Visszajelzés Kockázatos kihívás 3. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 26.6.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    130 játék???:eek: nagyon sok eventgazt termeltél! Gratulálok!
     
  2. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Köszi Beko a matekot!:inlove:
    Nekem csak a felhő kell és annyira nem is kell sokat kapálni érte!;)
    Gyerünk panaszkodni hátha változik a felhő tulajdonsága...:p
    Nem tartozik a kedvencek közé de azért megcsinálom nekem valahogy a kocka nem úgy forog ahogyan kéne...:sleepy:
    Kezdést havasi gyopárral fogom majd várni!
    Sok sikert kívánok mindenkinek!
     
    csio70, meszimarsi, kovacstne és 19 más kedveli ezt.
  3. aranyoska86

    aranyoska86 Járnitanuló

    Sziasztok! Épp büszkélkedem magamban 2 napja, hogy a Kukacos eventtel minden erőfeszítés nélkül pikk-pakk végeztem! Hála a sok tanácsnak a fórumokon :inlove:, és a sok-sok felröpinek! Köszi BP! :inlove: Most lelkesen vártam a pillanatot, hogy olvassam az event kiírást, a felhő hatalmas OFF-ot ütött bennem. Mikor már sikerül rájönnöm, hogy is legyek ügyes és gazdaságos, addigra a felhők értéke csökken. :cry: No, de sebaj! Találtam másik célt! A haladási pontokért kapott jutalmak, egyszerűen fantasztikusak, számomra!:inlove: Most már csak jól kell dobálóznom! :p Sok röpit és haladási pontot kívánok mindenkinek! ;)
     
    csio70, meszimarsi, mimi és 15 más kedveli ezt.
  4. -Encyberama-

    -Encyberama- Kivételes tehetség

    Köszönöm! Kérgesedett rendesen a tenyerem a kapálástól :D meg rengeteg szupertrágya ment el a röpi szerzésre. Még emésztem a mostanit, lehet, hogy csak a felhőig megyek :music:
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Aranyoska!
    Én gyűjtöm a felhőket... lényegében tök mindegy mit adnakxDxDxD ami mellette ad az event az ajándék;)
    Cél itt sok lehet.. ettől szép a játék! Sok sikert Neked!
     
  6. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Juhééé, egy régi event ismét! Csinálom, de csak addíg, amíg nem kell a felröppenőkért trükközni! Nincs olyan nyeremény ami újdonság lenne számomra (a felhőn kívül), uh. csak gyűjtögetek! Retró malacom nincs, csak sima, sárga, narancs, piros, neon és óriások. Vajon ez utóbbira is hat a felhő? Vagy az már bili kategória...
     
    meszimarsi, mimi, Farm_Tadity_ és 10 más kedveli ezt.
  7. wilddemon

    wilddemon Haladó

    Nekem valahogy soha nem jött be ez a dobókockás event. :( Nem is sikerül jókat dobnom, haladni se haladok, lehet most kihagyom és gyúrok a gazdakörikkel addig.
    A kukacos viszont nagyon bejött, 1 kocka híján az összeset megcsináltam, az az eventgaz miatt maradt ki, de nem is volt olyan lényeges kocka, hogy visszarendezzem a farmot és ültessek. A többi mind sikerült, pedig már rég tudtam befejezni valamit sajnos. Ennek most örültem nagyon.
     
    meszimarsi, Farm_Tadity_, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika, sziasztok mindenki :D
    Végig olvastam ezt a pár oldalt szépen csendben:)
    Egy dolgot nem értek csak és ez az értetlenség neked szól :D Könyörgöm miért pont ++ disznóólra számoltátok ki? Nem lehetett volna esetleg egy szép lila villogó neonra? Valamivel biztatóbb szám jött volna ki, nem sokkal, de talán ott még számítana is valamit az érési idő. Az pedig, hogy a disznót és a pillangót egy kalap alá veszi a felhő érési időcsökkentése, hát enyhén szólva meglepő párosítás. Aki nekem meg tudja először magyarázni az okát kap tőlem ajándékba egy csatnit, mert én nem jöttem rá az okára.
    Szia:)
    Megnéztem, nekem is hiányzik a maki, de nem csak a +, hanem ++ is. Egyszerűen nincs meg egyik sem, talán az egyetlen állat aminek hiányzik mindkét retro változata. :music::)
    ****
    Szerettem a kockázást és most is csinálni fogom :D ha jól emlékszem az előzőt valahol 150 körül hagytam abba, de nem vagyok benne biztos teljesen. A felhőre és a dekorokra nincs szükségem, (bekerül az egyszerre géppel arathatók közé, mert nem ad semmi olyant ami miatt el kéne gondolkodnom azon, hogy arassam vagy sem...), A kockázásba viszont azért is kirakom az összes azonos számú sort végre, mert eddig még soha sem sikerült a teljes sorozatot megcsinálni. Ha meglett akkor elégedett leszek. :D, ha nem sikerül most sem, akkor majd a következőnél meglesz :DxD:cry:xD
    Mindenkinek sok sikert és kitartást kívánok az eventhez:D
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lehet kalapból húzták ki szerencsés állatokat amik érésidő rövidítő bónuszt kaptak;) S a pillangónak disznó szerencséje volt!:pxDxDxD
     
