Visszajelzés Locspocs

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 20.7.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    El kell kezdeni "etetni" a pici animált integető Ingridet - kapcsold be a kis négyzet ikonját - , és akkor látod, mennyi ajándékot használsz egy-egy kattintást követően.


     
    szellorozsa, Sali~*.*, Koppi és még 1 ember kedveli ezt.
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Jó Reggelt!
    63 etetésen vagyok túl, az elejét sikerült megtolnom némi bónusszal;)
    úgyhogy a mai nap locspocsolok én is a strandra, ez túl jó idő, hogy itthon legyekxD
    röpi gondom nincs:pnálam hibamentesek az etetések...dobálja a farmaranyokat...
    Szép hétvégét mindenkinek:D
     
    Utoljára szerkesztett: 24.7.21
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    37 etetésnél tartok:music: Azt hiszem ideje lenne belehúzni8)
     
  4. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Etetés befejezve, ez is pipa! xD
    Jó munkát gazdatársak! :)
     
  5. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Aranyos vagy, köszönöm a választ :)
     
    szellorozsa és Kuzdern kedveli ezt.
  6. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)

    Minden bizonnyal vagyunk jó néhányan, akik a Szkruncsiea nevű fantázianövényre kíváncsiak ;) ...
    Nos, ilyen nevű növény nem létezik, hiszen a szó jelentése: a banális, ám mégis hasznos Hajgumi 8).

    hajgumi[​IMG]fn

      1. scrunchy[​IMG]
      1. scrunchie[​IMG]
    Az eventről: mostanában ritkán eventezek, ezt viszont nemsokára be is fejezem, hisz még csak egy aratás van hátra, és végeztem is vele :D...
    Sosem tudhatjuk, hogy mikor lesz szükség arra a plusz egy virágra, ami ennek a felhősornak a bónusza ;), és ez a nullázásnál is jól jöhet majd :inlove:.


    Sikeres eventezést és örömteli játékot kívánok :)!!!



    "A kocka el van vetve."/Iulius Caesar/
     
  7. petya2007

    petya2007 Fórum biztosa

    Sziasztok

    Ha már megvan a felhősor az etetésre már nem ad semmit??Elment vagy 3 etetés nem adott semmit,frissítés után meg ad....bug.....
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  8. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !

    Ugyanúgy megkapod az ajándékokat az etetéséknél, mint a felhő előtt.
    Én már 120 etetésen vagyok túl, és jönnek rendületlenül az ajándékok és látom is, hogy mit ad.
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem fordulhat elő ilyesmi.
    Az etetéseket akkor is folytathatjuk tovább, ha a fix jutalmakat már megszereztük, azaz túl vagyunk a 78 etetésen.
    Nincs ajándéktalan etetés!
    Valamit mindig ad Ingrid a véletlenszerű ajándékok közül.
    Hozz kérlek farmnevet, ID-t ide:
    Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem) ,

    és megnézzük a tényállást...
     
    szellorozsa, zotya280303 és Kuzdern kedveli ezt.
  10. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Reggelre összejött a felhőre való etetés. Az aktiválást későbbre halasztottam. És hosszú idő után egy 200°5% os bónusz is megtalált.Felírom a kéménybe , mert igen mostohán bánt velem a kerék.
     
  11. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Készen lettem tegnap este. Ma reggel be is vetettem az új +1 virágbónuszos felhőt a másik kettővel együtt. Jól esett a macskamenta aratásakor. :) Nekem ez a felhősor nagyon hasznos. Szerezzétek meg Ti is. Sok sikert és szép vasárnapot! :inlove:
     
    Mica67, szellorozsa, Sárika555 és 4 más kedveli ezt.
  12. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    A felhő üzemképes.Van még egy kör event növény termelés,annak a malomtermékével még megetetem a kis Ingridet és vége! 76 etetésen vagyok túl egyetlenegyszer adott bónuszládát /amiből semmi érdemleges nem lett / és FA-t.A titkosakból nem bújt elő semmi új,csak olyan amivel a pajta tele van. Így hát szegény Ingrid felőlem soványka marad :sleepy: Nem látom értelmét,hogy folytassam.
     
    maszilva, Mica67, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  13. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Sziasztok A felhőt még tegnap este beindítottam, és nyárival is kész vagyok.
     
    jutka190226 és szellorozsa kedveli ezt.
  14. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Nálam még 20 éhes Ingrid kapkod az etetésért, nem siettem velük, na meg hiányoztam is tegnap, de ma legalább kiesett a kerékből két 6 órás plusz 1-es bónusz, ez is valami. Szép kényelmesen haladok, túltermelni viszont biztos nem fogok.
    R
     
    jutka190226 és ulmo12 kedveli ezt.
  15. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    még 17 malomtermék és végzek... :music:
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  17. -Marcsika7400-

    -Marcsika7400- Junior szaki

    Nálam is volt már, hogy frissítenem kellett, hogy mutassa mit ad, persze a számlálón láttam, hogy számolta az etetést, csak nem mutatta mit adott érte, vagyis remélem adott is érte valamit nem csak számolta, azóta frissítek mindig etetés előtt
     
  18. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Kb. 25 etetéssel zárom az eventet, nyaralás miatt, de Ingrid érkezése mindig jó, kifejezetten szeretem a hozzá köthető eventeket, bár a kedvencem a baltadobálás marad :D
    Jó volt az event, nem érzem úgy, hogy ki akartak fosztani és végre a felröppenők is okésak voltak.
     
    PZoli64 és vargamarika kedveli ezt.
  19. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Szól a zene a fiam szobájában, és két kis Ingrid egymás mellett egyszerre, pont a zenére táncol. 8)xD
    De hiába riszálnak, tovább nem etetem őket, 78 pont elég volt ;)
    R
     
  20. Eva0220

    Eva0220 Fórumszaki

    Sziasztok! A feladatok teljesítése után nem ad ajándékokat? Utána még egy darabig kaptam, most már nem.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.