Visszajelzés Kockázatos kihívás 6. - 2021. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 2.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Ami infó van róla, az fellelhető az eventismertetőben.
     
    Nagyii58, -kaktuszable-, Gio és 8 más kedveli ezt.
  2. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    Nem lenne ez egy rossz event, de a dekorok elég sokba kerülnek.
    Hasonló tulajdonsággal bírnak mint itt ennél az eventnél csak picit gyengébbek.
    Szülinapi forgatag!

    Ugyanazokat a dolgokat itt is meg lehet valósítani.
    Dekor érésidő csökkentők segítségével természetesen ez is duplázható lenne/lehetséges.
    Gondolkodok, időm van még rá egy pici kell e nekem ez az egész.

    Talán bele is kezdek.

    Szia.

    Az előbbi mondatodba érzek némi ellentmondást.
    Aratásból is kaphatjuk nem ?
    Szerencsekocka (felröppenő)
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség:

    - Felröppenőként fák és növények aratásából (főfarm)
    - Tenyésztés során alacsony eséllyel
    - Vásárlással
     
    Kuzdern, Nagyii58, -kaktuszable- és 13 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen ez így nagyon jó, csinálom ameddig bírom :)
     
    Nagyii58, Éva0315, HéricsBáró és 2 más kedveli ezt.
  4. Böbi49

    Böbi49 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Nemcsak a boltban van 2 db piccoló láda, hanem a jobboldalon is nyerhető 3 db a 73., 96., és a 100.,- as pontokon.
    Amilyen szerencsés vagyok, talán a 73-as pontig eljutok, a többi meg álom marad.
     
    Nagyii58, Éva0315, mamszi5107 és 4 más kedveli ezt.
  5. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Szia!
    Mivel elég boros az ára (megvehető, aranyért, és nem is kevésért, 15FA /db!), így én úgy számolok, hogy kezdésre kapok 3-4 db-ot akkor már örülhetek nagyon! Másnak amúgy sem lehet nagyon örülni, bal oldali sávban van 10 FA az ok! A jobb oldali sávot átfutottam, jól jön minden de sikerült az aranyat Farmpengőre cserélni meg Piccolo ládára (végülis abból is kifejlődhet FA-fa, csak megfelelő szerencse vagy 100-200 db láda kell hozzá!) xD
    Ha a Unity engedi (és a telom is bírja) akkor hajrá mindenkinek!
     
    eviii_mee, BriGitta75, Nagyii58 és 6 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Azért csak csurran cseppen az aratásokból is;)
     
    Nagyii58 és Éva0315 kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Jujj!
    Két piccolo + még 3 a 71 .szinttől (17750 ponttól 25000ig). 10 FA és nem sok minden egyéb. Szezon pnt 6410 van 13500 haladási pontig. A kitehetők nullperceseknek és altatóknak valóak.
    A két piccolo ládáig (90 játék) elvileg:
    160*89= 14240 (23,5 kör) gaz és 890 kockavető pohár felröpi kell. Ez a max. Ha sikerül 89 szerencsekockát összetarhálni, akkor 89*80=7120 (11,74 kör) gazból meg is van. Ez a minimum.
    Vagyis max 23 kör gaz és némi felszaporításból kész is. Vagyis napi 4 aratás kell simán csatnival, egyéb bónuszok nélkül. Szerencsekockával viszont felszaporítással együtt sem kell 12 kör. Vagyis elvileg akár 180 játék is összeszedhető szerencsekockával, de ahhoz 180 szerencsekocka is kell. A 25000 pont rengeteg játékot jelent és nagyon függ a malacoktól.
    Minden a felröpiktől és a dobási stratégiákon múlik. A leírt keretek eléggé adottak. Elviekben nullperccel minden hozható, határ a csillagos ég. De a 3 piccolo 180 játékból azt jelentené, hogy 139es pontátlag kellene. 25000 pontig 80-as pontátlaggal 312 játék kell, ami rengeteg gaz: 24960-tól 49920-ig szerencsekockáktól függően.

