Maci-Pharmacy - 2018. jan. /Maci-roadshow/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: *-ToFarmer-*, témanyitás ideje: 29.12.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Utoljára szerkesztett: 3.2.18
  2. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok! Nagyon sok szép téli képet tettetek fel. Én is ihletet kaptam a téli táj varázslásához. Nagyon nehezen jött össze (ha összejött egyáltalán) a kép kimásolása és feltöltése, de azért bízom benne, hogy sikerült. Én ezzel a képpel szeretnék nevezni.

    https://postimg.org/image/6syvoc745/

    Remélem sikerült most feltenni.
    [​IMG]


    Köszönöm szépen a segítséget!
     
    Utoljára szerkesztett: 2.2.18
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok:)
    Hoztam nektek egy képet, kicsinyíteni nem tudom. Tanácstalan vagyok, hogy link formájában, vagy kép alakban tegyem-e be? Azt hiszem mindkettőt hozom és segítséget kérek a kisebb mérethez, ha szükséges. Köszönöm:)

    Tél a gyöngyön:

    A kisméretű képre kattintva a teljes nagyságú kép látható.

    [​IMG]


    https://www.kephost.com/images/2018/01/23/teli-gyongy.png
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.1.18
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

  5. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy hová tűnt el a képem a 20. hsz-ből, a link mögül, de most feltöltöttem még egyszer, miután felhívta a figyelmemet erre egyik játékostársunk.
    Fogalmam sincs mi történt, mert én nem töröltem, mégis "üres" a link.
    genka53

    http://www.kephost.com/images/2018/02/01/Teli_farmkepem.jpg
     
  6. Marika312

    Marika312 Fórum császára

  7. *-ToFarmer-*

    *-ToFarmer-* Fórum mestere

    Szervusztok, :)

    Köszönjük mindenkinek a képeket. :)
    Egy-két pályamű elveszett az éterben, ezért indokolt volt azok kicserélésének lehetősége. (Gépről újra feltölteni, majd ide beilleszteni.)
    Genka és Marika egy új hozzászólásban tette ezt meg. MamaMesekertje és Anulu pedig az eredeti posztot szerkesztette.
    Iminek a képe is eltűnt, de sajnos ő nem tudja pótolni, mert nincsen a képéről másolat a gépén.

    Probléma oka feltehetőleg a "képhost" nevű képfeltöltő oldal. Valamennyiük azon az oldalon keresztül töltötte fel ide képét. Kérjük, hogy következő játékainkon kerüljétek ezt az oldalt.
    Valószínűleg valakik jelentették a képhost "modijainak" a képeket, akik intézkedtek. Azóta ez a szöveg jelenik meg bizonyos képeknél: Az oldal nem létezik. A kért oldal nem található.

    Hamarosan eredményt hirdetünk. :music:
     
  8. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Sziasztok!
    Mikor lesz eredményhirdetés? 10.ére volt várható legkésöbb az eredményhirdetés!
     
    Maci-roadshow, laccha, bence201011 és 4 más kedveli ezt.
  9. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Nyugi Kevin! Az a pletyka járja (most kivételesen nem külföldön), hogy annyira jól sikerült minden kép ,hogy a zsűritagok hősugárzókkal próbálják a gépeiket kiolvasztani, volt akinek az erdei tisztásán -36 fokot mértek,plusz a cserenap meg az eventek, szóval lefagytak a gépek, a máltai meg forróteát osztogat a zsűritagoknak amíg az olvasztás megtörténik. Gondolom ezek után csak tavaszi,nyári képekkel lehet majd pályázni!
    :wuerg::p
     
  10. *-ToFarmer-*

    *-ToFarmer-* Fórum mestere

    Üdv Gazdák! :D

    Az első Maci-Pharmacy szépségverseny eredményhirdetése:

