Visszajelzés Majmok szentélyének napja - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 15.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Nincs 5 oszlop egy pályán, csak 3. Ebből kell kettőt kiválasztani.
    (Egy oszlop áll 5 lépcsőből.)
     
  2. Janata9

    Janata9 Junior szaki

    Szia, (kis farmról írok, nolina1965),
    megvan az első problémám. Mint többször le lett írva, hogy egy szint 3 pályájából csak 2-t lehet teljesíteni, a harmadikat sehogyan sem. Ha ez igaz, akkor senkinek nem lesz használható felhője, mert mind a 3 felhőrevalót a 7. pálya tetejére rakták. Javítsatok ki, ha máshol is vannak ilyen kütyük. Felületes végigolvasásra nem találtam.
    Hasonló, bár kisebb horderejű, hogy az ólak is így vannak kiosztva. Akinek egyik sincs, melyik ujját harapja, hogy az oroszlánról, a csigáról vagy a jakról mondjon le?
    A felhő hasznosságáról osztom a nézeted. Ami TP-t ad, az jó. Ami %-ost, az még jobb.
    Guzmóka!
    "természetesen" a BT legeslegfölső rúnája adja...
     
  3. ici51

    ici51 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A zsineghez, hogy juthatok? Köszönöm.
     
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Az alábbi linket nyisd meg!
    A 9. számmal jelzett Shoppingmánia rúnát keresd!

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/az-erdei-tiszt%C3%A1s-ismertet%C5%91je.2159/#post-857869
     
    -kaktuszable-, rozo52, barbi021951 és 7 más kedveli ezt.
  5. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Az oszlopok megépítésénél ott van, valahány oszlopot felépítesz (minijátéknak van nevezve), akkor adott számok után adja a kitehetőket, a 16 oszlop után a felhősort.
     
    bocsika67, _Cygnus_, inanna11 és 10 más kedveli ezt.
  6. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Haladási sorban megkapod a felhőre való kitehetőket. Amit a totem ad, azok már plusz ajándékok.
     
    inanna11, -kaktuszable-, rozo52 és 12 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia.
    Zsineg
    [​IMG]
    Felröppenhet:
    HOL? bahán, esőerdőben, zuhatagok szigetén (farmos területeken NEM)
    MIBŐL? fákból, állatos és terményes ólakból
     
    ZitaGAZDA03, genka53, _Cygnus_ és 15 más kedveli ezt.
  8. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Szép jó napot kívánok Mindenkinek! Ismertető elolvasva és megértve! Nem osztok, nem szorzok, csak simán elkezdem, úgyis úgy lesz, ahogyan lennie kell! Ahogyan szokott lenni, ha érdekel az event. Gyors olvasást végeztem, de kb minden van amit kér a feladat. Három dolog még nincs, E- növény és a kétféle röpi, és persze jelenleg még a malomtermékek is hiányoznak!:D A malmozás az hiányzott a legjobban, mert már régen malmoztunk eventen! :D;) Az event a miénk ez a játékunk, a feladatokat kitalálóknak, meg mi vagyunk a játéka!:D Sok sikert kívánok Mindenkinek! A kezdésre felkészüléstől, egészen a CÉLIG!




     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.18
  9. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok! :)

    Ezzel kezdtem, neonosat még nem olvastam.
    Fogtam rögtön egy papírt, és én úgy kezdtem neki, hogy a nyeremények között mi az a kettő sor, ami nekem a legmegérősebb. Nem a sorokat néztem, hogy miből, mennyit kér és azért mit ad, hanem az össznyereményt.
    Tegyük hozzá, a bahás pajtám fullon van, mindenből nagyon sok van. Bárcsak a farmos is így nézne ki...
    Be kell vallanom, volt, ahol nem tudtam, mi az, ami növény és mi az, ami fatermés, de mindenből van minden, így nem sokat foglalkoztam vele, csak magamban megint megállapítottam, amit sokszor emlegettek ti is, a nagy dömpinget, meg a követhetetlenséget...
    Meg kellett azt is néznem, melyik ólból mennyim van, mennyi kolibrim van, mennyi homárom, mert sajnos, ezt sem tudom fejből, pedig régen mindent tudtam :)
    Azt sem tudtam, hogy melyik tenyészállat hányas szintű, lévén, csak akkor tenyésztek, amikor muszáj.
    Nna, a tenyészállatok beadásánál megálltam, mit ad cserébe, de van mindenből a pajtámban, kivéve a mókusmajmot, abból hiányzik 3 db, kiszaladtam a piacra, esélytelen, szürke, ha már ott jártam, megnéztem a többit is, minden szürke xD
    Meg kellett egyesével néznem, melyik láda, mit ad...
    A táblázat végére volt, hogy bezavarodtam a virágfüzér+virágdiadém+diadém nevekbe, nagyon kellett koncentrálnom xD
    Sőőőőt, a papiruszt az eventes előállítandókhoz írtam, a végén jöttem rá, ez se nem enövény, se nem felröpi...De volt valami event, amikor papirusztekercsek voltak, vagy mi...xD:wuerg:

