Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia zolmány!
    A Beillesztő kódoknál ne a Kép linket válaszd, hanem a Kép URL-t, és azt illeszd be ide, s akkor a kép jelenik meg:

    upload_2020-12-4_12-27-1.png
    A Fórumra a Fórum szabályzat vonatkozó része alapján 500x300 pixel méretű képet rakhatsz fel. Ha ennél nagyobb a kép kiterjedése akkor kell használni a linket.
     
    vihence, zolmány, Sauvage és 3 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Betűrendben kezdtem el nyitogatni :)

    2016-os holmik ládája 819 db

    [​IMG]

    Almás láda 955 db:

    [​IMG]

    Aranyállatos láda 4 db:

    [​IMG]

    Ara Croft cuccainak ládája 112 db

    [​IMG]

    Áhítatos láda 503 db

    [​IMG]

    Áhítatos láda II 20 db

    [​IMG]


    PS: Segítséget kérek, hogy az Édességes ládából hány darabot nyithatok ki egyszerre, hogy ne veszítsek el zöld pörit? Megközelítőleg 6200 darab van összesen. Köszönöm előre is a választ :)
     
    Utoljára szerkesztett: 4.12.20
    Imi*, vihence, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha körülbelül 2.000 db édességes ládát nyitsz , körülbelül 100 db zöld pörgetést kapsz . :inlove:
     
    Fuhur, PalMa, Gio és 4 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszi, akkor nem bontom egyszerre ki az összeset :D
     
    PalMa és HéricsBáró kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, Gyöngyi!
    Most az a cél, hogy minden láda kibontásra kerül? :)
    Nincs kedvem vissza lapozgatni.. :D
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Zseni apu!
    Emlékeim szerint 2 éve kezdtük el azt, hogy egy évig gyűjtögetjük a ládákat és adventkor minden nap kinyitunk egy adagot.
    Ez csak egy apró hagyomány ebben a topikban. Akinek van kedve, az csatlakozik hozzánk. Aki év közben folyamatosan bontogat ládákat, ő is jól teszi. De vagyunk itt páran, akik egy nagyobb adagot összevárunk.
    Csupán erről szól a játék, semmi többről.

    Van pár olyan láda, amit szerintem nem érdemes hónapokig tárolni. Nekem ez a csp-s láda. Azt ezresével bontogatom. >>ITT<< "könyvelem".

    Mivel a nagy tételben bontás nagyon látványos, ezért szoktuk hozni a képeket. És ezekből nagyjából meg lehet saccolni, hogy egy-egy ládában milyen arányban van ez+az. Ez hasznos infó lehet, hogy mit érdemes gyűjteni, melyik ládát adó dekorért érdemes pörgetni a kereket stb.

    Tudjátok jól, hogy a flash-ben még működik a gyors pörgetés, de a unity esetében még nem tudjuk, kínlódunk-e a pörgetéssel, vagy sem.
    Ezért (is) azt találtam ki, hogy én minden sima pöris ládámat kibontom idén és elpörgetem a zöld pörgetéseket.

    ----------
    Sőőőt! Mit gondoltok arról, hogy érdemes lenne még idén egy nagy nullázást csinálni?
    Van party pörim, sok tápom, van pár Maum és sztrágyám is. De! Van elég állatom, amarántom, csp-m és a szintlépés nekem nem szempont. Szóval nincs különösebb okom a nullázásra. Semmi nem szól sem mellette, de ellene sem.
    Van erről valakinek valami gondolata? Elmondaná?
     
    Vadóc, Fuhur, vihence és 5 más kedveli ezt.
  8. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    2.800 darab édességes láda.

    [​IMG]

    Lehet nem kellett volna kinyitni egyszerre, kiment a fejemből a pöri limit... :oops::D
     
    nyuszi63, mandano, vihence és 4 más kedveli ezt.
  9. zsilinszkiorsi

    zsilinszkiorsi Aktív író

    Sziasztok!
    Elnézést,hogy "beszemtelenkedem" ide, de lenne egy jelzésem BackOffice számára. Az eventeknél a novemberi várható eventnaptár van megjelölve fontosként és nem a decemberi. Ha a decemberit szeretném olvasni, akkor mindig le kell görgetni majdnem a lap aljára. o_O(Mivel én elég feledékeny vagyok ezért majdnem naponta nézem :oops:)
     
    vihence és BackOffice kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszi, hogy szóltál. :)
    Már meg is csináltam. Csak pár kattintás.
    Sajnos nem mindig jut eszembe, hogy megcsináljam. Öregszem. :(
     
    nyuszi63, vihence, PalMa és 6 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Így már emlékszek rá, köszi! Elfelejtettem, csak múltkor láttam, hogy írtad ezt az adventos bontást, azt gondoltam, hogy ez egy most hozott döntés. Na majd valamit én is bontogatok valamikor, ha agyilag készem állok. :D
    Erről meg az ökörszemet juttattad most eszembe a '80- as évekből. Annyira szerettem, hogy mindig vettem reggelire. Soha nem felejtem, 100 ft- ot adtak muttiék zsebpénz. Elég volt a reggelimre, cigire és még suli után betudtunk ülni egyet "beszélgetni" a busz indulásáig is a restibe vagy valami hasonló szórakozó helyre. Kocsmáról már nem is beszélve.. :D ;)
     
    nyuszi63, Fuhur, vihence és 4 más kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Nálunk az ökörszem egy kerek édes kalácstészta volt, amit túróval töltöttek és egy meggy szem volt a közepében. Úhhh, de finom volt.

