Visszajelzés Madagaszkár óltörténetek csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 28.8.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Mind a 4 állat az első szintre ment , szóval a zsiráf csúzda dekor megvan .
    Még nem arattam , szóval nem tudom mennyi a felröpim . Szerintem sok lesz . Vagy nem .
     
    ljanika6, Ribiszke, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hosszú még az előttünk lévő idő,)
    nálam 1-3-5-3 az állás;)
     
    ljanika6, bindi5454, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  3. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    Sziasztok! Jól látom a feladatoknál, hogy nem is szükséges gondozócsomagokat keverni, ha a felröpiből megcsinálom a szintet? Pl. az első oroszlánbébinél lehet beadni max. 210 db labdát vagy max. 216 db macit, vagy 4 db oroszlángondozó csomagot (vagy ezeket keverve). Egy gondozócsomaghoz 45 db maci kell, vagyis 180 db összesen, így spórolhatok elvileg a felröpin, viszont a malomban való keveréssel lecsökkentem a pajtakészletemet. Indulásnak 377 maci és 360 labda lett, nem tudom, hogy ez jó mennyiség vagy sem? Kicsit kevésnek tűnik. Na, majd meglátjuk, hogy menetközben hogy alakul, mindenesetre az első szintet mindegyiknél megcsináltam a pajtából. Sok sikert mindenkinek!
     
    ljanika6, bindi5454, maszilva és 6 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt. :)
    A 4 állatka 5-s szintre fejlesztve, most felrepire várok mindenhol, de jóóó sokra. :D
    Mind a 4 állatnál az 1-2 beadásokat csinálom felváltva 2 lépésben. A malmot messze elkerülöm az összesnél, mert az még csak rabolja pluszban a pajtát.
    Sok sikert.
     
    ljanika6, bindi5454, ildiko44 és 9 más kedveli ezt.
  5. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Van a tölgyön egy Rengeteg kisállat" rúna: 20% esély arra, hogy a tenyésztés során visszakapsz 4 normál állatot vagy egy plusz tenyészállatot. Olykor-olykor be is jön. :)
    Jól látod. Én csak akkor folyamodnék a malmos cuccok kevergetéséhez, ha
    - az utolsó előtti napig várnék a beadásokkal,
    - biztos lennék benne, hogy a maradék időben már nem jön össze a hiányzó röpi mennyiség, viszont a malomtermékekhez szükséges mennyiség megvan,
    - a pajtában is rendelkezésre áll a szükséges cucc vagy van egy csomó (nélkülözhető) CSP-m, amin megveszem.
     
    ljanika6, -kaktuszable-, bindi5454 és 7 más kedveli ezt.
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szerintem holnap lesz.. :music:De majd kiderül lehet csak szombatono_OÉn csak szórakozásból tenyészgetek, szeretek tesztelgetni, néha bejön;):p
    Meg felvásároltam az összes tenyésztett alapállatot:music::p
    Elég jól lehet keresni a bahás dolgokono_O, gondoltam befektettem:)
     
    ljanika6, bindi5454 és Kuzdern kedveli ezt.
  7. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia Kukori!

    Elárulod, hogy miért jobb pl. egy közel 12 órás növényből beadni egy szinthez 1800-at, mint egy 4 órásból, ami ráadásul a gazdaboltban is majdnem 4-szeresébe kerül és a piacon is legalább a duplája? (De pl. 40 papagájt is le lehet termelni max. 2 óra alatt, 480 pequigyümölcsöt vagy 1500 jovellana-t viszont nem.)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.8.19
    ljanika6, bindi5454, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  8. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    Kicsit pajtarablósra sikeredett, de sebaj. Hiszen mire tartogassam ezt a sok mindent, ez a játék menete! A farmmunkás kuponok hiányát kicsit megéreztem...
    Elvégre minden csoda 1 napig tart.;)
    [​IMG]
    További szép napot kívánok mindenkinek!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.8.19
    ljanika6, -W-595-, missuzy_53 és 29 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Érdemes túltermelni a felröpit ? :p
    Mondjuk a malomtermék visszaváltás miatt ? :inlove:
    Nekem pont a zsiráf gondozócsomag lenne a legjobb fatermésileg , de pont az ér a legkevesebbet a visszaváltása :cry:
     
