Visszajelzés Kincskeresés event csevegője - 2021. május

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 11.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Jaj, dehogyis hibáztatom! Sajnálom, ha félreérthető voltam! Inkább köszönöm a segítségét! Mindig mindenre tudja a tutit, erre utaltam:)
     
    vazulneni8, böbe764, jutka190226 és 7 más kedveli ezt.
  2. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Azon gazdák számát gyarapítom, kik felröpi hiánnyal küzdenek. A 7 órás növénnyel kezdtem, már le is termeltem a kellő mennyiséget. Jelenleg hosszú érésű növényt vetettem és még azt kell vetnem mindaddig, míg elegendő nem lesz. Folytatni csak ezek után tudom. Amennyiben összejön a röpik száma, utána szédületes gyorsasággal kellene letermelni a a másik növényt. Most úgy látom, hogy ez nem fog összejönni. Tudom, van még idő, de a múltkori tapasztalatból vontam le a következtetést. Nem lesz ládám és kész. Semmi baj, majd lesz máskor. Most amúgy is haragban vagyok Piccoloval, mert a múltkor kitettem két ládát és mindkettő varázsfát adott.
    Sok sikert, mindenki érje el a kitűzött célját!
     
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Elrejtettem, azért írtam csak tömören, hogy köszönet lesz. :) Átsiklottam most felette. Köszi még egyszer, hogy megerősítetted a kolleginát, aki kérdezte.
     
  4. Olvasva az előttem írókat.
    A teljes befejezésről lemondtam.
    A felröpi gyalázatosan kevés.
    Örülök, ha a felhő sorhoz összejön.
     
  5. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Sajnos nagyon kevés Titkos üzenet - mit is ültessek???? Óh, jajj
     
    inanna11, jutka190226 és Éva0315 kedveli ezt.
  6. Kismoha76

    Kismoha76 Aktív író

    Teljesen igazad van, ez megint egy teljesíthetetlen event.Azért kiváncsi lennék miért kell elvenni a játék kedvet.
     
  7. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Látom, hogy nem vagyok egyedül a felröpi gyüjtés terén, már csak ez hiányzik, hogy a felhősor meglegyen, és ahogy látom, az event teljesítése elmarad. Sebaj, azért haladgatok, de még az utolsónál a felröpi szükséglet közelében sem járok. Nem olvstam végig, de aki hosszú érésű növénnyel kezdett, az is igy jár? Kicsit teljesíthetőbbnek kéne lennie, hogy meglegyen a sikerélmény. Jó munkát mindenkinek!
     
  8. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    ha rámírsz, szívesen segítek!!
     
  9. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Sziasztok!

    Én a felröpiket begyorsítottam sztrágyával. Nem igazán nézem, megéri-e, mert nekem megéri, hiszen az is csak virtuális trágya ( ez sztem. új fogalom a mezőgazdaságnak :)
    Mivel nem vettem trágyát igazi pénzért sose, csak a szintén virtuális FP-ért, így az is OK.

    Szóval amit ültetek a sima 1x1-be: maja maszk, gyógykenőcs, bölcsesség esszenciája és nekem meg van a gesztenyés felhősorom is. (de e nélkül is nagyon jó számok jönnek ki)
    Egymagvú tök a 15 óra helyett 1,5 óra és 100-110 felröpit adott. A sisakbab 19 óra helyett 2 óra és 130-140 db felröpit adott 8 pannival.
    Most megy az utolsó kör és kész a felhő. A hosszúval kezdtem, délelőtt jön a rövid szaporítása, amit dugdostam a malomban. Aztán innentől nappal rövid, éjjel hosszú -már sztrágya nélkül- a felröpihez. És még csak péntek van, de már mától a hétvége nekem is unoka és igazi kert - ha nem esik.... (az unoka esőben is!)

    Biztos írták már a fentieket -én is csak másoktól tanulom a stratégiát- , de hátha segít, vagy megerősít valakit a pozitív folytatásba. Ez persze egyéni, kinek mi áll rendelkezésre!

    Jó játékot és kitartást!
     
    Namiamano, -kaktuszable-, PalMa és 12 más kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Van még, mit tenni. :D Sajnos ma és holnap is meló..
    [​IMG]
     
    jucus100, -kaktuszable-, ildiko44 és 12 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    A felhőhöz 561 felreppenő már meg van;) Araszolok...
     
    jucus100, -kaktuszable-, ildiko44 és 7 más kedveli ezt.
  12. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Sziasztok.
    A felhő 990 darab felröppenőjéből, 462 darab van meg. Azt látom, hogy még a holnapi nap sem biztos, hogy elég lesz a letermeléséhez.
    Lehetett rá számítani. Amit elérek az meglesz, a többi nem számít. Én hosszú növénnyel kezdtem. Úgy gondolom, hogy, aki eléri a felhőt, már sikereket ért el. Nem számít, hogy a szomszéd kertje zöldebb, annyi zöld csepptől nem is csoda.
     
    -kaktuszable-, ildiko44, PalMa és 5 más kedveli ezt.
  13. Jánosgazda38

    Jánosgazda38 Haladó

    Akinek megvan a 990 db felröppenő megvan - mit tett??? Köszönöm!
     
    inanna11, jutka190226 és Éva0315 kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Igazad van a felhő az fontos nekem is;) a többi csak ajándék lesz;)
    Persze az a piccolo ott csábító a lista végén... :music:
     
    jucus100, ildiko44, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  15. péterfaijánosné

    péterfaijánosné Utánpótlás-írogató

    Azért, hogy sok-sok kosarat vegyen az, aki nagyon szeretné végig csinálni. Így marad idő hosszú érésűvel több felröpit kapni Ehhez sok-sok sz.trágya kell, stb. stb. Kérem, ne töröljék, mert ez is a tanácsokhoz tartozik még ha nem vagyok a Fórum legendája.11 éve vagyok farmtulajdonos, igyekszem megcsinálni az eventeket, de ez a fajta anyagi ráfordítás nélkül nem megy. Türelem és nem mindenáron!
     
  16. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    Nem biztos, hogy jól értelmezem a kérdésed, de a 990 felröppenővel ki lehet váltani a felhőt. Utána kell még gyűjteni 100 darabot, hogy a következő event növényhez megkapd a kalóztollat, vagy a kalóztérképet. Malomban eventnövény keverés és termelés tovább.
     
  17. rencsike982

    rencsike982 Junior szaki

    Sziasztok!
    Felhő kész....Rövid érésűvel kezdtem plusz használtam egy növénybevételit mivel nem jött bónusz a kerékről ezt szupertrágyáztam pannival arattam (21db)......felreppenőért sisakbabot és egymagvú tököt ültettem !....Következő növényhez még hiányzik 58db reppenő!.....Jó játékot!
     
    -kaktuszable-, vazulneni8, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  18. szili48

    szili48 Törekvő

    h minél több kosarat vegyenek, még jó h ingyenes a játék, tudom nem muszáj kosarat venni, de lassan már egy event se teljesíthető nélküle, főleg h néhányan már az event másnapján azzal kérkednek, h letermelték a 20 ezer gazt, ezt valós pénz nélkül h tudta elérni? ne mondja már senki h szerencsével
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  19. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia. Igazad van, csak sok pénzért tudja megcsinálni, rengeteg szupertrágyát , kacsakatát vesz, és kosarat, de nem az igazi munkája van benne, csak a pénztárcája.
     
  20. ördög0

    ördög0 Kivételes tehetség

    ildiko44, vazulneni8, Nagyii58 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.