Visszajelzés Kockázatos kihívás 6. - 2021. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 2.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    5 virágfestés+ dekorral a birtokodban tudsz bármilyen állattal...
    De vannak nálam tapasztaltabb játékosok akik egyéb móddal/ kiegészítővel is tudnak... -részleteket ők tudnának írni...
    De megjegyzem, ezek csak nagyon előre látó, nagyon szerencsés játékosok birtokában vannak meg;)
     
    Éva0315 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Holnapra hosszút fogok ültetni, meglátom mennyire adja jól a felröpiket a krókusz a kis farmon, nullázni nem óhajtok, nem pocsékolom erre az eventre a szupicseppet. Ha viszonylag jól adja a felröpiket, akkor lehet belekezdek, és megcsinálom az alap részét az eventnek, de mivel semmi értékeset nem ad, a ládák pedig extra befektetést igényelnek, így nem fogom erőltetni. Lehet, hogy inkább pajtát töltök, és készülök a tenyésztős eventre, mert alig van hozzá állatom. A szezon pedig kifosztja a pajtát, így lehet nem árt sok év után az event szüneltetése. Minijátékozni unity alatt nem egy nagy élmény, a királynő is akadt folyamatosan, eldobálta az egeret stb. Szóval úgy vélem, hogy ideje átgondolni az eventezést, mert unity alatt borzalom, mindegy milyen.
    Aki belekezd, annak sok sikert, és érje el a céljait.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Mit gondolsz miért van annyi sztápom? Az aranybárány óta tudom, hogy ha nincs Morena, akkor nem éri meg tenyészteni. Semmilyen tömeges formában, csakis célzottan, kicsiben. Így aztán sok sztáp megmarad.
     
  4. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

  5. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia kukkorifarm!
    Minden egyes fölművelős event csevegőjének a nyitó hozzászólásában rengeteg, az eventezést segítő információt tartalmazó írások hivatkozása szerepel, mint a jelenlegiében is.
    Konkrétan az ólakkal való nullázásra való hivatkozás is szerepel benne, amit idehozok neked:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-1020871
     
    Éva0315, BriGitta75, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia PZoli64!
    Ha egy konkrét hozzászólást szeretnél valakinek megadni, akkor a hozandó hozzászólás számra egy jobb-egér, majd a lenyíló ablakban katt a upload_2021-3-2_17-42-36.png hivatkozás címének másolása sorra.
    Ezután a saját hozzászólásod menüjében upload_2021-3-2_17-44-49.png katt a hivatkozás beszúrása jelre, ahol az akkor megjelenő hivatkozás üres sorába jobb egérrel beilleszted az előbb kimásolt hivatkozást.
    Ekkor az olvasót odaviszi a célzottan hozott hivatkozás helyére.
     
    Éva0315, szikat73, Matold és 10 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Gratulálok, szép mennyiséget nyitottál :)
    Én ezt takarászgattam: 207 felszereklésláda IV.-t nyitottam, ezt kaptam:[​IMG] szerintem ez sem olyan rossz, igaz luxus nincsen benne, de majd lesz másból :D
    Szóval el vagyunk látva szupertáppal, rendesen 1 kört kipróbálok, aztán meglátom, hogy adja az aranykockákat. Szeretnék minél több dekort (növényest kivenni) Maum még van, van rajtuk 4 élet, takarékosan bántam velük :D
     
    Éva0315, szikat73, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  8. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Én utoljára 115-ös átlagot produkáltam. Ez itt a haladási soron végigmenetelhez a +1 ajándékon felül 217 játékot eredményezne. (217*160) 34720 növény kéne, ami nekem sok egy területről.

    Komfortozással meg lehetne oldani, de a kerék nem volt mostanában kegyes hozzám, kétlem, hogy kb. 100 pörgetésből 3-4 db 100 %-os bónuszt adna.

    A Piccolókat szeretem, ezért az alapevent számomra 1800/20 érme = 90 játéknál ér véget. Ehhez 14240 növény (felszaporítás után 23 kör) sem gyenge, de megoldható. A szükséges 890 felröpi kicsit necces, ha induláskor kapok 90-et, akkor 39-es átlaggal kéne adni az eventnövénynek a poharat. Ezt meglátjuk.
    A 90 játék kb. (90 *115=) 10350 pont, nem sok, a 40 sorig elég.

    Tulajdonképpen ezzel elégedett is leszek. Csináltam magamnak egy kicsivel átlag feletti eventet, ami sok más mellett ad 2 Piccolo ládát is a más eventnél szokásos befektetés mellett.

    Mindenkinek jó játékot!
     
    Éva0315, szikat73, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ezek szerint a polip dekor rémes ? :cry: A te nyitásod jobb és kevesebb . :inlove:
     
    Éva0315, szellorozsa, Melan és még 1 ember kedveli ezt.
  10. xXlilianoXx

    xXlilianoXx Járnitanuló

    Kicsit meg vagyok hasonulva, mert nekem a felhő által adandó tp az egyik fő mérőszáma az eventeknek. Ebben az evenben nincs felhő, és nem is tervezem hogy csinálom. Az előző hármat végignyomtam, sok volt ez igy. Viszont elgondolkodtató a Piccolo, mert a nagy farmomon volt egy virágfestés, meg egy fényfesztivál, és csak ebből a két 1x1es dekorból 65milla TP-t szedtem ki a tegnapi aratáson
     
