Visszajelzés Kockázatos kihívás 7. - 2021. november - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 23.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Hofeher1

    Hofeher1 Utánpótlás-írogató

    189 lett kész mind2 event.
     
    szellorozsa és zsani_apja kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ennyi játékot játszottam .

    [​IMG]

    Ennyi pontom lett .

    [​IMG]

    Ennyi érmém lett , amit megálmodok holnap reggel , hogy mire költsem el .

    [​IMG]


    Ennyi felröppenő lett pluszba , amivel nem tudok mit kezdeni .

    [​IMG]
     
    PalMa, -kaktuszable-, -gyöngy-581 és 6 más kedveli ezt.
  3. adri1117

    adri1117 Utánpótlás-írogató

    Nem tudom, hogy mit is mondhatnék. Teljes kör tenyésztés, NÉGY db. kocka. Reménykedtem, hogy a tegnapi 6 és 7 db után, majd ma jobb lesz.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  4. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Naszóvalakkor.
    Lejátszottam, végül nem egyben, mert a mai tenyésztésből még hozzákockáztam. Hát nem mondom, még jó hogy nem esett nehezemre éjszaka alvás közben várakozni :p
    Az első négy teljes tenyésztésből 29 kockám lett, ma meg 18. A teljes körökből a legtöbb 10, de volt, hogy a teljes állomány mindössze 3 darabot adott :eek:
    A jobb oldal 197 játéknál lett meg (közeledve a végéhez, nagyon elhagyott a szerencse :wuerg:)
    Végül 227 játékkal és 27.810 ponttal zártam.
    Pillanatnyilag van 282 keverőpoharam és 25 db növényem. Akárhogy is számolom, ebből már nem jön ki egy dobás, és semmi rá nem vesz, hogy visszategyem őket a földbe xD

    Hát mindenki szép estét, jóccakát, meg a továbbiakat.
     
    PalMa, -kaktuszable-, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  5. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Én jelenleg 245 játéknál, és 21240 pontnál járok. Grat mindenkinek, aki már végzett, és szerencsésebb volt... én viszem a 60 pontos köröket :D
     
    PalMa, -kaktuszable-, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  6. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Sikeresen kimaxoltam a jobboldalt :D
    172 dobás 25050 pontot ért :)
     
  7. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Akad amúgy még olyan szerencsétlen itt, mint én, akinek kb 320 kör kell a 25000 ponthoz, vagy tök egyedül vagyok? :eek::eek::cry::cry:xDxD
     
    nolina1965, PalMa, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Pontosan hogyan játszod a játékot? Kiteszel néhány kockát, vagy mindig újra dobod az összeset?
     
    PalMa, inanna11, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  9. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Hétfőig játszottam, de de csak azért mert nem volt kedvem a gazt ültetni, egyébként eljátszogatnék még ;)
    182 játékkal értem el a 25000 pontig. 1 és 3 flös nem jött össze, de a végére az 1-es már bejött
    Felőlem havonta is jöhetne egy kocka pókeres, vagy pókeres más formában ;)


    [​IMG]
     
    nolina1965, PalMa, Sárika555 és 5 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Lehetne hosszabb a jobb oldali sor , és akkor nagyobb kedvell játszanánk :inlove:
     
    szellorozsa, jucus100, Mica67 és 2 más kedveli ezt.
  11. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Összegyűjtöttem 6 piccolót,be is értek :virágcsokor , virágos dallamok , kukacoskodás , tündér termálforrás , pöttyös ernyőgomba ,élőholt kincse.Reméltem legalább 1 FA fát mivel még sosem kaptam piccolóból.Van akinek 1 piccolóból lett Fa fája.Vajon hanyadik piccolóból lesz Fa fám ? 1000 , 10000- ből ?:(
     
    Sárika555, inanna11, peter1022 és 2 más kedveli ezt.
  12. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Attól függ, hogy van-e értelme kitenni, de úgy is sokszor jön csak a két pár, vagy a drill.
    De nem gáz, ez egy új rekord lesz a játék történetében :D:D Remélem a következő ilyen eventnél megemlítenek majd egy mondattal, hogy lássa mindenki, hogy én tartom ezt a rekordot :p:p:D:D

    Én nem biztos. ;);)xDxD
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.12.21
    PalMa, briguka, Matyi2004 és 6 más kedveli ezt.
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Na de minek lenne hosszabb, a bolt kellene választékosabb legyen ;)
    Itt nincs két pár, vagy 3-4-5 egyforma, vagy sor, 1 -5 különböző, vagy 3 egyforma és 1 pár.
    Amikor 2 pár is jön fel, mérlegelni kell melyiket tartod meg és talán jön hozzá még ugyanolyan
     
    Utoljára szerkesztett: 1.12.21
  14. csakierzsebet59

    csakierzsebet59 Junior szaki

    126 jatek letudva,a jobb oldali oszlop nem lesz meg vegig,de igy is meg vagyok elegedve,jo kis jatek,szeretem
     
    böbe764, peter1022, Samborg és 2 más kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    201/25030 és itt a vége:)Jó Éjt...
     
    PalMa, Sárika555, tandem6 és 8 más kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Majdnem mindig van értelme kitenni. Ha van legalább 2 egyforma, ki kell tenni, és gyűjteni hozzá. Ha nincs, de van egy négyes sorozat, akkor az már kis sor, és jöhet hozzá egy a nagy sorhoz. Ha egyik sincs, lehet mérlegelni, hogy egy hármas sorozatot kiteszek-e sor reményében, vagy újradobom az egészet; de ez ritkán fordul elő. Mivel két pár nincs a játékban (pontosabban nem ér pontot), nem érdemes kitenni; jöhet ugyan szerencsés esetben full, de ha nem, akkor csak egy pár - így egy induló két párból átlagosan olyan 101 pont jön össze, ami kevés ahhoz, hogy érdemes legyen foglalkozni vele. A fenti "stratégiával" (ez azért egy kissé túlzó megnevezés) szerencsétlen esetben is átlagosan 120 pontos átlaggal le lehet játszani 200 játékot.
     
    nolina1965, Havasi_Gyopár, PalMa és 8 más kedveli ezt.
  17. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    Nekem egy a múltkor sikerült. Nem számoltam, de kb: 50 piccoló után.
     
    PalMa és peter1022 kedveli ezt.
  18. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Köszi a tippet, legközelebb így próbálkozom. Korábban sosem volt gond ezzel a játékkal, mindig hozta amit kellet. :) Ez az egyik kedvenc eventem, már alig várom a következőt :p:p:D:D
     
    PalMa, rencsike982, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nagyon tetszik a hozzáállásod a játékhoz... 8)
     
    peter1022, Havasi_Gyopár, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  20. hofeher

    hofeher Fórum ismerője

    mind3 kertemben kész lett este mind2 event 1 hét pihi következik aki még csinálja jó szorakozást és sok szerencsét hozzá
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.