Visszajelzés Kockázatos kihívás 7. - 2021. november - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 23.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Event letudva 204 / 25040 . Még egy kör növény van ültetve, mert tegnap ige rosszul adta a kockákat, de ma kárpótolt. :)
    További jó játékot mindenkinek !
     
    mingo826, Sárika555 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Boldog adventi időszakot mindannyiótoknak!

    Bár a felhőig kimondottan jó átlaggal mentem (kb. 150-170 között -> korábbi hozzászólásomban részleteztem), utána beállt ugyanolyanra mint mindenkié (számítottam erre, már az eleje is meglepetés volt nekem). :) Így jelenleg 129,5-ös átlaggal, 185 játékkal tartok 23970 pontnál. Ez az első ilyen jellegű event amit teljesen végigviszek, köszönhetően az egytápos boomnak. Ennek örülök és köszönöm a játékmestereknek a lehetőséget! :)
     
    mingo826, zsu34a, PalMa és 2 más kedveli ezt.
  3. Menitala

    Menitala Fórum ismerője

    HURRÁ - megvan Hajzselé gyár - ez igen!!! Jó lenne ha az új fákat is lehetne igy megszerezni!! Köszönet!!!!
     
    edina242, GA-BI-O-Farm és stefi49 kedveli ezt.
  4. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Helló!

    Ha csinálod a szezont, mostanában a legújabb fákat (pl. a tölgykápolnát a megjelenés után nagyjából 1 hónappal) szezonbérlet nélkül is meg lehet kapni. Most éppen a zsakarandát lehet a 39. szinten beszerezni, ez a fa szeptember első felében jelent meg. Ezt most azért írtam le, mert szerintem ez lehet az oka, hogy ide ezt nem nagyon tették be. Másrészt, az ólaknak - szerintem - nagyobb vonzerejük van, mint a fáknak.

    Egyébként a hajzselégyárnak én is nagyon örültem, szerintem is jó ötlet volt. :)
     
    mingo826, GA-BI-O-Farm és böbe764 kedveli ezt.
  5. merylu55

    merylu55 Törzsjátékos

    A haladási sorból megvan a dekor és megvan hozzá a felhő és mégsem tudom kirakni
     
  6. Eszter.apa

    Eszter.apa Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    172/25140-el értem el a célt, de még ültetve van egy kör.
     
    mingo826, berzsi1, soresne és még 1 ember kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha mindkét felhőt megszerezted, azaz túl vagy a 65 játékon, próbálj meg egy dekort feltenni egy üres pamacsra. Ha sikerül, a felhő a tiéd, és a dekort kell valahonnan előszedned. Nézz át minden területet és nem tematikus felhősort, hátha kitetted valahová. Ha nem találod, jelezd egy segítségkérő topikban, farmnévvel és ID-vel.
    Ha még csak az első felhőt szerezted meg, akkor nézd meg, nem rossz felhőre akarsz-e pakolászni. Az első felhő mindig lejjebb van. Ugyanúgy, mint az előbb, egy üres pamaccsal kipróbálhatod, hogy a felhőt vagy a dekort kell-e reklamálni. De minden valószínűség szerint vagy rossz felhőre szeretnél pakolni, vagy a dekort már kitetted valahová.
     
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia merylu55!
    A Kockázatos kihívás eventben két felhőt tudunk/tudtunk megszerezni, melyek közül a Kockázatos kihívás 5-1. felhőre rakható fel a Lasszótrükk dekor.
    Javasoljuk, hogy azt a felhőt töltsd fel, amelyre a Lasszótrükk dekor helyezhető - haladási soros besorolású - mivel írod, hogy az a dekor már megvan nálad, amit egyébként a felhőt megelőzően megkaptunk már a haladási sorból.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kockázatos-kihívás-7-2021-november.21782/
    Ha ezt követően is probléma merül fel, kérlek jelezd egy segítségkérő topikban, farmnév és ID megadással, és megnézzük, miként tudunk segíteni.
     
    -ágianyu33- és barbi021951 kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Ennyi érmét szereztem .

    [​IMG]

    Arra gondoltam , csak csillagot váltok ki .


    Ennyi csillaggal indultam .

    [​IMG]

    És ennyi lett az event utáni kiváltással .

    [​IMG]

    És maradt 80 csillagos érme . Azt meg beváltottam 1 db Fás és ólas ládára .


