Visszajelzés Kung-fu tigris (Az alkimista gyógynövényei event) - 7. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 6.4.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A jobboldali oszlopban a 60. tétel:
    Beadandó szükséges termék: 315 db szúrós gomba, a nyeremény ezért 20 farmpengő.
    A pótlásig, a táblázatba illesztésig szíves türelmet kérünk!

    Köszönjük.
     
    jutka190226, DevilMókus, PalMa és 8 más kedveli ezt.
  2. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szia,
    Összeollóztam neked:
    1. Kétféle felröppenőt (talizmán + ősi tekercs) gyűjtünk.
    2. A kétféle felröppenőből malomterméket (kirakós doboz) készítünk.
    3. A malomtermékkel kirakós minijátékot indítunk, a bal oldali feladatrészen jelölt lesz a minijátékok száma, mint haladási érték.
    A 40. mini-játék után megkapjuk a felhőt, a rávaló dekorokat a bal oldali sávban szerezhetjük meg.

    A bal oldalhoz csak felrepi kell és mind a 60 játékot le kell játszani és megvannak a dekorok is, ha jól látom.
    Hááát ezen szabad gondolkozni, én arra jutottam, hogy nekem biztos nem szól. Egyedül a +1 fának lesz haszna számomra, mert a Bahán fákkal gyűjtök felrepit. Éppenséggel használhatnám a másik kettő, ha átpakolásznám a farmot mindjárt 2× is, de nem teszem.
    Én összegyűjtök a kirakós dobozból 38, ha belefér, akkor 55 minijátékhoz. Vasárnap délelőtt elindítom az e.növényt aratásig lejátszom a 38 minijátékot. Úgy látom 1-1 körrel lejön a szédültről és főfarmról a jobb oldalhoz kellő növény. Rászánom a sz.trágyát, így gyorsan kész lesz.
    Piaccal nem nagyon foglalkozok, emlékeim szerint az utolsó ilyen evenetnél nem volt jó, de lehet, hogy rosszul emlékszem.
     
    Melan, inanna11, Éva0315 és 14 más kedveli ezt.
  3. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! Köszönöm szépen! Remélem sikerül elegendő röpit gyűjtenem, mert a Zuhatagom még kicsi. :(
     
    DevilMókus, ursa11, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  4. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Csak gyűjtögeted a felröppenőket, készítgeted a malomterméket, azok segítségével lejátszod a minijátékokat. A 40. kirakós minijáték után megkapod a felhőt, és a rá való kitehetőket.
    A jobb oldalra kellenek a minijátékok során kapott ősi magerszényekből kibontott magokból előállított eventnövények az ott található jutalmakért.
     
    Utoljára szerkesztett: 6.4.22
    jutka190226, DevilMókus, Éva0315 és 6 más kedveli ezt.
  5. -SilverScar-

    -SilverScar- Fórum-zöldfülű

    Szia Enike!
    Köszönöm szépen.
     
    GA-BI-O-Farm, Enike** és Gio kedveli ezt.
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Az eventismertetőben a jobb oldali táblázat kiegészítése megtörtént.

    Kérjük, legyetek szívesek frissítéssel ellenőrizni, látható-e a 60. sor a leírásban nálatok is!

    A továbbiakban ezt használjátok.
    Előfordulhat, hogy a növények összesített mennyiségét is változtatni kell a régebbi posztokban.

    Köszönjük a lépések megtételét, az észrevételt, megértéseteket is!


    Eventnövények beadása (jobb oldali feladatrész)
    [​IMG]
     
    maszilva, -happy58-, jutka190226 és 10 más kedveli ezt.
  7. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Nálam már a javított táblázat jelenik meg az ismertetőben. A #8 hsz-t javítottam.
     
  8. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Azt lehet tudni, hogy a három megszerezhető +-os dekort leszedi az aratógépek közül a normál Betakarító, vagy csak a "Házikedvenc és Bónuszt adó" betakarító?

