Visszajelzés Valentin-nap csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 9.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok!

    179 ládát nyitottam, ebből 123 db II, 8 db IV, 48 db III, nem volt Piccolo láda benne.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  2. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Szia.
    Nekem tegnap tökéletesen működött, elég volt a kérdésből egy jellemző szót elkezdeni beírni és már dobta is a választ.
    Köszönjük, hogy elkészítésével segíted a játékunkat, köszönöm, hogy vagy nekünk.
    :)
     
    ladislaw11, Wolf[Black] és Éva0315 kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia palnezso!
    Kérlek végezz el egy alapos CCleanerrel való takarítást.
    Ki-belépések is segíthetnek adott esetben.
    Nem írtad, hogy miben játszol: a Unity webes verziójában, vagy a letölthető klienssel?
    Kipróbáltad másik böngészőben, ha webes felületen játszol?
    Amíg ideér egy olyan kolléga, aki be tud nézni szükség szerint a farmodra, kérlek ezeket végezd el, mert a géptakarítás amúgy is szükségszerű, ha kell akár naponta.
    Utána jelezz vissza, hogy sikerült-e beváltanod a megszerzett pontjaidat.
     
    Kuzdern és Éva0315 kedveli ezt.
  4. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Játékos létem alatt még sosem tettem ilyet. Minden farmomon eventeztem, mindkét event-tel. Csak tesztelésképpen. Most végeztem, a kosarazásból mindenhol este 7 körül 1-2 db lesz játszani való, a Valentinból reggel dettó. Életem legszörnyűbb hete volt. Ráadásul az eredményét csak két nap múlva tudom meg, de összeszorított foggal is kibírom. Titkosak, ládák stb.... Tényleg csak próbaképpen csináltam, de soha többé! Ha még 50 évig megy a játék, és én még élek, és 100 Farmaranyfa lesz a nyeremény 1 farmon, akkor is ez volt az első és egyben az utolsó alkalom. Nem fordítottam rá szinte semmit(kevés sztrágyát), de az idő! A kosarazás simán megy mindenhol, gyorsan, akadálymentesen. A társasjáték(a neve is hülyeség, mert egyedül játszom), elvesz egy fél életet. Remélem, mindenki ügyes volt, szerencsés, és megszerezte, amire vágyott! Sziasztok!
     
  5. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia palnezso!
    Nem jeleztél vissza, hogy mire jutottál.
    Időközben a kollégám megérkezett, és benézett a farmodra, nincs vele semmi gond, csak mint sejthető volt, tele van mindenfélével a géped, amin csak egy rendes kitakarítás segíthet.
    Nézd csak, itt látod a Valentin napi event árudáját:
    upload_2021-2-16_16-38-46.png Remélem sikerül neked is megnyitni.
     
  6. palnezso

    palnezso Utánpótlás-írogató

    én nem tudom megcsinálni a takaritást ,csak este a lányom, annyi farm belépés, a beadások miatt volt megnyitva, mert mindig ki dobott nem engedett, lejátszani már napok otta ,köszönöm
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  7. palnezso

    palnezso Utánpótlás-írogató

    Unity-vel játszom
     
  8. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Reméljük a lányod megoldja a problémát a számítógépeden. :)

    Fontos megjegyeznem, hogy már csak Unity platformmal érhető el a játék, ezáltal már csak Unity-vel tudsz játszani. Böngészős és klienses verzióban is ugyan az a platform jelenik meg, jelen esetben az Unity.
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Egy ideig nem akarok eventezni . :D Röviden összefoglalva , nem ilyen eredményre számítottam . :cry::p



    Elhasználtam
    • 3.000 db proppeler .
    • 10.000 db szupertágya és kb ugyanennyi víz . Trágyát nem használtam .
    • 4 db jack 2x aktiválva .
    • Kb 15 farm átlagosan 130 farmarany felröpi küldésre .
    A királynő eventet nem csináltam , nem akartam 2 felé bontani az erőmet , inkább egy fele koncentráltam .
    Rájöttem , hogy szeretem ezt a fajta mimijátékot , mert olyan aranyos amikor pattog a bábú , ígaz , így elég értékes sok időt vesz igénybe ez a fajta minijáték .