    ljanika6, bindi5454, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Minden nap veszem a piros kosárból ezeket, így van belőlük bőven. Mert ugye elolvastam az aláírásodat. :D Ahol a római kömény és a szőlő között kell választani, ott a szőlőt adom be, figyelem hogy miből van több és mennyibe kerül. A tündérrózsa és a licsi közül biztos hogy a tündérrózsát adom be. De nem sajnálok beadni egy 12 órás növényt se, inkább, mint fatermést.
     
    ljanika6, bindi5454, -ágianyu33- és 9 más kedveli ezt.
  11. Olgika1948

    Olgika1948 Járnitanuló

    Segítsetek! Az 1. és 3. ábrán zöld pipa van, azt írja megszereztem a zsiráfcsúzdát és az almázást, 4 és 3 pötty van. Na, akkor most hol tartok??? Tudom, hogy okos kérdés, de bevallom nem tudom. Köszönöm, ha valaki segít
     
    ljanika6, genka53 és Gio kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Azt nem tudom hogy hol tartasz, de alul , mind a 4 állatka felett van egy fehér vonal és mindegyik előtt van egy szám. Ha ez mindegyik állatnál eléri a 10-t, akkor megszerezted a felhőt.
     
    ljanika6, -kaktuszable-, bindi5454 és 5 más kedveli ezt.
  13. Olgika1948

    Olgika1948 Járnitanuló

    Szia, 3-3-4-3, de a zöld csík majdnem a végén van, ezt a részét mostmár értem, csak fent a kettőnél a pipa zavart meg
    Köszönöm a válaszodat!
     
    bindi5454, Gio, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha a zöld csíkkal a végére érsz, akkor az az állat megint lépni fog egyet. A fenti pipákat én se figyelem, pipáljon amit akar. :D Az a lényeg, hogy 10-10-10-10 legyen a végén a fehér sáv előtt az állatoknál.
     
    -kaktuszable-, bindi5454, ildiko44 és 4 más kedveli ezt.
  15. Olgika1948

    Olgika1948 Járnitanuló

    Köszönöm, egyértelmű, a pipa meg had legyen ott.
     
    -kaktuszable-, bindi5454, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  16. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Persze, tudtam én, hogy nem vagy Te egy meggondolatlan kiskakas. :) Csak több helyütt egyszerűen ésszerűtlen a kétlépéses verziókat választani. Ahol fatermés van, ott én is mérlegelek és általában a növényt választom. (A fatermést inkább eladom. :p) Bár a több ilyen sornál csak azt tudom kiválasztani, hogy melyik fatermést adjam be...
     
    -kaktuszable-, bindi5454, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    3.3.5.3 az állásom röpi gyártás megindult..jön a várakozás ideje...nyugis event ez:p
    És megy kedvemre a termelés:)
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, pl. a zsiráfnál kikerülhetetlen a fatermés. Vagy 1350 könnyezőpálmát adsz be, vagy 1440 fikuszt. Attól függ hogy mennyi van a pajtában, de én itt elfelezem, 3-t ide, 3-t oda és akkor nem fogy le annyira egyik fatermés se.
     
    -kaktuszable-, bindi5454, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  19. Kamilla1012

    Kamilla1012 Járnitanuló

    Sziasztok! Tapasztalt valaki olyat,hogy lekevertem négy zsiráfgondozó csomagot és ha bemegyek a játékba és rámegyek a kis zöld kockára kettőt mutat,de ha az egeret ráviszem négyet! Ugyanígy a vízilónál és a zebránál is! Akkor most mi van?? Segítség!! Köszi!
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A kockában azt látod, hányat kell beadnod. Ha az egeret ráviszed, megmutatja, mennyid van.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.