Visszajelzés Kockázatos kihívás 6. - 2021. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 2.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    No akkor el is dőlt a sorsunk:
    Szerencsekocka (felröppenő)
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség:

    - Tenyésztés során alacsony eséllyel
    - Vásárlással
    Ha a tenyésztés során alacsony eséllyel, akkor lehet, hogy 132 tenyésztésre kapunk 5 db-t.
     
    Kuzdern, Nagyii58, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én sokkal kevesebb kockázást tervezek... alap járaton;)
     
    Kuzdern, Nagyii58, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  3. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa


    Szia.

    Nem kezdek bele, nem éri meg szerencsekocka nélkül,
    szupertápom bár lenne jó pár ezer de azt meg biztosan nem kapnak!

    Szia.

    Semmi gond nem történt.
     
    Kuzdern, Nagyii58, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Egyenlőre 90 játékig húzok bele, akkor lesz 1-1 dekor és 2 piccoló láda, a további játék a felröpi és a szerencse kérdése.
    Nem látok ezekbe a dekorokba annyit, hogy sok mindent fektessek bele 7316 a TP értékük 2*1, teli a pajtám dekorokkal, amiket így sem bírok kipakolni, tehát én nem látok bennük sok fantáziát.
    A a 10 alkalom meg míg +-os dekorok , hát nem tudom, lehet majd csak a játék maga, ami tovább hajt :)
    A felszapirítás alatt biztos nullázok a maradék területen, aztán majd kiderül hogyan adja a szerencse kockát;)
     
    marcsi152, Kuzdern, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Per pillanat én annyira azért nem dobnám el azt a verziót, bár ugye kérdés a szupertáp mennyisége, meg, hogy ki mennyire akar tenyésztgetni.... remélhetőleg azért az arány így marad ahogy van teszten....
     
    BriGitta75, Kuzdern, Nagyii58 és 12 más kedveli ezt.
  6. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Nagyon csábítónak tűnik a 2 + 3 Piccolo láda, amit megpróbálok mind megszerezni.
    A terményes ólak a piros fejlesztéssel szintén hasznosak, mert ha nem is
    lesznek állandóan kint, bármikor elővehetők a raktárból.
    5 szezonzseton és 6410 szezonpont nyerhető.
    Legalább ennyivel kevesebbet kell adnom a "segítőknek" xD
    A dekorok, amik sajnos 12 órásak (hogy erről miért nem tudnak leszokni???)>:(
    jók lehetnek a Főfarmra, de még inkább a Bahára. A Ragadós kockák
    a 10 alkalom után nálam pl. napi 14.528 TP vs. 36.160 BTP-t adhatnak.

    Nagy kérdés lesz a felröpik aránya, mert a játék végéig igen sok kell belőlük.
    Úgy emlékszem az előző hasonló eventben nekem kb. 240 játék kellett a végéig
     
    Utoljára szerkesztett: 2.3.21
    Éva0315, Kuzdern, Nagyii58 és 4 más kedveli ezt.
  7. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Elolvasgatva rutinosabbak írásait nem igazán hozott tűzbe ez az event és inkább bele se kezdek.Inkább kihasználom az alkalmat és amíg tart ez meg a tenyésztős event simán termelek gazdakörikbe hogy onnan kicsipegessem a cuccokat.Titok dolgok se hoznak lázba.Pedig Róza-doboznak örültem amíg el nem kezdte adni a két ládikót.Sima alapólakkal is ugyanazt kapom mint vele.Inkább tartalékolok egy olyan eventre ami picit jobban megmozgatja a zsigereimet.
     
  8. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Most olvasok vissza, leesett a tantusz, tehát csak tenyésztésből/kis eséllyel , vagy FA-ért lehet szerencsekockához jutni.
    Akkor végképp eldőlt, hogy maradok a 90 játék+ amennyi összejön sima ültetgetéssel
     
    Éva0315, marcsi152, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  9. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Azt sejtem, hogy te nem oszthatod meg ezt az információt és nem is kérem tőled, hogy mit láttál.
    Amit írtál bizakodásra ad okot másokra nézve , viszont ha azt mondom 70-80 dekort akartam volna összekapirgálni,
    ha belekezdek ott már jelentős mennyiség menne el azt hiszem, ezért tettem le róla.
     
