Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ismét itt, pár ládával.;)
    upload_2020-12-10_19-24-27.png upload_2020-12-10_19-24-58.png
    upload_2020-12-10_19-25-39.png upload_2020-12-10_19-28-33.png
    upload_2020-12-10_19-29-29.png upload_2020-12-10_19-30-2.png upload_2020-12-10_19-33-21.png upload_2020-12-10_19-36-26.png
    upload_2020-12-10_19-38-38.png [​IMG]
     
    -vadocka70-, Sali~*.*, Wolf[Black] és 7 más kedveli ezt.
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha neked így visszaszólnak, hogy reagáltál volna? :( Ne válaszolj, tudom. xD
    Nem csak a türelmem fogy, az időm is....
     
    GA-BI-O-Farm, Sauvage, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    :(:(
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Na , egész jól nyomod . Asszem nekem 9 évbe telt hogy elérjem a 200. szintet . :inlove:
     
    GA-BI-O-Farm, Sauvage és Sárika555 kedveli ezt.
  5. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Szia. A másik két farmomon nekem is kb annyi. 10 éves mind a kettő, jelenleg 227 es szintűek.
    Köszönöm szépen.
     
    GA-BI-O-Farm és HéricsBáró kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Nekem már engedné megvenni a katicát , de nincsen farmpengőm . :D
    Már csak a farmpengős tenyésztés istenei tudnak kisegíteni . A tenyésztés legyen velem . :inlove:
     
    GA-BI-O-Farm, Sauvage, vihence és 2 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Lekerült róla a mind elfogyott tábla ez igaz, de sajnos megvenni nem tudom. Pont ezért is jöttem fel a fórumra.
    Rákattintok a vásárlásra és nem történik semmi. Visszakérdez, hogy biztos-e a vásárálási szándékom, erre én naná, hogy biztos, jön az OK és ennyi... Katica marad a boltban és ott vigyorog rám :cry::cry::cry: Próbálkoztam párszor és szomorúan otthagytam a végén...
    Szerencsére a farmpengőt nem vonta le legalábbis a többszöri próbálkozás után... Az elsőre viszont nem figyeltem oda sajnos így nem tudom..
    PS: Ez így még rosszabb, mint tegnap volt, mert tegnap belenyugodtam, hogy nem vehetem meg.. ma nem ezt látom... Nem érzem jól magam tőle.

    PS/2 Ne siesd el a tenyésztést pengőért, ha nincs más célod is, mint a katicára pengőt gyűjteni...
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Miért kell áthelyezni ezeket? Szerintem felesleges mozgatni, úgy sem évekig adja a jutalmat.
     
    GA-BI-O-Farm, Sauvage és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Na , ki hol tölti a szilvesztert ? :inlove:
     
    Sauvage és zsani_apja kedveli ezt.
  10. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ma is itt, pár újabb ládával.;)
    upload_2020-12-11_18-53-32.png upload_2020-12-11_18-54-38.png
    upload_2020-12-11_18-55-24.png upload_2020-12-11_18-56-31.png
    upload_2020-12-11_18-58-46.png upload_2020-12-11_18-59-44.png upload_2020-12-11_19-0-26.png
    upload_2020-12-11_19-1-59.png [​IMG]
     
    GA-BI-O-Farm, Rékuci1111, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  11. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Most csak egy ládát nyitottam.
    1123 db 2016-os holmik ládája:

    [​IMG]
     
    Imi*, Fuhur, vihence és 8 más kedveli ezt.
  12. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Sziasztok!
    Az ünnepre való készülődés jegyében fogadjátok szeretettel!
    [​IMG]
    https://kepkuldes.com/images/b3382713ff6a539cdb9da49d2a32f2f5.jpg
    A harmadik vasárnap angyala​


    Fehéren ragyogó​


    "Advent harmadik vasárnapján egy fehéren ragyogó angyal jön le a Földre. Jobb kezében egy fénysugarat tart, amelynek csodálatos ereje van. Odamegy mindenkihez, akinek tiszta szeretet lakozik a szívében, és megérinti a fénysugarával. Azután ez a fény ragyogni kezd az emberek szemében, és elér a kezükhöz, lábukhoz, egész testükhöz. Így, még aki a legszegényebb, legszerencsétlenebb az emberek között, az is átalakul, és hasonlítani kezd az angyalokhoz, feltéve, hogy tiszta szeretet lakozik a szívében. Ezt a fényt azonban nem láthatja minden ember. Csak az angyalok látják, és azok, akiknek szintén ott van a szemében ez a fény. Csak ha ott van a szemünkben ez a fény, akkor mehetünk el a karácsonyi gyermekhez, a megváltóhoz és láthatjuk meg őt."
     
    Fuhur, Vadóc, Meliiodas és 24 más kedveli ezt.
  13. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Annak idején Csubi (Csubakka671) moderátor, Devike és én csevegtünk az épeknél, hogy kinek milyen ruhája legyen karácsonyra:), nem vettük észre, hogy egy játékos belépett nem írom a nevét>:(. Olyan ordenáré trágár hangot ütött meg Csubi felé, hogy kinyílt a bicska a zsebemben:wuerg:, Csubi nyugodtan elnézést kért, hogy nem vettük észre ne haragudjono_O. Majd később törölte a hsz.-ét nehogy kitiltsák azt a vaddisznót a játékból:eek:. A nevét azért nem írom mert van modi aki szintén ismeri és lehet, hogy még játszik:sleepy:8).
     
    Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Köszi Zsuzsi, visszamentem és ha nem a házi kedvencektől szállok hajóra, hanem közvetlenül, akkor az is elvitt a szigetre és learathattam. Öröm van. És szépséges barátnőm segít majd a leszedésbe, akkor le se maradok. :inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    Samborg, PalMa, BackOffice és 2 más kedveli ezt.
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Nagyon örülök a hírnek!
    Bízom benne, hogy minden egyenesbe jön majd!
    Tarts ki, itt vagyunk, segítünk!
     
    vihence, Sauvage, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Jól látom, hogy elkóborolt egy paár hozzászólásom? o_O
     
    Sauvage és Imi* kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szerintem nem jól látod.
    Miért? Mi nincs a helyén?
     
    Sauvage és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Admirális lettem a napokban, ahogy emlékszek. Az meg 2500- tól van, ha jól tudom.
    .., ha nem én kérek elnézést. Nem probléma ám, csak azt gondoltam, hogy te látod.
     
    Sauvage kedveli ezt.
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogy mi a különbség az Unity és az önálló kliens között a játékban? Egyáltalán van különbség?
     
    Sauvage kedveli ezt.
  20. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Fuhur, PalMa, GA-BI-O-Farm és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.