Ki is az a Tamás?

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Tamás:)
    A zöld az egyik legkedvesebb színem, ami ha sötétedik, talán még jobban is mutat :)
    Gratulálok Neked és további jó munkát kívánok. :)
     
    *bálint*, HéricsBáró, mebajah és 3 más kedveli ezt.
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Nagyon szépen köszönöm :) Bizony, a sötét zöld szép szín, a hozzátartozó pluszot meg igyekszem minél előbb elsajátítani ;)
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Amíg élünk tanulunk és fejlődünk ez a sorsunk, és ha mindezt szeretettel, jó kedvvel tesszük nem élünk hiába :)
     
  4. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia, Tamás!
    Érik a gyümölcs?!
    Emlékszem, mikor sokkal kisebb voltam és tapasztalatlanabb, sokszor átlendítettél a holtponton nagy-nagy türelemmel. Aztán nagyobb lettem, és jött a heuréka-élmény fórumolvasáskor: Jé, ez az a Tamás!
    Köszönöm, hogy több nehézségen türelmesen átsegítettél!
    Nagyon kijárt Neked már ez az előléptetés!
    Gratulálok!
     
    Kukackukac, miniowl, *bálint* és 4 más kedveli ezt.
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönöm, nagyon kedves sorok, és nagyon jó ilyet olvasni. Köszönöm :inlove: Kitartást Neked a játékhoz :)
     
    Kukackukac, miniowl, *bálint* és 4 más kedveli ezt.
  6. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Szia Tamás! Én is gratulálok, további jó munkát kívánok, és türelmet hozzánk. :)
     
    genka53, mebajah, *bálint* és még 1 ember kedveli ezt.
  7. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Nagyon szépen köszönöm :)
     
    genka53 és *bálint* kedveli ezt.
  8. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Gratulálok Tamás én is, megérdemled. :)
    Azért hoztam kis javítani valót is: event kellékeknél
    Az ára 8 Farmarany / db vagy szerencséves a ....
    Ládából kapunk
    1, 2, 5 Születésnapit meglepetések
     
  9. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Nagyon szépen köszönök mindent, elnézést a gépelési hiba miatt, már korrigáltam is.
     
    genka53, miniowl és mimi kedveli ezt.
  10. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Ne kérj elnézést, mindenkivel megesik. (velem pláne :)).
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia Tamás!
    Nagy érdeklődéssel olvasom az eszmecserét a segédletekről. Ha tényleg aktualizálod valamikor a hozamtáblázatot, akkor érdemes lenne javítani is:
    A Bahán is és az Esőerdőben is 41 db 2x2-es föld fér el, nem 40, mint a táblázatban (nyilván mert a gép annyit rak ki). 1x2-esből is kitehető mindkettőre 90 db a gép 89-e helyett. (Bár elfogadom, ha a gép miatt úgy gondolod, hogy hagyod a 40-et. Alternatívaként esetleg megfontolandó csak egy darab hozamait megadni, és mindenki beszorozhatja magának annyival, ahány területet kitesz.)
    Nem jók az ananászos sütis értékek sem, mert a táblázat egyszerűen egy 1,25-ös szorzóval adja meg az aratott mennyiséget; de ez nem jó, mert a bónusz minden egyes területen egészre felfelé kerekítve megadja a +25% termést. Így 1x1-en és 1x2-n a hatása megegyezik a töklekiével, 2x2-n ugyanannyit hoz, mint a RACS, komforton viszont +4 termést kapunk a használatával. Nincs töredék darab, mint a TP-nél.
     
    HéricsBáró és Fatther kedveli ezt.
  12. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönöm az információkat, a táblázat még akkor készült, mikor nem ezen a szinten voltam, és nem volt tesztfarmom, saját farm meg hát olyan amilyen... :D
    Ezekkel az információkkal mindenképp felül fogom vizsgálni ezen részeket.
    1 db 1x1, 1 db 1x2, 1 db 2x2-es megoldást megfogadom, bele fogom építeni
    Naptáramra, előjegyzett GYIK gyártásokra való tekintettel azért nem záros határidőn belülre gondolok (hónap vége talán), de igyekezni fogok megcsinálni.
     
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Csak azért jeleztem ezeket, mert említetted, hogy esetleg megcsinálod. Eszemben sincs sürgetni... És ugyan ma már saját táblákat használok, de annak idején nagy haszonnal forgattam, amiket közzétettél. Így több okból is érdekelt a téma, amit Beko-val és Kukorival beszéltetek.
     
    macsek03, HéricsBáró és Fatther kedveli ezt.
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia

    Esőerdőbe a 30 db 2x2 (sima és komfort) illetve 73 db 1x2 az jó?
     
    Fatther kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ha ez az "Esőerdő" a Zuhatagost jelenti, akkor oda 31 db 2x2-es föld kitehető, de a 73 db 1x2-es szerintem is jó.
     
    Fatther és -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    :eek:o_O arra gondoltam... dolgozom az ügyön :D

    Update: tényleg kirakható a 31 a zuhatagosra ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.6.18
    Fatther, -ágianyu33- és -BombadilToma- kedveli ezt.
  17. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Kérlek lessél rá. Hivatalosban addig nem cserélem le.
    Ananászos sütis infókat most egyesével, mindent végig tesztelgettem.


    UI: frissítés dátumával ne foglalkozz, mikor elmentettem akkor jöttem rá, hogy azóta eltelt 2 nap (amúgy most csináltam) :eek:
     

    Csatolt fájlok:

    Fatther kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A farmon és a szántón elfér 98-98 db 2x1-es terület, a tisztáson pedig 89 (a gép is ezeket a mennyiségeket teszi ki). A többit jónak látom.
     
    Fatther kedveli ezt.
  19. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    így?
     

    Csatolt fájlok:

    Fatther kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Igen, ezt most teljesen jónak látom.
     
    Fatther kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.