Visszajelzés Kockázatos kihívás 5. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez volt az a hiba, amit jeleztem. Amit "elvileg" javítottak, mert a gyik a jó és az ólas felröpi a hiba.
    De már tudnak róla a központban, hogy a javítás nem sikerült vmi jól. :(
    Megmondom egészen őszintén, a szinkronizálás után nem teszteltem újra. -.-
     
    Sali~*.*, ildiko44, -vadocka70- és 13 más kedveli ezt.
  2. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    Nem lehet, hogy a szélén 1x1-en növény volt?

    Kérlek, fokozottan figyelj arra, hogy ne írj az idézésbe!
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  3. Zotyó

    Zotyó Törekvő

    Csak újra ne indítsák mert az aji dobással egyből nagy sort dobtamxD
     
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Nem fogják újra indítani.
    Két lehetséges forgatókönyv van/lesz.
    Vagy újabb szinkronizálás lesz, ami kidob mindenkit egyszer a játékból, vagy a GYIK-on kell módosítanunk. Én ebben a pillanatban az utóbbira tippelek, de még nem kaptunk hivatalos jelzést, csak azt, hogy egyeztetnek a központban.

    A szokásos mondásom: Soha nagyobb bajunk ne legyen! :)
    Az rosszabb lett volna, ha fordítva történik: amiből kellene, abból nem jön felröpi.
     
    Sali~*.*, ildiko44, -vadocka70- és 16 más kedveli ezt.
  5. maci0325

    maci0325 Fórumprofi

    Sziasztok Az lenne a kérdésem hogy nekem minden dobásnál 40 pontot add a rendszer . Hogy tudom elérni hogy több legyen . Köszönöm a segítséget . Lázárné
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  6. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    10 játék és 2140 pont. Eddig 214-es átlag, de ez előrehaladva rohamosan csökkenni fog, az tuti :D 2-es, 4-es flöss már meg van :) Szeretek kockázni, szeretem közben az izgalmat. Röhögjetek ki, de dobáskor mindig elfordulok, és mormolok egy ilyet "gyere be, gyere be". Nem tudom segít-e, de így izgisebb, hogy nem látom rögtön az eredményt, és egy pár másodpercig még elhihetem talán bejött :)
     
    ildiko44, juliannakoczkas, vihence és 9 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia A kockákat tudod cserélni .:music: Megtarthatod mindet vagy egyet sem.o_O 3 dobás van 1 körbeo_O
    ha csak a kezdőt hagyod akkor lehet ez hogy mindig 1 páro_O
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    PalMa, juliannakoczkas, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  9. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Hát az tuti itt nem törekszek a jobb oldal végigviteléhez. A szezonnal jól haladtam, max. holnap el is érem a végét, bedobálni már nem fogok semmit. Kivettem a +1 termést 2* arattam én is vele, plusz bónuszokkal.
    Nem tudom mi a BP taktikája, belőlem tuti nem húzza ki a tartalékaimat. Vannak dolgok, amiknél tartok egy limitet, az alá nem megyek, kivételt képezett a nagy hajsza. Ott lementem 10 ezer alá a szupitrágyával, 200 alá a partyba, mára sikerült visszatornázni :p
    Valamennyit beáldoztam ebbe az eventbe és itt is a nóta vége.:wuerg:
    Se bónusz se semmi nem ér már annyit, hogy törekedjek a jobb oldal végéig. Mindenem van,amit kaphatnék:wuerg:

    Ime a játék 21 és 40 lejátszott játék után. Az utolsó képen látszik már nem sok olyan variáció van, ami adja a +100 pontot, az átlag egyre csak romlik, még most van 8 játékom lekeverve, 2 óra múlva aratom az eventes gazt, ezuttal már komfortról, innentől nyugisan haladok :inlove::music:
    https://kepkuldes.com/image/Z0Hfqu
    https://kepkuldes.com/image/Z0Wrrm
    https://kepkuldes.com/image/Z0WcAt
     
    Utoljára szerkesztett: 4.6.20
    Imi*, Sali~*.*, Marika312 és 15 más kedveli ezt.
  10. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Bal oldal készen van.A szezonpontoknak nagyon örülök,3x lett kiváltva az utolsó szint. Ma még ültetek növényt ,utána lassitok,nem eltökélt szándékom a jobb oldal teljesitése,bár sok jó dolgot ad. Majd látom hogy haladok,ha kész lesz nem ellenkezem.
     
