Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Kedves Zsuzsika !
    Békés, boldog új esztendőt kívánok neked és kedves családodnak !

    [​IMG]
     
    Sauvage, ursa11, -W-595- és 7 más kedveli ezt.
  2. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Kedves zsu!

    MIt mondhatnék ...
    Hogy boldog lehess, 3 kincset keress: Higgy, remélj, szeress. Hozzon az új év örömből végtelent, szeretetből önzetlent, sikereket mit csak lehet!
     
    Puli-tanya, -ágianyu33-, Fatther és 7 más kedveli ezt.
  3. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Sziasztok!
    Kedves Zsu! :inlove:

    Köszönjük szépen Neked és a moderátor csapat minden tagjának azt az áldozatos munkáját,
    amivel segítitek, azt, hogy ez a játék örömteli szórakozás legyen számunkra!

    Kívánom, hogy jövőre is és még nagyon nagyon sokáig maradjatok velünk, mellettünk!
    Boldog új évet és sikeres farmozást kívánok minden gazdának!
    [​IMG]
     
    PalMa, Puli-tanya, Lillapilla73 és 15 más kedveli ezt.
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Kedves Zsu!
    Köszönjük egész éves munkádat, türelmedet.:)
    Ezúton kívánok Nagyon Boldog Új Évet Neked és a Családodnak is! :)
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 31.12.19
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia Zsu!
    Köszönök mindent amit értem tettél...
    BÚÉK neked is...vigyázz magadra, légy jó, jövőre is...:p
     
  6. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Kedves Bekó/Zsu!
    Köszönet neked és az egész moderátori csapatnak a türelmes és segítőkész munkátokért! :inlove:
    Kívánok neked és családodnak nagyon boldog új esztendőt! :inlove:

    [​IMG] :inlove:
     
    PalMa, Puli-tanya, DevilMókus és 12 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia, végül is mi lett ennyi titkosból...:music:
     
    Puli-tanya, Sauvage, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Hoztam a képet, viszont én nem néztem, mik fejlődtek ki, csak töröltem. :D
    Itt láthatod: #4678
     
    Puli-tanya, Sauvage, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Én nem jó figyeltem, köszi...
     
    Sauvage, genka53, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    B.Ú.É.K!

    Az alábbi kód beváltásával kaphatjátok meg az említett ajándékokat:
    NEWYEAR2020


    A kód a közlemény megjelenésétől 2020. január 2. 23:59-ig váltható be minden farmon, de csak egy alkalommal.

    A kód nagyon rövid ideig él, ezért "aki hallja, kapja"!

    (A magyar moderátorok aláírásában is megtaláljátok.)
    Kaptam az alkalmon, mivel annyi repülős üzi van, szóltam Gizinek és már szállította is az üzeneteket. :D
     
    Puli-tanya, -W-595-, rozo52 és 5 más kedveli ezt.
  11. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

    Boldog új évet kívánok mindenkinek !

    Aranyosi Ervin: Évnyitó vers​


    Legyen ez az új év egy új lehetőség!
    Engedd, hogy vágyaid tartalommal töltsék!
    Legyen benne öröm, mosoly, jó egészség!
    Kívánj csak merészet, s ne törjön le kétség!
    Kívánom, hogy mindig legyen elég pénzed!
    Pont annyi, ami kell, hogy céljaid elérjed!
    Soha ne legyen több, ne okozzon gondot!
    mindig dicsőséggel hagyd el a porondot!​


    Kívánom, hogy mától teljesüljön álmod,
    szíved óhajára változzon világod!
    És ami még fontos, sose félj szeretni,
    próbálj mindenkivel emberséges lenni!
    Aki értékeli, szívesen fogadja,
    s hidd el nem tartja meg, Ő is tovább adja.
    Jusson mosoly bőven, az új esztendőben,
    tartson meg az Isten mindig jó erőben!​
     
    Puli-tanya, .dina1., Gio és 13 más kedveli ezt.
  12. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Jó Estét Mindenkinek! Kicsit sokáig tartott kiválasztani a mai ideillő köszöntőt. Ráleltem, Jó egészséget és sok boldog napot Moderátoroknak és a Játékosoknak is.

     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Rájöttem valamire. Előbb kérdeztem, kaptam is választ. nagyjából képben vagyok mindenhol, persze, ha nem vagyok szétszórt. :D Ez most nem az a helyzet.
    Egy probléma van. Annyi dolog fut egyszerre a játékban már ezer éve, hogy nem lehet szinkronba tartani.
    Nem kell komment, ezt le kellett írnom. ;) ennyi. .= pont :D
     
    genka53, Fatther és Kuzdern kedveli ezt.
  14. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Várható változtatás a titokfák/ólak eloszlásánál, vagy az ember feleslegesen költi a pénzét arra, hogy kapjon legalább 2-3 új fát/ólat, ha már igen szép összeget áldoz rájuk?
    Azért jó lenne, ha nem úgy működne ez a titokfa csomag, hogy aki nem ezt veszi, hanem kevesebbet, annak bőven jut az új fákból, aki meg csomagot vesz, az nézheti, ahogy megszórja régi XL, meg XXL fákkal, amiket ki sem rak már, mert minek, nem kell sehova se a termése. Borzasztóan dühítő, és nagyon nem fair. Még mielőtt nem a játékostól sajnálom, vagy irigylem, hogy ő annyit kap, amennyit, hanem az dühít, hogy én többet veszek, több pénzért, és akkor kevesebb új fát ad a rendszer, mint annak, aki kevesebbet vásárol.
    Eddig sem volt sok szerencsém ebben a játékban, de az, hogy 30 fából, egyetlen egy darab új sem lett, ami van az a fix, az azért kemény....:mad:
    Esetleg nem lehetne jelezni, vagy továbbítani a BP felé, hogy legalább ha már költ a játékos a játékra, akkor ténylegesen is származzon belőle előnye azokhoz képest, akik nem, vagy csak alig költenek? Kezd itt is kialakulni ugyanaz a nem fair helyzet, és kiszámíthatatlanság, mint a bónuszok/egyedi akciók esetében.
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Szerintem minél több fa kerül a játékba , annál kevesebb esély van új fára
    Ha csak 3 fa lenne , akkor 33% esély van új fára .
    De mivel 170 db fa van a játékban (farmos és bahás összesen a piacon számoltam meg) jóval csökken a nyerési százalék .
    A teliholdas fákat bele se számoltam .
    Meg az Xl és Xxl fejlesztéseket se .
    Ja , meg a mamutfákat .
    Meg a terményt adó fák is kimaradt .
    Ja és a díszfákat , farmarany fa stb

