Visszajelzés Lunarama űrhajó csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.9.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!
    Nálunk már el is fogyott, most 114e. a max. ára.

    Szia :):inlove:
    Köszönöm szépen, hogy számoltál helyettem, amit én kimondottan utálok :D :music::oops: Így én engedelmeddel kimásoltam a tiédet, úgy ahogy van és nem számolok utána, megbízom benned :D
    Ha nem kavarodunk bele a felröppenőkbe és a malomtermékekbe, jó eventnek nézünk elébe. A felhőnek pedig örülök :)
    Mindenkinek jó eventezés kívánok
    PS: Megjött a hivatalos a Boomról és a szupertáp vásárlásáról is. Felröppenőkért aki szeretne tenyészthet is :D
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/baby-boom-és-szupertáp-akció.17141/[/QUOTE]

    Szia!

    Érdekes, hogy a boom csak egy napos, a szupertáp akció viszont vasárnapig tart! :oops:
     
    Melan, meszimarsi, brekkencs. és 7 más kedveli ezt.
  2. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Köszi:)))) Már olvasni sem tudok ennyi mindent. ;)
     
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Azt nem lehet rá mondani, hogy nem egy event. Bántóan sok cuccot kér a baháról, és azokra a területekre nem adja a TPt. De tudjuk, hogy a Baha mostoha gyerek.
    Meggondolandó, nagyon. Bár aki dekorozik, annak nélkülözhetetlen. Persze csak akkor, ha nem derül ki, hogy dekorokra nem hat.
     
    apa1971, csio70, meszimarsi és 7 más kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ha valaki csak a felhőért menne, akkor kevesebb felröpi is elég. A 2. szinten (ahol kezdünk) két lehetőség is van az elzárt terület kinyitására, vagyis 175 chip és 150 hangosbeszélő megspórolható. A 3. szinten 3 lehetőség is van, így ott 400 chip és 110 hangosbeszélő spórolható meg. A gazdakör ad 1000 nubonea-t, 450 hangosbeszélőt és 240 vezetéket.

    Útvonal csak a felhőre kihegyezve:
    1. 2. fedélzet: Liftkulcsok, valamint a sárga és lila kulcsok (elzárt területek nyitásához): 11-12-6-5 18-17 23 1
    2. 2. fedélzet: UFObukás dekor: 13-14-15-9-4-3
    3. Űrzöldség dekor: 2. fedélzet 21-26-25
    4. Zöld kulcs: 2. fedélzet / 7 (lift) 3. fedélzet / 9-10-4-3-2-8-7
    5. Elektromos bikalovaglás kitehető: 3. fedélzet / 14-15
    6. Narancs kulcs: 2 . fedélzet / 20 (lift) 3. fedélzet / 20-22-21-27-28-29-23-24
    7. Nullgrav-játék dekor: 3. fedélzet / 17-16
    8. Piros kulcs: 2. fedélzet / 19 (lift) 1. fedélzet / 14-9-4-1
    9. Csillagsütik dekor: 1. fedélzet / 8-7
    10. Kék kulcs: 2. fedélzet / 8 (lift) 1. fedélzet / 5-10-15-18
    11. Felhősor: 1. fedélzet 11-12

    Ehhez kell mindösszesen 15000 nublonea, 975 chip, 350 hangosbeszélő, 400 vezeték (a támogató gk-t figyelembe véve).
    A többiből lehet mazsolázni, kinek-kinek igénye szerint.


    Mivel úgy néz ki, hogy ez a terv nem jó, mert az elzárt területek nyitásához minden kulcs kell, itt a módosított útvonalterv:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/lunarama-űrhajó-csevegő.17138/page-11#post-915350
     
    Utoljára szerkesztett: 26.9.18
    spagetti24, _Ilona49_, ginger. és 73 más kedveli ezt.
  5. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Köszi!
     
    spagetti24, meszimarsi, brekkencs. és 2 más kedveli ezt.
  6. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok:D
    Az első meglátásom az volt: hűűűűha...:oops:
    Aztán lejjebb tekertem, felbukkant a másik két szint és jött az újabb hűűűha:cry:
    Aztán benéztem a pajtába és jött a nagy yippiiii:D mert szinte mindenből megvan a szükséges mennyiség, talán a tölgymakk kevés, dehát ki termel ilyesmit??? ...és nem baj, mert úgyis kell fákat kitenni kezdésre, mire a gk-be be kell dobálni, lesz az is elég...;), mert az nem kérdés, hogy a gk-i kivégzésével kezdem, így megúszom a felszaporítást és a röpi egy része is meglesz.
    Az imént befejeztem a dartsozást, VÉGIG!!!!!:D:D:D, úgyhogy átrendezés következik - inkább kicsit várakozzon minden beérve, minthogy ne érjen be, délután megint rámszakad a gyerekfuvarozós program...- egy farmos területre megy a szép új vadrózsám, a tölgyes 3/4 részére pakolok ki a piac szerint ;)fákat, a szédültre talán hógolyó megy, úgysem tudok betelni a látvánnyal:inlove:, alíg várom, hogy végre hógolyós farmképet csinálhassak karácsonyra...
    A bahát még nem tudom, valószínűleg saguaro és fák lesznek, meg 1 terület ilyen-olyan hosszabb ól, a raktárak mellett, aztán persze a gk-i után bontok megint, hamar túl akarok lenni a fás-növényes röpiken és az eventgazon, hogy utána naponta 3x aratható ólakkal és a páncélos csajokkal összeszedjem az ólas röpit is. Piacozni nem tudom, mennyi időm lesz, eladni volna mit, de az 1500 anakondám egy részétől csak nagyon jó áron válnék meg;)...majd meglátom, mi éri meg. Mostanra eljutott a csp-m és a piac arra a szintre, hogy csak nagyon indokolt esetben adok el állatot, még extra áron sem mindig éri meg, mert olcsóbban visszavásárolni nem nagyon lehet, visszatermelni meg nem feltétlenül van időm8)
    Végkövetkeztetés: az event tetszik, a felhősor gyerebeapaszulyomra kategória, nem gondolkoztam 1 percig se' csinálom. Az anakondák bedobálásán még hezitálok, de ha elkap az eventláz, úgyis bedobom bagóért...;) Gyertek furcsa, kínai nevű nublonok:D
     
