Ki is az a BackOffice?

Kategória: 'Ki kicsoda? - A csapat', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Megvettem a jó öreg trutyi felhőt . :D
    Hogy mit kezdek vele ? Nem tudom . De , ha egyszer valamikor talán használom , akkor leírom , mennyi az annyi . :inlove:

genka53, Kuzdern, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

zsani_apja Fórum ezredese

Sziasztok!
    Hoztam bontást. Ettem már finomabbat is, de nem baj.. ;)

Lillapilla73, genka53, Fatther és 8 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

Sziasztok
    Ezt a szezonos +1 állatos dekort kihasználtam , és lett +300.000 db egerem .
    Igaz van még idő , de szerintem ennyi .
    Szupitrágyát is akartam , de elolvasnám a mai szezon ismertetőt , inkább amaz dekort akarom bevetni egy hónap múlva.

genka53, DevilMókus, ursa11 és 2 más kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

-BombadilToma- Mindentudó orákulum

Szia Zsu!
    Egy kis javítanivaló:
    A farmos növénylistában még ott a "nem nemesíthető" megjegyzés a békabogyó és társainál. https://board-hu.farmerama.com/threads/növénytermesztés-trágya-szupertrágya-víz-földek-vetőtábla.487/#post-923886
    Valamint hiányzik a káposzta, illetve még a bimbós kel viseli ezt a nevet.

A Ládás válogatások felsorolásában a 2019 szeptemberi (az első) link nem jó, Ólválogatásra mutat. https://board-hu.farmerama.com/threads/eventismertetők-útvesztőiben.15382/page-2#post-1040232

Utoljára szerkesztett: 14.1.20
    genka53, Fatther, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  5. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Köszi Toma!
    Ugye jól tudom, hogy most nincs olyan farmos növény, amit ne lehetne nemesíteni?

A ládás linket javítottam és a káposztát is pótolni fogom. :)

genka53, Fatther, HéricsBáró és 2 más kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

A káposzta az egyetlen kivétel. Az valahogy kimaradt.

genka53, Fatther, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  7. BackOffice

Kicsit utána olvastam.
    Amikor az új nemesítéseket elkezdték fejleszteni, a káposzta nem volt még játékban.
    Az új nemesítések megjelenése előtt 4 nappal került csak be egy event keretében. Ennek tudatában érthető, hogy miért maradt ki a nemesítésből.
    (Pedig mennyire odafigyeltem anno a nemesítések véleményezésekor, nehogy kimaradjon valami növény. :D:D)

genka53, Fatther, rozo52 és 5 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

Sziasztok

Frissül a farmáruda , és bekerült az állandó részhez a Bölcsek köve , ami nálam 2 millió CSP .
    A kérdés az merült fel , hogy megéri szupertágyát átváltani ?
    Amúgy meg mindkettő a zöldségre hat .

A két titkos ól meg nem tudom , lehet hogy jó , de én ott hagyom .

A 2 tojást meg kiveszem , ha engedi .

genka53 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia!
    Ez egy jó kérdés, én is ezen törtem a fejem ugyanis a Sajtpalotából jelenleg kettő van nekem a tojástartóban, a Tukán bungalóból pedig egy a zuhatagon. Kérdés, hogy szükségem van-e rá hogy ezekből több legyen :D
    Viszont gondolom, hogy ha már betették akkor a korlátozást is feloldották.. nem tudom, kíváncsi leszek rá..
    Aminek kimondottan örülök az a szantál fa, abból soha sem elég :D.

HéricsBáró kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

A sajtpalota +25% ólakra nagyon izginek hangzik :inlove:

A tukánbungaló meg ad 1 db szupertrágyát . 750 farmpengőbe kerül .

Itt az van írva : 1 akku =~0,57 FP

Azt már rád bízom , hogy számolod ki , hogy a belefektetett szupertrágya energia hány nap alatt térül meg .

genka53 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. BackOffice

Sziasztok!

2019-ben bontogattam a csengőpengő ládákat. Írtam róla egy összesítőt >>IDE<<.
    Így visszanézni a számokat nem is olyan rossz.

