Visszajelzés Lunarama űrhajó csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.9.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Mindig szeretem a számolásaidat.
    Én ezt a minimumot követem
     
    Utoljára szerkesztett: 25.9.18
    jolanda1948, ildiko44, meszimarsi és 8 más kedveli ezt.
  2. happyman1980

    happyman1980 Fórum ismerője

    Szia!
    Az 1es fedélzeten nincsen 19es mező...
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Javítva. Köszönöm. (Véletlenül még egyszer leírtam...)
     
    Utoljára szerkesztett: 25.9.18
    -kaktuszable-, brekkencs., rozo52 és 3 más kedveli ezt.
  4. Flowerfield

    Flowerfield Törekvő

    Ez a felhő nekem semmit sem ér, plusz induláskor rögtön 2000+ tápnövényt kér, így marad a burgonya és tök termesztés a rózsa elefántólért.
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  5. Dana64

    Dana64 Aktív író

    Szia !
    Igaza volt a múltkor a modinak ! Nagyon negatív vagy mostanában ! 8)
    Ez a felhő minél magasabb szinten van valaki annál jobban megérős ... szerintem ! Persze elhiszem , hogy az új szintlépéses rendszer (200 lv. felett nem egyszerű) , ebből a szempontból a napi cca. Lv. x 1K tp. SEM lenne "megérős" ... neked ! De aki még bőven lv.200 alatt van annak szerintem igenis megérős ! Az már más kérdés , hogy kinek mennyire terheli le a pajtakészletét ! A 100 lv. alatti gazdáknak biztos nem lesz egyszerű ! De nekik nem is az a lényeg , hogy megérős-e vagy sem hanem az , hogy teljesíthető-e avagy sem ! És ennek fényében mindenki úgy csinálja ahogy érzi ! Ám amikor olyan kommenteket olvasok más témában , hogy ha lenullázza magát akkor is benevez pld. a TOP-ba vagy x év óta játszom de nincs elég aranybanánom és nincs kiváltva még ez+az , stb.-stb.-stb. , akkor felmerűl bennem , hogy mi lenne , ha mindenki ilyen tisztán megérős - nem megérős alapon játszana !? Én soha nem fogok benevezni a top-ba még akkor sem ha a nyertesnek szobrot állítanak a bp-ná ! Abból az irdatlan mennyiségű terményből (termékből) egész évben el lehet eventezni gond nélkül ! Amikor "bejöttek" ezek a felhők , örültünk nekik , mert volt hová eltenni a sok elfekvő dekort ! Az már megint más lapra tartozik , hogy a sok duplán nyerhető tematikus felhősor(ok) dekorjai azóta sokkal többen vannak ! Nekem ez az "esemény" semmi extra "fájdalmat" nem fog okozni a gaz letermelésén kívűl amihez még csak bontanom sem kell semmit , mert már úgyis le van bontva a rendes farm 1x1-re a gömbszirom miatt ! A baha az pont úgy jó ahogy van , állatok ezrével a pajtába ..... észre sem fogom venni a beadandóakat ! És akkor arról nem szóltunk , hogy a támogató gazdaköri-vel még csak szaporítani sem kell !!! Mindez 164/417 szinten , ami átszámítva 82 000 tp./208 000 btp. ebből az egy felhősorból a többi , több mint 200-ból !
    (csak lenne ilyenből még vagy 10 sor !)Tehát még jót is tesz az előző feladat mert telerakom valami jó hosszúérésűvel , és legalább a növényes felreppenőkre nem lesz gond !
    Azaz ha megéri , ha nem , meglesz a felhő ! :D
     
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    xD
     
    jolanda1948, -Fülemüle-70 és dagi18 kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt, kapákat előkeresni és a pajta zugából is mindent előszedni. :D
    Megcsináltam az útvonalamat, az anakondákat nem fogom beadni akármit adnak is érte, inkább egyenek meg engem. :D
    Ahol lehet kiszedem a csillagokat, tápokat, kuponokat, partykat, FP-ket.
    2. fedélzet:
    11-12-13-14-15-9-10-4-3 ufó dekor (10-es a sárga ajtókulcs)
    1 lila ajtókulcs
    21-26-25 űrzöldség dekor
    6-5 zöld lift kulcs
    18-17 lila lift kulcs
    7-8-19-20 liftek
    16 egyéb - 40 sz.táp

    1. fedélzet:
    14-9-4-1 piros kulcs
    8-7 csillagsütik dekor
    5-10-15-18 kék kulcs
    11-12 felhő
    2 egyéb - kolibrifészek
    3 egyéb - 5 party
    6 egyéb - 50 sz.táp
    16 egyéb - 2 kupon 3 órás

    3. fedélzet:
    9-10-4-5-6-11-12 narancs kulcs, zöld kulcs
    3-2-8-14-15 elektromos dekor
    22-21-27-28-29-23-17-16 nullgrav dekor
    13 egyéb 2 kupon 3 órás
    18 egyéb - 30 sz.táp
    26 egyéb - 50 db FP
    25 egyéb - 50 sz.trágya
    30 egyéb - 30 KK sz.trágya
    1 egyéb - 4 party

    Összesen: (a teljes gazdaköri feladat bele van számolva és a malom is)
    növény : 15.000 db
    chip: 975 db
    hangosbeszélő: 350 db
    vezeték: 400 db
    szemüveg - malom : 10 db
    kommunikátor - malom: 10 db

    A pajtát nem sorolom fel, mert több kell, mint nem kell. :D Sok sikert mindenkinek és ne bolyongjatok sokat. :D
     
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Egy gyors bekukk.
    Most olvastam a nemzetközi beszélgetésekben, hogy az event felhője hat a kergére és futtatóra is.
    Ugyanis azok is farmos területnek minősülnek. Sajnos az előzetes anyag, amit megkaptunk, úgy tűnik pontatlan volt ezen a téren.
    Amikor az event éles lesz, teszteljük a kollégáimmal és a biztos eredményt elmondjuk.
    Addig is készüljetek úgy, hogy a kergére is hatni fog. Tehát, aki ezen apróság miatt nem akar(na) nekiállni, azt is biztatom az event elkezdésére.
     