    A meghatározás szerint a "területekre" lehet kitenni őket, tehát a Kerge kert, a Világítótorony és a Farmos termelős területeken + a Hajótöröttek partján, Kincses szigeten, valamint a Bahás termelős területeken lehet helye, a Házi kedvenc futtatóba nem. (+os állapotban felhőre kitenni eleve kizárt és a teliholdas világ sem játszik.)

    Ha a "normál" betakarító is leszedi, akkor problémásabb ólnullázásra, terményes ólak napjára időzíteni.
    De amennyiben nem szedi le a "normál" betakarító, akkor igazi kincs lesz belőlük, pláne, ha valaki reménykedik a majdani esetleges fanullázás-, esetleg a terményes ól nullázás bevezetésében.

    KépNévÉrési idő
    (óra)
    TP/BTP kihelyezéstől függőenA tárgy méreteSzükséges szintKihelyezhető
    [​IMG]Ajándék bögre (+)20:00 óra7.800
    Nagyobb hozam a fáknál. Bónusz: +1. Időtartam: 04:00 óra.
    A dekort 5 alkalommal lehet aratni.
    2x13.mindegyik területre
    (kivéve teliholdas területek, felhősorok)
    [​IMG]A tüzijáték mestere (+)20:00 óra8.200
    Nagyobb hozam az ólakban. Bónusz: +1. Időtartam: 04:00 óra.
    A dekort 5 alkalommal lehet aratni.
    2x13.mindegyik területre
    (kivéve teliholdas területek, felhősorok)
    [​IMG]Le a majommal (+)20:00 óra4.300
    Nagyobb hozam a terményes ólaknál. Bónusz: +1. Időtartam: 04:00 óra.
    A dekort 5 alkalommal lehet aratni.
    1x13.mindegyik területre
    (kivéve területek, felhősorok)

    Üdv: Nami.
     
  9. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! A kék fa ad valamelyik röpiből ,vagy csak átsiklottam rajta?
     
    Éva0315 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az event ismertetője szerint a Varázsfa az event ideje alatt Talizmán felröppenőt ad, aratásonként 1 db-ot.

    Talizmán
    [​IMG]
    • Felröppenhet:
      • az alábbi területeken: Főfarm, Szédült szántó
      • az alábbiakból: növényekből, fákból
    • tenyésztésekből közepes százalékos arányban felröppenhet, felröppenés esetén 1 db tenyésztésenként
    • Ajándékozás: napi ajándékként ajándékozható. Napi ingyenes mennyiség felett 2 farmarany / db áron ajándékozható.
    • Varázsfa: adja (1 darab varázsfa, aratásonként 1 darab felröppenőt ad)
    • Visszaváltási érték: 29 TP, 20 CSP

    Az ősi tekercs nevezetű felröppenő Varázsfából nem érkezik a mostani event ideje alatt.

    Ősi tekercs
    [​IMG]
    • Felröppenhet:
      • az alábbi területeken: Bahamarama ültetvény, Esőerdő, Zuhatagok szigete
      • az alábbiakból: növényekből, ólakból, fákból
    • tenyésztésekből közepes százalékos arányban felröppenhet, felröppenés esetén 1 db tenyésztésenként
    • Ajándékozás: napi ajándékként ajándékozható. Napi ingyenes mennyiség felett 2 farmarany / db áron ajándékozható.
    • Varázsfa: nem adja.
    • Visszaváltási érték: 29 BTP, 20 CSP
    Fentieket magad is ellenőrizheted a következő linken:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kung-fu-tigris-az-alkimista-gyógynövényei-event-7.22284/#post-1257842
     
    maszilva, -happy58-, jutka190226 és 8 más kedveli ezt.
  11. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm, belevágok, csak jöjjön a röpi! Szép estét!:)
     
  12. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az előzetes teszten az a tapasztalat, hogy a normál arató nem aratja le a + os dekorokat.
    Mindenkinek saját belátására van bízva, hogy mely területekre helyezi ki a dekorokat, érdemes a "véletlen" aratást kerülni, amennyire lehetséges.
     