    Szóóóval, azok után, hogy összeszedegettem, mennyi mindent nem tudok követni a játékban, végülis a saját darabszámaim a következők lettek: frangipániból kell ültetnem 21,800 db-ot (??? 8 órás!!!), a két felröpiből kell 400+450 db (ezt azért volt fontos tudnom, hogy mivel készüljek éjszakára, itt jegyezném meg, szerettem volna még a kincskeresőset reggel learatnom, de ez is hosszabbítva volt, szóóóval, ne panaszkodjak, vagy arassam le, és utána gyűjtsek felröpit a mostanihoz), és a malomtermékből 41+60 db.
    Nyugtáztam a számokat látva, hogy az event 14 napos, így beleférhet a dolog, nem megijedni elsőre. xD
    Csak a 25%-os bónusz miatt állok neki magam is, de a szépséges láda is adhat munkásokat, party pörit, szupertrágyát, növényeket...Meg azért, mert tényleg jól áll a pajtám mindenből, akkor meg miért álljon bent?
    Szeretem, amikor én választhatom meg, melyik nyereményt szeretném jobban :)
    Elég Pharmer-esre sikeredtem? xD Bocsi érte :)
    Sok sikert Mindenkinek az eventhez! ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.18
    -W-595-, ZitaGAZDA03, fregolinyi és 41 más kedveli ezt.
  10. mekkelek2011

    mekkelek2011 Járnitanuló

  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!


    [​IMG]
    9. Shoppingmánia (Rendes farm élmény rúnán keresztül érhető el.)
    A gazdaboltból (piros kosár) több növény vásárolható ezzel a rúnával.
    1. szint: 100 helyett 150 darab Ára: 50 csillag
    2. szint: 150 helyett 200 darab Ára: 75 csillag
    3. szint: 200 helyett 250 darab Ára: 100 csillag
    4. szint: 250 helyett 300 darab Ára: 125 csillag


    Ismertető itt:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/az-erdei-tisztás-ismertetője.2159/#post-857869

    Figyelj az egymásra épülésre, mit milyen előfeltételekkel lehet kiváltani!

     
    genka53, _Cygnus_, -kaktuszable- és 9 más kedveli ezt.
  12. guzmoka5

    guzmoka5 Járnitanuló

    Köszönöm:)

    Köszönöm :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.5.18
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Még fejlődnöd kell. Minden szavadat értettem...
     
    dani**, fregolinyi, Fuhur és 26 más kedveli ezt.
  14. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene


