Visszajelzés Lámabazár eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 5.6.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A hiúz ugyanígy került játékba a csalánnal együtt tavaly januárban, és ugyanezek az ólak elérhetőek ott is, mind a mai napig.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.6.19
    Gio, alpha58, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  2. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Új ól, új terményes. Ennyi a lényeg.

    Rég volt, ideje volt, s most nem bedobták, hanem eventhez kötötték.
    Nekem ennyi a lényeg.

    Csinálom, aztán majd előbújik aminek elő kell bújnia :D

    Szerintem az event ideje alatti megszerzéssel jobban járok, mert pluszt is kapok érte, s nem kell csak a pajtakészletet gyepálni a sok barkács hozzávalóval, cspvel, akármennyibe is kerül.
     
    nagymami2, Gio, alpha58 és 10 más kedveli ezt.
  3. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    A papagájtollászkodó ott van időtlen idők óta pl! 8)
     
    Fatther, genka53, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ohh ez elkerülte a figyelmem...:music: legyen belőle a pajtában.. a többi meg majd alakul;)
     
    Fatther, sutimami57, Sanyat és még 1 ember kedveli ezt.
  5. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Ez engem is érdekelne :)
     
    Julcsi-néni, ho-hoboy, Ananke és 2 más kedveli ezt.
  6. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Igen a hiúz.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Valószínűleg véletlen maradt benn a beváltási érték:music: Végül is az érésidő nem változik event után sem... meg talán piac képes is lesz... sőt ha eléggé bilibe lóg a kezem akkor a piros kosár alá is bekerül...:music: szóval nem kell túl termelést sürgetni;)
     
    Fatther és ho-hoboy kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Eddig minden növény piacképes. A leírásban pedig a gazdabolti ár is szerepel, így vélhetőleg a piros kosár sem marad üresen...
     
    bobszi_0, Kuzdern, Kincső52 és 10 más kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Láma szeme ..láma szeme sötétkék;):pxD.
    Természetesen csináljuk, szerintem a Toma féle kiindulással érdemes szupertápozni az elején,ugyanakkor nem világos hogy az állat tápja az eventgaz lesz hosszabb távon?o_O Azaz a pitypang a játékba marad?:eek::music:
    Ha az ólakat , betesszük a vadaskertbe akkor sok helyet nem foglalnak a növényektől :music:Egyébként nem tűnik vészesnek ez az event 6h gaz alapón pick-pack megvan, aztán majd kiderül érdemes- e még ültetni?o_O:music::p
     
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    De építhető, nézd csak meg a Barkácsoldában.
    Pedig világosan benne van az ismertetőben: játékban marad a pitypang, és kell is majd a tápba. Csak éppen nem 450, hanem 10 db. Nem mindegy...
     
    Lillapilla73, maszilva, nagymami2 és 14 más kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    A páfrány kivételo_O... bár itt nincs automata:music:
     
    bogisaci60 kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Toma ismételten köszönöm szépen a precíz levezetést! Nem kétséges ezt fogom választani az event teljesítéséhez!
    Sok sikert, jó felkészülést, további szép napot kívánok Mindenkinek!
     
    csio70, KISHONŐR, nagymami2 és 12 más kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A páfrány is piacképes.
     
    Kuzdern, -ágianyu33-, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Akkor teljesen logikus hogy a tápokat az event után érdemes keverni.:music:
    Hogy a gazt a táphoz azt event alatt vagy után az pedig szerintem a piaci ár és a piros kosár közöti különbség döntheti el:music:;):p
    Igen igazad van a páfrány is piacképes,:wuerg: csak nem vásárolható a piros kosárból...:music: Mindenesetre ha a pitypang virág besorolást kap az event után:music:o_O akkor azt hiszem a virágos felhőkkel és termésbonuszokkal érdemes később termelni...;):p
     
    inanna11, Kuzdern, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pont ezért nem is ültetek;) Jó ideje a piacon szerzem be a pajtába való mennyiséget;) Remélem ez az új gaz is megjelenik hamar;)
     
    -BombadilToma- és DevilMókus kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szervusztok!

    Kérem, ne problémázzatok az eventnövény kondícióin!

    Fölösleges a szószaporítás emiatt! Nem ez a lényeg az eventben!

    Játékban marad a pitypang.

    A gazdaboltban a piros kosár alatt naponta vásárolható lesz az eventet követően!
     
    nagymami2, Gio, zit67 és 11 más kedveli ezt.
  17. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!
    Végre event;):D és ultracuki lámaólak és kitehetők- kár, hogy csak 1-1 kitehetőt lehet szerezni...na nem mintha elférne bárhol akár csak 1 is, bármilyen cuki:oops: Tápkeverés nem lesz, bementem a gk-be és a fp-boltba, kivettem olyan 120 darab szupit, így több jut a tenyésztősbe és jut ide is pont elég. Aki napra készen nyitogatja Rackó ajándékait, pont holnapután kap egy +1 termésbónuszt, ami elég jól jön, mert péntek reggel már sokunknál 1x1-en fog érni a gaz...akinek van egy rakás ólbevételi bónusza( nekem van...;), de még nem biztos hogy kelleni fog), vagy szerencsésen pörget, hamarabb összehozhatja a lámákat...esetleg ha figyel a tojástartóban lévő kütyük aratására...én nem szoktam, de most fogoko_O:eek: ... Szóval lámázásra fel!!!:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 5.6.19
    Gio, alpha58, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  18. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    A lámát és a terményesét kiszedem, lehet lesz olyan event amihez kell, a felhő nem cél mert nagyon gagyi.
     
  19. macskacicu

    macskacicu Járnitanuló

    Ha semmi más nem érdekel,engedd el az egészet...event után vehető és építhető a láma meg a terményes :)
     
  20. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia !
    Beváltási érték csak a Játékláma után van, csak azokat fogják visszaváltani !!
     
    Evita-55 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.