Ki is az a Csocsoovb?

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 7.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Hát erre csak egy viccel válaszolhatok:

    Telefon cseng, álmos hang szól bele: - Halló...
    - Ön XY, aki reggel fél hatra kért telefonébresztést?
    - I.. igen..
    - Hát akkor húzzon bele, mert már negyed tíz van...
     
    parrahviki12, Olgi52, mimi és 13 más kedveli ezt.
  2. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nem kell tovább találgatni, mikor érek el valahová - a mai nappal befejeztem az aktív farmozást.
    Nem tudok azonosulni olyan dolgokkal, amiket lenyomtak a torkunkon és ez elvette a játékkedvemet. Részleteket sajnos nem árulhatok el, mert azért kitennék a szűrömet, amit egyelőre szeretnék elkerülni.

    Ennyivel zárom az aktív korszakomat.

    258.png
     
    ursa11, Samborg, zsu34a és 6 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Elsőként gratulálok! :)
    Valahol megértelek, pedig nekem nem sokszor fáj a torkom. ;) Te voltál az egyik húzó erő nekem mindig.
    Minden szépet, jót kívánok, főleg akkor az élethez és majd ki tudja, talán egyszer...! ;)
     
    Samborg, genka53, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Szóval a sas leszállt. Sajnálom, de meg is tudom érteni talán, -bár én, gondolom- csak a jéghegy egy pici csúcsát látom elővillanni a tenger hullámai közül. Azt is soknak találom.
     
    Samborg, genka53, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Sajnálom, de megértem a döntésed! Azért titkon remélem, hogy a pihenés majd újra erőt ad;)
     
    genka53, cili53, ladislaw11 és 4 más kedveli ezt.
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia Csocso!A régi játékosoknak nem kell magyarázni min mentél keresztül a játék során.Szerettünk és szeretni fogunk!!Maximálisan egyetértek veled, de sajnálom! Sok puszi és jó egészséget neked és a családodnak is!
     
    genka53, sesebese, Csocsoovb és 4 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Szia
    Most van a játék izgalma event , lehet hírtelen nem elég izgalmas ? :cry::cry:
    Mindig vártam , hogy írj egy hozzászólást , hogy megtudjam , hogy ami nekem van , az nem is sok . xD:cry:
    Faterméseidet , állat mennyiségeidet , a csp számlálódat stb már sokszor megosztottad nekünk .:inlove::inlove::inlove: De arra az eggyre kíváncsi lennék , mert az a tervem , hogy idén szeretném elérni a 100.000 db halas ládát .

    [​IMG]


    Fogalmam sincsen , hogy neked mennyi volt eddig a legtöbb bármelyik láda , de ha nem vagyok indriszkét , meg tudod mutani , eddig mennyi volt/van/lesz eddig a legtöbb ládád ?

    Köszönöm , hogy vagy nekem , és hiányozni fogsz . Vagy csak a farmot hagyod el , és a fórumon tovább leszel ? Nyitsz sok farmot ? Idén indulsz a toppon ?
     
    genka53, ladislaw11, Csocsoovb és 3 más kedveli ezt.
  8. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Szia Csocsó!
    Rányomtam ugyan a "tetszik" gombra, de.... Inkább egy szomorú "szmájlit" kellett volna tennem. :sleepy:
    Sokunknak példakép, etalon voltál, és az is maradsz!
    Nagyon sajnálom, hogy ekképp határoztál, bár természetesen megértem a döntésedet. Mindannyian tudjuk, hogy miken mentél keresztül az elmúlt években, őszintén csodálom, hogy eddig kitartottál.
    További minden jót, Csocsó, hiányozni fogsz! :(
     
    Pandapoc♥, genka53, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, HB!
    Szerintem Csocsot álomba segítette ez a sok kérdés!! :D ;)
     
