Maci-Pharmacy - 2018. április /Maci-roadshow/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 4.4.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Most éppen látszik mindenhol kattintás nélkül is, de tartok tőle, hogy ez csak átmeneti állapot. Egyerűen tanácstalan vagyok,hogy mit lehetne még tennem.
     
  2. Banya-Tanya666

    Banya-Tanya666 Törzsjátékos

    Szia Gyöngy! :)
    Segíteni szeretnék.
    Én a http://www.kepfeltoltes.eu/ oldalt használom.
    Tallózás, kijelölöm a privátot, aztán behozza a képhez tartozó linket.
    Ott a kép alatti harmadikat a "Fórumkód"-ot jelölöm ki és hozom ide .
    Még sohasem volt problémám vele.
    Sok sikert! :)
     
    skalimaci, jófarmerlány, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  3. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szijja Gyöngy! Már jó! ;)
     
    jófarmerlány, koko.54, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Nem akarok kukacoskodni, de én most sem látom -gyöngy- képét!:(
    Gyöngyöm, egyébként próbálgathatod még nyugodtan, úgysem akar az eredményhirdetés összejönni, pedig már hol van április
    vége :( :( Mindjárt május vége lesz .
     
    skalimaci, Varázslat6869, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  5. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia jófarmerlány. :)
    Én látom Gyöngy képét.
    Sziasztok. :)
    Valami miatt nem látni a képeket Nálatok, legalább is én nem látom amit hoztatok. :(
    Visszajöttem, mert most már én sem látom Gyöngy képét, pedig az előbb még láttam. :(
     
    Utoljára szerkesztett: 24.5.18
  6. Hofekete77

    Hofekete77 Utánpótlás-írogató

    [​IMG]
    Talán most látható
    "Egy jókedvű nap a farmon"
     
    Utoljára szerkesztett: 24.5.18
    skalimaci, jófarmerlány, Rebcsok és 6 más kedveli ezt.
  7. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia. :)
    Én most látom.
     
    skalimaci, jófarmerlány, koko.54 és 2 más kedveli ezt.
  8. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) köszi, hogy jelezted. Megpróbáltam a keptarhely.eu-val, de az sem látszódik, de a linket azért beraktam.
     
    koko.54, skalimaci, jófarmerlány és 2 más kedveli ezt.
  9. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia Rékuci :)
    A linkre rákattintva látszik a kép most már. :)
    Iszonyat mennyi baj van mostanában ezekkel a képmegosztókkal.:(
     
    koko.54, skalimaci, jófarmerlány és 2 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szeretnélek megkérni benneteket, hogy ha valaki érti, hogy mi történik az idehozott képekkel magyarázza el nekem is, mert egyszerűen elmegy a kedvem bármilyen képet felhozni ezután a fórumra.
    A képem tegnap este még normál méretben látható volt itt és nem volt semmi nem kívánt tartalom benne. A kép alatt ott volt/van a link is. Most a kép eltűnt, de a link működik, de lehet hogy holnap már az sem lesz jó? :oops: Nem vagyok számítógépes szakember, csak egyszerűen próbáltam alkotni és megmutatni másoknak is.
    Több éven keresztül semmi gondom nem volt a képfeltöltéssel, de az a négy kép amit az elmúlt két hónapban próbáltam a fórumra hozni, enyhén szólva is több bánatot és bosszúságot okozott, mint amennyit szerettem volna.
     
    HéricsBáró, koko.54, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  11. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Szia gyöngy :)

    Szerintem azon az oldalon vagy hiba van, vagy nem tudom, hogyan, de valaki törli -.-
    Próbáld ki ezt az oldalt, nekem működik, nincs reklám, disznó képeket sem látni, az oldal címe http://www.kepkuldes.com/home.php
    Ez ráadásul egy Windosw alkalmazás és nekem eddig flottul működik, remélem sikerül most már feltölteni ;)
     
    genka53, koko.54, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Az áprilisi képem sajnos már nemis tudom hányadik változata újra:
    [​IMG]
    A kép címe Győzünk... mókával, vidámsággal, kacagással legyőzzük és elüldözzük hosszúra nyúlt a telet:D
     
    HéricsBáró, koko.54, skalimaci és 9 más kedveli ezt.
  13. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

  14. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

  15. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Miért, nem oda sikerült?? Akkor nagyon béna vagyok :(
    Igen, a májusiba szántam.
     
