Visszajelzés Majmok szentélyének napja - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kittipeti

    kittipeti Utánpótlás-írogató

    sziasztok tiki totemhez hol juthatok hozzá ? mert a saguráohoz még nem férek a 97. szinten :-(

    És hogy ad sok zsineget mert kint van 200 fám és így 3 nap alatt gyűlt össze 50 db
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.5.18
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Event nyeremény volt az ól, illetve 113-as szinttől elérhető egy gazdaköri feladat, melynek a nyereményei között szerepel a tiki totem műhely. Használatához pedig a tukán szobor megléte szükséges.

    Saguaro pedig szintén a bahamán elérhető, miután megszerezted a hozzáférés jogát.
     
  3. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Teve, tukán, panda, bőségesen adja.
     
    Maszatka47, Matold és brekkencs. kedveli ezt.
  4. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Sziasztok!

    Végre tegnaptól sokkal jobban a diadém röpit, biztos javítottak rajta, így meg tudom szerezni a felhősort is, még 54 diadém hiányzik, zsinegből kb. 400 plusz van.
     
    Maszatka47 és taga1 kedveli ezt.
  5. sokatjátszom

    sokatjátszom Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Milyen érdekes... nekem is több a felröppenő, pedig nincs ebben semmi érdekes, bevált taktika az elején szűkre veszik a felröppenők mennyiségét, és amikor már megvan a kosarak meg egyéb fizetős bevételéből a sok mani akkor engednek a gyeplőn :)
     
    bendi1121 kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Persze az is lehet,hogy csak optikai csalódás:p - mert már nincs sürgetően szükségünk a felreppenőre:p
     
    Maszatka47 kedveli ezt.
  7. anci091551

    anci091551 Haladó

    Sziasztok!
    Nekem is sikerült befejeznem az eventeket! Örülök, hogy megemelték a felröpik számát, így hamarabb be lehetett fejezni. Már kicsit unalmas volt. Nem vagyunk hozzászokva az ilyen hosszú eventekhez. Sikeres befejezést mindenkinek!
     
    mbea79, Maszatka47, Anna051955 és 2 más kedveli ezt.
  8. sokatjátszom

    sokatjátszom Fórum-zöldfülű

    Én is csak egy optikai csalódás vagyok??? már nincs rám......ööööö...
     
    genka53 és bendi1121 kedveli ezt.
  9. maklarimama

    maklarimama Junior szaki

    Sziasztok!

    Gratulálok mindenkinek aki túl van rajta! Eredetileg nem is akartam ezzel az eventtel foglalkozni, aztán úgy gondoltam a csiga és az oroszlán jó lenne, hát belefogtam. Csak a langszat fám nem volt még kiváltva, amit el is kerülhettem volna és a pomelo fát is akartam, de nem mellé kattintottam, azt hittem felrobbanok:mad: mikor rájöttem a hibámra. 64 aránybanán kellett még, hogy eljussak a langszatig és kiválthassam. Jó kis bevásárlás volt a piacon, hogy teljesíteni tudjam az aranybanánt adó feladatokat.
    Remélem mindenki más figyelmesebb volt nálam. A lényeg, hogy az oroszlán már megvan, a csiguszhoz meg csak egy virágdiadém hiányzik, a vége jó lett. (már csak szemüveggel játszok ezután!)

    jó játékot!!
     
    Maszatka47, bendi1121, SzilvaG és 4 más kedveli ezt.
  10. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    Sziasztok! Milyen érdekes, ahogy befejeztem az eventetxDxDxD, nagyobb lett a felröppenő mennyisége a Bahamán, Anna.
     
    Maszatka47 és brekkencs. kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az emberek nem lehetnek azok;)
     
    Maszatka47 kedveli ezt.
  12. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    Két csodálatos munkanapon vagyok túl (el ne higyjétek...16 órát melóztam tegnap is), ennek köszönhetően az elmúlt két napban nem haladtam semmit az eventekkel. Fél 12kor keltem, szóval eddig ma se nagyon haladtam semmivel :D Szerencsére +1 termés bónuszt pörgettem, így picit gyorsabban szapodorik majd az event növény. Jelenleg a 7. szinten vagyok, az egyik oszlop kész, a másik elején járok. Annyira nem vészes a csúszás, még teljesíthető az event részemről is. Persze ha nem csörög a telefon, hogy be kellene menni :D
     
    Maszatka47, Sali~*.*, bendi1121 és 5 más kedveli ezt.
  13. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Ez nem optikai csalódás, sokszor adott a három területre 6-8 felröpit, most meg 18 körül.
     
    Maszatka47 kedveli ezt.
  14. judorf

    judorf Haladó

    Nekem ez az event nagyon bejött. Végre lehetett piacozni, izgulni a felröpik miatt, agyalni, hogy melyik oszlopot válasszam. Legszívesebben mindhármat megcsináltam volna. Két napja kész vagyok az eventtel. Szóval... most boldog örömmel rázogatom a kis gyékény szoknyámat, pont úgy mint a Bahán a majom hölgyek.
     
    Maszatka47, bendi1121, Matold és 3 más kedveli ezt.
  15. csocso60

    csocso60 Járnitanuló

    Kellemes délutánt mindenkinek! Az utolsó totem hiányzott még mára, tegnap az egymagvú tökre, kaptam talán 8 felrepit, és mit hoz a sors, ma a chili paprikára 11 darabot! Ez tényleg röhej xD
     
    Maszatka47 és Evita-55 kedveli ezt.
  16. -kicsimaszat-

    -kicsimaszat- Utánpótlás-írogató

    azt szeretném megtudni, hogy mennyi diadém és zsineg kell összesen. Növény ,ha jól tudom 21800 kell.
     
    Evita-55 kedveli ezt.
  17. zé32

    zé32 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Hogy lehet hogy zsinegből nem röppen fel csak alig pár db.Egy aratás alkalmával ( mind 3 földön) jó ha felröppen belőle 1-esetleg 2!!!!! :((((( Valakinek valami értelmes magyarázat van rá? Köszi
     
  18. Olli1227

    Olli1227 Junior szaki

    Azt gondolom attól függ melyik totemet csinálod meg. Meg kellene nézni az event ismertetőt, és kiválasztani, melyiket akarod megcsinálni a három totemfa közül, meg attól is függ, hogy mit tudsz beadni
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Miből várod a zsineget?

    Zsineg
    [​IMG]
    Felröppenhet:
    HOL? bahán, esőerdőben, zuhatagok szigetén (farmos területeken NEM)
    MIBŐL? fákból, állatos és terményes ólakból
     
    Maszatka47, HéricsBáró és Sali~*.* kedveli ezt.
  20. krisztabanya

    krisztabanya Fórum nagymestere

    Sziasztok! Nem látom az ajándékok között, hogy a felhősort mikor adja. A rávalók már meg vannak, az utolsó oszlophoz gyűjtöm a diadémot és a növényt, de nem látom a felhősort. Vagy az a ráadás, ha megcsinálom a feladatot? Ezt azért bele szokták tenni a feladatsorok végére...Ha tudja valaki írja már meg! Köszi
     
    mebajah kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.