Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratula, gratula és még egyszer gratula.. Szerencsés vagy :) Tudja bónusz, hogy hová kell mennie :D Vagy ahogy Jónás mondta anno a gangon "A vak tyúk is talál szemet"? Nem tudom eldönteni. :music::D
    Használd okosan és ügyesen, én még mindig nem érzek késztetést arra, hogy eggyel több felhőm legyen.:oops:
     
    PalMa, Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én a legvadabb számolásommal 200 millió a kriptákra . :inlove:
    Ha majd tenyészthető lesz a kripta , akkor az 1000% egészséges csemege is befigyel . xD
     
    Kata_rzis, PalMa, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Vigyázz el ne hízzál menet közben, mert még a végén bekövetkezik :DxD:cry:xD
     
    Kuzdern, PalMa és HéricsBáró kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Azt szoktam mondani, hogy kisebb-nagyobb célok kellenek (nekem) a játékba, hogy az érdeklődés, a motiváció megmaradjon.

    Újabb célt értem el a saját "listámon".
    Szerintem nincs még egy olyan "ráfizetős" játékelem a játékban, mint ez a 4 új gazdakör volt. Durva sok meló a semmiért.
    Emellett a szezon event(ek) elbújhat(nak).
    upload_2020-2-23_21-21-20.png

    Még töröm a fejem a következő célon.
    Lehet, hogy a figyelmemet a minimum 5 számjegyű tápmennyiségek felé fordítom.

    Most a megcsappant csp, szupertrágya és trágyás láda készletemet próbálom a számomra megnyugtató mennyiség fölé vinni.
    Kapálni nem szeretnék mostanában, tehát mennek ki a mamutok és a dekorok.
     
    zsani_apja, Ribiszke, vízinyuszi és 18 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Majd barkácsolok valami fogyasztót a 998 db Szerszámos ládból :inlove:

    [​IMG]

    53 db Szerszámosláda II

    [​IMG]

    324 db Szerszámosláda III

    [​IMG]


    72 db Szerszámok és egyebek láda

    [​IMG] [​IMG]


    72 db Bőségláda

    [​IMG]


    1147 Rémes dolgok ládája

    [​IMG]
     
    Lillapilla73, Ribiszke, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Zsu :)
    Gratulálok neked nem akármilyen teljesítmény volt ezt a 4 gkört kipipálni :):D:inlove::D
    Azt hiszem, ha elértem a még csak vágyott célomat amit kitűztem magamnak nekem is illő lesz komolyabban foglalkozni ezzel a részével is a játéknak, úgy számomra is megvan a jövendő cél, meghoztátok az újdonsült királynék és királyok mellett a kedvemet hozzá :D. Köszönöm Nektek :D
    Kicsit utólag, de talán még nem későn, szeretném megköszönni neked azt, hogy segítettél a Teliholdas éj III. ládák tesztelésében :D
     
    PalMa, Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A harmadik 10 vérpáfrány lett . :cry: Többet nem nyitok , inkább gyűjtögetem . :inlove:
     
    BackOffice, Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Zsu/Beko! :)
    Szívből gratulálok ehhez a megismételt hatalmas teljesítményhez! :D:inlove:
    Ezeknek a számoknak még a nézésében is el lehet fáradni, nem még ezt a tetemes mennyiséget letermelni!
    Gratula még egyszer!
    További jó játékot neked! :):D:inlove:
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jó reggelt

    Ma kávé helyett bájitallal kezdtem :D:inlove:


    815 édességes láda

    [​IMG] [​IMG]

    82 szerelmes láda

    [​IMG]


    11 db áhítatos láda

    [​IMG]

    5 bájitalos láda

    [​IMG]

    18 Pu Fo Ka cuccainak a ládája

    [​IMG]


    18 Robin Hód cuccainak a ládája

    [​IMG]
     
    Lillapilla73, Kuzdern, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Itt vagy Toma?

