Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Bevallom őszintén még az Asus weblapon sincs találat róla. A spoiler alá berakok egy linket, nem rakom be mert nem nyissa le a spoilert. Már a fórum sem műxk.
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  2. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    A laptopodban az alábbi alaplap van jelen (az R2 között nem sok különbség van).
    Sajnos, ebbe az alaplapba nem nagyon lehet combos processzort rakni. A proci 2.7Mhz, de lehet bele rakatni egy A4-6300-t, ami 3.7-s de az se nagyon javítana sajnos sokat rajta. Ha van lehetőséged rá, mindenképp ajánlott az alaplapcsere, csak ugye azzal RAM-ot, VGA-t, és rosszabb esetben hdd-től kezdve mindent cserélni kell.

    Az A4-6300-hoz se fűznek sok reményt, sajnos az Unity-ra nem lenne jó.
    Ebbe az alaplapba nem nagyon látok reális, megérő processzort, amire érdemes lenne költeni. :(
     
    Ribiszke, zsani_apja, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  3. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Csak meg ne lepődj túlságosan. ;)

    Én ma a megrendelős ládákat bontottam, a sima pöriket tartalmazó ládák kivételével (Gézen Gúz és Lee Ba). Tigrincsnél kidobott a játék, így az ő ládáiból csak az első oldalt sikerült megörökíteni...

    Ara.jpg Ara_2.jpg Bari.jpg Bari_2.jpg Menyét.jpg Menyét_2.jpg
    Pufoka.jpg Pufoka_2.jpg Robin.jpg Robin_2.jpg Röfi.jpg Röfi_2.jpg
    Tigrincs.jpg Tigrincs_2.jpg
     
    Gio, -ágianyu33-, Rékuci1111 és 4 más kedveli ezt.
  4. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Mi a gondod a 200 pörivel? A parti pörinél nincs limit, menyi lehet.

    Egyik kollégám nem 20db. hanem 200db. ládát tesztelt, és az eredmény:
    upload_2020-12-7_22-1-17.png
     
    ursa11, ljanika6, Ribiszke és 10 más kedveli ezt.
  5. _ferike_

    _ferike_ Fórum ismerője

    Szia :)
    Ne izgulj, ez egy jó gép. Én egy 8 éves laptopon játszom, a feleségem úgyszintén. a feleségem win 10-zel (ami a win7 leváltásával került rá :) ), nekem is megvan a win 10 (ugyanúgy, mint a feleségemnek ) és PCLinuxOS is van a gépemen, ez egy Linux, (aminek köze sincs az istenített Ubuntu Linuxhoz).
    Mivel két farmom van (nem tömőfarm egyik sem, mivel nem látják egymást a piacokon), a firefoxot használva mindkettő farmom egyidőben van nyitva, és csak picit lassulnak be a farmok, az egyiken a Fórum is nyitva, sőt időnként a hirstart is el van indítva, amíg várakozás van, hogy legyen olvasnivalóm :) (Nahhja ez Linux alatt megy, a win10 már erősen szaggatna) A laptopjaink a pocesszorba épített i810 videokártyával mennek a farmerámával, ugyan van + videokártya (Geforce GF119M, ami megfelel a Geforce 610M-nek), de a gépeink nem váltanak át rá, mert a játék nem olyan videokártya-igényes. Hardverbővités mindössze annyi volt, hogy mindkét laptopba vettünk egy-egy 8GB-os memória-modult a 4 GB-osok mellé, így mindkettőben 12 GB memória van.
    Ja, van még 2 kisebb farm is, amiket ugyan külön-külön másik böngészővel (Opera és Chrome) kezelek egyidőben a firefox 2 farmjával (persze másik-másik ablakban). Azért ekkor már észrevehető kis lassulás van az unitynél (mind a 4-et unityvel futtatva) de ekkor már a Flash is kissé belassul (de nem annyira, mint az unity), de ezek a kisfarmok szinte csak ajándékküldésre vannak használva.
    Szóval fel a fejjel, ehhez a játékhoz ha 64 bites win10-et használsz, még pár évig szerintem kevés gondod lesz.
    És akkor a lényeg: hozzáértő (szakember) gyomlálja ki a win 10 háttérben futó felesleges programjait, amivel lassitja a gépet. Csak azok a nagyon szükséges programok fussanak, amik okvetlen kellenek. Nem hiszem, hogy szükséges a facebook-pinterest-amazon és egyéb nem használt programok futtatása, amit a gyártók rá akarnak erőltetni a felhasználókra. Vannak kis igényű víruskeresők is, amiket aki akar, használjon, de a win10 víruskeresője is szépen dolgozik már. A facebookot ha nem használod, lépj ki belőle, akkor nem zabálja a memóriát.
    Akinek egy 6-8 éves gépen legalább 8 GB memóriával és stabil jól dolgozó internettel fut ez a játék, annak már nem kell izgulni pár évig, de holnap este meglátjuk, hogy mit tudtak a játék programozói összehozni a játék jövőjéből.
    :)
     
