Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. 20041029

    20041029 Utánpótlás-írogató

    - Ólgőzös 2016.05.
    - Ólgőzös 2016.11.
    - Ólgőzös 2017.05.
    - Ólgőzös 2017.11.
    - 2016. július eventnyeremény
    - Edzésmenü gazdakörből 1 db szerezhető
    - Tour de Farm I gazdakörből 2 db szerezhető
    - Ólválogatásban szerepelt.

    Ezeket nem taáltam meg a gazdakörömben....Esetleg konkrét abb válasz nincs...Köszi

    Kérlek ha nem okoz komoly gondot megmondanád melyik 2 gazdaköri feladatból lehet megszerezni.Köszönöm szépen
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.3.24
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Edzésmenü, Tour de Farm I.
    (Ott van a Te listádban is...)
     
    Swartsch, -ágianyu33- és Luminary kedveli ezt.
  3. 20041029

    20041029 Utánpótlás-írogató

    Na jó ez olyan szinten benéztem mint ...Sajnálom hogy raboltam az időd.Én parti malom kerestem,és szárny bontogató adja a lapátot,ami természetesen van.BOCSÁNAT,nagyon sajnálom
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  4. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Én is csak azt a két gazdaköri feladatot tudom javasolni, ami a leírásban szerepel. Ha, már megcsináltad a feladatsort, akkor nem jelenik meg az elvégzendő feladatok között.
    Ezt tudod ellenőrizni, hogy kiválsztod a zöld pipát és ott írod be, hogy Edzésmenü, akkor látod, hogy esetleg már túl vagy a feladaton.
    Nem tudom, hogy hanyadik szinten jársz, de a gazdaköri feladatok nem azonnal érhetőek el, bizonyos szint elérésekor kerülnek be a repertoárba.
    Az alábbi kép nem nálad készült.
    upload_2024-3-13_7-51-22.png

    Amennyiben ellenőrzést szeretnél kérni, kérlek add meg a farmnevedet és a farm Id számát, hogy további segítséget tudjunk nyújtani.
    Köszönöm:)
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. 20041029

    20041029 Utánpótlás-írogató

    Na jó ez olyan szinten benéztem mint ...Sajnálom hogy raboltam az időd.Én parti malom kerestem,és szárny bontogató adja a lapátot,ami természetesen van.BOCSÁNAT,nagyon sajnálom
     
    Luminary kedveli ezt.
  6. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm a visszajelzést. Időnként mindannyian belefuthatunk, hogy elnézünk valamit.
    További sikeres játékot kívánok:)
     
    Sali~*.*, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. Manocska74

    Manocska74 Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Lenne egy kis problémám a játékkal. :(
    Már többször tapasztaltam,hogy a gazdakörben egy adott feladatnál leadom
    a terméket,és mikor a következőre szeretnék lépni mindig 2 ugrik.
    A megnyitása is elég nehézkes,mert többször kell rákattintani.
    Kitakarítottam a gépet,és újra is indítottam már de nem szűnik meg :(
    Kérlek segíts.

    Gazda: Nemes74
    ID: 57430376
    További szép napot!
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kérdésedet áthoztam ebbe a topikba, mert itt jobb helyen van.
    Az pontosan mit jelent, hogy kettőt ugrik?
    Ha készen vagy egy gazdaköri küldetés vmelyik szintjével, akkor automatikusan a rendszer továbbléptet eggyel, így ha Te is léptetsz egyet, akkor teljesen jó, hogy "kettő lépés" történik.
    Vagy a másik eshetőség, hogy az egered nem működik megfelelően és egy kattintást kettőnek vesz a rendszer. Ha elemes egered van cserélj elemet, ha nem elemes, akkor próbáld ki egy másik egérrel is, hogy így is tapasztalod-e ezt.
    Jelezz vissza majd, hogy segített-e valamelyik megoldási javaslat, köszönöm!
     
    Sali~*.*, Swartsch és aida2330 kedveli ezt.
  9. tyúkanyó200651

    tyúkanyó200651 Junior szaki

    Szia! A Földön kívüli Kockajátékot be fejeztem,meg vásároltam az Űrhercegnőt,a Cukipotyautast, de a felhő sorba nem tudom betenni azt mondja hogy ez nincs. tyúkanyó200651 ID:17608009
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    mind a két dekor (+)-os dekor, amelyek egyből nem rakhatóak fel a felhőre (ahogy az az event ismertetőben is szerepel).
    Előbb ki kell tenni vmelyik területre, le kell aratni a pluszként kapott jutalmat (persze, ha erre nincsen szükséged, kihelyezés után rögtön is törölheted, de akkor a plusz ajándékokat elveszíted), ha ez megtörtént, akkor töröld a területről, s ezt követően fel tudod tenni a felhődre.
    Ellenőriztem, mindkettőből kettő darab van a dobozodban (a bal oldali haladási sávban is megkaptuk őket, és kiváltottad a boltból is), a képek Nálad készültek:
    upload_2024-3-13_16-38-47.png

    A keresőbe kezd el gépelni a nevüket azon a területen, ahova kitennéd őket, s Te is rájuk találsz.
     