  9. parasztfalva

    parasztfalva Fórumprofi

    Valaki világosítson fel légyszi, mert nem értem... :(
    Mindent be kell adni az eventbe ahhoz, hogy megszerezzük a felhősort?
    Nekem csak a felhősor kellene, de az ábra alapján nem tudom beazonosítani, hogy miket kéne beadnom hozzá.
     
  10. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Azért az így elég ütős lenne, én ennek ellenére is jónak tartom a felhőt. 15e egaz meg nem tűnik soknak. Reméljük jól adja minden a felrepiket.
     
    meszimarsi, Maszatka47, brekkencs. és 5 más kedveli ezt.
  11. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa


    Szia! Nézd meg Toma 24. hozzászólását.:)
     
  12. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Huhh, hát kicsit sok így első olvasatra..de beadok mindent, biztos nem fogok külön azért útvonalat áttervezni, hogy valamit kikerüljek mert nincs. :D
    Szerintem van amúgyis minden a pajtámban, ha meg nincs akkor megveszem, vagy útközben letermelgetem. Az biztos hogy a kezdést csak ólakkal, és fákkal várom (hiszen az eventgaz úgyis dobálja majd a növényes felreppenőt), aztán letermelem az eventgazt, utána meg visszarendezkedek aszerint melyik röpiből kell még.
    A felhő egész jó, annak ellenére is hogy én aztán sosem figyelem mikor milyen bónuszt aktiválok..képtelenség is lenne.
    Jó eventezést mindenkinek :)
     
    Lillapilla73, csio70, R.Daneel és 15 más kedveli ezt.
  13. parasztfalva

    parasztfalva Fórumprofi


    Úúúú, miért nem vettem észre? Köszönöm-köszönöm. Tomának is. Rengeteg cuccot kell beadni, úgyhogy nem mindegy. :)
     
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Biztos hogy nem fogok beadni 3000 maracuját 2 cukkinis almatortáért, amit amúgy is ad a felhő. Persze akinek nincs felhője, annak lehet hogy jól jön.
     
  15. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Sziasztok! Olvasgatlak itt benneteket és sok ötletet, tanácsot kaptam már,köszi nektek! :)
    Az eventet csinálom , egyenlőre Toma útvonalát követem , legyen meg előbb a felhő, utána a többit meglátom. :music:
    Állataimmal elég mostohán bánok,csak 2-300 db van mindből,sőt anakondából csak 10 db:wuerg:....ha mindent beadnák jól lenulláznám az állatkészletemet, de majd a jövöben egy kicsit feltornászom öket 500 fölé,kicsit rákell erre is dolgoznom :wuerg:
    Növényekkel nincs baj 20-30 ezer a pajtában...:inlove: még a piacra is futja! xD
    Fákkal,vadaskertekkel,terményesekkel, és 2 terület Saguaroval várom az eventkezdést...tölgyest nem bontottam, a mamutfák be vannak betonozva :D
    Mindenkinek kellemes eventezést kivánok! :)
     
    csio70, R.Daneel, -Fülemüle-70 és 12 más kedveli ezt.
  16. zsuska1957

    zsuska1957 Haladó

    Jajjjj de jó Te is előkerültél!
     
  17. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Én sem azért adom be mert kellene. Vagy 75db van a pajtámban, sosem használom..
    Tudom hogy ennyi maracujáért legalább 8db almatortát is vehetnék.. de nem zavar. Amit elkezdek szeretem befejezni, végigcsinálni. Mindenki másképp gondolkozik :)
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Tudom én is hogy mindenki másképp gondolkodik, ezt csak példának írtam, mert egyébként ez a sor pont kell az egyik dekorhoz.
    De érdemes végignézni hogy ami nem kell a felhőhöz, azt nem kell mindenáron megcsinálni, nehogy a végén az legyen hogy kiürítettem a pajtát a felhőért, amikor nem is kellett volna.
     
  19. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Sziasztok
    50 milla oda kapásból mert szinte semmi nem volt elég ami kell az eventhez,de a csp visszajön a felhősor viszont nem,megint egy jó és hasznos event seperc alatt megcsinálható viszont kér is de ad is,megérős.
     
    csio70, spagetti24, Dana64 és 26 más kedveli ezt.
  20. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Részemről kihagyható event. Nagyon sokat kér és durva a felröppenők mennyisége, bár ez attól is függ hogy jönnek. Nem szeretem az olyan felhőket ami 2-3-1 stb.órára aktíválható, mert szerinten nincs egy gazda se de lehet hogy tévedek aki állandóan azt figyelmi melyik felhő mire és mennyi időn keresztül hat, ezért egyetértek lehoval hogy a felhő hanyagolható.
    Egy kicsit lassítani kellene, mert event -event hátán és tényleg csak az tud minden eventet végigvinni aki anyagilag tud áldozni rá. A kuponok is kimentek a divatba, de ha van akkor az is hanyagolható. Egyébként amikor több eventet tesznek egymásra akkor kiborító, hogy mikor mire kell figyelni, mikor mit kell aratni, hova mit kell beadni. Ezért azt gondolom hogy tényleg csak az tudja az eventeket megcsinálni aki napi 15-20 órát áldoz a játékra, és anyagilag is be tud fektetni.:)
     
    Leho69, kovacstne, -Fülemüle-70 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.