Visszajelzés Locspocs

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 20.7.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Üdv Farmerek!
    Locspocs

    [​IMG]


    Az event tervezett időpontja :

    Kezdete : 2021.07.21 (szerda) 14:00 óra

    Vége : 2021.07.27 (kedd) 14:00 óra


    Az event részletes leírása az Eventismertetők-részlegben olvasható:

    https://board-hu.farmerama.com/forums/eventismertetők.281/

    Amennyiben kérdésetek merülne fel, úgy azokat célszerű a segítségkérő topikokban feltenni:

    Általános témák


    Technikai kérdések

    Kérdések és válaszok


    Akinek panasza vagy problémája akad, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére:

    Panaszkönyv


    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Tartózkodjunk egymás és mások piszkálásától, sértegetésétől.
    Fogalmazzatok kulturáltan, káromkodás, trágárság nélkül.

    További tudnivalók a fórum használatáról:

    Házirend
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Az event teljes teljesítése : 78 db etetés kell .

    78 etetés teljesítéséhez 78 db strandcucc malomtermék szükséges .

    A malomtermék előállításához 20 826 db Szkruncsiea evennövény és 1 404 db harci fürdőruhuha felröppenő kell .
     
  3. Katafarmer53

    Katafarmer53 Aktív író

    Sziasztok.
    Felhőig 75 etetés kell ahoz, 20 025 event növény és 1350 felröppenő kell.
     
  4. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Egy kis habkönnyű, nyári event, a felhő sem rossz, úgyhogy minden adott, hogy megcsináljam.
     
  5. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Teljesítés menete - sétatempó verzió

    Köszönöm HéricsBáró számításait, nekem is ez jött ki össz teljesítésre, ahogy Katafarmer53 számításait is köszönöm és helytállónak találom!

    Ez azt jelenti, ha a két rendelkezésre álló területet 1x1-es földeken használom ki, akkor 17 fordulóra, meg egy icipicire még mellé, van szükségem ahhoz, hogy a 78 malomtermék meglegyen. A növény vízzel 04:48, vízzel és trágyával 04:19 alatt érik be. Ez az érési idő lehetővé teszi, hogy trágyát ne vagy ne mindig használjuk, továbbá, hogy naponta háromszor vessünk-arassunk, plusz a reggeli alkalom. Ez azt jelenti, hogy felszaporítás után, extrák használata nélkül is teljesíthető az event 4,5 nap alatt 78 malomtermékre - és akkor ezt még bőven is számoltam. Ez lehetővé teszi azt is, hogy azon játékosok, akik a mezőiken körben fákat tartanak és ezeket nem szeretik lebontani, ott hagyják azokat és mellettük termeljék az egazt, hiszen felröppenő fákból és növényekből egyaránt jön. Tapasztalatom szerint ezen típusú event felröppenőivel akkor sem szokott probléma lenni, ha valaki nem rendelkezik Pannikkal vagy nem használ másmilyen extrákat, sőt, akár akkor is, ha nem készül előre hosszú érésű növénnyel.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.7.21
    Cincilke, marcsi152, PZoli64 és 22 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Nekem tetszik ez az event. Mire végzek a gazdaköri virágokkal, egész jól felmennek a +1 bónuszok a virágok aratásásra. (no de majd lesz még másik feladat is ahol használni lehet :D ettől nem tartok. ) Viszont aki még nem állt neki számára ez a felhő nagyon hasznos.
    Igyekszem gyorsan végezni az eventel, mivel mást is szeretnék csinálni, ezért tarolom a két területet és mindenhol ültetni fogok, annyi bónusszal emennyivel csak lehetőségem lesz rá :)
    Arra leszek kíváncsi, hogy az etetéseknél milyen gyakorisággal fogjuk kapni:
    Minden egyes karakter etetés után kapunk az alábbi listából egy nyereményt:

    • 4 db szupertrágya
    • 3 db Kacsa Kata szupertrágya
    • 2 db Kacsa Kata turbótrágya
    • 2 db szupertáp
    • 2 db farmpengő
    • 1 db party pörgetés
    • 1 db aranybanán
    • 1 db farmarany
    • 1 db bónuszláda a kiemelt nyereményeket. No majd meglátjuk :)
    Sok sikert mindenkinek aki belevág az eventbe és csinálja velem együtt :D
     
    marcsi152, Domos52, szellorozsa és 21 más kedveli ezt.
  7. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Sziasztok!
    Természetesen megcsinálom az eventet.
    Nem bonyolult, könnyen teljesíthető, a felhő sem rossz, bőven elfér a többi között.
    Egy valamire azonban figyelni kell, már ha valaki a hétvégi, NYÁRI NAPOK eventből még ki akar venni valamit: mivel a pénteken a szédültön kezdődő eventbe csak felröppenő kell a pajtakészlet mellett, érdemes úgy tervezni előre a munkát, hogy ide is, és oda is "megérős" növényzet foglalja el a területet!
     
