Visszajelzés Kozmikus utazás csevegő - 2021. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 16.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek, keresd fel a segítségkérő topikok valamelyikét. Ott írd le nekünk részletesen a problémádat.
    Ez itt egy event csevegő és nem segítségkérő topik.
    Köszönjük az együttműködést!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Megkésve kezdtem az eventet... egy kosárral elintéztem a felszaporítást;)
    Ma ki kellene nyitni a középső szint kulcsot adó ládáit;)
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

     
    Éva0315 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Te megkésve??? Hogy lehet ez? :)
    Én még csak most kóstolgatom a leírást, meg elültettem az egazt... Eddig ennyi. :)
     
    szekulagábor, jucus100, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Na szóval, érdemes a 2. szintet végig vinni először a kulcsokig?
     
    Éva0315 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Az ültetéssel és a felröpi gyűjtésével végeztem, nem volt szükségem amaránttal nullázásra és több szupertrágyára ható felhő indítására sem igaz ettől kicsit lassabb lett a termelés, de simán megoldható ebben az ütemben is.
    A felröppenőket szépen adta a hosszúérésű eventnövény is és persze pannikkal arattam.
    A felhőket beüzemeltem. Jelenleg azon gondolkodom, hogy a dupla dekoroknál kihagyom a kiváltásukat, mert nincsen rá szükségem :)
    Csak el ne felejtsem az órás helyek időbeni aratását :)
    Azt hiszem a monitor sarkára ragasztok egy cetlit, hogy eventezek mégxD:cry:xD ha ránézek legalább eszembe fog jutni :D
    Sok sikert mindenkinek aki nekiállt eventezni és bőséges felröpi mennyiséget kívánok :D
    Szia Apja :)
    Igen, érdemes, aztán a liftekhez add be a felröpiket és teljesítsél szépen sorban mindent amit tudsz.
     
    -Erbrow-, HéricsBáró, PZoli64 és 8 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt,
    Az event kész, már csak az órákat bontogatom. Az első fedélzeten nem váltottam ki a 8. mezőt és a 23. mezőt, így spóroltam 2390 növényt.
    Az Itt az űrhokit és az Ugrás a jövőbe kitehetőket az 1-es fedélzeten váltottam ki növényért, a Lunaramat a 3. fedélzeten felrepiért. Este 22-kor aratom újra az órákat és kiváltom a bónuszládát adót, utána a kuponost.
    Sok sikert.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.11.21
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Én ezt az információt kaptam a kollégától, aki megírta az ismertetőt, hogy 7:30 volt az érésidő indulástól, így nem volt okom kételkedni benne.
    Az is biztos, amikor 11 óra tájt én olvastam, akkor fix, hogy 7:30 volt, mert kijegyzeteltem magamnak a sarokszámokat.
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hát kérem szépen az úgy volt, hogy a gyermekem tanító nénije igényt tartott a társaságomra;)
    S csak azután tudtam eventet kezdeni miután megvitattam vele a világ dolgait;)
    de már behoztam a lemaradást;)
     
    szekulagábor, jucus100, cskati01 és 5 más kedveli ezt.
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Értem. :) Na hajrá, húzzunk bele. :)
     
    Éva0315, Nagyii58 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Havasi_Gyopár. :) Tegnap 10 órakor én is 7,30-t olvastam, nem tudom honnan vették az 5,30-t.
     
  12. DufekÁdám

    DufekÁdám Aktív író

    Szia!

    Persze megtaláltam :).
    Csak hiába kattintok az építésre, megkérdezi, hogy indítom-e a folyamatot, rákattintok, hogy igen..., és nem történik semmi.
    Ez miért lehet?
    Mondjuk azt sem értem, hogy a Maja szentélyben miért nem találom sehol sem.

    Köszi


     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Már 12 lila kulcsom van;) Most az aranyat kell felszabadítani;) de majd csak a következő aratásnál;)
     
    PZoli64, jucus100, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Miii??? Én még csak a felszaporításnál tartok... :music:
    Mostanában nem eventkedtem. Sőt. Be se léptem a farmra napokig..Gondolkoztam a befejezésen is. Ez már csak ilyen... nem tudom mi...
    Most visszacsöppentem ide, de nem tudom meddig fog ez tartani. A királynőset csináltam. :) Az azelőttieket nem.
     
    PZoli64, -Holdfeny-., jucus100 és 3 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek írd meg ezt a problémádat valamelyik segítségkérő topikba, mert én sajnos nem tudom a választ rá :(
    Például ide: katt a linkre:
    https://board-hu.farmerama.com/posts/1230387/
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  16. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

    Piac - Műhely - Építés. Ha nem működik, akkor vagy nincs elég építőanyagod, vagy vacak a NET (mint nálam!) és többször rá kell kattintani, mire meggondolja magát. (Hátulütője a dolognak, hogy ha beindul, lehet, hogy többet gyárt, mint szeretnéd!)
    Persze az is lehet, hogy már ott van a pajtádban készen! Ellenőrizd a Műhely fiókban! Állatok - Műhely, ne az ólaknál keresd!
     
    magdi06 és Éva0315 kedveli ezt.
  17. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    A növény érési idejével kapcsolatban:
    Visszanéztük az eseményeket.

    Az ismertetők automatikusan jelennek meg a beállított idő szerint.
    Az ismertető közvetlen megjelenése előtt az érésidő 5:30-ról 7:30-ra lett módosítva, de a fórummotor lassúsága miatt az ismertető a megadott időben jelent meg és csak 1 percre rá a módosítása. Így történt az, hogy pár percig illetve, a fórum frissítéséig voltak játékosok, akik még az 5:30-as időt látták és eszerint készültek. Mivel mi a módosítást megjelenés előtt elvégeztük, mind idáig abban voltunk, hogy már a módosított leírás jelent meg időben. Ezért nem is értettük először az ezzel kapcsolatos hozzászólásokat. Én mint jós tudom a legjobban, hogy egy esemény hányszor változik addig, amíg éles játékba nem kerül (sőt még élesben is).

    A kiderült Technikai hibáért, csúszásért, és az esetleges kellemetlenségekért, utólag is elnézéseteket kérjük.
    Innentől kérjük ne jelezzétek sem jelentésben, sem itt a fórumon az ezzel kapcsolatos észrevételeiteket.
    Köszönöm és még egyszer elnézést!
     
    ursa11, nolina1965, HéricsBáró és 22 más kedveli ezt.
  18. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Ne add fel Ninett !
    Neked itt a helyed !
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sőt, kompenzáció sem lesz. :D Csak úgy megemlítem.. :p
     
    -Holdfeny-., magdi06, jucus100 és 5 más kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem kapsz visszajelzést az ól elkészültéről. A kattintásra az ól elkészül, de ez nem látszik. Menj a Bahára, és ellenőrizd az ólas menüben.
     
    HéricsBáró, Sali~*.*, maszilva és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.