire vagyunk képesek és mennyi tápból valamint, hogy mennyire megérős. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.12.19
    genka53, Kuzdern, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Olvaslak benneteket, görgetem az egeret összevissza, de nem jövök rá, hogy ti mit görgettek. :D
     
    genka53, Sali~*.*, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  9. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    xD [​IMG]xD
     
    genka53, steve223, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ez super. Végül is mindegy, azért legközelebb is jövök majd tenyészteni, ha görgetek, ha nem. :D :p
     
    genka53, steve223, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Később láttam meg ezt az írásodat, mint ahogy stevének megfogalmaztam amit gondolok, ha elolvasod talán megtalálod a lényegét annak amit írtam.
    Nem a keverés ellen szóltam, csak... folytatása lejebb: :)
    Szia steve:)

    Igazad van, legyen magasabb az alapok száma, ha Te úgy gondolod :)

    Én nem keverek alaphoz csak az elején, ezért nálam sok marad, no meg a rendszer is elkényeztet alapállatokkal elég bőven színesek helyett is néha :D
    Természetesen én sem a keverés ellen tiltakozom csak:
    Nikinek nem írtam le, de a keverés alfája nálam nem a 3+1 amit ő kötelezővé és kizárólagossá tenne a reggeli javaslatában, hanem a 2+2 vagy 1+2+1. Pont ez volt az a pont ahol meghökkentem a keverési kényszer miatt, csak már nem akartam újra szerkeszteni a hozzászólásomat. Nem kéne ennyire megkötni a kezünket, hogy csak a 3+1-est használhatjuk :).

    Na szóval hámozd ki a lényeget hármunk javaslatából légyszi aztán csináljuk :D
     
    Kuzdern, steve223 és kovacsniki84 kedveli ezt.
  12. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Elbeszéltünk egymás mellett.

    Semmi gond nincs se a 2:2, 1:2:1 1:3 3:1, stb. keverés ellen az a rész csak arra vonatkozott
    hogy valami szabály mindenképpen kell. ;)
    Ne legyen 4 egyforma (1-5 szintig) ;) csak az alap lehet 4 egyforma
     
    genka53, steve223, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Mesterségek ládája II 1346 db

    Mesterségek ládája 715


    mestersegek_I_II_20191206.PNG
     
    genka53, Kékmadár1, strawberry49 és 4 más kedveli ezt.
  14. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Nekem ezt hozta a Mikulás :D

    168 db Mikulásos láda:

    [​IMG]

    és nem volt benne virgács :D
     
    genka53, Kékmadár1, strawberry49 és 7 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Ma este én is kicsit a meglepetéseket kerestem a ládákban :)

    Csillogó dolgok ládája 68 db:

    [​IMG]


    Mikulásos láda
    72 db:

    [​IMG]

    Azon meglepődtem, hogy most nem kaptam a Befagyott tó valamelyik részét, de a Fel az égbe dekor viszont szép emlékeket ébreszt bennem, így annak örülök :inlove:
     
    genka53, Kékmadár1, Fatther és 5 más kedveli ezt.
  16. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Vidám állatos láda 309
    upload_2019-12-6_20-5-25.png upload_2019-12-6_20-6-18.png

    Vidám állatos láda II. 127
    upload_2019-12-6_20-8-32.png upload_2019-12-6_20-9-46.png upload_2019-12-6_20-10-27.png upload_2019-12-6_20-11-27.png

    Őrült állatos láda 233
    upload_2019-12-6_20-6-55.png upload_2019-12-6_20-7-42.png
     
    genka53, strawberry49, Fatther és 7 más kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Ma csak valami egyszerűt bontottam.

    Farmpengő láda II 1336 db

    Farmpengő láda 1036 db


    farmpengo_1_2_20191207.PNG
     
    genka53, Kékmadár1, strawberry49 és 7 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Felírtam a két dekórt, cserekor megy. :D ;)
     
    genka53, strawberry49, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Állatokat általában csak 1-1 területre szoktam kipakolni (és többnyire csak napi 2x aratom), így nem fogy nagy mennyiségben a táp (medve, macska kivételével).
    A tápoknál a cél, hogy állatonként legyen legalább 1000 db (kivéve teliholdas és legújabb), a rendszeresen tenyésztendő/beadandó állatoknál minél több, macskánál, medvénél pedig 100 ezres nagyságrendben. Utóbbiakat darálom és vásárolom is folyamatosan.
    Időnként jól jön egy kis besegítés a ládákból :inlove:

    2119 db Tápos láda:

    [​IMG] [​IMG]

    694 db Egzotikus tápok ládája:

    [​IMG]

    155 db Egzotikus tápok ládája II:

    [​IMG]
     
    genka53, Kékmadár1, Fatther és 6 más kedveli ezt.
  20. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Akkor én így csinálnám.
    800 db alap állat
    200 db 1. szintű
    100 db 2. szintű
    50 db 3. szintű
    Az állatokat nem kell teljesen nullára elkeverni mindenki maga dönti el hogy mikor áll meg.
    Keverni kötelező, de nem kell minden tenyésztést keverni. (ezt nem bonyolítanám túl)
    Piacról nem lehet vásárolni.
    Luxusbájitalt lehet használni, de nem kötelező.
    Előtte és után egy kép.
    Korlátlan szuper tápot lehet használni.
    A következő állatok számítanak 5. szintű, bronz, ezüst, arany.
    Remélem mindent le írtam én így kipróbálom és meg látom mit hozz nem fogom elkeverni 5. szint felett hogy lássam mennyi állat is jön ki belőle.
     
    genka53, Fatther, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.