Visszajelzés Kockázatos kihívás 3. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 26.6.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Igen, azonban arra számíts, hogy a piros ólakhoz nagyon sok játékot le kell játszani. Az 55 játékkal, ami a felhőhöz kell, kb. a sima szalamandraól környékére (8500 pont) lehet eljutni a plusz ajándékos listában. A tavalyi eredmények alapján 130-160 pont/játék átlaggal végzett mindenki, így az 55 játékkal 7150-8800 pont zsebelhető be. (Az átlag egyre csökken, ahogy egyre több játékot játszunk az egyszeri 100 pontos bónuszok miatt.) A piros írótollkészítőhöz 22500 pont kell, ami 140-173 játékkal jöhet össze. Ez 40600-50170 eventnövényt és 2240-2768 felröpit jelent.
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia Toma, köszi a számolást.:) Most ültem volna le kiszámolni hogy a 24.750 pontig mennyi növény kellene, de rögtön el is ment a kedvem. :D Úgy emlékszem hogy a múltkori kockázásnál nem nagyon remekeltem. Flös egyszer sem lett, póker is talán négyszer. Legtöbbször 1 pár, drill és semmi lett. :D A partyn pörgetek párat és majd kinyitom a Gyümölcsléállomás dobozát ( 48 órára +1 termést ad). Ha összejönne pár bónusz, akkor megpróbálom megcsinálni.
     
    almáspite48, maszilva, ulmo12 és 10 más kedveli ezt.
  3. Timi21a

    Timi21a Junior szaki

    o_O
    Hát igen, gondoltam hogy majd meg kell érte küzdeni, de így leírva brutális mennyiség.
    Mindent le kell tarolnom a farmon, és ha csak nem pörgetek bónuszt, ez napi 4 de inkább 5 aratás lesz.
    De megcélzom, aztán lesz ami lesz.
     
    csio70, ulmo12, Gio és 6 más kedveli ezt.
  4. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Sziaszrok szép napot .

    A kocka el lesz vetve , s hogy mi kel ki belőle majd kiderül . A felhő egy kissé laytosra sikeredett , de a kitehetők el leszmek magukba is már ha van hová tenni .
    Felhivnám azon játékos társaim figyelmét akik még nem nyitottál a Gyümölcslé sorvégi dobozát ami 48 órára + 1 termést ad
    Jó kockázást mindenkinek .

    Kő gazdag apukák beszélgetnek :
    - Vettem a gyereknek egy baromi drága zongorát !
    - És tud már rajta játszani ?
    - Már miért ne tudna !, a tetején már egészen jól gombfocizik.
     
    csio70, -W-595-, zsona416 és 5 más kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Próbáld ki a következő, faék egyszerűségű stratégiát:
    1. Ha egyből megdobtad a full-t, kész is vagy.
    2. Ha van legalább 3 egyforma, hagyd kint. Lehet póker vagy flös, vagy akár full is, de legrosszabb esetben is megvan a drill.
    3. Ha van legalább 3 egymást követő dobásod (1-2-3, 2-3-4, 3-4-5, 4-5-6), akkor azt hagyd kint, és menj kis- vagy nagy sorra.
    4. Minden más esetben van két egyformád. Ha van mellette még egy pár, mehetsz full-ra, ha nem, akkor drill-póker-flös-re.

    A második dobás után ismét értékeld át a kockáidat a fenti szempontok szerint. Itt viszont már csak akkor hagyj kint sorozatra dobást, ha vagy megvan a kis sor, vagy nincs két egyformád, mert ha nem jön be, csak 20 pontot kapsz, az egy pár pedig ér 40-et.

    Persze az egész tiszta szerencse vagy pech kérdése. Ha kockáztatsz, lehet nagyobb a nyereséged, de veszíthetsz is.
     
  6. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Mennyi növény és felröpi kell összesen?:eek:
     
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Az eventcsevegők 2. hsz-a egy idő óta mindig tartalmazza, mennyi növény és felröpi kell. Nincs ez másképp most se.
     