    Megcsináltam az ismertető frissítését. >>KATT<<
    Iszonyúan hosszú és bonyolult. :(

    A te írásodat is szó szerint beletettem. Remélem, nem baj. :oops:
     
    rozo52, jófarmerlány, Gio és 6 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Beko!
    Nem vagyok Toma, de meglestem amit alkottál. :D
    Tényleg hosszú, de nem bonyolultabb, mint itt sok más a játékban.. Aki hasznosítani szeretné ezen át kell rágnia magát akár többször is és menni fog :)
    Toma írását jegyzetlapra mentettem amikor megláttam és először olvastam. Használom is néha, ha olyan játékossal találkozom aki kérdez valamit a témáról. (Azt hiszem ezt akkor meg is köszöntem neki a csevegőben) .
    Köszönjük szépen a munkádat. :D:D
     
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Még egy gondolat a nulla perces az anyaghoz.
    Toma azt írta, hogy minimum 15 óra, én pedig úgy írtam, hogy minimum 11 óra kell a 100%-os felröpihez.
    Kékmadárral megbeszéltem, hogy a következő felröpis eventeknél elvégez pár tesztet ezzel kapcsolatban. Addig benne hagyom az anyagban azt az "ellentmondást".
     
    rozo52, PalMa, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem nagyon vagyok itt... Holnap megnézem.
     
    -ágianyu33- és Kékmadár1 kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nehéz ezt tesztelni. A felröpik ugyanis nem mindig jönnek egyformán, példa rá a nublion akku. Van, hogy a hosszabb érésű növény sem adja egy az egyben, és volt már, hogy Panni sem kellett hozzá, hogy minden 1x1 adjon egy röpit. A komfort hagyma többek híradásai szerint mindig adta a felröpit, így én óvatosságból ezt jelöltem meg alsó határnak. Azt saját tapasztalatból tudom, hogy a komfort rózsa jellemzően még nem ad egy az egyben röpit. A hagyma viszonylag alacsony szinten már elérhető, és egyetlen olyan 11-15 órás nullás növényt sem tudok, amit érdemes lenne a hagyma alternatívájaként használni valamilyen megokolásból. Valójában csak kettő van, a karalábé és a liliom. Ezért írtam 15 órát.
    Hopsz, most látom, hogy a nősziromét elírtam: nem 14:20, hanem 17:20 az érésideje.
     
    rozo52, PalMa, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sajnos nem mentettem el, de ma vámpírparadicsomra is kaptam két rejtélyes zsákot.. a felröpi kiszámíthatatlan szerintem az egyik pillanatban sok jöhet és ugyanaz máskor pedig nem ad annyit, pedig ugyanaz a növény.. . Nekem panni nélkül nem adta a hagyma komfortban a 100%-ot talán soha, ellentétben a rózsával amire kaptam.. vagyis a tapasztalatom ellentétes is lehetne Tomáéval....
    A tesztre kíváncsi leszek, érdekes lesz megnézni :D
     
    Utoljára szerkesztett: 25.2.20
    PalMa és HéricsBáró kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Végigrágtam magam rajta, és tetszik. Egyáltalán nem "iszonyúan hosszú és bonyolult", inkább - már amennyire ez egy ilyen témánál lehet - egyszerű és lényegre törő; sokkal jobb és áttekinthetőbb, mint az én minden apróságra kitérő összeállításom. Inkább az teszi hosszúvá és bonyolulttá...

    Megtennéd, hogy az én anyagrészemben kijavítod a nőszirom érésidejét? A saját posztomban már megtettem, de a hivatalosba nem tudok már belejavítani...
     
    Kuzdern, rozo52, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Itt egy új party pöri nyeremény :D

    A láda adhat
    • Karácsonyi állatok ládáját , amiben van szupertáp , szóval sok kicsi sokra megy
    • A téli csemegés láda II nem tudom hova tenni , az nekem annyira nem tetszik .
    • Az egzotikus gyümölcsök ládával se békülök ki .
    • A szerszámosláda II , na az már jól hangzik .
    • A többi egyéb meg egyre megy .

    87 db Téli csemegés láda II
    [​IMG] [​IMG]
     
    Lillapilla73 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    HéricsBáró és Sagittarius69 kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Megvárom , sőt , minden ládás dekort kitettem :inlove:
    Még a (+) dekorokat is . A pókfocis dekor az tavaly márciusi tenyésztésnél kaptuk , de most láttam idejét kitenni .
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Síkitani van kedvem :D Csak a tojásokat és a felhőimet arattam :inlove:



    Komfortos napraforgó [​IMG] (Picit többre számítottam. De asszem 6 tp lett ennyire felszorozva)


    Komfortos növények
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]



    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    [​IMG]
     
    Lillapilla73 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.