Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. FarmSámán

    FarmSámán Junior szaki

    Egyelőre nincs nagy tolongás (ennyire rosszul nézne ki? xD), bár benne van, hogy sokan még nem végeztek az eventtel vagy esetleg elsiklottak felette, hogy jelentkezni bagolyban lehet a FarmSámán névre küldött levéllel.

    Írj te is nyugodtan, nektek van külön egy kis apróság. :)
     
    GA-BI-O-Farm, mitnemertesz, Gio és 9 más kedveli ezt.
  2. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Javaslom 8.000 party pörgetés elpörgetését, 8 jack aktiválását, minden egyéb más bónuszt felhasználni, és az eventes kosár megvásárlását ami most elérhető. Mindenképp meglesz! ;):p
     
    GA-BI-O-Farm, Gio, Ribiszke és 7 más kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Zsu/Beko!
    Úgy tudom, hogy azt is kinemesítetted... nem akarsz nullázni vele? Előtte pörgess egy kicsit. Úgy hamarabb meglenne!
     
    GA-BI-O-Farm, cili53, Gio és 10 más kedveli ezt.
  4. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Vegyél tőlem 139e-t :D

     
    cili53, Gio, Kékmadár1 és 3 más kedveli ezt.
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Költözz át a 13-asra és veszek!
    Sőt, hogy lásd kivel van dolgod, még 140e-t is megveszek. xD
     
    GA-BI-O-Farm, cili53, Gio és 8 más kedveli ezt.
  6. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Ez már megint a pénzről szól. xDxD
     
  7. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Hajnal 3-kor várlak a nagybani előtt. Wellwivel gyere, a pót legyen üres!
    Lapát van!

    [​IMG]
    8):D
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt itt is.
    Réka nem mondod, hogy nem fogsz nyerni? A helyedben nem nyitottam volna ennyivel, mert most vérszemet kapnak a többiek és van még 5 napjuk felkészülni. 20 milliárd szerintem elég lett volna és az utolsó percekben még rá tudtál volna pakolni 30-40-50-60 milliárdot. A dobogón biztos hogy ott fogsz maradni, de mi szeretnénk ha Te nyernél. Szóljál ha tudunk valamiben segíteni, nagyon szívesen segítünk.
     
    ulmo12, GA-BI-O-Farm, nyuszi63 és 9 más kedveli ezt.
  9. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Pontosan, nem is adom olcsón! :p
     
  10. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    :)
    De szerencsés szerver is kell ám hozzá... :p;)

    (Tetszik a rucid :) - az enyém még picit képzavaros 8))
     
    cili53, -BombadilToma-, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Afffene, ennyire macerás a zsázsás top? Pénz is kell meg szerencsés szerver is? xD
    Aztán még egy kamiont is pattintsak ide hajnali 3-ra? Ráadásul Valenciából vagy hol a csudában van éppen Wellwisherünk. :inlove:

    Még alszom rá egyet. 8)8)xD
    Nekem is tetszik. :inlove:
    Akkor tessék tenni azért, hogy jóképű legyen a tiéd is. xD
     
    GA-BI-O-Farm, cili53, missuzy_53 és 9 más kedveli ezt.
  12. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    A zsázsás top a legmacerásabb. Eddig ezt nem is tudtad??? :p
    Igyekszem, igyekszem. :) De még az eventtel vacakolok. Egyébként én minden évben az első csoport utolsó mínusz egyedik helyére pályázom, én ebben látom a "kihívást". Csak valahogy mindig sikerül kissé túlizgulnom... 8)
     
    cili53, Hahacska, missuzy_53 és 7 más kedveli ezt.
  13. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Szeretném is, ha vérszemet kapnának és beszállnának a játékba ;)
    Persze jó lenne az első helyen végezni, de egy jó kis játékos küzdelemnek jobban örülnék :D
     
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Jááááj, ma reggel beragadt a billentyűzeted? xD

    Egyetértek veled, hogy a macska-egér harc izgalmas lett volna.

    Viszont egyetértek kukorival is: simám előfordulhat, hogy ezzel a számmal végleg elzártad ennek a küzdelemnek a lehetőségét.
    Nem olvasok külföldi fórumokat, nem ismerem a nagy neveket, vagy a titkos favoritokat és értelemszerűen, senki pajtájában nem turkálok. Fogalmam sincs, hogy bárki készül(t)-e az első helyre. De ma reggel én azt gondolom, hogy vagy a legeslegutolsó percben lesz harc, vagy egyáltalán nem.
     
    GA-BI-O-Farm, cili53, Gio és 8 más kedveli ezt.
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Úgy tűnik, hogy elbuktam a zsázsás top-ot. :( Elaludtam. 8)
    A te tollaid - gondolom - odafagytak a lapátnyélhez. :cry: Na, most törhetem a fejem, mivel tudlak kiengesztelni a hajnali felkelésed miatt.
    8)

    :inlove:xD
     
    GA-BI-O-Farm, nyuszi63, Gio és 9 más kedveli ezt.
  16. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Lehet, hogy nem lesz izgalmas harc, de ennél jobban már nem tudom jelezni, hogy én készen állok egy kis játékra :)
     
    mabinog, steve223, GA-BI-O-Farm és 15 más kedveli ezt.
  17. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Én minden játékosért szorítok, de úgy érzem, mindenhol alaposan felkészültek, nem lesz velük gond.
    Így inkább annak szurkolok, akinek a legnagyobb szüksége lehet rá, hogy fennakadások nélkül túlélje a TOP-ot. Szóval:

    Hajrá Nagy Pöttty, hajrá Nagy Pöttty!
    [​IMG]

    Ki mondta, hogy én fogok lapátolni?
    o_O:D
     
  18. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Szia! Gratulálok! Csodálatosan néz ki a topp! Nagyon drukkolok neked (és minden magyar játékosnak, aki indul), hogy a helyedet megőrízhesd! Hihetetlen tudással játszol, én nagyon sokat tanultam már tőled (persze nem eleget). :inlove::D
     
    Hahacska, cili53, Gio és 5 más kedveli ezt.
  19. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Az hagyján! De én teret hajlítottam miattad és Barcelónából rohantam, ott vártalak a Bp-i nagybaninál :p
    Most aztán edd meg a zsázsádat xD
     
    Hahacska, vihence, GA-BI-O-Farm és 9 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Aztaaamindenségitneki, hogy mire kell ébrednie egy kakasnak. :D Tegnap még felkötöttem magam egy ereszre, hogy mi lesz szegény Rékával. :D Ebből már küzdelem nem nagyon lesz, kivéve, ha valakinek ettől a számtól elgurul a gyógyszere. :D Szerintem reggel a BP-nél is leesett pár ember a székről, mikor meglátta. :D Remélem azért maradt még pár saláta a pajtádban. :D Mintha Katinkának is elment volna a kedve, mert nem nagyon dobott rá.:D Gratulálok és a gyűjtést beszüntetem. :D:D
     
    Hahacska, vihence, GA-BI-O-Farm és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.