Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Az más. Akkor csak egy félreértés az egész.
     
    Sauvage, missuzy_53 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    A kifejezetten jó szöveg értésem okán ::))
     
    Borzas.Kata, Sauvage, missuzy_53 és 2 más kedveli ezt.
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Hát nem tudom, a TP/TTP 200%-os bónusz mindenre hat, nem csak a dekorokra. Termő területen én sem tartok dekorokat, kivételt képez ez alól az esőerdő, mert ott ládákat adó dekorok vannak. Persze ott van az állatos, terményes, fás arany rekeszes bónusz, viszont én azt csak akkor használom, amikor mindenütt csak ólak, vagy fák vannak a területeken.
    Szóval leginkább csak az érdekelne, Ti mit raktok az arany rekeszekbe ?
    Nem hajszolom a Tp-ét én sem, de komolyan nem tudom, akkor mire is használjam az arany rekeszeket.:wuerg:
     
    Ribiszke, Sauvage, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nézegetek a hajón, most még nincs sok ajánlat, viszonylag. :) Mindig vannak, voltak is számomra "haj hullasz-tó" arányok. :D
    Egy kedves gazda küldött ajándékba múltkor a mindjárt hozom, ajánlatból. Most tudnák szerezni még egyet, de amit kér érte... Remélem egyszer lesz nyeremény ez is! Nem csak mindig a FA fa. :D

    [​IMG]

    Ilyenkor jó érzés fog el, hogy azért vannak még jó emberek! :)
     
    Sauvage kedveli ezt.
  5. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!

    5 Panniért én is adok.xD
    Adnék egyet szívesen de nekem is csak egy van. Az meg műkincs.:oops:
    Nemrég lehetett ismét Pannit venni. 5 kis farm és már van is szíved. Olcsóbb csak akkor lesz ha kinyírják.
     
    Sauvage, Kuzdern, zsani_apja és még 1 ember kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Vehettem volna Pannit, tudom, de most Zsani elvitte a rávalót. :D
    Nem adnák érte 5 Pannit. :)
     
    genka53, Sauvage és Kuzdern kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Le se merem írni , hogy jártam . :D
    A csere topikban erre bukkantam , és arra gondoltam , ha neki sikerült , akkor nekem is .
    Legalábbis ez volt a terv . Vagyis a terv az jó volt , csak a kivitelezéssel voltak gondok .
    Gyors neki is láttam , de gondoltam először az alapot szerzem meg . Hisz valamire rakni kell .
    Na , raktam ki a cuccot , és egyből feltűnt , ki se raktam , és már vitték is a portékámat , cserébe a szitakötő ólért .
    Amikor ennyinél jártam , mint a képen látszik , felismerés csapott belém , hogy itt valami nem stimmel , mert túl szép hogy így klappol minden , és félve kattintottam a piros kosárra , és rövid keresgélés után megpillantottam , hogy CSP-ért is meg lehet venni .
    Na , mivel olyan dolgokat tettem ki érte , amit nem sajnálok aránylag , így kb körülbelül nem fáj annyira a tárgyi tévedésem .

    Tervem nincs még vele , mert ahogy látszik a képen , nincsen mit enniük .

    A rávaló narancsot készőbb szerzem meg , de lesz mire rakni . xD

    [​IMG]
     
    Hahacska, Ribiszke, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  8. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Sziasztok. Általában nem cserélek, csak olvasgatok a cserésben, és ha van amit keresnek ajándékozok. Jó érzéssel tölt el hogy egy mosolyért cserébe küldök a játékostársamnak ajándékot. Örül aki kapja és így tulajdomképpen örömöt ajándékozok. Én is örülök amikor megköszönik. Először fordult elő velem hogy valaki szóra sem méltatott. Attól függetlenül folytatom. Üdv Liza
     
    ursa11, Ribiszke, barbi021951 és 5 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :D

    xD:cry:xD

    Ennél már csak az lett volna szebb, ha kiderül, hogy a szitakötőszobor még nem aktív a szentélyben :D
     
    Szama, HéricsBáró, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  10. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Sziasztok! Elértem a 200. szintet! Milyen szisztémával működik a szintlépés? Duplázódik a TP-követelmény?
     
    Gio, GA-BI-O-Farm, Sauvage és 4 más kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok a 200-hoz!
    Ugyanúgy megy, mint 100 alatt: 1,2-szer annyi kell minden szintlépéskor, mint az előző szintnél. ITT van a részletes lista.
     