    Maxolni pöri, Jack, kacsakata és végtelen tenyésztés együttes bevetésével lehet.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.3.21
    times84, eviii_mee, LCZAnikó és 22 más kedveli ezt.
  8. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Köszönöm, így már értem.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia Professzor;)
    Jó mézesmadzag ez a piccoló;) Az első kettő elérhető... a többi szerencse és kitartás kérdése;)
     
    eviii_mee, spagetti24, Nagyii58 és 8 más kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Aktualizáltam, mert a szerencsekocka nem jön sima felröppenőként!
    Az eventből a dekorokon kívül - amelyek engem speciel nemigen hoznak lázba - összesen 5 Piccolo láda szedhető ki. Kettőt a boltból, hármat a jobb oldali haladási sávból kaphatunk.
    Elég nehéz matekozni, mert nagyon sok függ a felröppenőktől és a kockajáték sikerességétől.
    A bal oldal végigviteléhez 64 malomterméket kell csinálni (+1 ajándék). Ez kerül 10240 eventnövénybe (16 kör) és 640 felröppenőbe. Kezdetnek 100, majd aratásonként 20 felröpivel számolva kell éjjeli hosszúzás.
    A boltból a 2 Piccolo 1800 érméért vehető ki, amihez 90 játék kell. A 89 malomtermék ára 14240 növény (23 kör) és 890 felröpi.
    Az eventgazt napi 4-szer tudom aratni (gyakorlatilag 4 óránként aratható), de aki korán kel és későn fekszik, akár 5-ször is arathat. Első és utolsó nap 1+2 kör, így összesen 1+5x4+2=23 (napi 5 körrel 28 ) kör fér bele az időbe. Ez - ha nem kell külön felröpizni, ami nem valószínű - pont elég a két bolti piccolo-ra.

    Jobb oldal:
    Az előző kockás eventek alkalmával a 65 játékot 138-163 közötti átlagokkal teljesítettem (8930-10600 pont). 90 játéknál az átlagom 135-147 között volt (12100-13200 pont). Csak a legutóbbi alkalommal mentem el a 25000 pontig, ehhez pont 200 játékra volt szükségem (125,5-es átlag). Az átlag folyamatosan romlik, mert az elején kapjuk a 100 pontokat az egyes kombinációk előszöri megdobásáért.

    Ha el akarok jutni a végéig, akkor a tervezett 210 játékot 33600 eventnövényből és 2100 felröpiből "megúszom". A növényhez 55 kör kellene, ami természetesen nem fér bele az event idejébe, így bevethetek teljes bevételi bónuszt (200%-ost), esetleg egy növénybevételit is, illetve van 2 Jack-em is korábbi Piccolo-kból, ha kellene. Részletesebb tervekre most nincs időm, de kiindulásnak a fentiek jók lesznek.

    A szerencsekocka jöhet tenyésztésből, de nem tudjuk milyen arányban, vagyis megéri-e. Ha jön mondjuk egy teljes tenyészházból 5-10 db, akkor egy szerencsekocka ára 25-50 szupertáp, ami nem kevés. Lesz, aki teszteli, és hozza majd az eredményt...
     
    Utoljára szerkesztett: 2.3.21
    Galadriel, times84, eviii_mee és 46 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Niki. Naaa, csak nem elkezded? :);) Mennyi kitehetőt gondoltál kiszedni?
    Szia Prof. Uram. 80-as átlaggal számoltam, de valamiért úgy rémlik, hogy a 100-as átlagot lehet hozni.
     
    Kukackukac, Kuzdern, Nagyii58 és 10 más kedveli ezt.
  12. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Jó reggelt.

    Egyenlőre csak gondolkozok rajta.
    Nem a röpi a keresztmetszet sajnos.
    Alapból minden rendelkezésemre áll hozzá, csak megéri e,
    s milyen irányba indulnák el, növény vagy ól.
    Nem mindegy.
    Tudom még mindig mit jelent, hogy nem tudom kihasználni, s csak kihelyezés után a helyet foglalja hosszú-hosszú időre.
    [​IMG]
     
    Kuzdern, Éva0315, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Én ilyet nem írok le. A Te átlagod a tied, és semmi sem garantálja, hogy meg tudod ismételni. Azt meg végképp nem, hogy én vagy más le tudnánk másolni.
    Ahhoz, hogy valaki jó átlagot hozzon, kell némi póker tudás is. És mivel az 1.re kapsz némi bónuszt (100 pont), ahogy növekedik a játékszám ez a bónusz egyre ritkább. Így minél többet játszol, az átlagod annál kisebb lesz. Benne van a 180 játékban is a lehetőség a 25000 pontra, de az is, hogy még az első piccolot sem éred el.