    Fuhur, Éva0315 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  11. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Nagyon köszönöm.
    A jó pap holtig tanul...
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem ne keseredj el, én is gyűjtöm azt a rondaságot is, csak kíváncsiságból kinyitottam ami volt és már nem emlékszem rá, hogy mit és mennyit kaptam belőle. Őszintén szólva azt sem tudom, hogy ezeket a ládákat honnét kaptam? Megyek és megnézem honnét lehet nekem ilyen ládám, egy szerűen elveszek a ládák között.:cry:xD:cry:
    PS - Ládás válogatás 2019.09.
    - Betakarítási csemegék láda adhatja. Erre a kettőre tippelek :D
     
    Éva0315, szellorozsa és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ma rájöttem, már nem vagyok akkora kocka, hogy mindenáron kockáztassam a kihívást. :D
    Délután leszedtem a trágyára ható felhőket és csak néztem a monitort. Eszembe jutott, hogy lehet holnap új event jön. S lám, igazam lett. :D
    Majd csak jön egy kis szerencse a kockákkal! ;)
     
    Éva0315, szikat73, inanna11 és 7 más kedveli ezt.
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Én is így vagyok vele, cél nincs:music: majd sodródok az árral...nem a kedvenc eventem, de 1 piccolo ládát biztosan elérekxD
     
    Éva0315, szikat73, inanna11 és 12 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Remélem dupla hatosokat dobálunk . :inlove:
     
  16. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Egy feluletes kalkulacio, hogy mi mire lehet eleg:

    Ha raszanunk porgetest, sima, plusz party, onnan ugye johet +1 noveny bonusz 6 orara - sajnos nalam ez mostanaban a slager a party porgetesen a 100% bonusz helyett:wuerg:, johet ugye 100% termenybonusz 24 orara, esetleg nagyon szerencses esetben 200% termeny 12 orara. Pajtankban lapulhat 100% noveny bonusz (arany rekesz), 100% termeny mindenre (gyemant), 200% termeny mindenre (gyemant).

    Amit vettem alapul: csatni + 3 db 6 oras noveny kerekrol + 100% termeny kerekrol + 100 % novenybonusz pajtabol + KK = 13 netto hozam 1x1-s talajon 6 oran keresztul. Itt felhasznalunk szupertragyat 1x1-s talajon, mert csak 6 oran keresztul el a novenybonusz, igy 6 ora alatt 5 aratasnak bele kellene fernie, ez lesz 13000 eventgaz.

    Ha lejart a +1 novenybonusz, akkor lehet valtani komforttalajra, hogy kihasznaljuk a 100% termenybonuszokat. Szinten csatni, plusz KK, netto hozam egy komfort talajrol 50, ez 44 db komfort talajon 2200 eventgaz. Ha le tudunk meg aratni 5 alkalommal ilyen hozammal, akkor az plusz 11000 eventgaz.

    Ez durvan 1 nap alatt 24000 eventgaz, 1200 korul szupertragya, es 1200 korul KK.

    110-s pontatlagot veve kell 227-228 jatek, ez 36320 eventgaz, amibol a fenti mellett letermeltunk 24000-t, tehat a maradek 5 napra meg mindig kell 12320 gaz 1 teruletrol, ez mar nem lehetetlen feladat.

    Amivel nem szamoltam az meg szupertragya nullapercezeshez, mivel kell meg 2270 felroppeno is, de ezt nem tudom beloni kinek mennyi kell, el tudom kepzelni hogy rossz esetben meg szukseg lehet plusz 500-1000 korul csak erre.

    A mennyiseg csokkentheto, ha valaki tenyeszt, es kap szerencsekockat, esetleg ha 120-125-s pontatlagot sikerul lehozni. Illetve nyilvan ha valaki nagyon szerencses kezu, es a kerekrol osszehoz sokkal tobb bonuszt.

    Hianyolom az eventbol, hogy legalabb bonuszladat visszaadna - olyanrol nem almodom, hogy fixen novenybeveteli bonuszt - hogy legalabb az esely meglegyen hogy visszakapunk valami felhasznalt bonuszt.
     
    Fuhur, Gio, Éva0315 és 19 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Most megnéztem, hogy nekem van- e olyan ládám. :D Nem szoktam vele foglalkozni. Paár darabot találtam, ki is nyitottam. ;)

    [​IMG]
     
    Gio, Éva0315, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan, köszi a számolást. :) Nekem ennyi pörgetést nem ér meg ez az event és tényleg, a felrepiről még nem is beszéltünk, abból is kell pár darab. :)
    Kapunk 1 bónuszládát a 20. játék után:
    [​IMG]
     
    Gio, Éva0315, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  19. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Csak egy par darabot xDxDxD kaptal jo par noveny, meg termenybonuszt.

    A felropik mondjuk neked kevesebb lesz, mert nyilvan hasznalod a Pannikat, de igen eleg sok minden kell hozza.

    A bonusz ladat nem lattam, azt hittem ha elrejtik, akkor a hosszu listan rejtik el valahol:)
     
    Gio, Éva0315, zsani_apja és 8 más kedveli ezt.
  20. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szép jó reggelt kedves Gazdák!
    Olvasom a számokat, nézem a nyereményeket.....
    Az eventek ritkán megérősek, bolondítják a népet a picoló ládákkal, fektess be jó sok pörgetést/hátha sikerül kipörgetni +1 termést/, jó sok bónuszt, és még egy közepes felhő sem fért bele a nyereményekbe....
    Csinálom az eventet, mivel szeretek kockázni, de semmi extrát nem ölök bele, annyit nem ér :(
    Sok sikert!
     
    böbe764, ulmo12, Gio és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.