  10. gomboc58

    gomboc58 Haladó

    Már megint minijáték :mad::cry: hogy utálom!! :( bocsi
    Én ez miatt gondolkodom, hogy belevágjak-e???
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  11. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Számomra ez az event nokedli, ahogy olvastalak benneteket, ill: az ismertetőt.
    Jó játékot!;)
     
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Beraktam 132 db tenyésztést, holnap megírom, hogy mennyit adott. Attól teszem én is függővé, hogy mi legyen, addig már nem számolok semmit. :)
     
    Éva0315, maszilva, Babuxx és 12 más kedveli ezt.
  13. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Kis esély már amit én gondolok, majd megírod tévedtem e, bár csak késő este tudok reagálni majd rá.
    ~15db-20db szerencsekocka.
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Hát én reménykedem benne, hogy azért ennél erősebb lesz az esélye az aranykockának.
     
    Éva0315, HéricsBáró, Melan és 2 más kedveli ezt.
  15. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Nézd bár nem lenne szabad egyértelműen összehasonlítanom máshoz,
    de a farmpengős tenyésztés esélye "nagyra" van értékelve.
    Nem mostanság teszteltem s igaz változhatott is azóta,
    ott egy telep 70-80 pengő, akkor ennek bizony sokkal kevesebbnek kellene lennie.
    Igazából nincs ebbe semmi meglepő jön a szalamandra tenyésztés, csökkenteni
    kell a készleten lévő szupertáp mennyiséget azt hiszem.
    Mivel valamennyire ez is egy normál eventhez képest plusz segítség így,
    biztosan belőtték úgy hogy jól is járj meg nem is.
     
    Éva0315, gomboc58, -vadocka70- és 7 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szerencsekocka:
    A szupertáp alapból nem opció a szalamandra tenyésztése előtt kockavadászatra. Még nekem sem, pedig 22ezerből futná, de nem fogja futni. Még sétálni sem fogja.
    Ezen felül meg azért sem opció, mert eleve 2 sztáp kell egy tenyésztéshez, és 2x annyiba kerül, mint az sztrágya.
    Feltehetően néhány pannit befogva, 5 db kocka jöhet 40 komfortból. Ez csak 1600 sztrágya és van 200 szerencsekockánk. Ha hozzávesszük a növénybevételit, jacket és egyebeket a kerékről, melyek ugyancsak az eventgazra hatnak, akkor egyértelmű, hogy merre is érdemes a kockákat keresni.
    Persze illene tudni, hogy a hoppácskákat, ha kitesszük merre is hatnak, mely területekre. Azt tudjuk, hogy bahásokra nem hatnak. Bár bahás területre kitehető, kúriába nem. Valahunn láttam róla leírást, de most nem találom. Lehet, hogy eljött a hoppácskák ideje.
    Szerencsekocka:
    Minden bizonnyal létezik olyan farmkonstrukció, ahol egyetlen szerencsekocka sem lesz látható, csak boltban. És valszeg olyan is, ahol, már 24 óra alatt, nullperc nélkül meglesz a 200 körüli szerencsekocka mennyisége. Kérdés mi lesz a nagyátlag.
     
  17. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa


    Szia Leho.

    Két opció van szerencsekockára,
    fizetéssel vagy tenyésztéssel. Lásd fentebb Tamás válaszát;).

    Kockázatos kihívás 6. - 2021. március - eventcsevegő
    Nem jön se komfortról se máshogyan.
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hopsz, ahogy látom újra olvasni is érdemes:wuerg:xDxDxD
    Azért egy kör tenyésztést eltapsolok... hátha szerencsém lesz:p
     
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Tamás tetszikelte, úgyhogy kb. annyi lesz. :D
    Kellene minimum 208 db, az kb. 10 kör tenyésztés. :) Neked meg 100 kör. :D:D
     
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Akko át kell keresztelni fizetős kockává, me az nem szerencse, és második lépésként fel kell közháborodni.
    Azon gondolkodom, hogy mire adjam be a lemondásom.
     
    Éva0315, juliannakoczkas, z2856 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.