    Gio, ildiko44, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  8. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene


    Ó látom köszönöm :) nem is olyan sok:p
     
    ulmo12 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  9. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Szia kedves Beko!
    Tutira végig olvastad a fentről jövő ismertetőt? Jó volt a fordítás? Mert szerintem lemaradt a vége:
    55 játék után megkapjuk az ALAP felhőt. 65 után az első fejlesztést, ami 30000 tp-t ad. 75 után a második fejlesztést, ami 60000-et. A harmadik fejlesztés lesz a Fedák Sári. Mindenki annyi tp-t és btp-kap, amennyit akar, plusz egy szabadon választott neon ólat.
     
    taga1, ursa11, BackOffice és 10 más kedveli ezt.
  10. szotyola2011

    szotyola2011 Törzsjátékos

    Szerintetek van valaki, aki ezek figyelembevételével aratja le a felhőt? - mert én mindig egyszerre aratom le, tök mindegy, hogy mi van rajta, biztos, hogy nem lenne idegem bogarászni.
     
    taga1, bubafejgingo, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. szotyola2011

    szotyola2011 Törzsjátékos

    Szia Kukori!
    Én is meglepődtem a plusz termés bónuszon, de megpróbálom kisakkozni, hogy legyen még maradék idő a teliholdra, ott veszem a legtöbb hasznát.. ;)
     
    ulmo12, SzilvaG és kukori80 kedveli ezt.
  12. szotyola2011

    szotyola2011 Törzsjátékos

    Na, most hogy ezt írod, megint olvasni kezdek én is... :wuerg:
     
    kukori80 és bubafejgingo kedveli ezt.
  13. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    ,
    Én is reggel, este aratom, nem bogarászom, mit ad:)
    Nem olvastam még a leírást, majdnem komolyan vettelekxDxDxD
     
    taga1, szotyola2011, kukori80 és 3 más kedveli ezt.
  14. Ananke

    Ananke Rutinos

    Pedig az ötlet szerintem is kiváló:D:D:D
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszi, megpróbálom így, bár elsőre olyan szanaszét kockákat ad, hogy már ott elakadok. Valahogy se sornak nem jó, se egyformának. Ha megtartom sornak, akkor biztos hogy egyforma lesz. :D
    Szia, igen, én is még viaskodok magammal hogy mi legyen. Jó lenne a mai szaporításhoz is, meg a Teliholdhoz is. :)
     
    maszilva, bubafejgingo, ildiko44 és 2 más kedveli ezt.
  16. szotyola2011

    szotyola2011 Törzsjátékos

    É
    Én szaporításhoz mindig kacsa trágyázok, bár az előző event mindenemet felzabált az utolsó pillanatban, mert eltévedtem a labirintusban, rosszul kezdtem, és akkor már nagy bajban voltam a végén. Mindenesetre, meg kell néznem a naptárt, meddig lehet megkapni a 48 órásat, és ha legalább egy nap van a teliholdra, már főnyeremény... :D
     
  17. szotyola2011

    szotyola2011 Törzsjátékos

    Tudom, hogy sokat írok külön-külön, de csak megkérdezem, Ti tudjátok, mi van az aranyos ládában??
    Mondjuk, nekem ebben a kockázatosban izgalmas a sok szuper táp, meg persze az ólak és műhelyek de elég az utóbbiakból az alap..
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A bónuszt legkésőbb csütörtök éjfélkor lehet aktiválni, akkor a hatása szombat éjfélig tart. A teliholdas szombat 14 vagy 15 órakor fog kezdődni a naptár szerint. Nem nagy az átfedés.
    Enciklopédia -> Ládák rejtelmei
     
    genka53, maszilva és szotyola2011 kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Csütörtökön éjfélig lehet, belefér a Telihold első napja.
    Az első magokat én is Katázom.
     
    szotyola2011 kedveli ezt.
  20. szabokukac

    szabokukac Fórumlakó

    A játék tovább is folytatható, de a későbbiekhez nem jár már ajándék.
    Nekem az event ismertetőből ez a mondat tetszik a legjobban... :))
     
    genka53, bubafejgingo és Tomo1976 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.