Visszajelzés Locspocs

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 20.7.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Egész jól adta az amaránt a felöpit.385 db lett két területen.A hétvégi eventet is ezzel fogom várni.
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem 311 jött. Gyékény volt a földeken, szélén maradtak a fák és ólak. Utóbbitól nem kértem felröpit. :D
     
    magdi06, Fätum, -gyöngy-581 és 6 más kedveli ezt.
  3. hamuska

    hamuska Fórum ismerője

    Megetettem 4 ugrit és nem mutatta,hogy mit kaptam cserébe. Járt igy valaki?
     
  4. picikém04

    picikém04 Járnitanuló

    igen
     
  5. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Kollégámmal teszteltük a saját farmunkon. Mindketten kaptunk információs ablakot a nyereményről.
    Kicsit vártunk egy etetés után, semmi kapkodás. És jött is az ablak, az ajándékkal együtt.:)
    Ha szeretnétek megtudni, hogy mit is kaptatok akkor valamelyik segítségkérő topikban, farmnév és ID szám megadásával tudunk segíteni nektek.
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    23 etetésből lett 4 FA és 1 bónuszláda, a többi ajándék fogyóeszköz, úgy néz ki, hogy aranyat jobban kapok mint bónuszládát? Érdekes, nem erre számítottam, de így is örülök neki :) Haladok az eventtel :)
    Nekem mutatta egy felugró ablak, nem volt gondom vele :) :)
    PS: linket illesztettem be.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.7.21
    maszilva, -kaktuszable-, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
  7. hamuska

    hamuska Fórum ismerője

    Köszönöm,én is vártam,sőt töröltem előtte a sütiket.Ez már titok marad,nem fárasztom a moderátorokat.
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Írtam a felettem szólónak, de elnyelte a föld. :D
    Én jelenleg itt tartok..
    [​IMG]
     
    -kaktuszable-, ulmo12, milanzs és 2 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én itt: képet nem készítettem, de kiírom a számokat 59/74. Tartom a tervemet remélem még ma lerendezem az eventet :D
    Két területen csak eventnövény van 16-ot kapok egy kiskockáról. Gyorsítva érnek :) ahogy terveztem az első oldalon. :)
    Szaporodnak a bónuszládáim és csurran az arany is néha :) Amit nem kaptam az a PP. Sajnálom, mert annak is örültem volna :)
     
    maszilva, PZoli64, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    70 db 2x2- es területen van a növény. Megnéztem 15 db jönne egy kis kockáról, de én nem bontok területet.
    Bónuszládám 128 db van. Nem valami sok... :cry: ,..de nekem elég, egyenlőre. ;)
     
    -kaktuszable-, PZoli64, Leho69 és 4 más kedveli ezt.
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    maszilva, Pandapoc♥, Amira09 és 7 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Áruld el miért nem használod? Mire gyűjtöd őket? Inkább pörgetsz, mint hogy kinyisd őket? Nem igazán értem :( Nálam 10-15-nél több soha sem volt, mert kinyitottam és használtam a bónuszládákat.
    Reggel véletlenül lekaptam a gesztenyés felhőt, az hatott amíg hatott, de újat nem indítottam, mert nullázni is szeretnék, amit péntekre ütemeztem be amikor a szédültön lesz a 7. küldetés.. A gkörbe van szükségem pár (15600 darab) krizantémra az Elvisz pompás nadrágjának az 5/2 és 5/3sorába.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.7.21
    ildiko44, -kaktuszable-, PZoli64 és 3 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem nagyon vannak ilyen dolgok az agyamban. :D Pedig ez arany rekeszes, ahogy néztem.
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    No nálam ez nem sokáig állna a sorára várva olyan gyorsan beraknám a gyémántrekeszbe, hogy csak na :) Óriási segítség lenne a maradék növényeim legyártására ami még hiányzik :)
     
    GA-BI-O-Farm és HéricsBáró kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én nem csinálok képet a feladatokról, mert a plázás mozi képernyője kellene hozzá, annyi van. :D
     
    magdi06, Pandapoc♥, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG]
    Végeztem :) Maradt még 6 etetésre való növényem azt odaadom Ingridnek és rendezem vissza a farmot :)
    Köszönöm a játékot, jól éreztem benne magamat :)
    Hasonló sikeres játékot kívánok mindenkinek :)
     
    maszilva, -kaktuszable-, magdi06 és 11 más kedveli ezt.
  18. cskati01

    cskati01 Törekvő

    maszilva, magdi06, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  19. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    gratuláciom :)
     
    GA-BI-O-Farm és cskati01 kedveli ezt.
  20. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Mind!

    Ma van a napja, azok számára, akik esténként vetnek a másnapi event indulásához, hogy ezt megtegyék, amennyiben a Nyári napok event utolsó fordulóját ki szeretnék még használni.

    Kellemes napot, jó játékot kívánok mindannyiótoknak! :)
     
    -kaktuszable-, Amira09, magdi06 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.