    Szóval én elégedett vagyok az eventtel . :D
     
  10. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Köszi :) Igyekszem mindig pozitív maradni.
    Jelentem végeztem :) 290 játék, és 26160 pont. 279 játékkal lett meg a 25000 :) Most jöhet a sok-sok kiváltott titokól bontása :p:p:D:D
     
    farmerogirl, mamka49, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  11. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Meg szerettem volna csinálni az összes lehetőséget,de az öt darab ötös kocka kimaradtxD
    na mindegy a végem 250 kockázás után 30 340:D
    természetesen a piccolók után jöttek a titokosok, de nem lettem gazdagabb tőlük, mármint a gyalogost vártam meg
    a többieket, nem a narancs zsiráfot és a többieket8)
    aki kész annak gratula, aki még kockáztat sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    maszilva, Sárika555, Samborg és 7 más kedveli ezt.
  12. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Helló! Csak az utolsó piccoló nem jött össze, de jó játék volt!:p
     
    nolina1965 és Samborg kedveli ezt.
  13. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    Nekem is ez volt a cél, amit szerettem volna elérni. Most végre meg van éppen időben. Játék pipa /letudva/.
     
    Samborg kedveli ezt.
  14. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    Sziasztok! 202 játékkal, 26.300 ponttal sikerült legyőzni Vaddisznó urat :D
    A csillagokkal ki tudtam váltani az 5 orinoco-t, az 5 volgát, a 2 piccolot és 2 temzét.
    Maradt 20 csillag, azt meg feldobom az égre, úgyis olyan borult az idő.
    Jó kis event volt, a tenyésztéses eventtel szerzett aranykockák sokat segitettek a végén :)
     
  15. berzsi1

    berzsi1 Járnitanuló

    végre kész 177 játékkal 25020 pont
     
    mingo826 és Samborg kedveli ezt.
  16. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    150 játékkal 20080 pont , ezelött két és fél órával három +1 növény, egy 100%-os/24 h és egy 200%-os/12h bonuszt pörgettem 30 pörgetésből amit nem tudtam 100%-ban kihasználni, de azért jól jött most is.
     
  17. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    196 játék (mert tegnap volt 100% terménybónusz és ennyi gaz jött le) 25870 pont. Csak azzal voltam bajban, hogy a piccolók után mit váltsak ki... Igazán vonzó nem volt, a titokcuccok nem a legújabbak és úgysem az lesz belőle,ami hiányzik, hanem cukorjuhar meg mandula és narancs páva meg hód...
    Ha már taktika (előző hsz-ekre reflektálva, nem idézgetve):
    én az 1 párt mindig kirakom, de sokszor a 2 párt is. Bár nem végeztem val.számítást, de annak, hogy 1 kockából a kitett 2 szám valamelyike jöjjön ki, talán nagyobb a valószínűsége, mint annak, hogy pont az a pár kapjon még ugyanolyat, amelyiket a kettőből kiválasztottam. Igaz, van egy esélye, hogy marad a 2 pár, ami ugye, 1 párt, 40 pontot ér, de nekem többször bejött a 3+2.
    Ha hármas sor van, ahhoz viszont nagyon ritkán jött 4-ik, 5-ik odaillő, ezeket újra szoktam dobni.
    Valahogy én az egyforma számokkal szerencsésebb vagyok. Flösből 3 szám is bennragadt.
    Jöhet nekem is ilyen event,ezt szeretem.
    Talán érdemes lenne a köv.ilyeneknél is egy taktikai összefoglalót berakni a 2.,3.hsz-be, mert nem biztos, hogy mindenki mindenre gondol. Pl. volt, hogy (késő este) rámeredtem az össze-vissza számokra, aztán véletlenül ránéztem a jobb oldalra, és világított a Nagy sor ... :) persze, hogy nem dobtam újra.

    Ja! Alajosnak sztem nem áll jól ez a fajta bajusz. Ez inkább egy igazi, régi, hamisítatlan paraszti gazdálkodó viselete. Neki egy olyan Keresztapás kis csík kellene, bár az az ő arcán nem biztos, hogy mutatna. Legközelebb szeretném őt más arcszőrzettel látni - vagy teljesen csupaszon, az olyan ravasz, kicsit alamuszi kifejezés volt...
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.21
    bocsinet, GA-BI-O-Farm és berzsi1 kedveli ezt.
  18. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Kockázatos kihívás 7. event véget ért!
    A csevegő ezennel bezárja kapuit. Reméljük, hogy mindenki jól érezte magát.
    Találkozunk a következő event csevegőjében!
    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
    Kuzdern, Menitala, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.