    xDxDxD
     
    _Cygnus_, marcsi152, barbi021951 és 6 más kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Átnéztem mindent megint. Annyira áttekinthetetlen így, hogy csak élesben fogok vele foglalkozni, és akkor is csak pályánként.
    ~20000 gaz kelleni fog, a többi az van magától. Semmi érdekes nincs benne. Olyan, mint egy salátás tál, tele van szecskával.
    Mire végigspekulálnám készen lennék vele. A felhőért megcsinálom, de csak az az egy dolog vezérel, hogy minél hamarabb készen legyek vele. Vagyis szabadulni a gaztól. Így aztán sok pontot nem is tudtam neki szórni.
    A taktikám, erőből, behunyt szemmel.
    Event neveDátumÉrtékeMegjegyzés
    TOP20172017.11.15-10dacból befejezve
    Csak tejshake!2017.11.23-4jobb híján elvégezve
    Kockázatos2017.11.300kockáztatva befejezve
    Csúcskérdés2017.12.06-2tériszonytól kihagyva
    Zoknitöltés2017.12.141Unaloműző robot
    Karácsonyeste2017.12.213Csakis az FA miatt
    Újévi buli2017.12.292Annyira nem buli
    Hiúz rejteke2018.01.045Végre valami!
    Vadvilág csodái2018.01.111Éppen elmegy
    Nublonok2018.01.152Az újítások miatt
    A Nagy Sajtos Rejtély2018.01.170Rejtély, hogy miért nem -5
    Szüli-Pinyáta+ gazdaköri2018.01.241Csak a kitehető miatt plusszos
    Csak tejshake! II.2018.01.29-8Most már nem csövezek.
    Teliholdas kereskedés2018.02.01-2Max egy terület rászánva.
    Nyuszirománc2018.02.084Ez már majdnem hiúz.
    Karnevál2018.02.081És ez már soha nem is lesz jobb.
    Valentin 20182018.02.140Sok dühös kisgazda.
    A három egérmuskétás2018.02.22-3Sem egér, sem muskétás, csak a három.
    Új próba: Időutazás2018.02.22-2Nagyon gyenge próbálkozás.
    A nagy örvény2018.03.01-3Amilyen kövér a beadási oldal, olyan sovány a másik.
    Hátborzongató vacsoracsata2018.03.02-9Hátborzongatóan sokat kér. (+1 nap hosszabbítás!)
    Profik a magasban2018.03.07-7Túl sokszor eladták már és egyre rosszabb.
    Vadászat a Vörös gyémántra2018.03.14-5Mindössze két nem nyerő izgalmat hozott: egy rémhírt más eventhez és a Baha átrendezését.
    A vadon állatai 6. - 2018. március2018.03.14-5Mélyre repíti a luxus, az ugrás, és a kokárdák duplázódásmentessége.
    Új küldetés - Kiéhezett szobrok2018.03.16-10Azon kívül, hogy időkorlátos, erősen korlátos a teljesíthetősége, a jutalom oldala, és a szórakoztató képessége is. Nem mellékes, hogy már két event fut. Maximális pontlevonást kap. Ettől lennebb már nincs pontozásban, de a BP szerintem tud.
    Tavaszi kertészkedés (2018 )2018.03.21-1Összeegyezhetetlen a hópehellyel. Ez meg is látszik a felröppenők mennyiségén.
    Húsvéti fesztivál2018.03.280A tündérmeséhez és a segítőkhöz képest nagy visszalépés a csupa-kapa és más semmi felé.
    Kármentési akció2018.04.016Ötletes, annak ellenére, hogy szinte csak régi és gyűlölt elemeket tartalmaz. De rendesen feldobták a csavarokkal a hangulatát.
    Viking saga V.2018.04.052A felröpi gyalázatos, még 5 területről is, és pannikkal is.
    Pillangótenyésztés2018.04.12-9Játék nulla. Beadandó végtelen, kiszedendő minimális. A boom jó lesz, az event már akkor rossz volt mikor kitalálták. Az új tenyészállat hozatala is jó, de sajna semmi köze az eventhez, így a pontozáson nem javít. Hiába az úszó edzője olimpikon, attól még az úszó nem lesz bajnok.
    Rock 'n' Robot2018.04.18-9Ha egy robot tud táncolni, akkor én alpinista vagyok.
    Alkimistakert2018.04.24-9Ez nem lett bingó! Több ilyet nem szabad csinálni!!!
    Teljes sebességgel előre!2018.04.25-5Rengeteg gaz, eventorlódással, folytonos robot játék helyett, minimális jutalommal.
    A FARMERAMA jégre lép2018.05.02-4Fogalmam sincs, hogy előbb focira vagy hokira rajzolták a pályát.
    A kalózkirály kincse2018.05.090Teljesen semleges, főleg a felhő miatt.
    Neonfényes ólak VII. - 2018. május2018.05.167A kitehetők érdekes és hatalmas újításra mutatnak.
    Majmok szentélyének napja2018.05.16-7El kell dönteni, hogy egyáltalán foglalkozzál-e vele. A piros kosár lehet a főszentély. A felhőn kívül semmi jóra ne számíts.
    Összes-79
     
    bocsika67, genka53, marcsi152 és 11 más kedveli ezt.
  16. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Ha jól értem:
    - van 8 pálya
    - a 8 pályán 2 alkalommal lehet végigmenni (16)
    - minden pályán van 3 feladatsor (ezüst, arany, gyémánt)
    - minden feladatsor 5 szintből áll
    - a 3 feladatsorból a játékosnak KELL 2 feladatsort választani
    - a feladatsor az első beadás megkezdése előtt még törölhet (ezüst arany kiválasztva az első beadás előtt pl. az aranyat töröljük és akkor megint 2-ből lehet a helyére betenni 1-et arany és gyémánt közül)
    - a feladatok nem kombinálhatók: pl. ha a kiválasztott az ezüst és a gyémánt feladatok akkor a táblázatban szereplő feladathoz tartozó ezüst és gyémánt beadandók kellenek az arany részek kiesnek.
     
    genka53, _Cygnus_, Kata_rzis és 9 más kedveli ezt.
  17. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Szép jó napot kívánok Mindenkinek! Újra beúszom a képbe, :Dleírom a kezdésre hogy készülök, Bahamán ólak- Terményesek is, a széleken fákkal, Esőerdőn fák lesznek. Zuhatagoson pedig vetés és azok a fák, amik a mostani event alatt is, kint tartózkodtak a területen. A tervem annyira egyszerű, hogy már tervnek se lehet nevezni.:D;)
     
  18. szimpla01

    szimpla01 Utánpótlás-írogató

    Szia! A tölgyfánál a hegyinél jobbra .
     
    bocsika67, guzmoka5 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  19. szabo1984

    szabo1984 Aktív író

    Sziasztok mamutot hol lehet venni
     
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Minden pályán egyszer mehetsz végig, mert a 3-ból kettőt kell megcsinálnod. Addig nem tudsz a következő pályára lépni.
    Egy totemoszlop áll 5 darabból, ezért öt dolgot kell beadni egy oszlop megépítéséhez.
     
    genka53, _Cygnus_, marcsi152 és 16 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.