  16. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Először nem találtál oda, de látom már sikerült! :)
    Én is ide hoztam a májusit és utána esett le, hogy nem ide kellett volna, időben észrevettem és átvittem a helyére!

    Nem vagy béna csak először mindig meg kell győződni arról, hogy jó helyen járunk-e, mondom én aki ugyan ezt megcsináltam!xD
     
    koko.54, skalimaci, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  17. Banya-Tanya666

    Banya-Tanya666 Törzsjátékos

    Kedves topik nyitó!
    Légy szíves valamilyen módon zárd le ezt a végtelennek tűnő történetet!
    Kár lenne ezt a játékot elsorvasztani.
    Feltettünk képeket, amiket örömmel készítettünk. És várunk... a semmire.
    Valamilyen tájékoztatást már megérdemelnénk, nemde?
    Csak a magam nevében tudok beszélni, de ahogyan én látom, itt a gazdák nagy része elsősorban nem a nyereményért játszanak.
    Nincs csilivili aji nyereményként?
    És akkor mi van!? ....
    Küldjetek egy zsemlét(no jó, a nyertesnek hármat) és már készítjük is a következő képet, de ez a bizonytalanság mindennél rosszabb.
    Köszönöm, ha valamit lépsz az ügyben.
     
    koko.54, -Anyu-, skalimaci és 12 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Tökéletesen egyetértek veled.. ez így nem egészen az aminek megálmodták/megálmodtuk egy páran. Túl sok a hallgatás és a szünet amiben részünk van.
    A magam részéről felajánlottam nyereményt még cserenap előtt is, ha szükséges (az ajánlatom most is áll, tettem mindezt egy magánlevélben) Ha erre még sincs szükség, vagy kezelhetetlen és felesleges akkor viszont miért nincs eredménye az itt meghirdetett játékoknak? :oops:
    A két párhuzamosan futó játék (Macikonyha) szponzora ugyanaz a személy, ha jól tudom. Az egyik működik és fut a maga útján rendes időben. A képjáték miért mostohagyerek?
    Szeretjük a farmképeket és nyeremény nélkül is szívesen csináljuk, de a semmi reakciónál a meghirdető részéről bármi csak több lehet azt hiszem..
    Köszönöm, hogy itt lehettem egy-két hónapig
     
    HéricsBáró, koko.54, -Anyu- és 9 más kedveli ezt.
  19. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Azóta már május is elmúlt .:( :(
     
    koko.54, -Anyu-, skalimaci és 3 más kedveli ezt.
  20. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Kedves Képalkotók!

    Főszponzorunkkal egyetértésben az áprilisi farmszépségverseny nyertesei a következő cserenapon 1-1 pink elefántóllal lesznek gazdagabbak. Pontosabban azon a cserenapon, ahol legelőször küldhetővé válik az Elefántaréna 4. szint: rózsaszín nevű ól.

    Íme a nyertesek listája:
    Banya-Tanya666
    fénylő.
    kanzlerviki
    Nevar96
    Rékuci1111
    -Anyu-
    Hermione72
    Imi*
    strawberry49
    Fisher89
    jófarmerlány
    koko.54
    Hofekete77
    -gyöngy-581

    Amennyiben Lilieth újra fel tudja tenni a képét, ami most nem látszik, ő is díjazott lesz.

    Igen, jól látjátok, mindenki benne van, aki áprilisban nevezett.

    Ezzel a (remélhetőleg gáláns) fájdalomdíjjal szeretnénk kedveskedni mindenkinek, egyben elnézést kérünk a késői eredményhirdetés miatt.

    Köszönjük alkotásaitokat és bízunk benne, hogy ez a sajnálatos késedelem nem veszi el a kedveteket a további képalkotástól.

    A mai nap folyamán a többi topikot is "lezárjuk" az eredményhirdetésekkel és nyílnak a júniusi játékok is.
    Icipici türelmet kérünk még.