    Rozi472, Ribiszke, zsani_apja és 8 más kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Kösz a segítséget (+)
    [​IMG]Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Amit ad: 1.200.000 TP/BTP és 1 db Party pörgetés láda
    Kihelyezhető: minden területre (teliholdas farmot és a gombaerdőt kivéve)
    Learatható: 20-szor
    Mikor meglátam azt hittem valami kis gagyi teliholdas dekor, aztán figyeltem csak a paramétereit.;)
    Mikor már nem+-os ,szint*245 TP/TTP :)
     
    Ribiszke, Sauvage, vihence és 3 más kedveli ezt.
  7. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Köszi!
    Utána rákerestem én is, sejtettem, hogy valami megvásárolható cuccból jöhetett. Jó sokáig érleli Jancsika... ;)
     
  8. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Nálam a vásárlási bónusz -al jött már régebben, jól el lehet nézni, mert nem ládát ad, hanem már ki is bontódik közbe és csak mutatja, mit kaptál, infó nélkül, még jó hogy legalább a nevét lehetett olvasni, így a menűben már ott volt az infó róla.
     
    Sauvage kedveli ezt.
  9. _ferike_

    _ferike_ Fórum ismerője

    Feljebbi szösszenetemhez még annyit, hogy nem szabad elfelejtkezni a számitógépek (laptopok is ! )időszakos portalanitásáról sem. Ez az időszak általában 6 hónap, amit hozzáértők (és bátrabbak) maguk is megcsinálhatnak. Kapható ún. levegőspray, amivel ki lehet fújni a port a hűtőrendszerből. Aki nem meri megcsinálni, az vigye hozzáértőhöz vagy számtech botba, ahol javitanak is, szerintem egy portalanitást nem nagy összegért megcsinálnak. Ott azt is megsaccolják, hogy milyen időközönként ajánlatos a portalanitás.
    Hozzám hoztak már másfél éves gépet is, hogy nézzem meg, mert iszonyúan lassú.
    Megnéztem. Olyan vastagon volt a por benne, hogy a ventillátor már nem tudott forogni a processzor hűtője fölött. A légkompresszorom pillanatok alatt megoldotta a lassulás kérdését.
    A másik lassulást még a háttérben futó felesleges programok és a pár darab (?) vírus okozta.
    Amikor rendbetettem, a gazdája azt mondta, hogy gyorsabb, mint új korában, és ez a gyomlálás miatt igaz is volt :)
     
    Ribiszke, Gio, Sauvage és 2 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ha már jövőre nem lesz enter , gondoltam rárablok a piacra , és felvásároltam mindent amit láttam , kb 4 milliárd értékben .
    És bedobáltam a gazdakörbe .
    Sikerült összekaparnom egy kis csillagot , banánt , kupont , szupertápot és szupertrágyát .
    De mintha egy feneketlen útba önteném , mert alig fogy a küldetések száma .

    De legalább felesleges csillaggal jól állok . :inlove:

    [​IMG]
    Szia
    Akkor jó . :inlove:
    Mint például a firkász ládát :D

    [​IMG]
     
    Sauvage, GA-BI-O-Farm és vihence kedveli ezt.
  11. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Sziasztok. Mit tenyésztünk csütörtöktől?
     
    Sauvage kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ami úszik és repül . Halat és madarat :inlove:
     
    Sauvage és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. Borzas.Kata

    Borzas.Kata Fórum hercege

    Köszönöm
     
    Ribiszke, Sauvage és HéricsBáró kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Költözünk?
     
