Visszajelzés Kincskeresés event csevegője - 2021. május

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 11.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Igen, ez nyilván így van, viszont gondolom, azzal egyetértesz, hogy nem lehet összehasonlítani másfél éves és 8-10 éves farmok lehetőségeit. Én speciel nyolc és fél éve játszom, mondhatni napi rendszerességgel, az eventek 95%-át megcsinálom. (A maradék 5%-ot nem is akarom.) Azt nem mondom, hogy teljesen valós pénz ráfordítás nélkül, de nagyon erősen szűröm, hogy mire költök a játékban. Azt azért hozzátenném, hogy amikor az én farmom volt másfél-két éves, számomra is voltak eventek, amiket nem tudtam (a végéig) teljesíteni.
     
  2. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Sziasztok!
    Sajnos a piccoló nem lesz meg, még 600 tekercs hiányzik, de sebaj, majd legközelebb.
    Gratulálok azoknak akik végig vitték az eventet. :)
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm, vihence és 2 más kedveli ezt.
  3. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    588 titkos üzenettel zárok, ami kevés a piccolo ládához. Nem jelentet a láda számomra annyit, hogy sok mindent feláldozzak érte. Felhő és a többi jutalom bezsebelve. Csak halkan mondom 2db farmaranyfám van, a másodikat piccoló láda adta, az elsőt valamikor régen szereztem. Gratulálok annak aki végig vitte és legyen szerencséje a farmarany fához, megérdemli a sok munka után.
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nos, én mondom. Nem állítom, hogy soha nem vásároltam, de igenis lehetséges vásárlás nélkül is. Egy időben - pár hónap, talán egy év folyamán - vettem a munkásokat, hogy a valódi életemre több idő jusson. Ez sok éve volt, azóta a kuponokat osztom be. Nagyon vigyázok rájuk, nem pazarlok el egyet sem - aztán persze néha az élet közbeszól, és mégis elúszik egy-egy a semmibe. Ez kompromisszumokat és tervezést igényel, szó sem lehet arról, hogy kedvem szerint bármit ültessek. (Ez a kényszer hívta életre az érésidős táblát is, hogy pontosan tudjam tervezni, mi mikor érik be a kuponok, illetve eleinte a gazdakörből szerezhető munkások miatt.) Ezenkívül vettem egy olyan, nagyon kedvezményes csomagot, ami egy party pörgetéses felhőt tartalmazott, valamint 2-3 alkalommal egy mamutfákat adó csemetéket tartalmazó csomagot. Ennyi. Soha nem vettem farmaranyat, szupertrágyát, szupertápot, Kacsa Kata trágyákat, felhőket, eventkellékeket, semmit. Remélem jól emlékszem, és nem hagytam ki semmit. Ha összeadjuk, 10 év alatt nem volt 20000 Ft sem, aminek a nagy része a munkások voltak.
    Eleinte vettem titkosakat is, a játékban szerezhető FA felhasználásával. Akciónként egyet. Aztán rájöttem, hogy ez is teljesen értelmetlen. Már jó régen csak az eventekből vettem ki, amit lehetett.
    Mamutjaim vannak. Régen is játszottam, tehát a gőzöst is használtam, de nem nagyon erőltettem - erősen alábecsültem a mamutok hasznát. 14-et szereztem összesen, most van 39; gazdakör, eventnyeremény és az a 2-3 csemetevásár volt a többi forrása.
    Használok viszont kisfarmokat. Eleinte 2-3 alkalommal újrakezdtem, majd a 12 szomszédot biztosítottam így - a fórumot nem ismertem. El is hagytam utána mindet, a pushing miatt nem vehettem hasznukat. Aztán, miután eltörölték a pushing-szabályt, odafigyeltem a kicsikre. Igyekeztem megszerezni rajtuk a könnyen elérhető FA-t, a naptárak vagy ingyenes eventkellékek segítségével megszerezhető titokólakat- és fákat. De soha nem eventeztem a kicsiken, és az első egy-két hónap kivételével nem vittem komolyan egyszerre több farmot.
    Szóval lehet ezt pénz nélkül, és nem gondolom, hogy egyedül én játszom így. De tudatosság, idő, és lemondások kellenek hozzá. Az első jó néhány évben egyetlen eventet sem fejeztem be, rengeteg felhőm hiányzik; de a farmomat felkészítettem az eventezésre.
    Egy nagyon kedves gazdatárs szívességéből lehetőségem nyílt egerekkel nullázni. Ez tette lehetővé, hogy egértápot szupertápra cseréljek (ma már ez a lehetőség kikerült a farmárudából). Ez tette lehetővé, hogy belekóstolhassak egy kicsit a "nagyok" játékába (annak előnyeivel és hátrányaival), elindulhassak a TOP-on, de enélkül is simán tudtam játszani a magam játékát, pl. enélkül is volt tartalékba kb. 20 ezer szupertrágyám.
    Mindig is azt mondtam, hogy a játék egy közepes szinten játszható teljesen pénz nélkül. Pénzt akkor kell beletenni, ha valakinek ennyi nem elég, vagy ha időt vásárolunk magunknak, illetve ha játéktapasztalatok és -tudás híján vagy irreális célkitűzésekkel játszunk. Minden, amit írtam, ez utóbbiról szólt.
    Én semmi ilyet nem írtam, a mondandómnak ez egy kissé kifacsart értelmezése.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.5.21
  5. elsolking