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Az ajándék bögre dekor hat a teliholdas fákra ? :inlove:
     
  14. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere


    Szia!

    Köszönöm szépen!

    Üdv: Nami.
     
    GA-BI-O-Farm és Enike** kedveli ezt.
  15. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Jelen körülmények között nem tudjuk még tesztelni, kérjük, legyetek türelemmel.

    Köszönjük.
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Oké , türelemmel várok . :inlove:
     
  17. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Elárulok valamit, ami nem nagy dicsőség, nem mentegetőzés, de talán pici magyarázat az elmúlt 11 évvel kapcsolatosan. Bipoláris vagyok(és még sok egyéb mentális zavarral küzdök).Nem kérek, nem várok együttérzést, sajnálkozást. Az én magánügyem. Csupán azért írtam, hogy:Egyfelől: érthető legyen az, hogy olykor kirohanásaim vannak. Másfelől: nem tudom sem megérteni, sem elfogadni, hogy egy ilyen részletes, mindenre kiterjedő event leírás kapcsán nem vagytok képben. Amikor véget ért a TOP, én bizony sok ország fórumába beléptem-olvasgatni. A mi fórumunk, higgyétek el, a csúcs. Rengeteg országban , még csak azt sem tudták, hol vannak, mi következik éppen. Ha van egy vesszőhiba, menj vissza, olvasd újra. Ha kimaradt, hogy mennyi a hozam, menj vissza, olvasd újra. Hogy oldalakon keresztül arról szól az egész, hogy valaki nem olvas, ha olvas, akkor nem érti, hogy mit olvasott-ez nonszensz.Sajnálom, ha nyers voltam, de nehogy már a modik eventezzenek helyettetek.S a lényeg: sok-sok segítő, építő hsz., tanács, lassan elmarad. Szóval: olvasni kell. A leírást, a hozzászólásokat, visszamenőleg is!(ami nem reveláns, azon görgetni), és főként: értelmezni.2 farmos területről jön az egyik felröpi(farm, szédült),a gazt is csak a főfarmon és a szédült szántón lehet vetni, 3 bahás területen jön a másik felröpi. A két felröpi keveréséből jön a minijátékhoz való cucc, amivel meg lehet szerezni a felhőt. Dudva nélkül.Ha tovább akarsz menni, kell a jobb oldal is, ültesd a dudvát. Ennyi. Minden kristálytisztán, érthetően le van írva.
     
    Utoljára szerkesztett: 6.4.22
    csopke1, -vadocka70-, ZitaGAZDA03 és 37 más kedveli ezt.
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Teljes mértékben egyetértek az írásoddal .;)
    Kis kiegészítés. A tisztáson nem lehet ültetni és felröpi se érkezik, csak onnan is be tudsz lépni az eventes felületre. :)
     
    csopke1, soresne, -happy58- és 11 más kedveli ezt.
  19. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Nagyon sűrű a hét, nagyon fáradt vagyok, minden nap alaphangon 8 után érek haza (reggel fél 6-kor hagyom el a bázist). (Ez nem panasz, csak tényközlés) Az eventleírást alig bírtam felfogni. És mivel a hét következő két napja sem lesz egy fáklyásmenet, én is röpigyűjtéssel kezdem, és majd utána minijátszok és növényezek. Emlékeim szerint legutóbb még eladásra is maradt egy kevés magom, pedig a pluszokat nem használtam ki elég átgondoltan. Így részemről valószínűleg hétvégén lesz a játék veleje.
    Mindenkinek bőséges felröppenést kívánok, különös tekintettel az ősi tekercsre, ne legyen ez (se) a szűk keresztmetszet.
    Na jó éjt
     
    ildiko44, -happy58-, Pityipanggg és 9 más kedveli ezt.
  20. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Köszönöm, most azonnal javítom. :)
     
    ildiko44, Kuzdern, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.