Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Emmá valami :inlove:

    [​IMG]
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is végeztem, de a ládáim száma nem egyezik valami miatt a tiétekkel nekem 3-3 volt, ezt kaptam:

    [​IMG]
     
    HéricsBáró és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Gondolom a többi nem innen jött. Piccolot kinyitottam. Multisztikus zseni lett. :)
    [​IMG]
     
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Ide figyelj Zseni apu! Ha nem teszel ki valami normális avatar képet, akkor kizárlak a fórumról. xDxDxD
    A szemkifolyós is csúnya volt, de az még csak-csak.... De ez a mostani baromi randa. -.- :p
     
  5. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok! Nálam a kitehetőknél a rangsor:
    Sajnos nem tudom a láda bontásokat fotózni (nem tudom hogy kell), ezért leírtam a lényegesebbeket - ami éppen készleten volt belőlük azt nyitottam ki.
    Elsődleges: ezek biztosítanak szinte mindent, ami egy event sikeres végig viteléhez szükséges
    - tavaszi gombakunyhó - smaragdos láda - 28 ládából 56 SZTrágya, 6 KKSZ, 4 AB (és sokszor RACS is)
    - nyári gombakunyhó - halas láda - 1179 ládából 429 termény és mellette halak és haltáp - a terményes ólakat nem szeretem kint tartani, mert hosszú ideig érik a legtöbb ez a láda a termények nagy részét biztosítja
    - vega csúszda - hóbortos állatok ládája - 771 ládából 679 tenyészállat és 21 AB, 71 csillag - ezek miatt a ládák miatt mindig van bőven tenyészállatom, az eventeknél sosem kell az állatért tenyésztenem, csak a felröpikért
    - hajókirándulás - vidám állatos láda - 253 ládából 506 állat - többek között szarvas, lajhár, tatu, stb, amiknek még narancs ólja sincs - ezeknek köszönhetően szaporodik az állatállomány anélkül, hogy az ólakkal foglalnám a helyet a farmon
    - jéggomba kunyhó - fagyos móka ládája - 241 ládából 10,26 M TP, 10,99 M BTP, 9,68 M CSP 32 Téli csemegés láda II, 20 Egzótikus gyümölcsök ládája, 16 Karácsonyi állatok ládája, 16 Szerszámos II és 6 SZTrágya, 2 KKSZ
    - vízi csúszda - trágyadomb ládája - a trágyagondomat maximálisan megoldja és időnként a CSP készletemet gazdagítja
    - mókusdoboz - Miss Röfi cuccainak ládája - 51 ládából 19 Szupertrágya és 18 KKSZ
    - jeges csúszda - mesterségek ládája II - 1427 ládából 9 hibiszkuszlekvár, 17 RACS, 14 trópusi colada, 13 paradicsomi koszorú, 12 csokis croassan és még rengeteg termék
    Másodlagos - ha van hely, akkor ezek is kint vannak
    - vonatos kirándulás - édességes láda
    - mitikus kitehetők ( sárkány, pegazus, stb) - most kint vannak az új terület miatt, de a tavaszi gombakunyhó a többszörösét adja a szupertrágyának, kacsakatának ezekhez képest és a tapasztalata is jobb
    őszi gombakunyhó -
    - Óriás polipdoboz -Pu Fo Ka cuccainak ládája
    Teliholdas területen elsőbbséget élvez:
    - Rémséges csúszda - 544 ládából 12 AB, 19 csillag, 18 PP, 17 KKSZ, 15 KKT, 17 SZTrágya, 6 SZTáp, 8 FP és tapasztalatmillák + CSP
    - Rémgomba-kunyhó - a szerszámok biztos forrása
     
    BackOffice, nyuszi63 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Rám hoztad a frászt, ha ez volt a célod gratulálok elérted. Ilyen rondát már régen láttam kivéve a mostani PP-s dekort xD:cry:xD

    Kérlek szépen cseréld le, ha számít egy picit is az amit írok :D
     
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Erre számítottam, de komolyan. :D Visszatérek az islerhez.. :) ,.. egyenlőre :D
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    :inlove::inlove::inlove:
     
  9. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia Zsu!
    Nekem úgy tűnik, a teliholdas témában minden újdonság benne van. :)

    Átpörgettem az egészet és feltűnt, hogy a Party pörgetés 2 felhősor neve kimaradt INNEN, illetve a múltkoriban az egyik ismerősöm rákérdezett nálam egy dekorra, akkor és most sem találtam. (Ha csak vaksi vagyok, akkor ezúton is elnézésed kérem. ;))

    Erről lenne szó: Ölelősmaci-ház
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Ölelős-maci-házi-kedvenc.19165/

    https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/#post-908258
     
    PalMa, GA-BI-O-Farm, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia! :inlove:
    Ezt hogy a manóba hagytam ki, nem tudom. xD Köszi, javítottam.