Elkezdek egy újabb összesítő táblázatot, amibe a 2020-as nyitásaimat fogom rögzíteni. Szintén ezresével fogom bontogatni a ládákat.

Csengőpengő láda
    DátumEredmény millióban
    2020.01.16.47,01
    2020.01.30.50,87
    2020.02.14. 58,62
    2020.03.06. 55,94
    2020.03.25. 52,65
    Csengőpengő láda II
    DátumEredmény millióban
    2020.02.26.253,3

Utoljára szerkesztett: 25.3.20
    Lillapilla73, genka53, rozo52 és 6 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

Szia
    Akarok kérdezni valamit .
    A jó öreg trugyi felhő napraforgóra ad 1.000% TP bónuszt . És az erősen a virág kategóriában van .

A pletyka topikban itt lett egy pletyka , hogy a virágokra akár több mint 1.500% TP bónusz jön .
    Nem tudom mennyi az annyi , és nem akarok vad számokkal dobálózni , de legyen max 2.000% TP bónusz .

Ez az elméleti 2.000% TP búnusz , és a Jó öreg trugyi felhő 1.000% TP bónusz az 3.000% TP bónusz .

Aztán a napraforgóra még van a Téli koszorú , ami 50% .

Ez már 3.050 % , és ez még csak 3 dolog , és még meg se néztem a Bónuszlexikont .

Mennyire kell magas százaléknak lenni , hogy megérje a virágok nullpercezése helyett napraforgót termeljek ?

Habár minél magasabb a virág százalék bónusza , annál több minden érték .

Szóval szupertrágya nélkül lehet e több Tp-t szerezni , mint szupertrágyával ?

----------

És mielőtt elkezdenél számolni , számold bele valahogy Fagyos ferkót is kivételesen .

Most így elég sok a mi lenne ha .....

Utoljára szerkesztett: 16.1.20
    genka53 és Kuzdern kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

Szia!
    Nem számolok, nincs értelme. Normál aratással semmivel sem tudsz több TP-t csinálni, mint dekorokkal.
    A legjobb TP-hozamú virágok a 200 szint felettiek és a páfrány. Ezen a felhőd sem változtat, ami amúgy is csak 6 órán át hat.
    Na jó, egy icipici számolás: további +1000% TP-t feltételezve, ami hat mindkettőre, 6 órányi napraforgózás hozhat Neked kb. annyi TP-t, mint 9 kör nullázás a krókusszal, vagy 7,5 kör a krizantémmal.

Lillapilla73, genka53, rozo52 és 7 más kedveli ezt.
  14. DevilMókus

DevilMókus Fórumőrült

Nekem csak az a kérdés hogy a napraforgó tp az virágra is hat.:music:Inkább hajdinához vagy lenhez kéne számolni talán?
    Bár szerintem a gabonákra ható tp szorzók miatt egyiket se fogja verni a krizantém se a napraforgó meg pláne.:music:
    Viszont van 1 érdekes dolog amit számolgatok. Jelenleg komforton a hosszabb növény 6830 tp hozz, pld 1 vízicsúszda 33830.Ugye a hosszabb 4,30 alatt aratható azaz napi 5* is lehet az 35200./ nap. A két 30% aranyrekesszel van azaz nem speciális nővény tp-esek.:music:Persze a csúszda nem a legjobb dekor tp-re de nem is a legrosszabb. És ennél az e-gaz -nál vannak sokkal magasabb tp*esek is.o_O

Utoljára szerkesztett: 17.1.20
    Kuzdern kedveli ezt.
  15. Rékuci1111

Rékuci1111 Fórumőrült

Sziasztok :)

Úgy gondolom sikerült felkészülnöm a Nublonok érkezésére :D
    Sajnos cserenap már nem lesz addig, így nem tudom javítani a neonólak arányát a rózsákkal szemben, de legalább marad megoldandó feladat a jövőre nézve :)

