Visszajelzés Kincshegyek - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 19.3.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Sziasztok
    A rengetek pajtából beadandó mellé még 25.000 Hawai virág, 2.900 Fényképes nyomok, 1150 üveges nyomok, amit számoltam. Ebben már benne van az is, hogy 40 db skiccelt térképet legyártunk. Ezt fullos teljesítéshez értem.
    Lehet élesíteni a kapákat annak aki belevág.
    Zsuzsa
     
    mrbithang167, ulmo12, ikivid és 24 más kedveli ezt.
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Hmmm...

    Ha jól néztem, akkor a felhőre nem kell a Divatmóka dekor, így a teljes első és második szintet meg kell hozzá csinálni, kivéve a 2. szinten a 9-10-11 és 22 mezőket.
    Ez összesen 8300 növény, 100 üveges nyomok felröpi, 600 fényképes nyomok felröpi és 30 skiccelt térkép malomtermék. Ez utóbbit is figyelembe véve kell 15800 eventnövény, 850 üveges nyomok és 2100 fényképes nyomok.

    Az event teljes teljesítéséhez kell 25000 eventnövény, 1150 üveges nyomok és 2900 fényképes nyomok (ebben 40 db skiccelt térkép is benne van).

    (Szubjektív: ki nem állhatom a 7 órás eventnövényt...)
     
  3. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Mindenkinek van valami heppje!!xDxDxD
     
    mrbithang167, csopke1, heureca3 és 4 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mindkét event 7 órás gazzal működik....:music: No holnap ki kell bírnom reggel aratás nélkül:p mert annyi felreppenő kell hogy máshogy nem fog működni8)
     
    Feca29, heureca3, stellácska26 és 2 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A piros kosárban napi szinten lehet vásárolni 300 db-ot :p
    Ha ma elkezded venni , és 26.-áig megveszed , akkor ha 8x veszel , lesz 2400 db növény . :inlove:
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Ez az event a kedvenceim közé fog tartozni több okból is :)
    Tetszik a felhő :inlove: és nem vagyok "dilis" ::music:csak számolom a szint X 500-at :)
    Mindenem megvan hozzá, hogy simán és gond nélkül teljesítsem az eventet.
    Piacra fogom vinni a felesleget, ha lesz rá igény, remélem mozogni is fog a piac rendesen. Szeretem az olyan eventeket amik piacot mozgatnak.
    Maga az event elég keményen veszi igénybe egyébként a pajtát, nem kezdő farmosoknak találták ki az biztos :).
    Mindenkinek jól meg kell gondolnia,hogy mit és mennyit teljesít belőle.
    Szia Toma :)
    Nekem bármelyik a "nem szeretem" kategóriába kerül ami 6 óránál hosszabb :music::oops::cry::D
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem a kedvencem.... a 7 órás.... :music: de jobb mintha 4 órás lenne... dupla mennyiséggel:wuerg:
    Terveid jók... majd igyekszem nem belekeveredni:p
     
  8. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

    Nem lesz nehéz megállnod, délelőtt karbantartás :)
     
    [-Hella-], heureca3, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Bár az event nem tűnik rossznak de ezt most kihagyom. Egyszerűen semmit nem tudok használni olakat fákat hiába van meg minden különleges, annak meg nincs értelme hogy csináljam is meg nem is. Kicsit töltögettem a készleteket. Mindenkinek sok sikert aki belevág...
     
    [-Hella-], heureca3, Evita-55 és 4 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én átgondoltam:music:.. elkezdem:p aztán max beletörik a bicskám.... mert a VV igazgat!
    A piacról is be lehet szerezni;)
     
    heureca3, Gio, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  11. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Meg az állatok ami még röpit sm ad
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A reggeli kávézós időszak lesz rázós:music::p de majd a kis farmokról... elindítom az utolsó elixíreket a címzettekhez;)
     
    heureca3, HéricsBáró és Sanyat kedveli ezt.
  13. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Kedves Susie0509 és BombadilToma!

    Utólagos engedelmetekkel a 2. hsz-be betettem a számolásotokat, amit itt is köszönök!
     
    csopke1, heureca3, -kaktuszable- és 11 más kedveli ezt.
  14. Akela

    Akela Fórum ismerője

    Sziasztok.Végre egy event,amit minden szívfájdalom nélkül kihagyhatok,mivel irreálisan sok dolgot kér a pajtából.Sok sikert aki belevág.
     
    mini76mini, Pacis, dalmata10 és 10 más kedveli ezt.
  15. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Sziasztok!
    A pajtában minden van hozzá, ami kell, így csak a gaz+felröppenők kellenek. Minden területen a leghosszabb érésű növénnyel várom az eventeket, a lehető legtöbb felröpi érdekében. Reméljük, hogy az event igényének megfelelően lesz beállítva a felröpi mennyiség, és hogy az eventgaz is jól adja majd, mert a 7 órás gaz mellett nehéz hosszút ültetni.
    Mindenkinek sikeres eventezést, és teljesítést, sok felröpit!
     
    [-Hella-], ZitaGAZDA03, heureca3 és 7 más kedveli ezt.
  16. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    Juhééé ezt is kihagyom, de jó lesz nekem 1 hétig !! :p megyek a piacra árulni, remélem extra bevételem lesz.;)
     
    Pacis, Éva0315, heureca3 és 11 más kedveli ezt.
  17. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    heureca3, -kaktuszable-, rozo52 és 3 más kedveli ezt.
  18. marcsi240653

    marcsi240653 Utánpótlás-írogató

    Azért belevágok, próba szerencse!
    Jó munkát!
     
    [-Hella-], SzilvaG, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Van most bőven farmunkás kuponom egyforma érésidejű a két event növény így hát vágjunk bele:wuerg: GYŐZZÖN A JOBB :wuerg: vagy a bal ...vagy nem is tudom...xDxD
     
    marcsi240653, heureca3, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Olvasom, olvasom, olvasom....

    Kér, kér, kér...
    De mit ad? Hol van az a 27 farmaranyfa, amiből egy kincses domb már ki is jönne?

    A felhő meg egyenesen szánalmas.Talán, ha óránként lehetne aratni....
     
    csopke1, nagymami2, heureca3 és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.