    Sali~*.*, -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  11. tyúkanyó200651

    tyúkanyó200651 Junior szaki

    Szia várnám a választ,de még nem kaptam meg 13 éve játszom nem sűrűn van. tyúkanyó200651 ID: 176008009
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha frissíted is az oldalt és nem csak várakozol, akkor már olvashattad is volna a válaszomat, ami a második kérdésed felett található:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-16#post-1377755
    Folyamatosan dolgozom fel a beérkezett kérdéseket, elnézést kérek, hogy a Tiedhez csak most jutottam el.
    További jó játékot kívánok!
     
    Sali~*.*, -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  13. tyúkanyó200651

    tyúkanyó200651 Junior szaki

    Köszönöm szépen a választ.
     
  14. tyúkól1017

    tyúkól1017 Junior szaki

    Szia, a supportnak szeretnék írni, de a "nem vagyok robot" -on nem fogadja el a bejelölést, így nem tudom elküldeni a levelemet. Hogy tudok írni nekik ezen kívül?
     
  15. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Eltűntek az alap denevér óljaim, csak 1 db-ot találtam. Színesek vannak. Nem létezik, hogy csak egy alap ólam lenne. Hova tüntettem el őket vajon? Kérlek nézzétek meg, ha lehet. Diti54 ID 26222139 köszi előre is!!
     
  16. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérdésedet továbbítottam, de jelenleg nincs szolgálatban ellenőrzésre jogosult kolléga, így a válaszig türelmedet kérem.
    Köszönöm:)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  17. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Mindenképpen a két elérési lehetőséggel tudod megnyitni a supporthoz vezető utat. Egyszer: - alulra görgetve, jobb szélről befelé a második Support feliratot kattintva. Másodszor: - a játékon belül a felkiáltó jelre kattintva.
    A kép nem nálad készült.
    upload_2024-3-14_9-12-36.png
    Amennyiben minden adatot megadtál és röviden összefoglaltad a témát, amivel felkeresed a Supportot, azután pipáld ki, hogy "nem vagyok robot"
    Ha a "nem vagyok robot" igazolása nem jelenik megfelelően, akkor változtass a képernyő méreten CTRL és (- )gomb, vagy CTRL és egér görgő alkalmazásával, ha túl nagy a jelenlegi képernyőbeállításod ehhez a részhez. Utána természetesen visszaállíthatod mostani állapotra, ha beküldted.

    A supportról itt tudsz bővebben olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

    Köszönöm:)
     
    Swartsch, -ágianyu33- és Dolphin kedveli ezt.
  18. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm szépen a türelmedet.
    Valóban, jól emlékeztél, mert több denevér óllal rendelkeztél. Kollégám ellenőrzése szerint azonban elcserélted/elajándékoztad őket. A játék naplója szerint:
    2019-09-15 07:17:42-kor elajándékoztál egyet
    2016-03-30 17:14:46-kor 2 db Denevérbarlangot elcseréltél Aranymosó tanya 3. szint: piros terményes ólra
    2014-05-31 10:32:45-kor 2 db Denevérbarlangot elcseréltél Jávorszarvas színpad terményes ólra

    Jelenleg egy Denevérbarlang alapól kint áll a Főfarmon, tegyél rá fejlesztést, hogy növeld a hozamot. Egy Denevérbarlang 4. szint, rózsaszín pedig a Szédült szántón áll (ahhoz is kell egy alapól)

    Összesen 2 db alap denevér óllal rendelkezel. A Teliholdas világ nyitvatartása alatt tudsz további ólakat szerezni, ha gyarapítani szeretnéd a készletedet, illetve cserenapkor.

    Köszönöm:)
     
    Swartsch, klé79, Dolphin és még 1 ember kedveli ezt.
  19. tyúkól1017

    tyúkól1017 Junior szaki

    Köszönöm a segítséget, a kép méret volt a gond.
     
    Luminary kedveli ezt.
  20. .rózsabimbó.

    .rózsabimbó. Junior szaki

    Sziasztok!
    Miért nem enged venni bájitalt?
    Üdv.
    .rózsabimbó.