    Sali~*.*, soresne, ildiko44 és 9 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Gratulálok az eredményedhez, sokkal sikeresebben játszottad le a játékokat, mint én. A terven nekem is valami hasonló, mint a tiéd, de én végig szeretném vinni a bal oldalt, a jobb nem izgat különösebben. A szezon 40. szintjét a reggeli maradékkal együtt már kétszer ismételtem meg így is.
    Jelenleg itt tartok 45/6280
     
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Gabi. Megpróbálom megcsinálni a jobb oldalt. 10 játék = 110-s átlag úgy, hogy adott közben pókert, meg nagy sort is. Innentől már lassú menet lesz. De az össz átlagom még így is 144. Még 3 flös hiányzik, a többi ki van pipálva.
     
    PalMa, ildiko44, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    A bal oldalt már így is végig tudom csinálni, a szezonból megvan a függöny, holnap reggel majd rádobom a kupára Ferkót is melléteszem, a hikoridió fám virit a tölgyesen, a szurikátámnak is meglett a párja. :p
    Még van 4 szezon zsetonom, majd valamire elszórom ;)
    Bár szeretem ezt a kocka játékot, azért nem megyek a falnak, ha a jobb oldal csak részben lesz kész, hiszen nem ad vissza annyit, amennyit bele kéne föccölni:wuerg::music:
     
    Imi*, Marika312, juliannakoczkas és 6 más kedveli ezt.
  14. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Még épp időben olvastam a hozzászólásod, mert a szezonos +1 teljesen ki is ment a fejemből! Köszönöm, hogy leírtad, mert így én is használni tudtam két aratáshoz:)
    A második 15 kockázás sem ment rosszul: kis sor, full, nagy sor, póker, póker, full, egy pár, full, póker, póker, egy pár, drill, egy pár, kis sor, póker ez 30 játékkal 4900 pont. Nem rossz, nem rossz....
     
    PalMa, ildiko44, kukori80 és 4 más kedveli ezt.
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szió!
    Hát nem tudom, csak sima ültetéssel, napi 4 aratással max.85-90 játék jön össze, azzal szerintem én 72-75 sorig tudok eljutni, na ahhoz még messzi a vége :) Az azóta eljátszott 9 játékkal egyedül a 3-as póker jött össze, a többi olyan, ami már volt és volt benne 40 pontos is, a sorokra már nem is nagyon törekszem:wuerg:
     
    Imi*, juliannakoczkas, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  16. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok nem volt róla szó ,de megjegyzem hogy a kitehető a pimasz kártyajátékos 220-230 közöt olyan 50000 tp ad ( pocok légyfogó )kb és 10 órás azaz 2* is aratható/ nap. 65 játék szerintem jó
     
  17. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Jó estét.

    Zúg az a tank úgy látom.:p
    A nyik-nyek-nyik-nyakból inkább brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:D
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A sorokra akkor törekszem, amikor egymás melletti 3-t ad be. Abból lehet kis-nagy sor. Egyet pörgetek és ha nem adja be, akkor megtartok egy párt, hogy legyen legalább 40 pont. Ha nincs 1 pár sem, akkor pörgetem tovább és vállalom a 0 pontot. Nekem picit hasonlít a kevert tenyésztéshez. Ott is kell néha rizikózni.
    Tegnap pont ezt beszéltük valakivel. Pocok-vagy pimasz. A pocok 2x1-es, a pimasz 2x2-s. A pimasz helyére ha kiraksz 2 pockot az 400 %, a pimaszt ugyan kétszer lehet aratni, de csalóka. Akinek csak nagy reggeli aratása van, annak jobb a pocok. Aki este is arat, annak jó lehet a pimasz is, de csak akkor, ha este is sokat arat.
    :D:D:D Most még bejáratom a tankot mert új, de holnaptól adok neki extra benzint és száguldozni fogok vele. :D
     
  19. Zotyó

    Zotyó Törekvő

    Szia!

    Igen csak ez 2x2-es a pockos meg 1x2-es...
    Am 229-esen ad nekem 51296-ot ez a kártyás.
     
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok . Persze de nem is a pockok helyet akarom kirakni. Jól elvannak ők a kúriáno_O
    De a kergén azért akadnak gyengébbek ugyan nem rosszak :music:,de 10 h ból ez elfér.:)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.