  8. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    A felhősor legfontosabb elemét egyetlen szerencsés normál pörgetés is produkálja és még 68 órát várni sem kell hozzá.
    Természetes, hogy ez az event simán kihagyható.
     
  9. Goran

    Goran Fórum hercege

    Sziasztok,
    Azért arra majd még figyelni kell, hogy az utolsó hétvégi event felröppenője akinek még nincs meg az sakkozhat, hogy vagy ezt az eventet teperi, vagy hosszúzik a hétvégire, de a kettő nehezen jön össze terület egyezés miatt.

    Ahh, ahogy látom kettővel előttem is pont erre gondoltak :);)
     
    marcsi152, PZoli64, Domos52 és 17 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Felhő kell! Ami potyog az etetésből az ajándék;)
     
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nem kevés kapálással jár ez a feladat.Valahogy össze kell egyeztetni a hétvégi eventtel.Oda pedig rengeteg felröpire lesz szükségünk.
    Csütörtökön a szédültre már 22-24 órás növényt rakok ki,az event felröpit is meg fogja emelni! Jó lesz ez, csak okosan szépen,jó kedvel.:kibirjuk!
     
    -kesudió-, maszilva, Nagyii58 és 15 más kedveli ezt.
  12. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    Szép napot! Köszönöm a gyors számolást! Sok sikert!
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kibírjuk? o_O:eek:Nem kínzás ez:pxDxDxD Megcsináljuk, mert játszani jó:inlove:
    Sok a gaz ... a felreppenő sem kevés... A hétvégi eventre is figyelni kell:music:
     
    Nagyii58, szellorozsa, bindi5454 és 11 más kedveli ezt.
  14. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Ahh végre egy egyszerűnek tűnő event. Még ilyet sem csináltam, de nem tűnik bonyolultnak :) Szerencsére a hétvégit már nem csinálom, egy felhő volt a cél, az megvan, így tudok csak erre koncentrálni. Mindenkinek jó játékot.
     
  15. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Hát az alábbi pirossal kiemelt hatás miatt ez a felhő sem hagyható ki

    "Lezárási idő: 68:00 óra
    Kategória: Ültetési bónusz sorok
    Jutalom:
    farm szint x 2000 TP
    400% TP bónusz az eventnövényre - csak a farmos területeken, Hatóidő: 06:00 óra

    Termés bónusz: +1 virágok esetén - csak a farmos területeken, Hatóidő: 06:00 óra

    Részben tematikus felhősor, meghatározott dekor elemek és 1 db tetszőleges 1x2-es dekor, 1 db tetszőleges 1x1 dekor helyezhető rá. (Műugrás, Delfinbarátság)"
    legalább is nekem ;)biztosan nem!
    Jó szórakozást annak, aki nekivág!
     
    jófarmerlány, PZoli64, Amira09 és 14 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Bizony fontosak ezek a + termést adó felhők:music: Gyűjtögetjük őket... 8) Aztán ontják az áldásukat;)
     
    jófarmerlány, Nagyii58, ildiko44 és 7 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Sok felhőm van, igaz nem vagyok naprakész mit mikor aktiváljak:)
    ezekért mind megdolgoztam:pa mostani is kellxD egyszerű event, egyszerű gazdáknak:D;)Good Luck!
     
  18. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Korábban azt reméltem, hogy jórészt ilyen eventeket hoz majd a nyár.

    Ha valaki akarja, komótosan csinálhatja, ha úgy dönt, akár - extrákkal - egy nap alatt is lerendezheti, utána meg saját életritmusához igazíthatja a Farmozást.

    Nincs bonyodalom, minijáték; mindezt korrekt felhőért!

    Jó játékot Mindenkinek!

    Üdv: Nami.
     
    ulmo12, PZoli64, Kuzdern és 21 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ébresztő, fel!
    Szép jó reggelt! :)

    Megfogadtam tegnap, hogy event kezdéskor lépek csak fel a farmra. Összejött. Térkép után ide jöttem. Na most, előbb vissza néztem, átmentem a farmra, már röpültek is a Tp- k a fákról! :D Sokszor már észre sem veszi az ember, hogy mit csinál, megy ez már magától.
     
    ulmo12, Kuzdern, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  20. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Kedves Játékosok!

    Az event élő, online!

    Egy farmról való kilépést majd visszatérést követően ellenőrizzétek az eventórát, a Hírek felületét!

    Csak ezt követően indítsátok a felröppenők érkezéséhez az aratást a
    főfarmon és a szédült szántón!

    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.