  10. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Látom Jancsikában is merültek fel kérdések!
    Bennem is, csak bennem más jellegűek.
    Mi olyan dolog történhetett az írásod alapján, a magyar moderátorok és a központ között, ami kiverte nálad az erkölcsi biztosítékot? Ha a csapat torkán lenyomtak valamit és ezzel nem lehet azonosulni, akkor az a játékosokat hátrányosan érintő dolog, ami bekövetkezett vagy bekövetkezik. Viszont ha ténylegesen olyan dologról van szó, ami érinti a játékosokat, még ha az kínos is, akkor is megérdemlik a játékosok, hogy tudjanak róla, mire készüljenek, mi történt. Értem, hogy Te nem árulhatsz el részleteket, na de a csapat vezetőjének ezt érdemes lenne megtennie, hiszen Ő képviseli nem csak a moderátorokat, hanem a játékosokat, a játékosok érdekeit is a játékban és a fórumon egyaránt!
    Játékosokat érintő, számukra hátrányos dolgot elhallgatni, csak azért mert nem sikerült ezek szerint megoldani, pont olyan hátrányos a játékosoknak és erkölcsileg megkérdőjelezhető, mint maga a dolog!
    Szóval várom a játékosok korrekt tájékoztatását a dologról. Nem hsz törlést!
     
    Szomszika, genka53, Kukackukac és 22 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lehet lesz valami kompenzáció , és kap mindneki +30 szintet ajándékba .
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Remélem a változás ha már le kell nyelnünk.... akkor hoz valami pozitívat is... :music: a békasága melléo_O
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Jancsika! Te az a ritka ember vagy, aki egy temetésen is megtudná simán vigasztalni az özvegyet!
    " Ne búsulj, hogy elveszítetted! Lehet lesz valami kompenzáció és már holnap újra együtt lehettek, egymás mellet!"
    Tudod a kompenzáció nem mindig az itt sem, amire éppen az ember vágyakozik.
    Illetve van még egy bibi! Kompenzáció csak arra a dologra jár, amiről tudunk is.
     
    genka53, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Azt sem tudom, hogy került itt elő a kompenzáció. Mondjuk azért megnéztem hamar, de nem jött FAfa a farmomra. :D ;)
    Kompenzálnak valamit, hm, kárpótolnak valamiért. Ez ugrott be most. Csocsot nem hiszem, hogy tudnák. :) Számomra legalább is nem. Na de mindegy. Vége az aktív korszaknak, azt írta. Biztos túlfog lépni ezen is. Optimista emberként én azért látok itt még szintről képeket.
     
  15. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia!

    Tudatosan nem klikkeltem a"tetszikre" mert nem tetszik:cry: olvaslak és sok ?????
    szágult a fejemben.
    Szomorú, hogy egy admin 3-4 sorban búcsúzik a farmtól és a gazdáktól. Az még szomorúbb,
    hogy a döntésed okát /okait nem hozhatod nyilvánosságra:wuerg:
    Reggelente, ha belépek: az áll a logon: ez egy " mókás játék" a kérdés, hogy kinekxD

    Köszönöm öszinte szavaidat:inlove::D
    Tisztelettel sosoump
     
  16. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Ismet tavozik egy "Legenda" szomoru !!!! Sajnalom !!! :cry:
     
    genka53, Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Halo!
    Nem azt írta, hogy távozik. Én egy komoly mondatelemzést végeztem el, mielőtt reagáltam az írására. ;)
     
    genka53, parrahviki12, rencsike982 és 5 más kedveli ezt.
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia "Nagy Vezír"!
    Megértelek, nem csodálkozom, pedig csak találgatom az okát.
    Az, hogy nem hagyod abba a játékot mégis a játék szeretetét jelzi.:)
    Nem aggódom, még így is a Nr 1 vagy és leszel!
    Minden szépet-jót, sok sikert kívánok szeretettel!
     
    Sali~*.*.*, cili53, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  19. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Tudom! Az aktiv jatekot fejezi be :)
     
    Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De az is lehet , csak fákat fog altatni mostantól .
    Így nem lép szinteket , mert kevesebb TP-t adnak , de így heti egyszer játszik .
    És így annyira nem lesz aktív , de közben mégis .
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  21. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Mindenkinek vannak álmai, amik vagy valóra válnak, vagy nem. Olykor mások teljesítik be azokat. Te esetedben is ez történt: az egyik legvadabb álmodat három majom valóra váltotta, csak az én gyomrom ezt nem veszi be. upload_2022-8-29_17-28-17.png upload_2022-8-29_17-28-17.png upload_2022-8-29_17-28-17.png
     
    genka53, cili53, alex0824 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.