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Azért adtam meg %-ot, hogy bármilyen érésidővel ki lehessen számolni.
    És hogy miért pillangó és disznó? Keresztezni fogjuk őket, és diszlangókat állítunk elő... Szép hímporos csülke lehet...
     
    tappancs, meszimarsi, denisadina és 35 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Azt hizsem valami ilyesmi jutott eszembe nekem is első ránézésre, aztán elvetettem, mert ... inkább nem írom le ide, mit gondolok :D
    Ezt a csülköt pékné módra szeretném kérni, ha lehet :D
     
    meszimarsi, megirn, sutimami57 és 14 más kedveli ezt.
  12. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Most megnéztem, van 2 db retró ++ és 5 retró + disznóólam. :D

    Annyira nem hoz lázba a felhő, de hátha jól jön majd valamilyen időkorlátos eventnél.:music:
    Nem szokott szerencsém lenni a kockás eventnél, így egyelőre nem merek a 90. feladatig tervezni.:)
     
    meszimarsi, mimi, Farm_Tadity_ és 10 más kedveli ezt.
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    A manóba!
    Már a te írásaid olvasása közben sem ihatok kávét?????? :D:D:D:D
    Törölgethetem a monitoromat.
     
    Cyra65, csio70, bubafejgingo és 20 más kedveli ezt.
  14. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia!:) Talán mert ha a disznóólakat körberakod pillangókkal...akkor is büdös, de legalább nagyon szépxD:D;)
    Én is visszakerestem az előző csevegőben a hozzászólásomat, 110 játék, 68 ajándék, 17460 pont volt a végeredményem... A felhő vacak, a játék jó, szeretem a kockázást, a gaz együtt aratható a focis árvaizével, szóval csinálom. Elültetem a leghosszabbat, aztán hajrá!:D
     
    meszimarsi, GYuGYu1003, rezsder és 12 más kedveli ezt.
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Először én is meglepődtem a retro++ disznón, aztán benéztem a dobozomba és rájöttem, hogy Jancsika a legrövidebb érési idejű ólat választotta és azt szerette volna "lenyomni" 1 óra alá, mert akkor kétszer tudta volna aratni a hatóidő alatt.
    Azért ilyen szomorú, mert BombadilToma csak nem akarja 01:00 óra alá lecsökkenteni neki. Pedig olyan szépen kérte. :D:D:D

    A retro++ makimat én is ajándékba kaptam valakitől hajdanán. :inlove:
     
    meszimarsi, kovacstne, sutimami57 és 17 más kedveli ezt.
  16. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Beko/Zsu! :)
    Azt szeretném kérdezni, hogy a felhő az óriás disznó ólakra is hatással van, vagy csak a "normál" disznóólakra? Mert azoknál már a 48 órás alapól, ill. 36 órás sárga ól érésidejénél már jobban érezhető lenne a felhő -10%-os érésidő csökkentés hatása. ;):)
     
    meszimarsi, asdfghjkl7373, mimi és 9 más kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Genka!

    Éppen ezt kérdezte a nemzetköziben az egyik kolléga. o_O
    A válasz pedig az, hogy CSAK a normál (méretű) disznóólakra hat, az óriásokra nem.

    Ha nem felejtem el, este megnézem saját szememmel egy tesztfarmon is.
     
  18. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Beko/Zsu! :)
    Most azért lelohadt a lelkesedésem, nem is kicsit ;). Pedig milyen jó lett volna! Előre is köszönöm, hogy megnézed a tesztfarmon is.
    Hátha.... :inlove:
     
  19. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Sziasztok !
    Kicsit vicces az eventismertető végén, miszerint aki végigért lehet folytatni. Ha az előzőekből indulok ki, örülök neki ha a feléig el tudom vinni. :D No nembaj végre lesz szalamandrám, a többi utána már nem feltétlen motivál. :)
     
  20. KISHONŐR

    KISHONŐR Fórum ismerője

    A keresztezés pedig a következőképp zajlik: szárnyat igézünk a malacra :)
     
    SzabadEurópa, meszimarsi, megirn és 17 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.