Visszajelzés Kockázatos kihívás 5. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Megérzésem szerint nem is lesz benne olyan értékű nyeremény, mint az utolsó 2 eventben.
     
    DevilMókus és bakosagi54 kedveli ezt.
  2. Ananke

    Ananke Rutinos

    Sajnálom:oops: Nekem a következő aratásnál 1 óra múlva talán lesz, ha nem megöl az ideg;)xD
     
    Evita-55 és bakosagi54 kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Már kint van az ismertető. Neked igazad van, én tévedtem némileg; nem csak egyszer kell a lámpákat kigyújtani, de nem is lesz megerőltető.
    Nem érdemes ezen bosszankodni. Fél év múlva majd azért öl az ideg, mert a Bahás titokól már megint azt a nyavalyás sáskát adja az új állat helyett...
     
    Kuzdern, Sali~*.*, -ágianyu33- és 6 más kedveli ezt.
  4. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Van még egy aratásom a végéig,kb.12000-ig jutok el a jobb oldalon.Ennyi volt!
     
    Kuzdern, Sali~*.*, Mica67 és még 1 ember kedveli ezt.
  5. hanna8911

    hanna8911 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm, élek a lehetőséggel, cserenapkor ha épp tudok játszani akkor jelentkezem a bambiért:D



    Közben eljutottam a tervezett bónuszládákig, meg egy kicsit tovább.
    102 játéknál 130-as átlag. Csak 2 fullom volt és még más helyeken is benn maradt a + 100 pont. 2 farmomon nagyon különbözőképpen jöttek a pontok, pedig ugyanazzal a módszerrel vittem végig mindkettőt, ott 136-os átlagom lett ugyanennyi dobásból.


    Gratula mindenkinek akinek sikerült elérnie a célját :D
     
    Mica67, DevilMókus, bakosagi54 és 2 más kedveli ezt.
  6. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Nem siettem el, most értem csak a végére,
    De jó nyeremények jöttek farmom részére.
    Visszakerült minden, amit beáldoztam érte:
    bónusz, kacsakata, sztrágya újra a helyére.

    Kockázatos vállalkozás volt ez a részemről,
    s nem költöttem semmit sem a pénzemből.
    Nyertem az eventen, ez nem lehet kérdés,
    Játék is, nyeremény is: ez aztán a jó érzés!
     
    Sali~*.*, berzsi1, hanna8911 és 5 más kedveli ezt.
  7. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    171 játék, 21970 pont, 128,5-ös átlag, az utolsó 4 dobás rendre egy pár lett, ez lehúzta a 130,6-ot. Sáskáig terveztem, azt túlteljesítettem.
     
    GA-BI-O-Farm, Sali~*.*, Fuhur és 2 más kedveli ezt.
  8. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    fullra kész az event.Igaz ma még kellett szupi trágyáznom 1 kört 191 játékot játszottam
     
    GA-BI-O-Farm, Sárika555, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  9. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Remélem meg lesz:D Kevés volt a röpim, így már nem is ültette. Jó lett volna ha este 10-g tart a játék:oops::)
     
  10. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szépen, nyugisan.....121 játék, 16100 pont, 133 átlag. Ennyi, de minden oké!:D:D:D
     
  11. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    Szépen,nyugisan....118 játék, 17010 pont, 144 átlag. Ennyi, de ezen a farmomon is minden oké!:D:D:D
     
    DevilMókus és Sali~*.* kedveli ezt.
  12. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    19390 pontot szereztem 154 játékkal.8)Sajnos a bónuszt adó dekort 1 keveréshez sem tudtam használni :sleepy:
    Ennyi volt, idáig sikerült eljutnom :)

    Gratulálok mindenkinek akinek sikerült elérnie a kitűzött célt :D
     
  13. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Sziasztok!Sokkal jobb kockákat dobált most a rendszer,mint régebben,sikerült 20160 pontig eljutni 149 játékkal.:DA célom teljesült,az imádkozó sáska már vigyorog a bahán,a pajtában pedig már 5.:D
     
  14. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok.Nálam itt a vége, 140 játék, 19320 pont,én lezártam, nincs rossz élmény, csak a szerencse épp a másik dimenzióban volt éppen szolgálatban.:):):)
     
  15. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    No kérem, bejött a nagy számok szerinti 130 -as átlag minijátékonként, ahogy -BombadilToma- is írta a korábbi hasonló event átlagára.
    A főfarm lett meg legelőbb 196 játékkal, annál picivel alatta van az átlag. A képen ugyan 197 látszik, mert eljátszottam még egy jutalomjátékot, a pontszáma is a 25.0xx helyett 25.260, de már semmit nem adtak érte.