    Mennyi fa is van a játékban ? :D
     
    genka53, Sauvage, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  16. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Már ne haragudj meg, de az szerinted hogy csökkenés, hogy nekem 30-ból nem ad új fát ( vagyis csomagból, csak a fixet), míg másnak 25 db fából kapásból 5 db-ot is az új fából? Szerinted ez így korrekt? Volt aki vett 6-6 db fát, és a farmon kapásból lett neki egy új fa. Írom, hátha érthető, 6 db fából lett neki egy új fa!! Nekem 30ból nem sikerült ezt produkálnia a rendszernek. Ezek alapján akkor azok az esélyek nagyon nem egyenlők. Nekem ezzel van problémám. És a leírtak alapján elég jogosan. De semmi gond, megoldom a problémát, és nem veszek többet titokfákat, egy darabot se, és akkor nem dobtam ki az ablakon 400FA-nak megfelelő magyar forintot. A BP meg azt csinál, amit akar a titokfáival. Neki kevesebb bevétele lesz, nekem meg több marad.
     
    DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia, aki eddig vett az ez után is fog,én régen se vettem most se...és nem bosszankodok...fifti-fifti mint a lottón...
     
    DevilMókus, genka53 és Mykuszy kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Már jó ideje az új fák bevezetésével ki is vezetnek régebbi titokfákat; így egy-egy titokfa megvásárlásával az új fa megszerzésének esélye nagyjából állandó marad.
    3 fa esetén sem 33% az esély, mert nem egyenletes az eloszlás; más-más valószínűségi értéket határoznak meg a nyerhető fákra, ólakra, stb.

    Amúgy megszámoltam (csak Neked, csak most... :D ) a fákat: tudomásom szerint 185-féle fa 498-féle változata (alap, XL és XXL) van a játékban; beleértve a mamutfákat, a teliholdas fákat és a terményes fákat is. Ehhez jön hozzá 10-15 dekorfa (FA-fa, Varázsfa, Tavaszi fa, Szúrós luc, stb.).
    Szia!
    Mivel már a többedik hsz-ed szól erről, vagyis erősen foglalkoztat a téma; javasolnám, hogy tereld a gondolataidat pozitív irányba: írd meg az ötletes topikba, hogyan tennéd igazságosabbá a titokfa vásárlását, vagyis milyen megoldást kellene alkalmaznia a BP-nek ahhoz, hogy elégedett légy (és az ő bevételük is megmaradjon).
     
    Utoljára szerkesztett: 4.1.20
  19. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    Megértem az elkeseredésed, de ez mindig is így volt.
    Ha nem veszel csomagot akkor meg az a baj hogy abból a 20-30 darabból sem kapsz, vagy csak egyet, és miért nem ötöt mint más.
    Tudom hogy nem vigasz a számodra, de nálam sem lett csak a kötelező a csomagból..
    Sőőőőt....írok jobbat: Anno amikor a Farmaranyfa kifejlődhetett 2 farmon vettem több mint 1000/ezer/ csemetét...szerinted mennyi lett?
    Segítek....egy sem, azaz nulla.
    Azután és sem vettem elég sokáig...mondjuk mostanában sem sokat. :)
     
    Lillapilla73, farmerogirl, zsu34a és 7 más kedveli ezt.
  20. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Kedves Beko-csapat!
    Amit a spoilerben írok, színtiszta magánügy, de valahol le kell írnom a bánatomat! Bocsánat, hogy ez talán nem idevaló...
    Van/volt nekem egy barátom, akit több mint 25 éve ismerek. Még a Madách Színházban ismerkedtünk meg, amikor valakinek a segítségével beosontunk, és pótszéken vagy az ajtó függönye mögül élvezhettük a legjobb előadásokat, amikre jegyet sem lehetett kapni. Aztán jónéhány év múlva egy egészen más csoportban találkoztunk újra, és azóta alakult ki igazán jó barátság köztünk. Később kiderült, hogy ő is farmozik, és szomszédok is lettünk.
    Aztán a jóbarátom beteg lett, és két napja éjszaka örökre lehunyta a szemét…
    Ma ajándékot akartam neki küldeni, amikor eszembe jutott, hogy már nem fog neki örülni. Aztán arra gondoltam, hogy látni fogom, hogyan változik pirosra a hőmérője, újra és újra megszenvedem a hiányát, és végül eltűnik… Innen is!!! Olyan jó lenne, ha ott maradhatna a szomszédjaim között, azt sem bánnám, ha piros hőmérővel. Mert akkor biztosan gyakran gondolnék rá, és ettől végül megbékélnék. Tudom, ezt nem engedik meg a játék szabályai, és talán sikerül megbékélnem a gondolattal, mire végképp eltűnik a játékból, és ezzel az utolsó lépéssel az életemből is.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.