    ABCDEÖssz
    1.nyuszika2154444420
    2.MamaMeseKertje 4444420
    3. -Anyu-3444419
    4.Rékuci11114444117
    5.nevada0074414417
    6.szellorozsa4444420
    7.Palomino*4444420
    8.Hermione724444420
    9.strawberry494424418
    10.Banya-Tanya6662444216
    11.Lilieth4244418
    12.Galadriel4434419
    13.Fisher894141414
    14.Marika3124443419
    15.farmercsaj4444420
    16.koko.544444420
    17.Imi*4444420
    18.asdfghjkl4444420
    19.genka534444420
    20.Cyra651444417
    21.Anulu734444420
    22. -gyöngy-5814442317
    23.jófarmerlány4344419

    Öt helyett, 6 pályaművet díjazott a zsűri. (Pontszámok alapján 4-en kaptak 17 pontot, ezért úgy döntöttünk, mindenki megkapja a nyereményeket.)

    Név szerint:
    Fisher89
    Banya-Tanya666
    Rékuci1111
    nevada007
    Cyra65
    -gyöngy-581


    Sorsolás eredménye:

    jófarmerlány és Anulu73

    [​IMG]


    Mindenki egy nyereménycsomagot nyert:

    1 db pink disznóól
    1 db neon kecskeól

    Gratulálunk mindenkinek! Várunk benneteket a februári farmszépségversenyen is! :music:;)
     
  11. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Köszönjük az eredményhirdetést, gratulálok én is minden résztvevőnek!:)
    Örömteli, kreatív képkészítést kívánok februárra mindenkinek!

    Kezdődjön a farsang a farmokon!:music:

    [​IMG]
     
  12. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Csodálatos képet csinált mindenki, nagyon nagy gratuláció Nektek és a Nyerteseknek is!:inlove:
     
  13. Fisher89

    Fisher89 Fórum-zöldfülű

    Azt a mindenit!!! Nem gondoltam volna, hogy van esélyem! :D Nagyon-nagyon Köszönöm!!! :)
     
  14. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Gratulálok én is nyerteseknek:) nagyon szép képek voltak:) meg a többieké is:)
    Akkor készüljön a farsangi:)
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok:)
    Nagyon szépen köszönöm a képeket amikkel pályáztatok velem együtt. Ahogy többször végignéztem nem volt könnyű dolga a zsűrinek, hogy dönteni tudjon. Mindegyik helyezést érdemelt volna, így én csak gratulálni szeretnék az alkotásokhoz.
    További jó játékot és szép alkotásokat kívánok :)
     
  16. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Gratulálok a nyerteseknek! :)
    Sok szép képek születtek, van benne fantázia! :)

    Én megmondom őszintén, nem tudtam volna dönteni, ezért is türelmetlenkedtem hogy mikor lesz az eredményhirdetés :D
    A "random " nem packázott, valakinek nyerni kell :D

    Gratulálok! :)
     
  17. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Gratulálok a Nyerteseknek, s minden résztvevőnek - mert csudaszép téli képeket készítettek.
    Nehéz dolga volt a Zsűrinek !
    Farsangra fel !
     
  18. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok:)

    Nagyon örülök, mindenkinek gratulálok, igazi művészet a farmon való alkotás, a zsürinek külön gratulálok, hogy dönteni tudott, megvallom nekem a téli farm a kedvencem, amikor legalább itt találkozom a hóval :)
    Izgatottam várom a farsangi képeket
    :p
     
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok!

    Hurrá, bekerült az én képem is a legjobbak közé! :) Pedig annyi jó összeállítás volt, nagyon örülök, még sose nyertem :)
    Gratulálok a többi nyertesnek és minden résztvevőnek!:)
    A játék szervezőinek pedig külön köszönet!:inlove:
     
    Maci-roadshow, meszimarsi, Cyra65 és 13 más kedveli ezt.
  20. Lilieth

    Lilieth Törekvő

    Gratulálok Mindenkinek a csodálatos képekhez, hatalmas boldogság, öröm volt nézegetni őket! :inlove:
    Minden nyertesnek külön elismerés, a szervezőknek és a zsűrinek pedig köszönet :D
    Lássuk az újabb fantasztikus képeket, már alig várom, hogy megcsodáljam őket (imádom a farmos képeket!) :inlove: