Visszajelzés Kikötői bazár - event csevegője - 2019. július

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 23.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Hát nem tudom mi értelme ennek a sok csali ládának, amikor nincs mit kivenni az üzletből, persze a kicsiknek jó akiknek kell a sok kitehető meg a felhők.
    A mostani eventhalmaz alatt rájöttem, hogy nincs értelme csinálni sem az ajándékok sem a felhők nem egetverők, úgy hogy pajtát fogok töltögetni;)
     
    kukacka17, Domos52 és Leho69 kedveli ezt.
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Én pontosan fordítva látom. A nótorius prémiumosokat hajszolják, húzva előttük a TP madzagot.
     
    fregolinyi, bendi1121, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD óóóó Drága professzor;) Itt semmi sem kötelező... és mégis mindent szabad:p majdnem mindent:music:
    Ez az event is jó példa... a felhőért elég a háromból 1 részt teljesíteni;)
     
    Ribiszke, Kuzdern, almáspite48 és 5 más kedveli ezt.
  4. gréta201105

    gréta201105 Fórumszaki

    Sziasztok! a felhő 10% gyorsítóját hogy kell értelmezni pl beraktam a cápát víz + szuper táp ez azt jelenti több mint 7 óra után tudom beszedni hogy hat itt a 3 órás hatóidő már régen rá akartam ezekre a gyorsító bónuszok kérdezni úgy működik mint pl szuper trágya bónusza előbb be kell rakni mielőtt trágyázok ? Köszönöm a felvilágosítást
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Minden érésgyorsító bónuszt az ültetés, az állatok tápozása, a fák kirakása/aratása, illetve a dekor kirakása ELŐTT kell aktiválni, és a teljes érésidőre hat. Az X óra hatóidő azt jelenti, hogy az ezen idő alatt indított termelésre hatni fog. A szupertrágyára ható bónusz is csak trágyázás előtt aktiválva hat a szupertrágyára. Utólag már semmilyen érésidős bónusz sem hat (kivéve persze a víz-trágya-szupertrágya hármast, amik a hátralévő időre hatnak).
     
    ildiko44, szekulagábor, Gio és 12 más kedveli ezt.
  6. gréta201105

    gréta201105 Fórumszaki

    ezt a részét értem csak ha maradva a a cápára amit írtam- előbb akíválom a bónuszt utána inditom a cápa ólat akkor mennyi idő alatt szedhető be mert én ugy értelmezem hogy csak egyszer mert tovább tart az érése mint 3 óra
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  7. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Alapból, ha semmi nincs kiváltva, akkor sima táppal és vízzel 19:48 óra alatt tudod learatni. Ha az ólvarázslat rúna ki van váltva, akkor úgy 17:49 óra alatt, és akkor még a termékek és a különböző felhők is ott vannak.

    A lényeg, hogy nem tudod 3 óra alá vinni az ólat. Csak 1 módon lehet, ha van Virágfestés dísztárgyad (ami pénzért lehet venni akció során). Akkor 2:13 az érési ideje, de ahhoz kell minden (termékek, felhősorok, tojások, szupertáp stb.)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.19
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ez igaz. Semmi nem kötelező. És mivel kitehetővel mindennel együtt már csak 17 csalira van szükségem, így búcsút is intek ennek az eventnek. Akarom mondani a felhőnek. Mert csak a azt az egyet nem akarom teljesíteni. Semmi szükségem rá. Ahogy másnak sem.
    Hiszen az "állatok nullpercezése" lehet, hogy nem álom. De ha álom, akkor is rémálom. Rengeteg táp kell majd hozzá. És úgymondd semmi értelme. A nullperces növények, már amelyiknek van értelme, döglik a piacon.
     
    bendi1121, szöszi50, tavirózsa1 és 4 más kedveli ezt.
  9. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Lehet, hogy off, de meg kell kérdeznem mit jelent a "keress meg bagolyban".
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem gondolom, hogy a 0 percezést széles körben gyakorolnák a játékosok:wuerg: persze néha jó.... :music:
    Ha az állatok 0 percesek lesznek.... olcsóbbak lesznek:p vagy nem...xDxDxD
    Valóban nincs értelme:wuerg: de azért a felhő kell8) hogy minek?:eek:o_O azért mert elfér a többi között:p
     
    bendi1121, ljanika6, HéricsBáró és 8 más kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Minden abban a 3 órában indított ól érésidejét csökkenti 10%-kal. Mivel a felhő 12 óránként aktiválható, és a cápaól érésideje a felhővel, Valentin-cseréppel és vízzel 12:49, így a cápa folyamatosan termelhető lesz vele.
     
    zsu34a, Gio, HéricsBáró és 8 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Jegyzetelni én sem szoktam, de a mennyiség amit Holdfeny mond nálam is megállja a helyét. Igen egy része szerencsefüggő, hogy pöriként véletlenszerű nyereményként kapok-e vagy sem, de a mennyiség megközelítőleg lefedi a valóságot. A Valdinál kiemelhető Ingrid is most hagyta abba a szupertáp adakozását a farmomon.
    Viszont kérdezni szeretnék valamit, mert nem értem:
    "Most a prémium szintű gazdák a tp csíkot hajszolhatják" Ez mit jelent?:oops:
    Prémes vagyok de csíkot nem hajszolok jobban mint minden nap amikor aratok. Ha a szintlépő csomagra gondolsz annak nem hiszem, hogy sok köze van a prémhez, nem függ össze a kettő. :) Nálam biztos nem :music::D
    Szia!
    Írjál levelet a farmodról annak aki ezt írta neked :) A gazdák a farmon belüli levelezést hívják tréfásan bagolynak :)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.7.19
    szöszi50, Domos52, szekulagábor és 8 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hát nem a prémhez van köze:wuerg: Hiszen az nálam is van... nagyon rég óta...8)
    Mostanság ami a játék elején prémium/fizetős kategória volt... most az jön minden honnak... zöld csepp.. sztáp.. láda és pörgetés hegyek....:music: az új sláger a zőőőd csík:wuerg: Ezzel semmi baj nincs8) én is hajszolnám.. ha betennének valami magas szintű gazdakörit:p de addig csak mezitlábas/fapados gazdaként játszom e szempontból:music: isxDxDxD

    Visszatérve az eventhez.... Persze megcsinálom, mert felhőt ad... :p bár lassan ott tartok, hogy a döglött kutya többet foglalkozik a farmomon a felhők hatásával mint éno_O:eek: mert reggel aratom ami megérett aztán jól van... :music: ha napközben eszembe jut.... leszedem az érettet egy kattintással:p de a felhő aaaaaz kell;) xDxDxDxD mert hiányzik 17:wuerg: és azt bezzeg nyilvántartom:sleepy:
     
    bendi1121, Domos52, ildiko44 és 3 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Látom hogy Prof. Uram már megint makacskodik. :D:D:D
    Veled értek én is egyet. :)
    A felhő kell. Hogy minek? Azért mert elfér a többi között. :D
    Lehet hogy egyszer lesz megint egy olyan event, ahol időre kell letermelni állatot. Egyébként se szeretem a hosszú ólakat, (teknős és társai) ha lehet rövidíteni úgy, hogy ne kelljen állandóan terméket cserélni, akkor csak jöjjön. Legalább tudok válogatni a kendermagban. :)
    Az eventben meg kell csinálnom mind a 2 oldalt a ládák miatt. 79 pecázásom van, el is érném a 100 játékot, de még mindig csak 90 érmét kaptam eddig és szeretném ezt a szerencsétlen szökőkutat addig felfejleszteni, amíg belátható időn belül ládát ad. Még 2 fejlesztést kapok a Nyári halfogócskából, de az kevés. Szóval még kapálnia kell szegény kakasnak. :D
     
    jófarmerlány, nagymami2, tewo és 17 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Egészségedre váljék és legyen meg a hiányzó 17 is minél előbb :)
    Számomra a hiányzókból csak egy olyan van amire azt mondanám, hogy ezért megtennék bármit. A felhő neve hirtelen nem jut az eszembe, a 2012. húsvéti event ólérését gyorsító felhőről van szó. Megyek és megnézem a pontos nevét, bár szerintem így is tudod miről van szó. Sajnos ekkor még nem játszottam. Ennek a felhőnek a hatóideje nagyon jó a maga 10 órájával.
    Húsvét 2012 felhősor