    Utoljára szerkesztett: 25.9.18
    ursa11, meszimarsi, Kata_rzis és 19 más kedveli ezt.
  7. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség


    Szerintem ez végig HŰHA lesz :)
     
    _Ilona49_, meszimarsi, -W-595- és 9 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hűha milyen árak lesznek a piacon:music:
     
    _Ilona49_, meszimarsi, -W-595- és 8 más kedveli ezt.
  9. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Sziasztok,
    Nekem ez nagyon drága event... úgyhogy valószínű kihagyom :(
     
    _Ilona49_, -Fülemüle-70 és kovacstne kedveli ezt.
  10. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    csak igyekezzetek!! Mindenkinek nagyon sok sikert!!!!!
     
    _Ilona49_, meszimarsi, bamgica és 5 más kedveli ezt.
  11. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    A piros kosarat vesd be már ma!
     
    bubafejgingo, brekkencs., Gio és 4 más kedveli ezt.
  12. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Sok a Hűha a felhő szerintem nagyon jó és aki nem eventezik az bizony nagyot kaszálhat.
     
    _Ilona49_, csio70, meszimarsi és 13 más kedveli ezt.
  13. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Szió! Nekem most nagyon jó szolgálatot tesznek a vadaskertek, azokból egyébként is mindig egynél több röpi jön. Mivel rájöttem, hogy nincs elég medvém, piacról nincs kedvem megvenni, de tápom van elég, így megtömtem a 4 db maxos vadaskertet brumikkal. Neon, rózsa, piros és narancs, minden, amit csak találtam. egyrészt tuti adni fogják a röpit, másrészt így megoldom a macihiányt is :) Szerintem a tölgyes maradék (mamut és vadaskertek nélküli) részére is mackókat fogok tenni, ez win-win helyzet.

    Még ha rövid is az eventnövény érésideje, akkor is azt mondom, hogy valamennyi (nem túl sok) röpit az is adni fog. Egyébként meg a rövid érésideje miatt hamar letermelhető, ezért akinek még a növényes röpije hiányzik, éjszaka hosszúzhat. Viszont a fákból és az ólakból az eddigi tapasztalataim szerint áááááállati nehéz összeszedni az event során a röpiket, így ezeknél a legfontosabb a holnapi kezdés, mert itt egy lemaradást sokkal nehezebb behozni, mint a növényesnél (rövid ólak csak ritkán adnak röpit, azt is főleg pannival, akkor megint kezdődik a nyürrögés, a hosszabb ólaknak az érésideje túl sok, addig mást nem lehet csinálni azon a területen stb.)
     
    _Ilona49_, meszimarsi, -W-595- és 15 más kedveli ezt.
  14. marcsi152

    marcsi152 Fórum veteránja

    Köszi Toma!!! :inlove:Tudtam, hogy Rád számíthatunk!!!:p Így már nem olyan vészes ez a kesze-kusza event!!!:inlove:
     
    _Ilona49_, meszimarsi, -W-595- és 11 más kedveli ezt.
  15. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Mindennap megveszem ami kell, de nem is a növényeket sokallom, hanem az állatokat...
     
    _Ilona49_, meszimarsi, Gio és 3 más kedveli ezt.
  16. Timi21a

    Timi21a Junior szaki

    Sziasztok,

    Azta kutya betyár mindenit.o_O
    Tuti hogy csak arra vártak hogy kifogyjon a pajtám.:oops:
    A felhőt a kitehetőkkel megszerzem, aztán ami még belefér.
     
  17. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Sziasztok!Nálam az 1-es és 3-as fedélzeten vannak üres beadandó sorok a lift hozzáféréshez,oda nem kell beadni semmit?
     
    meszimarsi, -W-595-, Leho69 és még 1 ember kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én a semmire szavazok;)
     
    meszimarsi, -W-595-, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  19. a1a4

    a1a4 Haladó

    Nagyon köszönöm én is a számolást, kimásoltam, nagy segítség nekünk "lustikáknak". :)
     
    _Ilona49_, Kata_rzis, nyuszi63 és 4 más kedveli ezt.
  20. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Én is,de ezt a lüke kérdést is fel kellett tenni valakinek és végre "valaki"lehettem!:D
     
    R.Daneel, meszimarsi, -W-595- és 11 más kedveli ezt.
  21. borderland57

    borderland57 Fórumszaki

    Szia!

    Én azt gondolom, hogy a 2. fedélzeten kell ezt megszerezni ( a lifthasználati lehetőséget) és utána ez érvényes a többi fedélzetre.
     
    Gio, -Fülemüle-70 és §Böbe13§ kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.