    A macinak is utánanézek.
     
    PalMa, GA-BI-O-Farm, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Ezt 4 helyre kell beírnom a bónuszlexikonba. :(
    Teljesen kimaradt mindenhonnan.
     
    PalMa, Fatther, farmerogirl és még 1 ember kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Valaki látott már 36 órás kupont ? :inlove: Ha igen , honnan lehet szerezni ? :cry:

    [​IMG]
     
  13. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    HéricsBáró, Fatther és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

  15. FarmSámán

    FarmSámán Junior szaki

    Én köszönöm az utánajárást! :)

    Örülök, hogy engedik a témát és nyitottak ilyen téren.

    Amíg nincs rá szükség, addig persze, nem hozom, felesleges is lenne írni róla, és remélhetőleg mire eljutunk oda, nem is fog kelleni.
     
  16. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Aha, nekem van egy. :inlove::) Nemtom, honnan szereztem. :) Talán gazdakörből?
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Nem terveztem semmit se , mert mindent spontán csináltam . :D A mauk is csak egyszer nyávogtak . :inlove:
    Aktiváltam a szülinapi felhőt , ami 6 órán át működött .
    1 óra alatt letermeltem hajdinával 5 milliárd TP -t és eljutottam a 234. szintre .
    [​IMG]

    Volt 7,8 millió hajdinám , és ennyi lett .

    [​IMG]

    Majd ott vettem a piros kosárból 300 db amarántot , és 1x1 en elültettem .
    Lett 31.000 db növényem 4 óra múlva .

    Majd a nemesítéssel kb 7.000 növénynél meglett a lényeg .
    Majd a maradék 40 percben nulláztam az amaránttal .

    [​IMG]

    Próbának jó volt , felőlem jehet az Unity . :D

    Ma reggeli a terv az , hogy búza répa saláta szőlő termelés , majd a teliholdason Mályvacukor kísértet termés gyártás . :p
     
    zsani_apja, Fatther, zsu34a és 9 más kedveli ezt.
  18. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia Jancsika!

    Gratulálok, ügyes vagy! (Vagy nem is tudom, mi a helyes megfogalmazás, mindenesetre farmos értelemben véve ez nagyon szép teljesítmény.)

    Örülnék, ha megosztanád velem/velünk, hogy
    - (csak úgy nagyságrendileg) mennyi sima és mennyi party pörgetést használtál fel?
    - mennyi szupertrágyádba (a nullázás, ill. a nemesítés) került?

    Csak azért kérdezem, mert még a TOP előtt szerettem volna én is elérni az amarántot. Na, az már most is látszik, hogy normál játékkal, valamint az én játékstílusommal ez nem fog összejönni (nem dekorozom, a bónuszokat csak napi egyszer aratom - az esti aratás általában el is marad, olykor elfelejtek egy s mást, stb.). Viszont vannak tartalékaim mindenből, amit minden szívfájdalom nélkül elszórnék valamire, aminek értelmét látom. (Oké, ez nem jó kifejezés, értelme nincsen, de mondjuk úgy, hogy szórakoztat.)
     
    Fatther, PalMa, rozo52 és 4 más kedveli ezt.
  19. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Mivel érdemes bezárni a Teliholdat?Van valami pletyi róla?Olvastam visszafele de nem találtam erről infót.Köszi előre is.
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem tartom valószínűnek, hogy event lesz a teliholdason legközelebb; de ennek ellenére én mindig kipakolok ilyenkor mindent, aminek minimum 8 óra az érésideje. Raktárakba és mellé a hosszabb érésű fák és állatok; majd a maradék helyre 1x1-ben alkonyi árnyvirág megy. Ha mégis lesz felröpi, ne érjen meglepetés.
     
    Fatther, BackOffice, PalMa és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.