Visszajelzés Kung-fu tigris (Az alkimista gyógynövényei event) - 7. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 6.4.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. elsolking

    elsolking Fórummogul

    hát ez borzalmas :-(
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  2. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Az első röpigyűjtés tapasztalata.
    A főfarmon és a kerge kertben amaránt volt ültetve. Az első 11 db 1x1 aratásánál (ennyi Pannim van)
    mind a két területen "csak" 9-9 db röpit adott. A 380 db 1x1-ről összesen 376 db Talizmán jött össze.
    (24 kockán +-os dekorok vannak.)
    A Baha már sokkal huncutabb volt.:wuerg::D:wuerg:
    A kinthagyott 6 füvészkert (6x8 fa) csak 14 röpit adott. Azt gondolom ebből, hogy a fák nem jó röpi gyűjtők.
    A három narancs és az egy sárga Manta-medencém 1-1 röpit adott.
    A 7 vadaskert viszont kitett magáért. Mindegyik 8-8 röpit adott 11 Pannival.
    A "maradék" 456 db 1x1-ben Ixora volt ültetve. Ez a három területről 321 db Ősi tekercset adott.

    Így az első köröm 376 db Talizmán és 395 Ősi tekercs.

    A főfarmra és a szédült szántóra narancssárga árvácskát ültettem Az élet forrásával és Életelixírrel.
    A bahára pedig egymagvú tököt Maja maszkkal, A bölcsesség esszenciájával és Gyógykenőccsel.
    Én egyelőre gyűjtögetem a röpiket, hogy utána gyorsan lejátszhassam a játékokat. Szeretném a menet közben
    nyerhető bónuszokat egyszerre használni az event növényekhez.
    Sok sikert, jó játékot!:D
     
    Éva0315, Gio, bugavalika40 és 8 más kedveli ezt.
  3. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm szépen!
    Köszönöm, válaszod tartalma megnyugtató, nem kell aggódni, ha "bénázgatok".:)
     
    Gio, juliannakoczkas, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    https://kepkuldes.com/image/LCXEYy
    Szeretem ezt a játékot.Eddig jutottam.Besegitettek a felhők, 2x 100%-os bónusz,no meg a mini játékokól kapott bónuszok is. Folytatom, végig fogom játszani, mert megérős.még van 1,5óra a két felhő hatásáig,még kihasználom,utána a mai nap befejezve. Sikeres eventezést mindenkinek.
     
  5. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Szia!
    Nagyon csalódott vagyok hogy nem hallgattam magamra és nem növényekkel vártam a bahán az eventet.Pedig már sokszor beigazolódott hogy a fák és az ólak,közel sem adnak annyi felröppenőt mint a hosszúérésű növények:wuerg:Nekem is az egyik földterületen csak fák voltak a másikon ólak.Összesen 165 felröpit adott.A farmos területen 374.Nem mindegy:(
     
    Éva0315, Gio, juliannakoczkas és 9 más kedveli ezt.
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok.
    Kicsit tovább számoltam Réka tervét:music:
    Az eddigi tapasztalatom alapján minden játékban jön az 5 mago_O( párszor kellet csak kilépnem hozzá)
    Ez 300 alap a számításaim szerint 906 mag a 60 játékra számolva:)
    Megcsináltam az átváltást azaz 1/1 cserélek.o_O
    Na most az indításkor 29 játék alapján kiültettem komfortba a 8h növényeket:music:264 mag kell
    Az érés elött életbe léptetettem a 2db 100%-os hozamot, majd lejátszom a hátralévő játékokat. o_O
    Ha semmilyen más bónusz nem jön ,1 kocka ad57 db növényt,45 alap +6 event bónusz +6 kk azaz 5016 lesz
    Majd ugyanígy komfortba a másik kettő azaz biztosan lesz még 5016-5016 növényem mindegyikből mindössze 792 magból:)
    Ebből már jut a piacra , de marad még 114 kiültethető:)
    Mindössze 60 játék 2db 100% bónusz (vagy 1 db 200%-os) 264szupi és kk ,és precíz játék kell csak:)
    Természetesen ha jacket, event bónuszt használok vagy a sima pörgetéseken bónuszt kapok az plusz ,( visszahozza a mantrák piaci értékét )de az eventre ez is elég:)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.4.22
    Éva0315, maszilva, szellorozsa és 10 más kedveli ezt.
  7. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Sziasztok,már kérdeztem ,hogy tud-e valaki tanácsot adni,hogy milyen földbe ültessem a magokat 1x1 vagy 2x2 , már elfelejtettem,örülnék,ha most valaki válaszolna ,köszi előre is
     
    fakír1020 kedveli ezt.
  8. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Szia!
    Az event magokat 2x2-es földbe ültesd el.Éjszakára hosszúérésűket 1x1-be.A felröppenők miatt.
     