    elsolking Fórummogul

    Szia! olyan lehet, hogy valakinek nincs ilyen gkörije?
     
    Evita-55 kedveli ezt.
  6. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Estére muszáj volt hosszút űltetni .mert nem lett volna elég a röpcsi:p
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  7. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Fényfesztivál lett a piccoloból. Volt már jobb is...
     
  8. mariandri

    mariandri Járnitanuló

    Sziasztok! A felhő nem lesz meg 6db titkos üzenet miatt.
     
    lippi02 kedveli ezt.
  9. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Szia! Ha még nem érted el azt a szintet, ahol a betenni való növényeket termelheted (juta, majoránna, erdei szam.):)
     
  10. MissL

    MissL Fórumlakó

    Ezt buktam a felröpik miatt :( Pedig mindent használtam, jól ki is ürültek a szupitrágyáim :( Nem lehet hogy ezt rohadtul elszámolták? Nekem még kb. 700 felröpi hiányzik a Piccolóhoz :( Nem jó érzés az utolsó feladatnál elbukni :(
     
    a1a4 és Evita-55 kedveli ezt.
  11. cskati01

    cskati01 Törekvő

    Szerintem, ez az event ért is 5 piccolót. A kissebb, vagy közepes játékosoknak, elég húzós vagy lehetetlen volt ez az event.
     
  12. elsolking

    elsolking Fórummogul

    ok, bocs, még nem:) pedig hát pont addig kéne :)
     
    Evita-55 kedveli ezt.
  13. lippi02

    lippi02 Fórumlakó

    Sziasztok, én elhatároztam, hogy végigcsinálom, csak aztán elsodortak az események, de még reménykedek, már csak a felröpi kell a piccolohoz. Érik is, kértem is, hajrá mindenkinek!
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  14. HorváthFáta

    HorváthFáta Utánpótlás-írogató

    Sajnos nem sikerült!!! A felröpim nem nem lett meg!!!
     
    MissL kedveli ezt.
  15. anita740317

    anita740317 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Már csak 14 röpi hiányzik :( Aki esetleg tud küldeni, annak hálásan köszönöm ! :) anita740317
     
    jófarmerlány és lippi02 kedveli ezt.
  16. a1a4

    a1a4 Haladó

    Én is buktam 23 felröppenő miatt. Felháborító, hogy rendszeresen belépsz, aratsz, ütetsz bőven megtermeled a szükséges event növényt (ami egyébként nem kevés), és a BP miatt - aki a felröpiket szándékosan úgy adagolja, hogy ha nem vásárolsz kosarat, akkor lesheted a felhőt - bukod a végeredményt. Azt pedig fel se tudom fogni, hogy ki az, aki mind a két növényt le tudta termelni. :mad::mad::mad:
     
  17. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Meglett a piccoló láda.
    Ezt a ládat megtartom magamnak,ezen a ládán fogok ücsörögni mikor a pajta készletemben gyönyörködöm.:D
    Sikeres bevejezést mindenkinek.
     
  18. Telezsák

    Telezsák Utánpótlás-írogató

    33 felröppenő hiányzik a felhőhöz. Szupertrágyáztam, már sajnálom, nem sikerült.
     
  19. lippi02

    lippi02 Fórumlakó

    Kb én is, most lett meg, rengeteg felröpit kaptam az utolsó pillnatban, és kipótoltam a farmaranyos felröpivásárlással, így sikerült, de nagyon drága láda volt.
     
    fiam62 kedveli ezt.
  20. lippi02

    lippi02 Fórumlakó

    Esetleg vegyél farmaranyért, ha szeretnéd a ládát.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.