Most nem fogok pörgetni, csak egy ólbevételi bónuszt, a neon pillangóbábot, és az 1 db gyepek ura dekoromat használom majd.
    Az így nyert időt inkább az ólakra szánom, és megnézem 2x1 órában mennyi felröpit sikerül termelnem. Ha nem megy az agyamra, akkor csütörtök este megismétlem :music:
    Arra kell figyeljek, hogy
    • a neon 7 felhősort hétfőn kiiktassam, és kedd este akkor aktiváljam, amikor már kipakoltam az ólakat
    • hétfő délután a medve és macska dekorokat kipakoljam 2 különböző területre (tojástartó, kerge)
    • kedd este 1 terület berendezése medvékkel
    • bónuszok indítása, neon 7 felhő előkészítése
    • medve dekorok és felhő indítása
    • 1 óra aratás, terület átrendezése macskákra
    • macskás dekorok indítása, közel 1 óra aratás
    Kedd vagy szerda este jövök majd az eredménnyel :)

Update: úgy látom sietnek a Nublonok :wuerg: a pillangóbáb csak szerda délután érik majd be, így remélem lesz még kedvem szerdán is kattogtatni :oops: nem mintha 50-100 ezer állat számítana valamit, csak szeretem ha több dolgot is ki lehet használni egyszerre :)

Utoljára szerkesztett: 19.1.20
    Lillapilla73, genka53, Fatther és 6 más kedveli ezt.
  16. zsani_apja

zsani_apja Fórum ezredese

hello!
    Elfogyott a fa, ezért gondoltam ások elő valahonnét. Közben meg rájöttem, hogy annyira nem is érdekel most. :D

Jövök ide, mert.. ;)
    Ideni Zsu, vettem testőröket. :D

Utoljára szerkesztett: 20.1.20
    Lillapilla73, genka53, rozo52 és 4 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

Szia
    Vasárnap , hétfő és kedd óta nemesítgetek .
    Bármilyen adatot közölhetsz a statisztika miatt .
    De azt észrevettem , hogyha , egy olyan növényt nemesítek , amihez még soha nem nyúltam , akkor a Közepes és a Nagy üvegház az első nemesítésnél biztos ad valamilyen bónuszt . Na nem a legnagyobbat , hanem valami kisebbet . Kivéve a Pázsitviolát , ott megadta elsőre a 9. bónusz , az 1.000x Tollgyűjtő robotkéz bónuszt .

Különlegességek
    • Pázsitviola : Első próbálkozás 1000x Tollgyűjtő robotkéz
    • Köles : Első 7 próbálkozásra 7 bónusz .
    • Orgona : Első próbálkozás 550x kalapács bónusz

-jancsiszeg-
    ID : 3921704

Utoljára szerkesztett: 21.1.20
    genka53, DevilMókus, rozo52 és még 1 ember kedveli ezt.
  18. DevilMókus

DevilMókus Fórumőrült

Sziasztok! Nublonokkal kapcsolatban. :music:
    Elsőre 150 pont az Xl-en, majd 50 az L kategóriába.:)Ilyenkor maradjak Xl-en vagy nézzem meg a kicsit is?o_O

lukimi és Kuzdern kedveli ezt.
  19. Kuzdern

Kuzdern Fórum félistene

3 Xl és 60-60-30...nagyon várom a 150 -est...a múltkor 2-szer is megadta...gyékényem bánja...-.-

genka53, lukimi és DevilMókus kedveli ezt.
  20. DevilMókus

DevilMókus Fórumőrült

Szia !Szerintem ad el a gyékényt és vegyél szegfűt vagy páfrányt.o_OÉn 1000 gyékényért( 50000/ db =100000 szegfűt vettem 775/Db);)
    21126 db szegfű elég 10 xl-reo_Ougyanez gyékénynél 3871 db de azért 400000 szegfűt kapsz:)
    Ergo 3 db xl játék 100 db gyékényből kijöno_O
    De jelenleg minden ilyen piacképes jó lehet eladásra amit az új gazdakörök kérnek.o_O
    A legjobb piaci árút nem szabad beadni mindig a legkevésbé piacképes a jó.o_O
    Rékának van 1 jó szorzó táblája a piaci és pajtaérték használatához talán elküldi ismét.:):p
    Szurkolók a max-nak múltkor én is a végén kaptam jól:D

Utoljára szerkesztett: 21.1.20
    kovacsniki84, genka53 és Kuzdern kedveli ezt.