    Sauvage és HéricsBáró kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mi eggyütt ? Alig ismerjük egymást ? :D:inlove:
     
    Sauvage, Ribiszke, vihence és még 1 ember kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, valószínű lecserélem a gépet. Ma net nem volt, így nem kellettem sokat agyalni most a farmon. ;)
     
    Sauvage kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Na , ki látta már ? :inlove:
     
    Sauvage kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kérdésem van: honnan lesz nekem voilám? Elmesélem, miért kérdem...
    Éjjel fél háromkor megpróbáltam belépni a játékba; természetesen a Unity alatt. Egy felirat volt a képernyőn, valami ilyesmi: "Lassan indul a játék? Akkor állj fel a székből, nyújtózz egyet, énekelj egy dalt, és voilá!". Gyorsan nekiültem számolni. Fél órával, 17 teleírt papírlappal és 3 kitöltött Excel-táblával később megállapíthattam, hogy a játék bizony lassan indul. Lássuk, hogyan is tovább? Felálltam, nyújtózkodtam, elénekeltem egy dalt, és - nem fogjátok elhinni - sehol a voilá. Na, akkor még egyszer: felálltam, nyújtózkodtam (nagyobbat), énekeltem (hangosabban), és ... semmi. Tanácstalanul ültem, aztán rájöttem, milyen buta is vagyok; elmaradt a takarítás! (Pedig már legalább húsz éve játszom!) Gyorsan felsepertem-felmostam a szék alatt, felállás-nyújtozkodás-éneklés; megint semmi. Most már ideges voltam, de nem adtam fel; újra és újra próbáltam. És semmi; se voilá, se semmi más. Pedig mindent megpróbáltam, egyre nagyobbakat nyújtóztam, egyre hangosabban énekeltem! Úgy a 37. kör táján átjött a szomszéd. Látszott rajta, hogy valami nagyon felzaklathatta szegényt. El is mesélte, de annyira üvöltözött, hogy nem értettem, mi a gond. Az első kivehető mondata ez volt: "Én kérem 33 éve vagyok énektanár, de ilyen énekhangot (ezt a szót valamiért egy furcsa grimasszal és valami csuklásszerű hanggal kísérte) még életemben nem hallottam!" - Gondolhatjátok milyen jól esett a dicsérete... (Rögvest eszembe is jutott, hogy ha valami furcsa véletlen folytán nem maradok ki a gimnáziumi énekkarból, most akár zenei pályán is lehetnék... Úgy volt, hogy az énektanárnő kivétel nélkül minden óraközi szünetet fiú énekkarosok vadászatával töltött. Rótta a folyosókat, és lecsapott az ígéretesnek látszó jelöltekre. Sajnos minden egyes alkalommal, amikor szembe jött velem, jutott eszébe valami halaszthatatlan dolga az ellenkező irányban. Ilyen véletlenek befolyásolják az ember életét... De bocsánat, elkalandoztam.) Miután a szomszéd elmesélte a problémáját, elmondtam neki az enyémet is. Odavezettem a monitorhoz, és megmutattam a feliratot. Elpanaszoltam, hogy bármit csinálok, nincs voilá. Egy kicsit gondolkodott, majd úgy hátba vágott, hogy orra estem, felkiáltott, hogy voilá! - és kiviharzott. Nagyon izgatott lettem, hogy végre lett voilám, de sajnos nem használt; a rendszer nem léptetett be a játékba.
    Jó lenne átkerülni egy olyan szerverre, ahol nem kell voilá a belépéshez, de tudom, hogy ezt nem lehet. Szóval: honnan lesz nekem voilám? Mert az, amit a szomszédomtól kaptam, nem volt jó... (Lehet, hogy az a baj, hogy azóta eltűnt a szomszédaim közül? A leveleimre sem reagál, biztos nem kapja meg őket. Egyre több a hiba ebben a játékban...)
     
    jófarmerlány, vihence, Anulu73 és 23 más kedveli ezt.
  19. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    xD

    Voilá;)
     
    Gio, Sauvage és -BombadilToma- kedveli ezt.
  20. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    xDxD
    Ott a belépő ablakban váltakoznak a komoly és vicces feliratok. Nem kell mindet komolyan venni.... :music:xD
     
    Gio, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.