    Ennyi minijátékoztam

    [​IMG]

    Ennyi ládát gyűjtöttem

    [​IMG]

    Kibontva ezek lettek

    [​IMG]

    477 db Romantikaláda II

    [​IMG]

    283 db Romantikaláda III

    [​IMG]

    41 db Romantikaláda IV

    [​IMG]


    Ez az egy picoló megválthatja a világot ? :D
    De a propeller harmadát , és a szupertrágya ötödét visszakaptam . Meg a játékélményt . :inlove:

    A szupertáp mennyiségre se lehet panasz . Ez is jó lesz majd valamikor . Fő az optimizmus .

    Ez meg a kapott 19 db Bónuszláda tartalma . Ez is aránylag jó .

    [​IMG]

    Igaz , kinyitottam az egy picolót , és ez lett . Csak az a bibi , hogy négy db van , és az olyan mintha 1 vagy 3 lenne .

    Négy db virágfestéssel lehet már festeni ?

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 16.2.21
  10. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    106 ládát bontottam, 4 db Romantikaláda IV. 40 db Romantikaláda III. 62 db Romantikaláda II. Nem kaptam Piccolo ládát, sajnos.
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép estét!
    1 kis eventes siker képekben...xD

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] soha rosszabb eventetxD

    Nekem itt a vége, kitartást a még küzdőknek:Dholnap már Szerda kopik a hét;)legyetek jók...már ha tudtok...
     
  12. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Kissé ellentmondásos amit írtál. A végeredmény finoman szólva is: vacak. 2 nap múlva hozom az eredményeimet, de nem vagyok bizakodó. Viszont a töredékét sem fordítottam egyik eventre sem az összes farmomon. Bónuszládákat nem nyitok, mert legutőbb 21-ből TP-s, terményes, fás lett. Most gyűjtöm kb. 70-ig. Na fő az optimizmus! Az sem baj, ha rotyog! :D
     
    BriGitta75, Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    4 db már jó lehet, ha mellé teszel még 20%-nyi terméket és minden ólra ható felhőt (valentin-napi cserép, tojáspuncs vagy sajtgolyó, Húsvét 2012 felhő, Szárnyas ovi felhő, Karneválkirálynő felhő - semmi más nem adódik össze a Virágfestésekkel).
    Azonban míg 5 Virágfestéssel 10 órán át "festhetsz", addig 4 db-bal már a felhők hatóideje határt szab.
     
    hóóvirág, maszilva, Kata_rzis és 7 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Mert a belerakott energia szerint többre számítottam , de elvileg örülök . :inlove:
    Szia
    Csak az 5%-os húsvét 2012 felhő van meg . :cry:Tudok festeni ? :inlove:
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Valentin-napi cserép 10% + Sajtgolyó/Tojáspuncs 5% + Húsvét 2012 felhő 5% = 20%. Plusz Virágfestés 4x20%; mindösszesen 100%.
     
    hóóvirág, maszilva, Fuhur és 8 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ez a félelmetes , nem a medve . Imádlak . :D:inlove:
     
    Fuhur, PalMa, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Na, mégis megérte? ;)
     
    maszilva, PalMa, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
  18. palnezso

    palnezso Utánpótlás-írogató


    Jó estét kívánok!
    Megjött a lány.
    Ha jól értem, le kellene töltenem anyám gépére egy ccleanar nevű programot. Azzal valahogy kitakarítattnom a gépét és ettől várhatom majd a csodát, hogy működni fog rendesen és nem lesz több ordítás, hogy nem megy a gép, csinálj valamit!
    Rendben. Letöltöm. Takarítattok. És majd várom a csodát.
    Köszönöm.
    Majd jelentkezem, mit végeztünk.
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  19. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    A CCLeaner nem feltétlenül fogja megoldani a problémádat. Ha nincs megfelelően karbantartva az eszközöd, a CCLeaner nem fog sokat segíteni. A háttérben futó programok lehet folyamatosan leterhelik a processzorodat és 100% vagy ahhoz közeli terhelési szinten van folyamatosan. Ugyan ez érvényes a RAM-ra is. Ezen felül sok mindentől is függnek a dolgok: operációs rendszer, hardweres felépítés, karbantartási szint, felépítési struktúra, stb.
     
  20. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Jancsika !
    De legalább Toma nem fog megölni, még a ,, csődbe ment agya,, miatt sem, a kérdéseid után ::))
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.