    A legvégén lett meg a legkevesebb minijátékot igénylő farm, ott meg 133,2 pontos átlagot sikerült elérni, így mindent sikerült megszerezni, amit csak lehetett. ;):):D

    [​IMG]
    Gratulálok mindenkinek aki végigvitte, vagy egyáltalán belekezdett és eljutott a kívánt szintig. :D:inlove::inlove:
     
    BackOffice, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  16. gkittus

    gkittus Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Végeztem, nem volt sétagalopp - akinek csak mértékkel volt ez-az - , de megérte.
    Nem tudtam kipörgetni semmit, egy bónuszt használtam el, azt vissza is kaptam.
    Meg amit elhasználtam gyorsítókat, segítőket, azok is vissza jöttek.
    Pluszba meg a FA és a Ab, ólak és még sok minden.

    Kicsit lazább eventet szeretnék, a Bingó talán az lesz. Ahogy nézem három nap alatt meg van az eventnövény 1x1-en csak csatnival, napi 5 aratással (az nekem simán megy) , aztán meglátjuk a felröpit , meg a játékot.

    Még van egy kis idő a zárásig, megnézem gyorsan, kinek kell felröpi. Találkozunk a bingónál!!!!
     
  17. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Sziasztok!

    147 játékkal 19.330 ponton lett. Az imádkozá sáska vol a cél, szóval most elégedett vagyok. :)
     
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern, DevilMókus és 6 más kedveli ezt.
  18. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    A dobozhalhoz 100 pont kellene és nekem még volt 1 játékra lehetőségem, de a szerencse angyala megsajnált, mellém szegődött a végén és 5 db 1-est kaptam. Hurrá, a halacska mellé még a Kacsa-Kata is az enyém lett. Elég rosszul jöttek a kockák, mivel csak 129-es átlagot hoztam laza menettel .
    Nem gondoltam, hogy eddig is eljutok.Gratulálok azoknak, akik végig tudtak menni a játékban.
     
    Atali, GA-BI-O-Farm, DevilMókus és 5 más kedveli ezt.
  19. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    184 játékkal kerek 25000 pontom lett.
    Ahoz képest, hogy elég sok 20 és 40 pontot is dobtam teljesen jó lett a végére.
    Én 200 játékkal számoltam, így csalódás ért természetesen pozitívan!
     
    Rékuci1111, DevilMókus és Sali~*.* kedveli ezt.
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Az event alatt azt éreztem, hogy összefogtak a "disznók" ellenem. A keréknél az az apró biztosan az agyaras hozzátartozója!:(
    Egész event ideje alatt az alkalomra vártam, hogy csak-csak becsorog a kerékről valami. Az utolsó pillanatban, /inkább utána/ ma reggel jött egy 100 % termény bónusz. Gondoltam azzal főzünk, amink van. Gesztenyés felhő aktiválható, némi szupertrágya, Kkata, egy Yack
    talán elevickélhetek a végéig. Sajnos nem így történt, sokszor volt 20, 40 pont, ami látható még a "rendszer" véletlen generátora sem támogatott.
    [​IMG]
    A két flös ma jött. Egy kanyar, kb. 1 óra még jól jött volna, de ugye nincs volna.:oops:
    Ezzel viszont eddig értem.:sleepy:
    [​IMG]
    Erről viszont eszem bejutott, "addig pókerezett, míg ráment inge, gatyája, de még az asszony is".8)
    A végzetteknek gratulálok, aki most lemaradt ne csüggedjen, majd legközelebb "talán" neki kedvez a szerencse.
     
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern, Rékuci1111 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.