Ki is az a Tamás?

Kategória: 'Ki kicsoda? - A csapat', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 28.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. genka53

genka53 Mindentudó orákulum

Kedves Tamás!
    Köszönet neked és az egész moderátori csapatnak a türelmes és segítőkész munkátokért! :inlove:
    Kívánok neked és családodnak nagyon boldog új esztendőt! :inlove:

[​IMG] :inlove:

|Tamás|, jófarmerlány és Kuzdern kedveli ezt.
  2. zsani_apja

zsani_apja Fórum félistene

Szia!
    Partypörit nem tudod hozzádobni harmadiknak? :D ;)

|Tamás| és DevilMókus kedveli ezt.
  3. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia

De jó is lenne, én is díjjaznám, bár ha rajtam múlna, akkor a mennyiségi korlátozás is másként alakulna. ;)

zsani_apja kedveli ezt.
  4. Wolf[Black]

Wolf[Black] Fórum ezredese

Volt már erre javaslat a központ felé?
    Ugyan is, ezzel a limitálással semmit se érnek el. Aki akarja, így is úgy is fogja halmozni a pöriket. Ott a ládák... :D

zsani_apja kedveli ezt.
  5. |Tamás|

Szia!

bocsánat, hogy csak most, csak eléggé hóvihar van felém.
    Sok minden jelezve van a központ fele, ember legyen a talpán, aki tudja követni mennyi-mennyi javaslat beküldésre kerül.

6. franyo121

franyo121 Fórum ezredese

Szervusz Tamás!
    Elnézésed kérem, hogy itt zavarlak! Egyszerűen nem értem, hogy mi a különbség a kártyaadat elmentésében a Hitelkártya és a Maestro között. A Supporttól (Zoltántól) kaptam választ, hogy mentsem el a kártyám adatait, de a Maestro elmentését nem ajánlja fel. Így továbbra is fennáll, hogy a vásárlási kedvezményektől elesek. Tudom nem tőled kéne megkérdeznem, de ez a BP üzletpolitikája?

7. |Tamás|

Szia!

Bocsánat, hogy csak most válaszolok, elég keverces napjaim vannak a magánéletemben.
    Régen lehetett a maestroval is menteni, most sajnos nem ajánlja fel a rendszer. A miértjét sajnos nem tudjuk, mi magyarországon az otthonunkban vagy munkahelyünkön vagyunk, nem pedig a Bigpoint székházban Hambrugban, és főként nem a pénzügyön, így nem látunk bele, hogy kivel mikor milyen szerződést köt a Bigpoint.

Válaszomat pedig itt tudod elolvasni amit a helpben tettél fel
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-16#post-1108554