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. A válasz azon múlik hogy éréskor milyen jellegű hozamod leszo_O
    Ha csak az event adta + használod fel , esetleg valamilyen más + bónuszod lesz ( kerék ,Jack ,event növény +) akkor 2*2 földbe ültess. ha maximalizálni akarod a bónuszokat akkor kell hogy használj szupertrágyát is. o_O
    Amennyiben nem használsz ,akkor időben az 1*2 -es vagy az 1*1 talaj kell hogy a 8h időbe beleférjen az érésük:music:
    Ha van % bónuszod( akár kézben vagy kerékről )akkor viszont már komfortra érdemes ültetni ( ide mindenképp kell szuper -trágya a 4* érésidő miatt):)
     
    Éva0315, bugavalika40, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  10. levi5

    levi5 Törzsjátékos

    Nekem tetszik az event, a kirakóst sikerül hamar kiraknom, tetszenek az ilyen eventek ahol taktikázni, gondolkodni kell. Az egyettlen gond ami gondolom lesz az a bahás felrőppenő lesz, de szerda estig van idő, nem sietek. Nem tudom ki hogy gondolja de számomra a nyeremények sokkal jobbak mint a tárgykeresősnél is, és nem folyik ki a szemünk mire végzünk az eventel. Ez a az event egész jó lett tetszik ez a felfrissitett változat, a tigris animáció jó ötlet, jöhet máskor is. :inlove::)
     
  11. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Szép jó reggelt!
    A jobb oldalon a 35.nél tartok.Szerintem ez nem olyan rossz arány:D
    A piccolo ládából fényfesztivál lett.Most a szezonból is megszereztem a 2 piccolot.Várom az eredményt:p
     
    Éva0315, Kuzdern, Gio és 8 más kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Event teljesítve.;)

    [​IMG]
    Nálam most érkezett el az ólak nullázása, innen jött a szigeti felröpi.
    A másik röpiért amaránttal nulláztam. Bevetettem mindent, kkata, szuper,
    bevételi bónusz, Jack, felhők, szezonzseton stb.
    A magok különbségekkel érkeztek, több malomtermék kellett a feladat teljesítéséhez.
    Elszórakoztam a kerékkel is, de kritikán aluli, ezzel nem lehet számolni.:wuerg::cry:
    A felesleget piacra dobom, elsősorban nem a meggazdagodás reményében.
    Szeretem ezt a minijátékot, gyorsan lehet végezni vele.
    Mindenkinek sok sikert, örömteli játékot, szép hétvégét kívánok!;)
     
    Éva0315, maszilva, magdi06 és 23 más kedveli ezt.
  13. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    Sziasztok. Szép napot és jó eventezést mindenkinek. Éjjel álltam neki és pörgettem párat, bahán nulláztam is kicsit állatokkal és némi szupertrágya bánta az amarántos nulláimat, de készen lettem és tetszett az event most is, mint eddig minden alkalommal.
    [​IMG]
     
    -gyöngy-581, Éva0315, maszilva és 20 más kedveli ezt.
  14. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.4.22
  15. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! Van jelentősége az időnek? Én a próbajátékot 3 perc felett csináltam meg, kattintottam az újrakezdésre 1 perc előtt, de csak folytatta a az idő számlálását tovább. Én azt hittem lenullázza.
     
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A minijáték X gombját kell kattintani ilyenkor, jobbra fent az ablakban .
    Ekkor kilépsz a minjátékból.
    Válaszd a felületen az "előző" kapcsolót, majd a termő területen az eventbejárót.
    Visszajutsz így a minjáték felületére, mert van egy használatos malomterméked, amit le kell játszanod. :)
    Koncentrálj a lépésekre és az esetleges újrajátszásokra.

    Menni fog, de ne kapkodd el! Hajrá!
     
  17. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Hű, köszönöm:), akkor az x-et kell használni! Lassan jön a malomtermék, min.2 nap, s akkor indítom a játékot. Kis farm hiányában, nem tudok gyakororolni.
     
    Gio, Kuzdern, jutka190226 és még 1 ember kedveli ezt.
  18. Bozolo

    Bozolo Járnitanuló

    szia
    sanos nem aktív a növénycsere nem lehet cserélni
     
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)
    Van legalább 2 féle magod?
    Kiválasztottad a magokat (zöldből sárga színű lett a bal és a jobb oldalon az adott mag ikonja)?
    Az alsó mezőben a +1 vagy +10 gombokkal kiválasztottad a mennyiséget?
    Ha minden kérdésre igen a válaszod, és ennek ellenére nem lesz zöld a csere gombod, akkor baj van... (de nincs)
     
    Éva0315, Gio, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  20. Dr.Szotyoládé

    Dr.Szotyoládé Törekvő

    Szia! Nem kedd 22 óráig tart?
     
    Éva0315 és levi5 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.