    Inkább beruházás. Az event maxolható, ha kellő fegyverzet kerül bevetésre. (Utolsó sor, amit hozzáírtam.)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.3.21
    -kaktuszable-, Éva0315, bindi5454 és 8 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Persze... csak a kérdés, hogy megéri e;)

    Mondjuk ha a kerek kerék kegyes lenne... akkor a felreppenő miatt azért áldoznék... de majd a sors eldönti mi lesz;)
     
    Nagyii58, Éva0315, bindi5454 és 2 más kedveli ezt.
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szió!
    Biztos hogy több, megtaláltam a 2020 júniusit, sajna a képet valamiért nem tudom megnyitni, így a hsz kerestem elő.
    https://kepkuldes.com/image/Q9IKhA
    teljesen végigvittem, így lett az átlag 129,63
    viszont azok a dekorok magasan verik a mostani 3 dekort, úgyhogy nem valószínű, hogy erre áldozok annyit.
    De itt a 2019-es, arról szerencsére megmaradt a kép
    https://kepkuldes.com/image/Q9IVsF
    itt 136,32 az átlag
     
    Tigrislady, LCZAnikó, Kuzdern és 17 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Hát igen, talán a növényes jobban megéri, mert az óllal ritkábban foglalkozunk. De tényleg előre el kell dönteni, mert a végén egyikből se lesz elég.
    Szia Gabi, kösziii.) Átszámoltam 120-as átlaggal:
    A 25.000 pontért 208 játék kell:
    208 x 80 növény = 16.640
    208 x 160 növény = 33.280.
    209 x 20 érme = 4180 db
    Csak a szerencsekockától függ, hogy melyiket tudjuk csinálni. Kezdéskor meglátjuk milyen ritkán fogja adni, de gyanítom, hogy nem kell majd hozzá lepkeháló, hogy a rengeteg kockát elkapjuk. :D Lehet hogy csak 1 db-t fogunk kapni. :D
     
    BriGitta75, Kukackukac, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  17. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Persze 5:30 az eventgaz érési ideje, szemben a 22:15 gyékény vagy a 30:00 Amaránttal! Vagyis napi 1 biztos bejön egazból is extrák nélkül.xD Igaz aki végig akarja vinni a feladatot annak sok szupertrágyát kell kiszórni a komfort földekre egy területen. Nekem kb 210-225 játék kell, hogy végig vigyem, persze itt minden szerencse függő szóval lehet több is akár. Vagyis annyi szerencsekocka kell(ene)! Nem terveztem nullázni de szombaton lehet sort keritek rá, úgyis van már pár zsetonom is amit beváltanék.
     
    Nagyii58, Éva0315 és csio70 kedveli ezt.
  18. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    Nekem tetszenek a mostani eventek, 1-1 kivétel van, aminek a minijátéka nem a szívem csücske. A nyereményeken nem rágódok mennyire megérős, egyszer majd minden jól jön (vagy nem :)). Logikázok, sakkozok, hogy tudom végigcsinálni az eventeket minél előbb, hogy utána a gazdakörit is tudjam pipálgatni. Nem kérdés, hogy végigcsinálom-e ezt a mostanit is. :)
    Sok sikert mindenkinek, aki nekiáll!
     
    czcsgyöngy, Tigrislady, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  19. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Véletlenül maradt benne, de klasszikus felröpiből nem jön.
    Elnézést.
     
    Nagyii58, -kaktuszable-, Éva0315 és 7 más kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ilyenkor mindig eszembe jut És megint dühbe jövünk jelenete, amikor Terence Hill fogad a fogadóssal 5 centbe, hogy az nem bír olyan gyorsan narancslevet csavarni, ahogyan ő megissza. Egy narancslé 15 cent. A 10. körül Terence Hill föladja és gálánsan kifizeti az 5 centet. Mire a fogadós: Bánom, hogy nem a duplájába fogadtam.
     
    vizor128, Tigrislady, marcsi152 és 16 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.