    Gio, GA-BI-O-Farm, Sauvage és 3 más kedveli ezt.
  12. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Köszi szépen! Eddig sem kapkodtam a szintlépéssel,most valami más "értelmet" kell keresnem a játékban! A gazdakör nullázása túl nagy falat lenne,megpróbálom 100-ra csökkenteni(most van kb. 280).Megszámoltam,csak 245:)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.11.20
    Gio, GA-BI-O-Farm, Havasi_Gyopár és 4 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Gratulálok:)

    Csak egy kis adatot írok neked ez a mostani célom:

    246641.423.650.999106.396.768.555MezőmarsallSzivárványszínű kukorica
    Igyekszem, de az idén már biztos, hogy nem ültetek szivárványos kukoricát :D Remélem az új év eleje valamikor meghozza :)
    Kis adalék szintet léptem, olvastam, mentem rákeresni az új címemre, mert életemben még nem hallottam ezt a szót, hogy mulcs :oops:xD pedig a minisztere lettem :)
    A talajtakarók öszességének a gyűjtőneve, mint kiderült :D
     
    Utoljára szerkesztett: 15.11.20
    tina07141983, Ribiszke, Gio és 2 más kedveli ezt.
  14. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Nagyon aranyos vagy,de szerencsére csak nyóc osztájom van,ezeket a számokat nem ösmerem;)
     
    ursa11, Ribiszke, -ágianyu33- és 5 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Én örülök , ha karácsonyig eljutok a 90 miliárdig . :D

    [​IMG]
     
    Ribiszke, Kuzdern, Gio és 3 más kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Toma!
    Idehozlak, mert inkább itt morfondírozok, mint a fejlődésiben...
    Ahogy olvastam az írásodat, azon kívül, hogy egyetértek az eventnövényre vonatkozó gondolatoddal, egy Prokopp Dóra idézet jut eszembe. Tudod, a korpás hajról..... Ha nincs meg az idézet, szólj, hozom.
    Képzeld, micsoda szupertrágya vásárlás lenne akkor.... Tudom-tudom, sokan nem engedhetik meg maguknak. De akik igen, azok élnének vele. Milyen megérős lenne a BP-nek minden event. És az olló még jobban szétnyílna. Ez utóbbival már régóta nem foglalkoznak, ez szemmel látható sajnos.
     
  17. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Keddre terveztem a nulla percezést, de héten végig dolgozok így ma megcsináltam.
    Összesen 2500 db party és kb. 30.000 szupertágyát használtam fel.
    A pörgetések szépen adták a bónuszokat és ez lett a vége:
    [​IMG]
    A dekorokkal nem szórt meg sőt szerintem nagyon kevéset adott többre számítottam:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    A végeredmény pedig ez lett:
    [​IMG]
    A hajdinából már volt 6 M az tavalyról maradt :D

    Kaptam jó pár tenyészállatot is azokat elkevertem a képeket a tenyésztősbe teszem fel elég jól sikerültek.
    Az eventeket is sikerült befejezni + pár gazadakörit is kilőttem szóval teljesen jól sikerült ez a nap. A party pörgetést és a szupertrágyát ládákból, eventből, gk-ból gyűjtöttem nem vettem őket.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.11.20
    ursa11, tina07141983, -vadocka70- és 14 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Elgondolkodtam azon amit írtál, bár nem nekem szólt. Az eventeket majdnem mindig (ritka kivétellel és már rég óta) szupertrágyázva csinálom meg. Nem nullázva hiszen arra nincs lehetőségem, csak megközelítőleg 1 órásra viszem le az érési időt (természetesen ez a gaz normál érési idejétől függ).
    Szupertrágyát akcióban nem szoktam venni, tehát nem növelem a bevételt vele. Nálam egy-egy event eddig is kb 24 órás volt, ha lehetne nullázni akkor ez rövidülne még jobban vagyis csak az időtényező hatása lehet érezhető változás a játékomban, ha lehetne e-gazt nullázni..
    Van értelme? Nem tudom :D Előbb ki kéne próbálnom, majd utána véleményt mondanék róla :)

    PS: Eszembe jutott egy történet kb két-három héttel ez előtt magyaráztam el egy 200. szint körüli játékosnak a nullázás lényegét. Amikor a kérdést olvastam meglepődtem, de pontos válaszokat kapott a kérdésre. Na most, hogy aki még nem nullázott soha mit szólna a nullázható e-gazhoz az már egy másik érdekes kérdés lehet.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.11.20
    zsani_apja kedveli ezt.
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Steve! :inlove:

    De jó, hogy jöttél!
    Gratulálok az eredményedhez. :)

    A dekoros rész valóban nem sok. Azért nem lep meg, mert Csocso legutolsó nagyobb akciójáról láttam képeket/számokat és nála is ezek az arányok a dekoroknál.

    Szaladok a tenyésztős topikba képeket nézegetni. xD
     
  20. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Hoztam pár képet.:)
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    Tudom, hogy 99 darab a korlát. De nem érdekelt.;)
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    A bónuszládákat mint nyeremény kaptam. Nem vásároltam egyet sem!
    Lenne még mit nyitogatni, de hol van még advent?:music:
     
    steve223, Rékuci1111, nyuszi63 és 13 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.