Visszajelzés Majmok szentélyének napja csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 23.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen hat.
    (Nincs olyan bónusz, ami hat a növényekre, kivéve valamilyen kategóriát. Vagy mindre hat, vagy csak egy kategóriára, vagy csak egyes növényekre.)
     
    Éva0315, Wolf[Black], Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen érvényes többet megtudhatsz, ha itt búvárkodsz, érdemes áttanulmányozni, én is ezt használom:)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/#post-908262
    Egyéb
    KépeNeveHatásBónusz mértékeHatóidőÉrési időMegjegyzés
    [​IMG]Növénybevételi bónuszTermésbónusz a növényekre100%24:00-Az éléskamra polcán található. Aktiváláskor arany rekeszt foglal el.
    [​IMG]Teljes bevételi bónusz SÁltalános termésbónusz100%24:00-Az éléskamra polcán található. Aktiváláskor gyémánt rekeszt foglal el.
    [​IMG]Teljes bevételi bónusz LÁltalános termésbónusz200%24:00-Az éléskamra polcán található. Aktiváláskor gyémánt rekeszt foglal el.
    Szia Toma!
    Én úgy gondolom, hogy itt a rémnövényekre ható bónusz okozza a keveredést és bizonytalanságot. Ott tényleg nem hatnak a +terményekre ható bónuszok az eventnövényekre, aztán lehet, hogy tévedek, de a tapasztalatom az, hogy kérdező ha ráér beszélgeni velem el szokta mondani, hogy az kavarja meg. Aztán lehet, hogy Te nagyon okosan kifejted, hogy hol van a kutya elásva, és hol tévedtünk el, de ez az én tapasztalatom :D:D:D...
     
    Utoljára szerkesztett: 24.2.21
    -Erbrow-, Kuzdern, PZoli64 és 8 más kedveli ezt.
  3. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    Szia! Köszönöm szépen a segítséget!
     
    Éva0315, -Erbrow-, PZoli64 és még 1 ember kedveli ezt.
  4. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Köszönöm a gyors választ.
     
    Éva0315, PZoli64 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Majmok szentélyének napja" IV. event élő, online!

    Feltétlenül szükséges a kezdést megelőzve egy kilépés majd a játékba visszatérés!

    Körültekintően indítsátok az eventet!


    Kérjük, ellenőrizzétek az eventórában az új event ikonjának meglétét - a fő farmon, a szédült szántó területénél!




    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    Wolf[Black], Kuzdern, Nagyii58 és 7 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    No az eventet majdnem elkezdtem.. kosárka megvéve.. de nincs hova ültetni... még 33 perc és érik amit reggel ültettem;)
     
    PZoli64, Éva0315, ildiko44 és 6 más kedveli ezt.
  7. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Én elkezdtem a felszaporítást, mert úgy látom szükség lesz a 0 percezésre is.2 terület 2 pannival összesen 133 felröpit adott hortenziára. Tartok tőle, hogy az eventnövény is gyéren fogja adni. Jó munkát és sok felröpit kívánok.
     
    Éva0315, Hahacska, jucus100 és 3 más kedveli ezt.
  8. szikat73

    szikat73 Junior szaki

    Sziasztok, Krizantén 2 területen ,1 panni a tölgyön, 1x1, adott 151 db felröpit .. Felröpi legyen veletek xD
     
    Utoljára szerkesztett: 24.2.21
    Éva0315, Hahacska, Boccio71 és 2 más kedveli ezt.
  9. adri2983

    adri2983 Junior szaki

    Sziasztok!
    156 db röpit kaptam egy terület 20 órás fákból (92 db) és egy terület szegfűből (64 db). 1 pannim van a tölgyön.
    Mindenképpen elkezdem, de kicsi farmként nagyon drága event ez. De van kedvem csinálni....
    :)
     
    Éva0315, Hahacska, szikat73 és 2 más kedveli ezt.
  10. mija

    mija Járnitanuló

    Sziasztok ,20 fákból nekem 164 röpi jött. Event növény elvetve ,1 óra múlva be érik . Kevés aratógépem van így én felszaporítás után komfort talajon tudom csinálni csak .Nem tudom hogy fogok haladni komfortba ,az tudom zöld csepp elég sok van ,mindig tudok rá tenni.Mindenkinek jó eventezést kívánok.
     
    Éva0315, Hahacska, Nagyii58 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    mindenki be tud lépni, csak én nem?Töltés van és ennyi
     
    Éva0315 és szellorozsa kedveli ezt.
  12. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok... 201 felröpim lett ..krizantémból mindkét területen...12 pankával. További jó ültetést..eventezést :)
     
    Éva0315, Hahacska, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  13. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Sziasztok! Egy területről, 20 órás fákból 119 felröppenő, másik területen hortenzia 77 felröppenő. Természetesen Pannik a raktárban :oops:, csak a Tölgyön levővel arattam! Úgy tűnik, hogy a fák megint jobban teljesítenek!
     
    mamszi5107, Éva0315, Hahacska és 4 más kedveli ezt.
  14. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Egy megingás (ijesztő lassulás) volt nálam is de aztán feléledt. Újratöltés segíthet.
     
    Éva0315, milanzs, Bátyus és még 1 ember kedveli ezt.
  15. mija

    mija Járnitanuló

    Komfort talajjal tudom csak végig vinni . Meg tudja nekem mondani valaki, végig lehet vinni?Úgy látom jó döntés volt , 20 órás fák voltak , több röpi jött , másoknál növény sokkal kevesebbet adott. Még kérdés mind 2 komfortozzam vagy csak 1 terület komforttalaj , másikon pedig 20 órás fák röpi miatt?
     
    Éva0315, Boccio71 és szellorozsa kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm... nem az első eset, hogy a fák jól adják;) Talán azért mert azokkal nem lehet 0 percezni;)
     
  17. Boccio71

    Boccio71 Fórum ismerője

    Sziasztok !

    224 felröpi hajdinával +7 Pannival... csak most kezdtem, kosár megvéve, komfortba ültetve....

    kicsit megnyugodva folyt. köv. :)
    Mindenkinek jó eventezést , és sok-sok felröpit :inlove:
     
    Éva0315, Hahacska és Kuzdern kedveli ezt.
  18. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Böngészőt váltottam, igy sikerült belépni
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    2 oszlop kész;) 1 óra múlva még 2....
    Megy ez csak csinálni kell;)
     
    Nagyii58 és Éva0315 kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Csinálj egy komfortos kört, és learatva látod, mennyi növényt és felröpit kapsz. Te tudod, hányszor tudsz aratni. Mindebből már ki tudod számolni, hogy ennyi aratással meglesz-e a szükséges növény- és felröpimennyiség.
    Alapvetően jó módszer, csak felemészt egy csomó szupertrágyát, amit eventről eventre nemigen lehet visszatermelni...
     
    Nagyii58, kovacstne, Éva0315 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.