Visszajelzés Kockázatos kihívás 5. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kb ilyen terveim vannak nekem is.. de még nem tudtam végleg elutasítani.. ezért írtam, hogy alszom rá egyet :)
     
    Mica67, marcsi152, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jájjj mááár, mit vagy fennakadva azon a két betűn. :D
    Kakaska megy előre, mint a tank. :D
     
    Emőke, heureca3, Atali és 32 más kedveli ezt.
  3. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Azt az "S-t" csak fa,állat,termény amire használnám.(jó tudom megéri növényre de az nem én vagyok aki komforton termel)
    Merjünk nagyot álmodni hátha elírás lesz :D
     
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Lehet hogy tényleg elírás lesz, mert nem találom a 10-10-10 db XXL mamutot sem. :D:D
     
    zsu34a, anci091551, Jupi és 24 más kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    xDxDxD
    Én szeretem a komfortot , 0 -ra is tökéletes .:music:pont ezért kell.:):)
     
  6. cskati01

    cskati01 Törekvő

    Sziasztok!
    Nekem nagyon hiányzik a felhősor, ezért csak félig-meddig tetszik ez, az event. Pedig szeretem az eventeket, hosszú ideje már mindet megcsinálom. De nem tudom már hova tenni a kitehetőket.
     
    Kuzdern, vincecs, vízöntő és 2 más kedveli ezt.
  7. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Jó reggelt! :)
    Köszi, hogy kiírtad a nyereményeket! Megkovácsoltam hozzá a tervet: felszaporítás szupertrágyával, aztán vízzel, trágyával, csatnival jutok ameddig jutok. Nem pörgetek. Sajnos, a kockázós event hol remekül megy, hol csapnivalóan. És csak közben derül ki, hogy melyik....:music::)
     
  8. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    64x135 = 8640 növény
    64x8 = 512 felröppenő

    8640 növény felszaporítás után ~ 13 aratás víz + trágya miatt 4 óránként tehát kb 2.5 nap alatt teljesíthető az alap része a dolognak onnantól mindenki el tudja dönteni kell-e neki a többi dolog megéri-e
     
    Domos52, vihence, csio70 és 6 más kedveli ezt.
  9. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa


    Kedves Toma, ha indul az event, számomra te vagy első. :) Köszönöm azt a sok számolást, amit megteszel helyettünk ilyenkor.
    Ezekkel a szerencse játékokkal az a gond, hogy nem csak a taktikán múlik. Valamikor sokat kockapókereztünk, de itt a farmon ennek nem sok hasznát veszem, mert az utolsó eventnél például nagyon siralmas eredmények jöttek ki.
    A most befejezett eventnél meg még inkább jelen volt az a megkülönböztetés, hogy kinek milyen gyors gépe, egere van; ki milyen fiatal; és hasonló emberi tényezők. :)
     
    Atali, Batyu1956, erko63 és 13 más kedveli ezt.
  10. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Ez a masik "kedvenc" eventem, amit soha nem vittem meg vegig. Keszleteim eleg lemerultek, de nekifogok es jutok ameddig jutok. Szerencsem eleg keves van ehhez a jatekhoz, ettol meg a kereses is jobban fekudt. Az eventet Krokusszal fogom varni, mert ugye azt is ki kell mar egyszer nemesiteni, de nem nagyon hagyja magat. Sok sikert kivanok mindenkinek!
     
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia . Felmerült máshol és hiányzik a neón ólak ládája.o_O És a kitehetők. :music:Azt gondolom ez fontos lehet sokaknak .:)
    Azt nem ellenőriztem de kérlek nézd meg hogy a bónuszládákat a fő jutalmakkal számoltad vagy csak az alsó sorból?o_O:music:
     
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Eredetileg csak a haladási részből akartam kiírni azokat a nyereményeket, ahol számolni kell, de megakadt a szemem a lejátszott játéknál a bónuszládánál. Azért írtam hogy 1+1. Remélem mindenki elolvassa az ismertetőt és megnézi a nyereményeket mielőtt belevág.
     
    csio70, rozo52, juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  13. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Ezt az eventet szeretem :) Kockázni (kockapókerezni ahogy mi hívjuk), mindig szerettem, sokat játszottuk gyerekként is. Általában elég jól megy a dobálás, a végére azt hiszem 1-2 kivétellel teljes szokott lenni a táblám. Full a nehéz, mert 5 egyformát nehéz dobni. Az előzőnél 2-szer is elsőre egy dobással megvolt a full. Sorokra nem nagyon szoktam menni, mert az néha befürdős. Inkább ha egy dobásra van kettő azt választom, és reménykedem, hogy lesz legalább még egy ugyanolyan 2 dobásból. Általában bejön. Ha meg elsőre 3 egyformát dobunk, már nem vesztettünk :) Mehet még 2 dobás a fullért, flösért. Hátha. Most én kényelmesen fogom csinálni, jutok, amíg jutok. A vége nem cél. De menet közben is jó kis nyeremények vannak, tölthetőek a készletek. Csak szaporításhoz fogok szupizni, Katázni, utána lájtosan csinálom. Azért rossz, hogy megint egy területről kell hozni a növényt, és a röpit is :(
     
    csio70, vihence, eviii_mee és 9 más kedveli ezt.
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Úgy olvasom mindenki fitt, és eventre kész...nincs itt hiba...nekem a kis hal is hal.:p

    Én már csak azért jövök, mert ti is jöttök..xDxD
     
    zjr., Atali, maszilva és 18 más kedveli ezt.
  15. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    A nyeremények nem rosszak, az imádkozó sáska-tenyészetnek különösen örülök mivel még nincs.
    Nagyon szeretnék már egyet.;)
    Ez a kockázós a hajsza után valóban kikapcsolódás.
    Jutok ameddig jutok alapon kapálok, semmi vesztenivalóm.:)
    A kockáimat már bekészítettem.:D
    [​IMG]
     
    vm68, csio70, Marika312 és 19 más kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Eventezők!

    A visszajelzések alapján egy kicsit módosítottak az event jutalmain.
    Felhőt nem tudnak hipp-hopp idepattintani. :(

    De két finomítást végrehajtottak:
    - az eventben több szezonjutalom pontot lehet szerezni (a nemzetközi táblázatot már frissítette egy kolléganő, hamarosan nálunk is a jó lesz látható)
    - a dekorok szintszorzóját magasabbra tették (pár perc és korrigálom)

    Aki hallja, adja át!
     
    zsani_apja, ljanika6, Kincső52 és 40 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Beko, köszönjük. Mi történt mostanában a BP-vel ? :)
    8710 szezonpontot kapunk és a dekorok is barátságosabbak.
    Átjavítottam a szezonpontot és beleírtam a neon ólak ládáját. Remélem így már meg van elégedve Kend. :)
     
    maszilva, rozo52, vihence és 17 más kedveli ezt.
  18. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Beko, sziasztok !
    Mondom én, hogy Harry Potter kellene a BP élére, na, ő tudna nekünk felhőt varázsolni ::))
     
    marcsi152, Marika312, rozo52 és 15 más kedveli ezt.
  19. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Szia
    sajnos csak ott:(
     
  20. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Akkor mégis jól látok 8) ( épp szemüveget próbálgattam...látni):wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:xD
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.