    Ilyesmi, de erről hiányzik a meggy.
    upload_2020-12-4_19-15-54.png
     
    nyuszi63, Fuhur, vihence és 6 más kedveli ezt.
  13. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Az egyik itteni pékségben sütnek ilyent.
    De van több variáció. Van olyan amiben turó van, és bele van keverve több meggyszem. Szintén ugyan így, csak turó helyett csokoládé krémmel van megöltve, a harmadik pedig vanillia krémmel amiben csokoládé darabok vannak. De láttam már szilva, barack, birsalma lekvárosat is. Advent szakában pedig mindig kapható áfonyás, diós, mákos verzióban is.
     
    Ribiszke, nyuszi63, Vadóc és 6 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nálunk is ez az ökörszem. :D lassan 35 éve maradtam ki általánosból. Még most is érzem az ízét, ha rá gondolok. Mondjuk akkoriba meggy nem volt rajt, csak a túró...
    Az a baj, hogy ízre már nem olyanok sajna, mint régen volt. Nagyon nehéz kifogni, hogy olyat találjak. Most pl. egyik pékségben a bukta az nagyon ott van. Azt adom, ahogy a gyerekeim mondanák. :D
     
    nyuszi63, vihence, PalMa és 3 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én se fogom , pedig közeledik a Nagy nap és csak gyűlik és gyűlik és gyűlik . :inlove:

    [​IMG]
     
    Ribiszke, nyuszi63, vihence és 3 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én pont ezért bontottam le a vonatos kirándulásokat mielőtt így elfutott volna a számuk :) :)
    Szia Apja!

    Valahogy így születhetett a kocsma- és túrótöltelék együttese :D
    Nem hiszem, hogy én minden ládámat kibontanám most és évközben is bontottam elég sokat és sokszor, ha valamire szükségem volt, vagy csak kíváncsi voltam rá, hogy mi is van bennük. Nem mindet, nem minden fajtát bontom ki most sem, de azt hiszem szép csendben folytatom tovább a saját szórakoztatásomra a maradékot amit bontani szeretnék.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.12.20
    HéricsBáró, nyuszi63, vihence és 3 más kedveli ezt.
  17. FarmSámán

    FarmSámán Junior szaki

    Örülök, hogy jól sikerült és sokaknak tetszett! :)

    Remélhetőleg jövőre is lesz rá lehetőségem, és már az elejétől kezdve ki tudom majd szolgálni a nagyobb igényeket.

    Hétfőn leállítom az igénylést, év végéig még valószínűleg elérhetőek lesznek a kért bannerek, de javaslom, hogy mentse le mindenki magának (jobb klikk/kép mentése másként, esetleg a kiterjesztést át lehet állítani jpg-re, ha nem azt adja fel).
     
    GA-BI-O-Farm, nyuszi63, Fuhur és 6 más kedveli ezt.
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    A te bannered is nagyon tuti. xD

    Jó, hogy jöttél. :)
    Készenlétben leszel a pörgetéses módszereddel, ha lelövik a flasht?
    Játékosok beszélgethetnek róla, segíthetik egymást tanácsokkal, de mi moderátorok, hivatalosan nem javasolhatjuk senkinek.
    Jelen pillanatban úgy tűnik, hogy a billentyűk "rendbetétele" még nem prioritás (esc, enter, ctrl...)
     
  19. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Gondoltam, kinyitok pár újabb ládát.:)
    upload_2020-12-4_21-42-50.png upload_2020-12-4_21-43-17.png
    upload_2020-12-4_21-43-41.png upload_2020-12-4_21-44-6.png
    upload_2020-12-4_21-44-38.png upload_2020-12-4_21-45-13.png
    upload_2020-12-4_21-45-44.png upload_2020-12-4_21-46-9.png
    upload_2020-12-4_21-46-59.png [​IMG]
     
    Ribiszke, GA-BI-O-Farm, Gio és 9 más kedveli ezt.
  20. FarmSámán

    FarmSámán Junior szaki

    Persze, majd még kereslek ezzel kapcsolatban. Na meg január elejéig hátha kedvet kapnak a billentyűs tickethez. :D
     
    Ribiszke, GA-BI-O-Farm, nyuszi63 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.