    [​IMG]
    • Lezárási idő: 16:00 óra
    • Kategória: Tenyésztési bónusz sorok
    • Jutalom:
      • 5% időbónusz az ólakra (sima ólak, nem műhelyesek!), 10 órár
    • Tematikus felhősor, csak a meghatározott elemek helyezhetőek rá (Csokicsibe, Nárcisz, Húsvéti csibe, Csokinyuszi).
     
    HéricsBáró, .barbi1., Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Addig, amíg egyszer jégverés nem lesz tőlük a farmon.
     
  17. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum



    Sziasztok! Szia Kukori! :)
    Nem csak kakaska kapálgat, én is, mivel felhő lesz, és az nekem is kell ;).
    Különben is, eddig sem hagytam ki eventet, miért most kezdeném? Bőven van hely a felhőnek a paszulyon. Elfér az! ;)
    Nem beszélve arról, hogy vétek lenne bent hagyni a Haldorádó2. felhősort is, (amelyhez innen még kapunk 18 ládika csalit is, és azzal épp a végére érünk a halasnak) aminek az adománya:
    [​IMG]

    • Lezárási idő: 16:00 óra
    • Kategória: Egyéb bónusz sorok
    • Jutalom:
      • farmszint x 350 TP
      • sziget szintje x 350 BTP
      • farm szint x 475 CSP
      • gyorsabb termelés a bónuszt adó dísztárgyaknál 10%, Hatóidő: 1:00 óra
    • Nem tematikus felhősor, 2db 1x1-es, 2db 1x2-es, 1db 2x2-es dekor helyezhető rá.
    Minden érésgyorsítóra le kell csapni, mert az csak javunkra válhat. Ez a dekorokra hat, a Kikötői bazár felhősor meg a hal és cápa ólakra, még szép, hogy megcsinálom, megcsináljuk. :D
    Event várása szokásos, ahol növény volt ültetve a farmon ott gyékénnyel várom, a tölgyesen még kint hagyom a mamutokat.
    A szigeten fák és ólak vannak kint. Mivel a pletykapadon már korábban volt róla szó, ott már amióta a 2. hétvégi event lezajlott, azóta megint kint vannak a szitakötők mellett a polipok meg cápák is, úgyhogy piacra is jut belőlük.
    Sikeres eventezést kívánok mindenkinek! :D:inlove::inlove:

     
  18. monika6767

    monika6767 Törekvő

    Sziasztok. Én már rég megvagyok a pecással, de azért ezt az eventet is megcsinálom, mert kell minden felhőőőőőő, akármit is ad.
     
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy kicsit pontatlan, amit írtál. A leírásnak csak részben felel meg a 84 hal.
    Hozzájutási lehetőség: kizárólag halak tenyésztésekor, tenyésztésenként 1 db.
    Ugyanis bármilyen hal kategóriájú állat tenyésztése szóba jöhet. Így nem kell feltétlenül alapállatot tenyészteni. Sőt, ha lesz bumm is, akkor még színes halakkal lehet alapállatot termelni. Beadni viszont csak alapállatot lehet.
     
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Prof. Uram. A Halak kategóriában csak halat lehet tenyészteni:
    HALAK:
    Hal 312 *
    Cápa 1140
    Polip 2625
    tengeri póni 2304
    Mantarája 10.251
     
    Dana64, marcsi152, HéricsBáró és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.